Украйна - Русия какво ви е мнението

Пак ще те сръчкам да пишеш с по-малко мисловни финтифлюшки, мило. :)
Повечето от написаното не се разбира. То верно, че съм проста, ама не съм само аз. Губиш аудитория...
За разлика от този твоя анализатор на нацизма в Украйна, който е успял да пропусне най-основни неща, важни за случая. На него всичко му се разбира, но този, който го възприеме, ще остане объркан. Ще има фалшиво чувство за яснота. Тва много убаво:) Кво да говорим за яснотата на хора като теб, на които в серия от постове им изсипваш един тон факти в лицето и после те пак си карат по утъпканата пътечка - славния Путин освободителя, денацификатора, носителят на мир, несъучастващ с играта за налагане глобо диктат от нов тип..:):)

Като казваш че не си само ти неразбрала - проучване ли направи, анкета някаква ли? Не че изобщо ме интересува някой, който не можел да разбере абсолютно ясно написаното, или който се прави, че не го разбира. Хващай си печели аудиторията с ясните неща, пропускащи важното. Не съм автор да печеля аудитория - тва е работа за печалбари. Между които и хора търсещи емоционална печалба - тва също е печалба: да си част от групата, от идеята. Даже тва е по-сериозна печалба, и по-лесно достъпна. А ква е истината - майната му. Важното е ква си мислим, че е, и около която можем да се обединим за да се чувстваме добре, част от нещо.

Не помня да си ми редакторка, но помня, че казах няколко пъти: "тука влизат хора да четат без да пишат, тях може да ги интересува". Имаш професионални изкривявания за "правилни постройки на текстове", нали знаеш. И те казват, че е много важно да е разбираем текста. (Но пък дали и колко е верен - е по-незначително и друг въпрос.)

Недей чети, ползвай си игнор бутона.:) И продължавай да се правиш на недоразбираща (бих ти повярвал, ако не бяха очевидните ти интелектуални възможности, с които няма как да се стигне до неразбиране).

пс: Кво беше: то и да знаем - кел файда? Ами същото не се ли отнася и до тези, които критукуваш, че не разбират? Кел файда и за тях като разберат това, което ти смяташ за истината. Що ги критикуваш?
 
Z забрани ха ли го в крайна сметка?
Иде ре на V?
Цялата латиница?
 
Ей педераZт, дай да видя кога съм пускал такива работи. Даже ако не беше Крум, нямаше да разбера, че някой е пускал някога в интернет АРМА 3 като footage и представящ го за Украйна - това само Расийските тролове може да са го пускали сами, за да показват 'фейкове'.
Искаш видеата?




И закво ги искаш видеата, като нямаш акъл да напишеш мнение по нищо, или ще кажеш че е фейк, щот баба ванга казала, че Русия е душата, България е тялото.


едит: намерих арма 3 фуутиджа в реддит - на третия пост някой му казва, че е от игра, а странно защо ли, публикувалият го, драще в /r/Serbia .

Aма то аз май съм единствения тука, дето публикува някакви факти, и си защитава нещата, които говори, а не обяснява, как извънземните са взривили града, щото не е възможно руснаците да са.


И най-забавното беше, като рашистанците, ги изхакаха със Сателитни снимки , че и видео от дрон, как трепят човек със велосипед - пък се почна - ама то нямало дата на снимката, ама САЩ били виновни, ама как да знаели, ама велосипедиста не бил истински, видеото било фалшиво, някакъв пиксел мръднал, пък може украински танк в засада да го е убил. Наглост братче, по бели гащи всеки път, и всеки път като ви дебънкнат, почвате следващите лайна, а след седмица, се връщате на старото.


Но за това има вина и Кремъл - биолаборатории, птичи-свински грип по патиците заразяващ славяните, нацисти по синагогите , гръмнати складове с оръжия, свален НАТО самолет с провизии - от тях ако се учите добре правите - като те насерат, мълчи си за седмица, после пак.




А впрочем, Рашистанските терористи много лесно могат да дебънкнат обвиненията, това са много сериозни обвинения, ама разбира се, както и в Буча - важно е да отпратим всичко живо участвало там, да отричаме без дори да проверим , и да лъжем най-нагло до последно.


Вие реално отричате всякакви доказателства, водещи към Русия, и предлагате най-идиотско нещастната, гадна пропаганда, обвиняваща собствения си народ, че си убива и рути градовете.

Ей, айде рашистанци - в 11 съм на РД , ще ви оставям да мъдрите как Расийската армия се справя чудесно във войната, и как САЩ са се провалили и колко лоши са Израел.


Мислете малко, в Херсон, искат рублата да слагат - от къв зор? И там ли ще намерят нацисти? в Сърбия, Косово, Черна Гора, Ирак - да сте видели да са се разпаднали на регионални НАРОДНИ РЕПУБЛИКИ или да са членки на НАТО. Сърбия си е прокси на Русия, затуй са толкова зле, САЩ никакво намерение нямат да се заниамват с тях, както Русия когато нападне някой, - чечня и грузия - вижте какви прокси правителства са , на дебили. Лъжат ви като печурки, и вие не можете да разберете, даже още преди да почне войната , Захорова лъжете като нагла шлюха 4 месеца ( не 2 ), как ЦРУ лъжат, как Русия мирна, Русия добра, Украйна никога- братски народи. Гладомор - Русия не били виновни, изселването на татарите , за да населят руснаци в Крим - не би руснаците пак, Катинското клане - отричане чак до края на СССР-то , и гадно, мазно, обвиняване на Германия за тея зверства. Взривове за предтекст в Чечня - те ги хванаха руски екипи , кагебистите, на камера, как мъкнат сакове, и викат, че са на учение там ( и те ), пак не били те, Театъра с терористите - за да убиеш 10 човека терористи, прибиха 100 , и полуомъртвиха 200 - пак обвиняваха запада,, Навални - ЦРУ го отривол, Литвиненко - сам продавал полоний, и така се бил отровил, Скрипал - ние само пратихме ГРУ колеги , да снимат църкви - минавали са покрай вратата му, ама не сме ние, Крим - не познаваме зелени човечета, не сме ние, Донбас - свален пътнически самолет - първо звъним и гоним всички цивилни от мястото, мъчим се да намерим черната кутия, не пропускаме никой докато сепаратистите тарашат- - ама не сме ние, Украйна хващат 5 ГРУ агенти в донецк , разменяме ги за украинци - ама не знам какво са правели там, били са на почивка, събираме 140 000 души на почивка, нищо че учения ИЗТОК и ЗАПАД са минали, но ние си имаме график - ето - ЦРУ лъжат - не сме ние виновни.Удряме ЖП кара - хвалим се 2 минути след изтрелването, че поразяваме военни обекти с точно оръжие - след 3 минути виждаме лайната - трием набързо и казваме, че не сме ние, Трепем 910 души в Буча - не сме ние,, ама ще скрием всеки военен оттам , Одеса я стрелят с ракети - мирно градче, готино, с много българи - аа не сме ние, то ние сме де, ама ние целехме НАТО база - и я разрушихме - пък тези ракети, дето са изтреляни от Кораб - то май Украйна няма кораби - ама не сме ние пак.


Закъснях , зачезвам
 
Последно редактирано:
Кво да говорим за яснотата на хора като теб, на които в серия от постове им изсипваш един тон факти в лицето и после те пак си карат по утъпканата пътечка - славния Путин освободителя, денацификатора, носителят на мир, несъучастващ с играта за налагане глобо диктат от нов тип..:):)

Може ли да пусна това което ми попадна днес - вярвам му колкото все едно че да ми го каже Арествович - говорителя на Зеленски. Но е от забавните конспирации и ако нещо стане с дедо Клаус - ще си знаем - пък дори и само ако дедо Клаус почне да се крие - пак ще е знак че може да има нещо :)

klaus.png
 
Специално се върнах да прочета историята за Хазария 1 публикувана от Етериум, не е зле, но има и доста неточности и автора не познава добре историята.
Примерно когато Хазария е разбита от Киевска Рус, няма как хазарският елит да е забягнал в Киев. Руснаците са имали договорка с Влжките Българи да нападнат Хазарите, най-вече с цел разграбване и унищожаване на държавата. Когато Светослав стига до столицата заварва опразенен град и никакво злато. Целият Хазаро-Юдейски Елит е бил изтеглен във Волжка България, което води и до разрастването на държавата и следват около 300 години търговска доминация в източна европа и западна азия.
Бесен Светослав се насочва към Дунавска България, като му е било платено и от Василевса - последиците вече от тези авантюри ги знаем - съсипване и началото на края на Първото Българско Царство.
Друго нещо за Хазария - при юдеите наследството е по майчина линия, при хазарите по бащина. Мелезите с бащи хазари и майки юдейки. Другите мелези с бащи юдеи и майки хазарки са се считали за 2-ра категория хора и тъй с годините първите мелези стават световен елит, а вторите са отхвърляни в пограничните земи на хазария - най вече в днешна западна украйна, полша и други. Не случайно през ВСВ се прочистват точно наследниците на тези нечисти юдеи, и то е направено от другите - елита, който управлява почти всички държави в запада.
 
  • Like
Реакции: L.B.
За разлика от този твоя анализатор на нацизма в Украйна, който е успял да пропусне най-основни неща, важни за случая. На него всичко му се разбира, но този, който го възприеме, ще остане объркан. Ще има фалшиво чувство за яснота. Тва много убаво:) Кво да говорим за яснотата на хора като теб, на които в серия от постове им изсипваш един тон факти в лицето и после те пак си карат по утъпканата пътечка - славния Путин освободителя, денацификатора, носителят на мир, несъучастващ с играта за налагане глобо диктат от нов тип..:):)

Като казваш че не си само ти неразбрала - проучване ли направи, анкета някаква ли? Не че изобщо ме интересува някой, който не можел да разбере абсолютно ясно написаното, или който се прави, че не го разбира. Хващай си печели аудиторията с ясните неща, пропускащи важното. Не съм автор да печеля аудитория - тва е работа за печалбари. Между които и хора търсещи емоционална печалба - тва също е печалба: да си част от групата, от идеята. Даже тва е по-сериозна печалба, и по-лесно достъпна. А ква е истината - майната му. Важното е ква си мислим, че е, и около която можем да се обединим за да се чувстваме добре, част от нещо.

Не помня да си ми редакторка, но помня, че казах няколко пъти: "тука влизат хора да четат без да пишат, тях може да ги интересува". Имаш професионални изкривявания за "правилни постройки на текстове", нали знаеш. И те казват, че е много важно да е разбираем текста. (Но пък дали и колко е верен - е по-незначително и друг въпрос.)

Недей чети, ползвай си игнор бутона.:) И продължавай да се правиш на недоразбираща (бих ти повярвал, ако не бяха очевидните ти интелектуални възможности, с които няма как да се стигне до неразбиране).

пс: Кво беше: то и да знаем - кел файда? Ами същото не се ли отнася и до тези, които критукуваш, че не разбират? Кел файда и за тях като разберат това, което ти смяташ за истината. Що ги критикуваш?
Това беше, мазна голяма четка с привкус на комплимент и пощипване по бузката. В стил Етинката разбира се :p :D :D
 
Може да се каже, че почти всичко, което казах се сбъдва.
Ако ни кажеш и кога ще свърши този цирк тук? Не ми казвай с края на войната, защото тогава същите ще захапете друга тъпня да наливате ободите си един към друг. :)
 
Ей педераZт, дай да видя кога съм пускал такива работи.
Разбирам, че като дете си имал специални потребности при обучението си, а не са ти ги осигурили. Но все пак не е лошо да започнеш малко да си мериш приказките дето излизат от лайномета ти. Че какъвто си докачлив да не получиш някой инсулт при следващата си истерия.
 
Ако ни кажеш и кога ще свърши този цирк тук? Не ми казвай с края на войната, защото тогава същите ще захапете друга тъпня да наливате ободите си един към друг. :)
Минавам за да ви дам нещо за размисъл за лека нощ. Това Макрон ли е ? наистина ли той спечели и кой се крие зад маската ?
 

Прикачени файлове

  • IMG_20220428_220420_899.jpg
    IMG_20220428_220420_899.jpg
    20.5 KB · Преглеждания: 6
  • IMG_20220428_220424_138.jpg
    IMG_20220428_220424_138.jpg
    6.7 KB · Преглеждания: 6
Руснаците са пуснали бойните делфини - Щом го пише Washington Post - тези със сателитните снимки от Буче - не може да не е истина! Българи бъдете бдителни ако сте от морето и видите делфини - може да са руски диверсанти!

photo_2022-04-28_21-44-11.jpg
 
Има нещо в уцеления склад - гледайте докрай.

 
Може ли да пусна това което ми попадна днес - вярвам му колкото все едно че да ми го каже Арествович - говорителя на Зеленски. Но е от забавните конспирации и ако нещо стане с дедо Клаус - ще си знаем - пък дори и само ако дедо Клаус почне да се крие - пак ще е знак че може да има нещо :)

Виж файлът 23882
Клаус им е говорителят и не виждам защо да го премахват. По добре да го оставят че е единствения дето плямпа.
 
Клаус им е говорителят и не виждам защо да го премахват. По добре да го оставят че е единствения дето плямпа.

Ето ти една теория: Oнзи ден Руснаците хванаха група от техните си нацисти - някакво движение за бяла сила, които планирали да убият руски жунралисти които са про Путин, по поръчение на тайните служби на украйна - СБУ - като се изпрати предупреждение, до украинците че се знаят кои точно са западните куратори които помагат с организирането такива акции.

Същото и с глобалистите, като в Кръстинкът, дедо Клаус ще играе конят

Останалите ги знаят кои са от срещите в Давос - може да си много силен и богат и да планираш как ще управляваш след Ресета, само че ще е трудно да се радваш на живота и да си изпълняваш планът ако руснаците те търсят и може и да не доживееш дотам.

Не вярвам въобще на това, но теорията е забавна защото, чичо Били - Ваксинатора, ще от следващите ако се окаже истина и ще трябва на стари години да се крие като шумкар. :)
 
Последно редактирано:
Газ за рубли , ние Полша, Прибалтика и Финландия, няма да плащаме, Германия, Унгария Австрия и Словения ще плащат, Италианците и предстоят 30 дни да платя по техния си договор и засега се ослушват. Поляците ще купуват немска руска газ от Германия през ривърс.

Интересната новина от клипа е, ако си спомняте немците в противоречие с всички концепции за неприкосновеност на частната собственост откраднаха Газпром Германия - дъщерната компанията която притежава най-големите хранилища за газ в Германия. Руснаците са казали с крадци не работим и няма да им продаваме газ дори да плащат в рубли, като плащането е върнато обратно и отказват да продадът газ на новия мениджмънт - крадците. Така че това хранилище се си седи празно докато няма преговори да им го върнат обратно.



 
Иначе готин колаж са се помъчили от посолството на ... БУРУНДИ да направят..
https://mobile.twitter.com/ambrusburundi от тука ти е простотията...
То е смешно направо, клошаристан.
Мале, колко си проницателен.

Щом колажът е направен от посолството на Бурунди, значи не са използвани реални статии от въпросните медии. Тъп си, ма мнооого!

от 2018г.
ot 2019г.


2018г. Това е интересно: Израел въоръжава нео-нацисти в Украйна


Всички статии, използвани в колажа, са факт. А, дали колажът е направен в Бурунди или в Буркина Фасо, няма никакво значение, малко, жалко, тъжно човече. ;)
 
Кога руснаците ядоха кюфтетата не реваха... (без него красная армия щеше да е капут)


сега този закон отново е активиран в полза на Украйна ама воят вече започна.


Толкова за великая, красная армия...

"The United States delivered to the Soviet Union from October 1, 1941, to May 31, 1945 the following: 427,284 trucks, 13,303 combat vehicles, 35,170 motorcycles, 2,328 ordnance service vehicles, 2,670,371 tons of petroleum products (gasoline and oil) or 57.8 percent of the high-octane aviation fuel,[34] 4,478,116 tons of foodstuffs (canned meats, sugar, flour, salt, etc.), 1,911 steam locomotives, 66 diesel locomotives, 9,920 flat cars, 1,000 dump cars, 120 tank cars, and 35 heavy machinery cars. Provided ordnance goods (ammunition, artillery shells, mines, assorted explosives) amounted to 53 percent of total domestic consumption.[34] One item typical of many was a tire plant that was lifted bodily from the Ford Company's River Rouge Plant and transferred to the USSR. The 1947 money value of the supplies and services amounted to about $11 billion.[65]

In total, the U.S. deliveries to the USSR through Lend-Lease amounted to $11 billion in materials: over 400,000 jeeps and trucks; 12,000 armored vehicles (including 7,000 tanks, about 1,386[57] of which were M3 Lees and 4,102 M4 Shermans);[58] 11,400 aircraft (4,719 of which were Bell P-39 Airacobras)[59] and 1.75 million tons of food.[60]"


И това е само от САЩ, Великобритания не я броим....
 
Последно редактирано:

Горе