Украйна - Русия какво ви е мнението

Това с убийствата на собствения си народ, не ти ли звучи познато от едно друго време и едно друго място?
Чакай, че се присетих - ваденето на очи и рязането на пениси на теб напомня ли ти нещо? Не, нали? Щото за такива изродщини не сме чували досега.
 
То това с коридора за цивилните също е измислено - да не се окаже накрая, че първо са се измъкнали азовците, а вътре са оставили цивилните :D

Ама сега се замислих, че не е възможно. За цивилни се приемат само жени, деца и старци. Всичко останало от мъжки пол влиза в графата военни.

натривки за барутни остатъци + синини от оръжие
Превключвам на ремайнд стайл

Виж файлът 23768

Ето да добавя след артилерийския обстрел като превземеш позицията трябва да се разчисти https://t.me/boris_rozhin/43959

Grinding продължава.

Стига мемета. Започвам със сводка от бойните полета

Виж файлът 23771

Една ракета почвала от 200 000 а си мислех че NLAW e скъп, после къде отива бюджета на държавите от НАТО.


ЛНР благодари за 1+ милиона долара помощ от САЩ - на снимката.
 
Аз говоря по конкретната тема. Какви аналогии си правиш ти, ич не ме интересува.

И относно пикливия ти подпис - една украинска пачавра днес ми написа, че българите не сме народ, а ''население''. Беше си направила труда да ползва гугъл преводача, за да ми го напише на български.

Аз ѝ отговорих, че поне не сме нацисти.

Виж, там си намери друга играчка, че имам доста работа и не ми се коментират празнословия.
И аз ПИША за конкретна тема, предложих ти да дискутираме руските комунисти, но ти не желаеш. Ясно е, че угоднически бягаш от темата, защото не ти изнася да си пишем истини. Това е явление при по-голямата част от кратуните със сърп и чук в главата. Хайде ходи си върши работата, защото това е по-важно от тези неща. Аз ще последвам примера ти, защото се чудя да плача ли, да се смея ли.
 
Щом ще минаваме в офтопик, дайте да довършим темата за НЕГРАМОТНИТЕ КОПИРАЙТЪРИ, дето скамват из интернета и конкретно у тоя форум...

Тия некадърници освен че пробутват шитава стока, ами и пълнят интернета с лайняни текстове, свалящи още повече нивото на и без това осакатените потребители в републиката.

Предлагам да ги отделим в списък и да го предложим на съответната държавна ИНСТИТУЦИЯ с цел да им бъде забранено да постват каквото и да било.

... Е, може да им се разреши да се уригват в Ютуб или нещо от рода.

Да защитим НАЦИОНАЛНИЯ ИНТЕРЕС!
 
Щом ще минаваме в офтопик, дайте да довършим темата за НЕГРАМОТНИТЕ КОПИРАЙТЪРИ, дето скамват из интернета и конкретно у тоя форум...

Тия некадърници освен че пробутват шитава стока, ами и пълнят интернета с лайняни текстове, свалящи още повече нивото на и без това осакатените потребители в републиката.

Предлагам да ги отделим в списък и да го предложим на съответната държавна ИНСТИТУЦИЯ с цел да им бъде забранено да постват каквото и да било.

... Е, може да им се разреши да се уригват в Ютуб или нещо от рода.

Да защитим НАЦИОНАЛНИЯ ИНТЕРЕС!
Ако визираш мен сред неграмотните копирайтъри, можеш да погледнеш подписа ми и мненията за мен. Аз на тия хора не съм раздавал кебапчета и кюфтета :) прави си списъци и се свързвай, с когото искаш. Аз се чудя, как бях толкова тъп преди време да те защитавам в разни теми, но човек греши, нормално е.
 
да дискутираме руските комунисти,
Няма какво да ги дискутираме. Перфектни са, въпреки че изобщо не са комунисти.

Ако искаш да си говорим за коминистически методи, трябва да подкараме сащ и ес, което ще отнеме много време.

Дай да бачкаме, докато още можем, че Нокето ни е вдигнаал мерника.
 
Ако визираш мен сред неграмотните копирайтъри, можеш да погледнеш подписа ми и мненията за мен. Аз на тия хора не съм раздавал кебапчета и кюфтета :) прави си списъци и се свързвай, с когото искаш. Аз се чудя, как бях толкова тъп преди време да те защитавам в разни теми, но човек греши, нормално е.

Ама как можа да си помислиш че имам предвид тебе??
То все едно някой да твърди че си визирал мен или нандибани като си писал "кратуни"... Опазил господ!

ПП: Не си спомням за каква защита става дума, пък аз хич не съм неблагодарно копеле и съм си изградил някакъв ментален списък с готините и с отрепките в тоя форум. От друга страна, не се и сещам някога да съм имал нужда от защита :) Обикновено доста добре се оправям и сам. Не че не ми става приятно де, даже в такива случаи си слагам въпросния юзър в "белия" списък :)
 
Последно редактирано:
Ама как можа да си помислиш че имам предвид тебе??
То все едно някой да твърди че си визирал мен или нандибани както си писал "кратуни"... Опазил господ!

ПП: Не си спомням за каква защита става дума, пък аз хич не съм неблагодарно копеле и съм си изградил някакъв ментален списък с готините и с отрепките в тоя форум. От друга страна, не се и сещам някога да съм имал нужда от защита :) Обикновено доста добре се оправям и сам. Не че не ми става приятно де, даже в такива случаи си слагам въпросния юзър в "белия" списък :)
Няма значение, пак ти казвам, човек понякога греши в преценката си.
 
Свърши вече това с преценките и тем подобните пеерастки изпълнения.

На дневен ред е тотална и безмилостна КАНСЕЛАЦИЯ!

Военно време е все пак.
 
Свърши вече това с преценките и тем подобните пеерастки изпълнения.

На дневен ред е тотална и безмилостна КАНСЕЛАЦИЯ!

Военно време е все пак.
Предлагам ти да излезеш малко навън и да поспортуваш. Нервите и злобата само те тровят, а кому е нужно това?
 
Предлагам ти да излезеш малко навън и да поспортуваш. Нервите и злобата само те тровят, а кому е нужно това?
Няколко километра през силно пресечен терен днес.
Да не казвам и колко пъти съм обиколил двора.
Имам идеално кръвно и пулс около 50.

Съвсем добре са ми нервите и грам злоба няма у мене но човешки и граждански дълг е разчистването на изметта.
... Ако не тая в Украйна, то поне каквото мерна у интернета.

:)
 
Ти ли ще се обаждаш по темата грамотност?
Не, той визираше нежния ми и деликатен изказ, както и тоя на Етера.

Толкова се възбужда като му говорят мръсно, че чак си ги събира в някаква папка, въпреки че сме му в игнора. Аз даже подозирам, че си ги е преписал и в някоя тетрадка, че да не земе да му крашне компа и да ги изгуби. А може и на облак да ги е качил, знам ли...
 
Няколко километра през силно пресечен терен днес.
Да не казвам и колко пъти съм обиколил двора.
Имам идеално кръвно и пулс около 50.

Съвсем добре са ми нервите и грам злоба няма у мене но човешки и граждански дълг е разчистването на изметта.
... Ако не тая в Украйна, то поне каквото мерна у интернета.

:)
Браво на теб, успех ти желая!
 
Под Азовстал се очаква нещо много грозно. Това е причината за отмяна на щурма. Заповядана е пълна блокада.
Никой не трябва да се измъкне. По-важното е, че не трябва да им се даде възможност да направят масово клане.

Нанди няколко пъти пише за едни гадости. Избождане на очи, други неща. Нанди, тези там са под въздействието на психотропни вещества. Това се е използвало толкова много пъти при различни войни и конфликти, но най-вече се използва върху паравоенни групировки и наемници. Бях го написал.
 
Под Азовстал се очаква нещо много грозно. Това е причината за отмяна на щурма. Заповядана е пълна блокада.
Никой не трябва да се измъкне. По-важното е, че не трябва да им се даде възможност да направят масово клане.

Нанди няколко пъти пише за едни гадости. Избождане на очи, други неща. Нанди, тези там са под въздействието на психотропни вещества. Това се е използвало толкова много пъти при различни войни и конфликти, но най-вече се използва върху паравоенни групировки и наемници. Бях го написал.
photo_2022-04-21_18-32-29.jpg

Oт руския телеграм.

Могат и wifi камери да сложат и да пуснат лайв стриим ще е като chicken city https://www.youtube.com/c/ChickenCity
 
След края на всичко това очаквайите поне 5 филма за "геройте" там и последните им часове...
 
След края на всичко това очаквайите поне 5 филма за "геройте" там и последните им часове...

Днес 10 човека са опитали да избягат - руснаците са стреляли в краката им за да ги хванат живи - това явно ще го гледаме доста в следващите дни.

После още двама са се опитали да избягат със спринт от вторите двама имаме видео с резултата https://t.me/boris_rozhin/44117
 
Умряла тема, както умря форума в близките 2 години, само мерене на пишки дори и да си от женски пол, закривай ....
 
Умряла тема, както умря форума в близките 2 години, само мерене на пишки дори и да си от женски пол, закривай ....
Да допълня, който е за Украйна да взима каска и жилетка от просто Киро и марш в Донецк, който е за Русия марш там те ще ти дадат, и да се свършва, ние тука с 1000 лв заплата да си живеем живота
 

Горе