Украйна - Русия какво ви е мнението

Опазил ме господ от такива ухажори.

Не, според мен, се опитва да си почеше егото, смятайки че има лесен опонент в мое лице. Грешка!

Всяко фокусиране върху личността ми, валидира участието ми в темата, но те не го разбират. И продължават да го правят.

Истината е, че някой (майките им най-вероятно) им е създал погрешната представа, че светът ще се държи по начина, по който те искат да се държи. Влиза с обиди, а като му сипеш от неговото, реве на Блинки.

Оня пинокио седнал да ми коментира личния живот, въпреки факта, че именно той седи на компютъра по цяла нощ, за да пуска фейк клипчета, показващи ''мощта'' на украинската армия.

Достатъчно внимание им обърнахме, стига им толкова.

А франсетата си избраха макарона, страхувайки се да не прекъсне ислямизацията на страната им. Браво! Либерте, Егалите, Аллах Акбар!
Всички обичат жени с характер. Даже децата на дъгата.

Еми съжалявам, че отново се оказах лош пророк. В тази ситуация не биха позволили да не е Макрон.
 
Всички обичат жени с характер. Даже децата на дъгата.
Всъщност, никой не ги обича, освен ако няма лична изгода от тях, но... много ми дреме. :)
 
Оня пинокио седнал да ми коментира личния живот, въпреки факта, че именно той седи на компютъра по цяла нощ, за да пуска фейк клипчета, показващи ''мощта'' на украинската армия.

Достатъчно внимание им обърнахме, стига им толкова.
Сериозно? :D Ще вдигна купон когато изтриеш подписа си и блокираш някой трол :p
 
Сериозно? :D Ще вдигна купон когато изтриеш подписа си и блокираш някой трол :p
Бъзикаш ли се?
Кака открай време е любител на тениса с ниски топки.
 
Нямат спиране. Ирак, Йемен, Палестина. В Пакистан свалиха законния и умерен президент.
Къде са се набутали чак между Китай и Индия.

Няма да се спрат докато не уморят хората.

Бахти какви времена уцелихме.

Сега и в Западна Европа ще се увеличава безработицата.

Не спират да бумтят самолети. Има райони, които вече им преебаха земята и култури вече не виреят.

Пръскат, ръсят, боцкат, чипирват. Това е само началото на Апокалипсиса.
 
Много интересно мнение на Путин за Сноудън от преди години:

 
Много мъка има на този свят
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_20220425-144348.png
    Screenshot_20220425-144348.png
    552.1 KB · Преглеждания: 13
От изложената тук словесно-ментална диария стават ясни две неща:

1. Ти си оставаш все така тотално неграмотен;
2. Изпитваш трудност да осмислиш и схванеш едно просто изречение.

И на база на цялата ти ментална инвалидност, ти си мислиш, че можеш да ми правиш психо-профил? Ми, не можеш..

''Дамско'' отношение в тема, в която се дискутират сложни политически въпроси, не съм имала за цел да предлагам. Ако се е получило такова, то е бонус точка, постигната спонтанно и неволно.

Никъде не съм казвала, че ''админът'' ме е нападал, а че най-силно му реват тези, които са предизвикали съответния отговор.

Мнението ти, барабар с квалификациите ти, изобщо не са ми важни. Това, че те отвращавам се дължи на способността ми да си отстоявам позицията, без да спекулирам с половата си идентичност.

Ако мъж е способен да обърне резбата, понеже мога да дебатирам с мъжете на равна нога, то по-скоро става въпрос за естествени наклонности. Не ми вменявайте и тая вина. :)

Никога не съм била хомофоб, така че няма защо да се оправдавате - поне пред мен.

За мен по-страшна е духовната педерастия, която силно се наблюдава и в твоя пост. И няма значение дали си женен и колко деца имаш. Това, което прави един индивид от мъжки пол ''мъж'', е способността му да понася реципрочните удари с достойнство.

Не можеш да ме нападаш, мислейки ме за по-слаба, а после да ревеш, че не се държа като ''дама''. Ако искаш да съм дама, ме третираш като такава. Щото не прави чест на един индивид, претендиращ, че е ''мъж'', да напада грубо именно жената от цялата група опоненти, очаквайки, че тя ще се свие тихо в ъгъла да си пореве - по ''дамски''.

Фактът, че си набелязваш ''лесни'' жертви се вижда и в непредизвикания с нищо тъп коментар (снимката с клоуна) под поста на Дефа.

Това създаде ли ти някакво лъжливо усещане за значимост и превъзходство? Дано! Защото за всички останали продължаваш да си бъдеш едно незначително неграмотно човече.

Айде, че стана доста дълго за твоите способности да четеш и осмисляш текст. Жив и здрав!
Както казах, дама та дрънка. :D
 
Както казах, дама та дрънка. :D

:)

Понякога съм весела и стилна.
Друг път съм тъжна и небрежна.
Когато трябва -мога да съм силна.
Когато искам -мога да съм нежна.
Понякога покрай реката тичам,
но за приятел в блато ще нагазя.
Когато искам- мога да обичам.
Когато трябва-мога и да мразя.
Понякога спокойствие разливам.
Друг път във буря се превръщам.
Когато искам-бързо си отивам.
Когато трябва -винаги се връщам.
Понякога съм страшно хаотична.
Друг път съм подредена къща.
Когато искам - много съм различна.
Когато трябва - съм една и съща.
 
:)

Понякога съм весела и стилна.
Друг път съм тъжна и небрежна.
Когато трябва -мога да съм силна.
Когато искам -мога да съм нежна.
Понякога покрай реката тичам,
но за приятел в блато ще нагазя.
Когато искам- мога да обичам.
Когато трябва-мога и да мразя.
Понякога спокойствие разливам.
Друг път във буря се превръщам.
Когато искам-бързо си отивам.
Когато трябва -винаги се връщам.
Понякога съм страшно хаотична.
Друг път съм подредена къща.
Когато искам - много съм различна.
Когато трябва - съм една и съща.
Това вече ми хареса. ;)
 
Това вече ми хареса. ;)


tenor.gif
 
Каква точно репутация пък имаш ти тук, пицаре? Че и на пророк. :)
Може да се каже, че почти всичко, което казах се сбъдва.
 
 
Лавров: Водим война с НАТО
- И как върви>
Лавров: Ами загубихме 22 000 войници 800 танка, флагманския си кораб, и общо около 2 000 брониран машини.
- А НАТО?
Лавров: Те още не са пристигнали на терен.
 
Лавров: Водим война с НАТО
- И как върви>
Лавров: Ами загубихме 22 000 войници 800 танка, флагманския си кораб, и общо около 2 000 брониран машини.
- А НАТО?
Лавров: Те още не са пристигнали на терен.
Крайно време беше да се уточни, че укро-сащ-ската пропаганда как украйна побеждава Русия е просто виц.
 
Много падна качеството на пропагандата. Вицът е от времето на котела около Дебалцево и е за украинците :D
 
Лавров: Водим война с НАТО
- И как върви>
Лавров: Ами загубихме 22 000 войници 800 танка, флагманския си кораб, и общо около 2 000 брониран машини.
- А НАТО?
Лавров: Те още не са пристигнали на терен.

Действително видях такива цифри по украинските сайтове. Човек, вярваш ли на тея глупости наистина? Реално са към 2000 убити и към 3000-4000 ранени. Което е нормална цифра, за градските боеве, които са. Че те нямат толкова танка в Украйна, а камоли да са унищожени толкова. Разбирам че си се превъзбудил доста от цялата работа, ама чак пък толкова....
 
Действително видях такива цифри по украинските сайтове. Човек, вярваш ли на тея глупости наистина? Реално са към 2000 убити и към 3000-4000 ранени. Което е нормална цифра, за градските боеве, които са. Че те нямат толкова танка в Украйна, а камоли да са унищожени толкова. Разбирам че си се превъзбудил доста от цялата работа, ама чак пък толкова....
Айде, бе човек. Докога ще те чакаме. :)

Много хубав подпис! :love:


А невърмайнда не казва нищо за петте избомбени гари вчера.

Сега военната помощ ще пристигне по релсов път, ама друг път. То какво остана - сухопътен транспорт и самолети. Кое е по-сигурно? Да кажат експертите. :)
 
Айде, бе човек. Докога ще те чакаме. :)

А невърмайнда не казва нищо за петте избомбени гари вчера.

Сега военната помощ ще пристигне по релсов път, ама друг път. То какво остана - сухопътен транспорт и самолети. Кое е по-сигурно? Да кажат експертите. :)
Почвам, че имам и в другите теми да пиша, не се търпи :) Нагли Укри, ковид идиотите надигат уплашена главица, тоя боклук киро ни излъга брутално... Тука съм вече...
 

Горе