Украйна - Русия какво ви е мнението

Всички, които казват, че е яко руснаците да трепят невинни жени и деца са тежки психари.

Нарочно цивилни убиват Украинците -

1. Крият се между и в цивилни сгради като по този начин ги превръщат в законна цел
2. Цистерни с азотна киселина взривяват украинците
3. Не пускат да излязат цивилни - украинците
4. Искат да разменят цивилни за храна - украинците
5 .веднага като някой град бъде освободен в рускоговорещата част получава няколко ракети от яд от украйнците

Като разчитат западната преса да пищи как руснаците убиват цивилните дори и такива да няма.
И всеки който доставя оръжие помага за това да продължава по дълго.


Само обектите - детски градини


има и училища и болници.

Ето и малко снимки от странните украински казарми със шарени неща по стените - след удара такива като тедката ще получат новина че руснаците са обстреляли детска градина.

Слава на Героите!
photo_2022-04-13_21-46-22.jpgphoto_2022-03-08_12-34-56.jpgphoto_2022-03-08_12-34-56 (2).jpg казарми
 
Последно редактирано:
Нарочно цивилни убиват Украинците -

1. Крият се между и в цивилни сгради като по този начин ги превръщат в законна цел
2. Цистерни с азотна киселина взривяват украинците
3. Не пускат да излязат цивилни - украинците
4. Искат да разменят цивилни за храна - украинците
5 .веднага като някой град бъде освободен в рускоговорещата част получава няколко ракети от яд от украйнците

Като разчитат западната преса да пищи как руснаците убиват цивилните дори и такива да няма.
И всеки който доставя оръжие помага за това да продължава по дълго.


Само обектите - детски градини


има и училища и болници.

Ето и малко снимки от странните украински казарми със шарени неща по стените - след удара такива като тедката ще получат новина че руснаците са обстреляли детска градина.

Слава на Героите!
Виж файлът 24022Виж файлът 24021Виж файлът 24020 казарми
Ще е интересно какво излиза по твоите канали за атаката на змийски остров от великата украинска армия от оня ден. Чувам че няколко руснака са ги направили смешни :) Бих го направил и аз, ама съм през телефон днес и не ми е много удобно :)
 
Почна да притопляш стари манджи вече.
Стига ги въртя тия съветски евреи - дай нещо ново.

Или вече видехме най-доброто на коет си способен и оттука нататъка само регрес и нанадолнище?
:)
 
Нарочно цивилни убиват Украинците -

1. Крият се между и в цивилни сгради като по този начин ги превръщат в законна цел
2. Цистерни с азотна киселина взривяват украинците
3. Не пускат да излязат цивилни - украинците
4. Искат да разменят цивилни за храна - украинците
5 .веднага като някой град бъде освободен в рускоговорещата част получава няколко ракети от яд от украйнците

Като разчитат западната преса да пищи как руснаците убиват цивилните дори и такива да няма.
И всеки който доставя оръжие помага за това да продължава по дълго.


Само обектите - детски градини


има и училища и болници.

Ето и малко снимки от странните украински казарми със шарени неща по стените - след удара такива като тедката ще получат новина че руснаците са обстреляли детска градина.

Слава на Героите!
Виж файлът 24022Виж файлът 24021Виж файлът 24020 казарми
Ти си бил класически трол! Колко е тарифата за такива постове?
 
500 000 деца убити от сащ в Ирак.

''Това са повече, отколкото в Хирошима?! Струва ли си цената?

Маделин Олбрайт: Това беше труден избор, но да, цената си заслужава.''

Толкова за тежката психопатия на колективния запад

 
Ще е интересно какво излиза по твоите канали за атаката на змийски остров от великата украинска армия от оня ден. Чувам че няколко руснака са ги направили смешни :) Бих го направил и аз, ама съм през телефон днес и не ми е много удобно :)

Има десктоп клиент за Telegram много е удобен. Сваля се и само сканираш qr кода от appa.

Има само едно видео украинско където се опитват да го изкарат хеликоптера който свалят десантчици и почти веднага за руски. Има и едно украинско където се самолетите бомбят празния вече остров.


Иначе резултата е ясен от последните дни 4 свалени самолета, 3 десантни хеликоптера свалени 1 ми 24 свален 1 десантен катер потобен един украински малък противолодъчен корвет потопен и 4 или 5 байрактара свалени.

Срещу два ударени от байрактари катера - и двата запазили плавучест и собствен ход и една установка тор ударена но руснаците избягват да пишат жертви.




Руската армия почти не снима видеа освен официалните - 80% от видеата са от местните от донбас и 5-10% чеченците.
 
Ти си бил класически трол! Колко е тарифата за такива постове?

Тарифа за постове ги гонят само герберите.

Като не може да повярваш на очите си от къде се снимат украинците има две обяснения - платено е / имаш интерес да не виждаш, не ти стига капацитет да видиш повтарящия се pattern в западните медии да се създава narritive - Руснаците лоши, Украйнците добри - независимо какво правят.
 
Тарифа за постове ги гонят само герберите.

Като не може да повярваш на очите си от къде се снимат украинците има две обяснения - платено е / имаш интерес да не виждаш, не ти стига капацитет да видиш повтарящия се pattern в западните медии да се създава narritive - Руснаците лоши, Украйнците добри - независимо какво правят.
О, Тедката е най-ниско ниво, не му се връзвай.

2 години ни чува, ни вижда. Видеа и статии не отваря. Има си 3-ма познати, които са му представителна извадка за всеки проблем във всяка държава.

Ако не го приемаш сериозно е много забавен.

Негова е култувата реплика: ''Ако нямаше вирус, аз щях ли да се ваксинирам''. :D
 
Ако украинците трепеха руски майки с деца, нямаше да е никак гот. Ама обратното е яко, нали? Баси боклуците сте русофилите.
Те го правят, бе глупи. В последните 8 години и в момента.

2 месеца държат цивилни, сред които и деца в подземията на Азовстал като заложници. Това ли подкрепяте???

Хубавото е, че вчера са изкарани всички цивилни и сега на фашистите ще им се такова и маменцето, и татенцето, и цялата рода до 9-то коляно. Да изтребят тоя биоотпадък от лицето на земята. Бавно и мъчително да ги убиват!

Утре празнуваме победата над фашизма, а ваш'те демократи създадоха и финансираха нов фашизъм, за да разпалят война, която да им осигури възможност да воюват с Русия на чужда територия.

И не се съмнявайте, че ще жертват и нас. Ние сме другата държава-боклук за запада, която винаги и на драго сърце ще жертват.
 
Ако украинците трепеха руски майки с деца, нямаше да е никак гот. Ама обратното е яко, нали? Баси боклуците сте русофилите.

Украинците убиват руски майки с деца и то нарочно, а не случайно. Крематорск - което изчезна от медиите беше memory holled като италианците снимаха номера на ракетата, който се оказа през 13 поредни номера на други ракети изстреляни по Донбасс
 
Украинците убиват руски майки с деца и то нарочно, а не случайно. Крематорск - което изчезна от медиите беше memory holled като италианците снимаха номера на ракетата, който се оказа през 13 поредни номера на други ракети изстреляни по Донбасс
Биарката те подкрепя. Ясно, еми подкрепяйте си убийците, няма лошо. Ясни сте ми какви хора сте. Дано не се налага да правя някога бизнес с вас.
 
Биарката те подкрепя. Ясно, еми подкрепяйте си убийците, няма лошо. Ясни сте ми какви хора сте. Дано не се налага да правя някога бизнес с вас.
Радвам се, че си жив и здрав, че се бяхме притеснили тука като изчезна. Върви ли розето? :)
 
еми подкрепяйте си убийците, няма лошо
Има лошо и го правите вие. Интернет е пълен с доказателства за зверствата на фашистите. Предисторията на конфликта е все още достъпна. Не искате да се информирате, предпочитате да лапате масмедийна дезинформация - ок. Ама при това положение нямате право да го раздвате морални стожери.

Поддържайте си убийците на жени, деца и старции, на изроди, които избождат очи и режат пениси. Вашата съвест е под съмнение.

Това е момориал на убити от укро-боклука деца, палячо.

 
Днес и утре очаквайте вълна от драми, истерии, психически разстройства, загуба на памет, словесни диарии и т.н.

День Победы - 9 мая.

Който се чувства свободен от кафявата чума да празнува. Останалите да се хващат за палците и да ридят тихо във възглавниците си.

През 2000 година Кнесетът приема закон за ветераните от ВСВ и оттогава Денят на Победата е официален празник в Израел....
 
Последно редактирано:
Всички, които казват, че е яко руснаците да трепят невинни жени и деца са тежки психари.

Чак пък психари не мисля. Просто тези хора не осъзнават, че ни използват. "Братушките" като кажат идиотите и падам от смях. На Русия и САЩ им дреме за нас. Всичко е интереси. В ЕС сме си най-добре. Русофилите не дават алтернатива, а само пропаганди опорки.
 
Чак пък психари не мисля. Просто тези хора не осъзнават, че ни използват. "Братушките" като кажат идиотите и падам от смях. На Русия и САЩ им дреме за нас. Всичко е интереси. В ЕС сме си най-добре. Русофилите не дават алтернатива, а само пропаганди опорки.

Точно така е, обаче пропускаш факта, че едните са ей тука така, а другите на майна си райна. Едните имат неограничени ресурси, които можем да ползваме в наша полза, а другите и да имат, доставките до тук са проблем. Също с едните имаме вековна история и връзки, с другите .... от другите имаме бомби над София. Да, технологиите идват от запада, така е, ама ние си ги плащаме, като пичове. Даром не сме взели нищо от тях.

Това с братушките е измислено преди 150 години, не е от сега. Тука хората искат да не се занимаваме с чужди войни и проблеми, нищо повече.
 
Не съм сигурен във файдата от членството в ЕС.
Това е най-вече канал, по който изтичат ресурсите ни.

Посредством Била, Кауфланд и Лидъл храним германци, австрийци, поляци.

За местния дребен/среден бизнес "файдата" са тежките бюрокрации и силно ограничената, да не кажа никаква, възможност да продаваш каквото и да било на европейските пазари.

Една от последните "файди" е че останахме без газ :)

... А и се задават тежки времена за целия ЕС.
 

Горе