Украйна - Русия какво ви е мнението

Айде българите които се чувстват европейци да даряват заплатите си за Украйна. Киро каза... Ремайндер ти колко ще дадеш?

Да обобщим - Всеки истински Европеец - Изповядващ общите ни Европейски ценности - се подмива само на 4 места вместо да се къпе и то със студена вода, понеже топлата се грее с руска Газ. След "банята" крещи На ти Путин! - и е дарил по една заплата за Украйна!

Само агентите на Путин се къпят с топла вода нагрята с руска газ - редовно - и няма да дарят по една заплата за Украйна. :)
 

Извънредно! Русия врътна кранчето на газ за Полша


Русия спря доставките на природен газ за Полша, предаде ТАСС позовавайки се на полското издание Onet. Това решение бе взето, след като Полша отказа да плаща на Русия за газ в рубли, пише изданието Лента.ру.

Член на полското правителство Наимски обяви отказа на Варшава да плаща на Москва за газ в рубли. Варшава няма да плаща на Москва за руския газ в рубли. Отказът беше обявен от представителя на полското правителство за стратегическата енергийна инфраструктура Пьотр Наимски.

Източник: https://frognews.bg/novini/izvanredno-rusiia-vratna-krancheto-gaz-polsha.html
 
Крайно време беше и поляците да почнат да ядат шамарите.

Да минават на шистов. Байгън ще им доставя на преференциална цена.
 

Извънредно! Русия врътна кранчето на газ за Полша


Русия спря доставките на природен газ за Полша, предаде ТАСС позовавайки се на полското издание Onet. Това решение бе взето, след като Полша отказа да плаща на Русия за газ в рубли, пише изданието Лента.ру.

Член на полското правителство Наимски обяви отказа на Варшава да плаща на Москва за газ в рубли. Варшава няма да плаща на Москва за руския газ в рубли. Отказът беше обявен от представителя на полското правителство за стратегическата енергийна инфраструктура Пьотр Наимски.

Източник: https://frognews.bg/novini/izvanredno-rusiia-vratna-krancheto-gaz-polsha.html

Ще стане интересно. Полша има важна роля в събитията, не случайно събира войска по границата. Според мен, на някакъв етап, ще има нахлуване на полски войски в Украйна. Историята няма да прости на никой днешен полски политик, ако пропуснат тази златна възможност, да вземат това, което смятат за свое. Но преди това ще трябва да се разиграе някакъв театър . Поляците са много злобни и отмъстителни, със сигурност помнят Бандера, както помнят Катин. Нацистите също ги помнят добре.... Ако поляк влезе в западна Украйна, Буча ще ви се види като ковид отделение през лятото. Без значение кой е разхвърлял труповете....
 
Ще стане интересно. Полша има важна роля в събитията, не случайно събира войска по границата. Според мен, на някакъв етап, ще има нахлуване на полски войски в Украйна. Историята няма да прости на никой днешен полски политик, ако пропуснат тази златна възможност, да вземат това, което смятат за свое. Но преди това ще трябва да се разиграе някакъв театър . Поляците са много злобни и отмъстителни, със сигурност помнят Бандера, както помнят Катин. Нацистите също ги помнят добре.... Ако поляк влезе в западна Украйна, Буча ще ви се види като ковид отделение през лятото. Без значение кой е разхвърлял труповете....
Аз съм със смесени чувства. От една страна искам поляците да изядат големия бой, но от друга не искам конфликтът да излиза извън територията на украйна. Абе искам да спре всичката глупост световна и да си се върнем към лежерните спорове от типа ''за или против цигарите''. :confused:
 
  • Like
Реакции: Ivo_
Аз съм със смесени чувства. От една страна искам поляците да изядат големия бой, но от друга не искам конфликтът да излиза извън територията на украйна. Абе искам да спре всичката глупост световна и да си се върнем към лежерните спорове от типа ''за или против цигарите''. :confused:
За цигарите, като наредим новия световен ред, до 10-20 години ще стане :eek: Мисля че няма да излиза от територията на Украйна, само ще влиза :) С поляците вероятно вече са се разбрали, чичо Вова им е предложил нещо, което не могат да откажат. За съжаление, има доста сухи съчки да изгорят до тогава. Поне от хорски срам, може да се поцелят малко с бомби..... После сядат да преговарят, това за теб, това за мен, тая тука мизерия ще я оставим Украйна. Айде по живо, по здраво.... Полша спряла агресора по пътя му към Европа, руснаците с Крим, Одеса Донбас и цяла източна Украйна в джоба. Укрите с кора в задника.... Нещо такова.... Има и доста неизвестни, като какво мислят Унгарците, че май и те точът зъби..... Ама ще видим....
 
Украинките носели сериозни рискове със себе си...

 
Украинките носели сериозни рискове със себе си...


Тия неща не са новина. Тея дето сме работили по златните, това го знаем много добре. Колеги изгоряха лошо навремето, хубу, че минах метър.....
 
279297915_181282334254188_2340591628077541400_n.jpg
 
Ще стане интересно. Полша има важна роля в събитията, не случайно събира войска по границата. Според мен, на някакъв етап, ще има нахлуване на полски войски в Украйна. Историята няма да прости на никой днешен полски политик, ако пропуснат тази златна възможност, да вземат това, което смятат за свое. Но преди това ще трябва да се разиграе някакъв театър . Поляците са много злобни и отмъстителни, със сигурност помнят Бандера, както помнят Катин. Нацистите също ги помнят добре.... Ако поляк влезе в западна Украйна, Буча ще ви се види като ковид отделение през лятото. Без значение кой е разхвърлял труповете....
Много преди Катин поляците са клали население из руските земи ежегодно.Винаги са имали апетити към тази част на света. И дълго време са колели и бесили и словаци и чехи, но те са се отървали за сега.
 

Пак медиите ни мислят за Балъци. Руснаците водят нощен лов на Украински части.








 
Пак медиите ни мислят за Балъци. Руснаците водят нощен лов на Украински части.
Стига бе. Ми сега като дойде ремайнда какво ще обяснява за дУпотопните :D
 
Поздравче за батальона, докато не е дошъл безмайнд да скапе настроението. :)

 
Последно редактирано:
Много преди Катин поляците са клали население из руските земи ежегодно.Винаги са имали апетити към тази част на света. И дълго време са колели и бесили и словаци и чехи, но те са се отървали за сега.

Точно така е, но не сметнах за нужно да споменавам и това. За това казах, че поляците са доста злобни по принцип и имат исторически претенции, към тези земи. При една разпадаща се Украйна, ще се намесят решително.
 
Наивниците се увеличават. Текат военни учения между Япония и САЩ на другата граница на Русия.
Разбира се, че конфликта и конфликтите ще се разрастват.
 

Извънредно! Русия врътна кранчето на газ за Полша


Русия спря доставките на природен газ за Полша, предаде ТАСС позовавайки се на полското издание Onet. Това решение бе взето, след като Полша отказа да плаща на Русия за газ в рубли, пише изданието Лента.ру.

Член на полското правителство Наимски обяви отказа на Варшава да плаща на Москва за газ в рубли. Варшава няма да плаща на Москва за руския газ в рубли. Отказът беше обявен от представителя на полското правителство за стратегическата енергийна инфраструктура Пьотр Наимски.

Източник: https://frognews.bg/novini/izvanredno-rusiia-vratna-krancheto-gaz-polsha.html
:D Дойдох тук, за да търся коментари на това "сензационно" заглавие. За съжаление май никой не е чел текста - Полша така или иначе се отказват от руският газ още тази година и дори няма да си ползват запасите (за сега). И за сметка на това така или иначе покупката им е намалявала.

Усещат, че им намаляват приходите, съвсем скоро и още по-малко нефт ще продават от сега.
 
:D Дойдох тук, за да търся коментари на това "сензационно" заглавие. За съжаление май никой не е чел текста - Полша така или иначе се отказват от руският газ още тази година и дори няма да си ползват запасите (за сега). И за сметка на това така или иначе покупката им е намалявала.

Усещат, че им намаляват приходите, съвсем скоро и още по-малко нефт ще продават от сега.
Би ли споделил с какво ще заместят руската газ и на каква цена?
 
въпросното наименование на мъжкия ''полов'' орган се използва, когато същият не служи като ''полов'' орган, а само като придатък за уриниране, както е в твоя случай. Така че, да, с пълно основание можем да те наричаме Пикалото.

Стига си ревал на личната си гувернантка като 5-годишно със специални потребности.

От изложената тук словесно-ментална диария стават ясни две неща:

1. Ти си оставаш все така тотално неграмотен;
2. Изпитваш трудност да осмислиш и схванеш едно просто изречение.

И на база на цялата ти ментална инвалидност, ти си мислиш, че можеш да ми правиш психо-профил? Ми, не можеш..

:eek::eek::eek::eek:


emotional-damage.gif
 

Горе