Украйна - Русия какво ви е мнението


Вова да не разбира днес, че НАТО , САЩ / ЕС помагат? И също така да не му беше ясно казано още от първия ден в прав текст, че НАТО не желае да води директна война? Ама той за лудите, си го повтаря през 2 дни, или е той, или е зомбито лавров, или песков, или захарова.

Тея заплахи на всички и стана ясно, че рашистката армия не струва и 5 стотинки, и не виждам смисъл всеки ден да повтаря това, което от ден първи каза за помощта в Украйна - да го духа джудженцето - и без това само руските тролове го разпространяват, ЕС избегва да излъчва тоя нещастник колкото се може по-малко. И без това, каквото каже, в почти всички случаи, е точно обратното.
 
Вова да не разбира днес, че НАТО , САЩ / ЕС помагат? И също така да не му беше ясно казано още от първия ден в прав текст, че НАТО не желае да води директна война? Ама той за лудите, си го повтаря през 2 дни, или е той, или е зомбито лавров, или песков, или захарова.

Голям страх обаче ви тресе либерал-комунистите :) Приличате ми на пинчер, дето лае мечка, ама има едно наум да не я приближи твърде близо :D, че да не отнесе някой кютек. Що великата американска армия вече не е направила коалиция на желаещите и да приключват с империята на злото и чичо Вова? :D Шубето голям страх.... :)
 
Впрочем в Херсон ще слагат Рубла като официална валута - тея педерZти верно си мислят, че това е тяхна територия, деби и прошляците, цял свят ги видя колко струват и какво представляват, вместо да се приберат в колибите и пещерите обратно към Азия, и да оставят Европа от присъствието си изцяло - европейските руснаци са Беларус - нищо общо с рашките - те само да си свалят диктаторчето, и ще почнат и те да влизат в правия път, малко му остава и на него.
 
Голям страх обаче ви тресе либерал-комунистите :) Приличате ми на пинчер, дето лае мечка, ама има едно наум да не я приближи твърде близо :D, че да не отнесе някой кютек. Що великата американска армия вече не е направила коалиция на желаещите и да приключват с империята на злото и чичо Вова? :D Шубето голям страх.... :)

Ми не знам кой се е насрал, и кой през 2 дни трябва да напомня такива работи, та кой се е уплашил и е спрял да дава оръжие или не е давал от първия ден? Нато и САЩ ли? Аре стига руски фантастични приказки за идиоти - САЩ си вкараха ленд лийз, Германия и тя се нави на тежки оръжия, всичко живо праща оръжие - не виждам някой да се е насрал, освен този дето през 2 дни споменава ядрени оръжия.

Той така Хитлер 1 година преди да се спомене, все обясняваше, колко малко му трябва, да победи западния алианс. Иначе може ли да ми намериш някой друг освен Ким Чен корейското диктаторче - да ходи и да плаши всеки ден с ядрено оръжие и военна сила?

Тея приказки от фантастичните романи от фейса ли ги прочете, или сам стигна до тези заключения? Аз ти обясних горе как стоят нещата - давай ти да ми обясниш как НАТО и САЩ са се насрали.
 
Впрочем в Херсон ще слагат Рубла като официална валута - тея педерZти верно си мислят, че това е тяхна територия, деби и прошляците, цял свят ги видя колко струват и какво представляват, вместо да се приберат в колибите и пещерите обратно към Азия, и да оставят Европа от присъствието си изцяло - европейските руснаци са Беларус - нищо общо с рашките - те само да си свалят диктаторчето, и ще почнат и те да влизат в правия път, малко му остава и на него.

Днес в Херсон и Мариопул, утре в Киев..... И се сетих за оня виц :) Минала третата световна война, излиза американския президент от бункера и отива да пие една бира във вече отворилите барове, пита бармана:
- Има ли Бира
- Има
- Колко струва?
- 2 Рубли :D
 
Що великата американска армия вече не е направила коалиция на желаещите и да приключват с империята на злото и чичо Вова? :D Шубето голям страх.... :)

Ми щото се вижда, че раZистанците и така губят войната. А и не е ли очевадно, че не искат ядрена война? Нали знаеш, че без ядрените копчета рашистанците 2 месеца нищо не могат да направят в Украйна.


Руските фенове - аре първо бийте Украйна - тогава си мерете пишките със САЩ - пак приказки от 1001 нощ.
 
Днес в Херсон и Мариопул, утре в Киев..... И се сетих за оня виц :) Минала третата световна война, излиза американския президент от бункера и отива да пие една бира във вече отворилите барове, пита бармана:
- Има ли Бира
- Има
- Колко струва?
- 2 Рубли :D

Чакай бе, нали бяхте там да освобождавате руснаците, спасителна военная операция - кви са тея рубли,кви са тея множество народни републики. Нема смисъл да продължаваме, щото знам, че си пробит целия с руска русофилия, армията им е най-добрата, всичко им е най-хубаво, пък с тебе точно не искам да се карам.

За финал ще се повторя - оправете си лайната в Украйна първо, тогава си мерете пишките със САЩ - че е смешно.
 
Той така Хитлер 1 година преди да се спомене, все обясняваше, колко малко му трябва, да победи западния алианс. Иначе може ли да ми намериш някой друг освен Ким Чен корейското диктаторче - да ходи и да плаши всеки ден с ядрено оръжие и военна сила?

Тея приказки от фантастичните романи от фейса ли ги прочете, или сам стигна до тези заключения? Аз ти обясних горе как стоят нещата - давай ти да ми обясниш как НАТО и САЩ са се насрали.

Хах ахахахха ..... Ако не беше Русия, западните държави + краварите чичи Ади щеше да ги направи на вурст на шиш, ама ти тая работа от къде да я знаеш с явно промития си от либерал-комунистическа западна пропаганда мозък.... Кажи що премълча ключовото участието на руснаците в ВСВ? Толкова ли те зомбираха. че почваш и ти да канселираш истинската история? Осъзнай се човеко, докато не е станало късно!
 
Чакай бе, нали бяхте там да освобождавате руснаците, спасителна военная операция - кви са тея рубли,кви са тея множество народни републики. Нема смисъл да продължаваме, щото знам, че си пробит целия с руска русофилия, армията им е най-добрата, всичко им е най-хубаво, пък с тебе точно не искам да се карам.

За финал ще се повторя - оправете си лайната в Украйна първо, тогава си мерете пишките със САЩ - че е смешно.

Аз също не искам да се караме, имаме си история, която уважавам. Точно затова смятам да спазвам добрия тон с теб. Но не пречи да си спорим, нали така :)
 
Веднага може да пратим поживо поздраво @Torbalan Trolski , да цъка по wordpress-a и да събира рубли, и да похапва пелмени.
Кога стана програмист, кога акъл взе да даваш.
Ммммммммм пелмени - вкусно.

даже и торбалана колкото и да е тъп, такива неща не е писал
После да няма мамоооооооо блинкиииииииии, ама те ме обиждат. Вместо да ни облъчваш с религиозен фанатизъм изкарай едно вечерно обучение по български и прочети някоя и друга книга. Че те и обидите ти са като на третокласник дето са го размазали на някоя игра. Бот, покемон и хмм мускалче (тази част от тийн културата явно не я разбирам).

какъв е смисъл,а като това са канали, където всичко се споделя попаднало по възможно най-бързич начин - за повече потребители, гледания и т.н
А бе за бустване на морала и фейковете са верни :D

Нали знаеш , че както дойдаха Ф35 самолетите - още на първия ден е имало опит за подкуп, да се сдобият с чертежите. На първия ден!
От кога снабдяват пилотите с чертежи?

Резюме:
Жалък си в напъните си. Обясних ти го и преди - не можеш да ме засегнеш.
Ако в нещо от написаното съзреш тежка обида, в грешка си.
Просто ти се ПОДИГРАВАМ.
 
И? Толкова години уж Газпром им е трън в очите с монопол и цени, но така и не почнаха да купват прословутия еВтин азерски газ... Стига с тея популистки глупости. Ти да не си Асен Генов или Манол Глишев? Или пък Иво Инджев? Все едно тях чета.... А може би си видния политилог Евгений Дайнов?
И евтин да е, в момента ни го доставят по АВАРИЕН коридор с скор юли месец. До тогава трябва да имаме връзка с Гърция (нямам как да стане според мен), защото по договро, този газ е с крайна точка Гърция и от там трябва да си го прекараме до БГ .....
 
Хах ахахахха ..... Ако не беше Русия, западните държави + краварите чичи Ади щеше да ги направи на вурст на шиш, ама ти тая работа от къде да я знаеш с явно промития си от либерал-комунистическа западна пропаганда мозък.... Кажи що премълча ключовото участието на руснаците в ВСВ? Толкова ли те зомбираха. че почваш и ти да канселираш истинската история? Осъзнай се човеко, докато не е станало късно!

Голямо участие - с тайни договори и подкрепа с Хитлер, докато онзи не ги напада. Да ти напомням ли, че Европа е във война 2 години, а Рашистанците си трайкат? Добре, че имат милионите жертви, че да има с какво да се хвалят и да се имат за победители. А пък да не говорим, че едновременно окупират ПОЛША????


Знаеш ли, какво бях чул от един руснак - "германците ги бихме, ама не можахме да ги пречупим" - едната държава загубила, унижена, засрамена - запретна ръкави, и се захвана да си оправи държавата, и Германия стана икономика номер 1 в Европа, а СССР-то беше заето да окупира европейски държави. Кой победи, и кой загуби, кажи ми ти.

И САЩ много оръжие са дали на рашките, това е история - отвори и чети. Не казвам, че имат огромен принос, ама Англия се държи толкова години, САЩ буквално поддържа цяла Англия с доставки, и да смяташ, че рашките печелят войната - печелят ги да - защото другите са си ценили войските, не са давали 1 към 100 жертви.
Даже договора, който сега САЩ подновиха, се казва ленд лийз, същият е от ВСВ с Раша



Може да отделиш 2 минути за статията.
 
Азерския газ можем да го купуваме, когато имаме връзката с Гърция. Тази връзка е саботирана от предишното правителство. Ти чудеса ли очакваш? Петков да отиде и да копае, за да стане по-бързо ли?
Драмата с "лошите" продавачи от Русия се тиражира от 10 години. Сега тръгнахте да хвалите азерския газ ..... малко нещо....
но поне не пиши с такава злоба и такава сигурност
Къде видя злоба? Питах те просто да не си някой от тези видни аналитици. Написаното от теб е 1:1 в техен стил. Рано или късно газ ще потече. Въпроса е, че глупостите споделени от ЕС не важат за различните държави с еднаква сила. И за това когато чета неща които са откровен популизъм ми става хем смешно, хем тъжно и трудно мога да го подмина.
 
Даже договора, който сега САЩ подновиха, се казва ленд лийз, същият е от ВСВ с Раша
Толкова за безкористните янки. Руснаците им изплатиха последната вноска преди петнайсетина години по мои спомени. Украина (или по-точно каквото остане от нея) са заробени до края на века :D
 
Голямо участие - с тайни договори и подкрепа с Хитлер, докато онзи не ги напада. Да ти напомням ли, че Европа е във война 2 години, а Рашистанците си трайкат? Добре, че имат милионите жертви, че да има с какво да се хвалят и да се имат за победители. А пък да не говорим, че едновременно окупират ПОЛША????


Знаеш ли, какво бях чул от един руснак - "германците ги бихме, ама не можахме да ги пречупим" - едната държава загубила, унижена, засрамена - запретна ръкави, и се захвана да си оправи държавата, и Германия стана икономика номер 1 в Европа, а СССР-то беше заето да окупира европейски държави. Кой победи, и кой загуби, кажи ми ти.

И САЩ много оръжие са дали на рашките, това е история - отвори и чети. Не казвам, че имат огромен принос, ама Англия се държи толкова години, САЩ буквално поддържа цяла Англия с доставки, и да смяташ, че рашките печелят войната - печелят ги да - защото другите са си ценили войските, не са давали 1 към 100 жертви.
Даже договора, който сега САЩ подновиха, се казва ленд лийз, същият е от ВСВ с Раша



Може да отделиш 2 минути за статията.

А, не, ще омажем темата със съвсем друго, щото ще трябва да те върна още по назад, от къде идват комунистите в Русия, кой ги финансира..... Тая тема е много дълга. Ще трябва и плана маршал да ти обяснявам, зависимости .... Нямам такова време.... Дълга и широка, не е за тук :)

Виж, трябва да разбереш, че в тази игра няма добри и лоши. Има сблъсък на цивилизации. Всеки е добър и лош едновременно, зависи от гледната точка. Гледай на нещата в перспектива по-голям период, не кое какво е към днешния ден или пък последните 10-20 години, това не е нищо, в перспективата на времето и пространството. Само след 5-6 години сащ и руснаците могат да са най-добри дружки, обединени от нови интереси или общ враг, както е било по времето на чичо Ади. Тъй че по спокойно, не се пали толкова. Днес е тъй, утре инак :)

Чел съм книги, когато е трябвало. От статии в съмнителни вестници не се информирам. :)
 
Толкова за безкористните янки. Руснаците им изплатиха последната вноска преди петнайсетина години по мои спомени. Украина (или по-точно каквото остане от нея) са заробени до края на века :D

Да, сигурен съм, че САЩ веднага ще отидат да ги колят , за да и крадът тоалетните чинии, посудата и каквото намерят, защото са и дали помощ да се бият с агресора. Тая помощ военна както се дава - така и заминава, после колко ще се оправи не е ясно, а и САЩ имат възможност да видят новите и оръжия как работят на терен. Ситуацията е win-win, но дори и да не е, няма да тръгнат да ги поробват след тях, бъди сигурен.

- Южна Корея - Северна Корея
- Западна Германия - Източна Германия

Ако конфликта се закучи до подялба на части от Украйна - орките се отказаха от демилитацизация явно, но пък донбас и е много важен - има камара фабрики, и природни богатства . Та стане ли едно такова закучване, може да си абсолютно сигурен, че САЩ ще налеят неимоверни усилия в икономиката на Украйна, както са го правели в горните примери. Имат парите, не се безпокой - не са мизерници като рашките.

Дето имаше един лаф - не е нужно да си в НАТО, за да печелиш войната - само САЩ да са ти съюзник.



Та Украйна нищо чудно да стане втората Израел, на Европа - има всички предпоставки за това, откъм външни сили и желание да им се помага срещу окупанта.
 

Майко, тука поглед.инфо , гласове.ком , и другите лайна, като дописват след 2 дни статия , нандито ще ни пусне материал, да разкаже за двуликия запад и как милите Сърби, ги нападнали лошите американци, за да ги унищожат.

А Сърбите преди американците да се намесят - жертвите между 130 000 и 140 000души с тенденция да станат 200-300 хиляди, ако някой не се беше намесил. Това е простата равносметка.
Отделно 2 десетилетия по-късно нито Косово, нито Сърбия, нито Босна и Херцеговина са в НАТО или пък са анексирани/разделени на натовски "народни" републики.
 
 

3749ac653b8c8eaa8461625b84c58a70.jpg


Направо постни РТ/ ТАСС, кво се занимаваш с прокститата им в САЩ? И без туй не знаеш английски, пък по рускому ще панимаеш всичко.
 
Отделно 2 десетилетия по-късно нито Косово, нито Сърбия, нито Босна и Херцеговина са в НАТО или пък са анексирани/разделени на натовски "народни" републики.
Хубаво разгледай какви инвестиции има там и какво точно се случва в изброените държавици. Дори и да не са в НАТО са колонии, ти самият живееш в такава.

А понеже спомена Косово там казваш няма проблем да се самоопределят и да искат незивисмост, но Крим, Луганск и Донецк не могат понеже са проруски :) Тъжно, много тъжно....
 

Горе