Украйна - Русия какво ви е мнението

Определено даваше цвят на отбора.:)
Последен офтопик:

Даже му бяхме посветили и песен но е много расистка, ще ме обвинят, че и аз съм наци. Само ще загатна.

"Ние мразиме Джайеоба, ще го правим на...." :)
 
Не съм чел доста време, но стигнахте ли до “прекъсване на веригите” или не ?
Това го бях казал още миналата година май.
(То още не е станало ама ..)
Казах и други неща за една ел.криза още тогава пак.
 
Блогспот? Леле, Нанди, дай аз да напиша нещо, кажи колко ще ми платиш. Но в рубли днес не приемам.

Ко се оплакваш?
Така може да видим парцалите дето отразяват подобни неща и да имаме едно наум

005f53cd84ee37ce2d9001eca91d03fe.png
 
Не съм чел длста време, но стигнахте ли до “прекъсване на веригите” или не ?
Това го бях казал още миналата година май.
Казах и други неща за една ел.криза още тогава пак. Казах и още няколко неща, които все още не са се случили ама …
Спокойно, всичко по реда си. Добре вървят нещата:)
 
  • Like
Реакции: OSH
Спокойно, всичко по реда си. Добре вървят нещата:)
Абсолютно. Мен не ме впечатляват тия работи. Ние си ги знаем. Има няколко неща, които ме притесняват ама..
И нищо кой знае какво интересно и дето някой да не го е очалвал, но някакви специалисти заговориха за рецесия 5г, че и повече.
Колко е възможно и колко голяма не знам
 
Добре де

Марш оттука с тва Локо София!
(Готини са, имаха страшни отборчета едно време с Диян Петков и Ясен Петров)
Гугъл е виновен...:rolleyes:
 
Абсолютно. Мен не ме впечатляват тия работи. Ние си ги знаем. Има няколко неща, които ме притесняват ама..
И нищо кой знае какво интересно и дето някой да не го е очалвал, но някакви специалисти заговориха за рецесия 5г, че и повече.
Колко е възможно и колко голяма не знам
Емии...да. Аз освен старата си песен, друго не виждам какво мога да кажа (освен пикантни детайли). От това, което виждам, текстът доста стриктно се изпълнява. Може би по-плавно.. Ама какво плавно, просто страничните фактори създават отклоняващи емоции, а основния текст си галопира в темпо. Програма хард - продължавам да си мисля, че това се случва (макар, че как точно и по колко лъжички на час - няма как да се каже; освен ако не си пиеш ракията в ложите на мозъчните тръстове:)).
 
  • Like
Реакции: OSH
Емии...да. Аз освен старата си песен, друго не виждам какво мога да кажа (освен пикантни детайли). От това, което виждам, текстът доста стриктно се изпълнява. Може би по-плавно.. Ама какво плавно, просто страничните фактори създават отклоняващи емоции, а основния текст си галопира в темпо. Програма хард - продължавам да си мисля, че това се случва (макар, че как точно и по колко лъжички на час - няма как да се каже; освен ако не си пиеш ракията в ложите на мозъчните тръстове:)).
Пикантерията ми е най-интересна.
 
Докато говорим за футбол и война, цяла Нова Цивилизация се е родила без да подозираме:
И цяло котило нови младежки лидери:
---

@biaaro, от Варна за кой си? (Няма друг фаладжия като Пламен Тимнев - от 30мметра, от 40 метра, почти от корнера - животно беше човека)
Катеричка рунтавелка се качила на табелка... и започнала да срича.. . ТИЧА, ТИЧА, ТИЧА.... :)
 
Ама какво плавно, просто страничните фактори създават отклоняващи емоции, а основния текст си галопира в темпо.
В медицината се нарича ''анестезия''.

Чак като те пусне упойката разбираш колко боли, но ''докторът'' вече си е свършил работата на спокойствие. ;)
 
97c7e50ff70ecc5744433e7baf535aab.png


Да не излезе утре инфо, че пак руснаците са пушили на някой от корабите им? :)
 
Никви предприемачи не сте, ако не сте започнали да продавате безсмислени джунджурии с гръмки обещания


1652890159061.png
 
Липсват ми стихотворенията на @етерИум
 
Не ми повярвахте, когато ви казах, че старите енергии се завръщат.
 

Русия не е изолирана - Китай и Индия я подкрепят. - Данните го потвърждават а цифрите не лъцат

Виж лилавото за Април това са Индоя + 800 000 барела на ден. В същото време Европа си е съкратила покупките с около 400 000 барела на ден . И се водят преговори за още. Защо ги подкрепят е дълга история.


photo_2022-05-16_00-39-23.jpg



Виж и данните за вноса и износа от Китай


Това Китайска Държавна Медия че търгуват 25% повече с Русия - China-Russia trade up 25.9% in Jan-Apr, official data shows



Ясно е че когато не подкрепяш някой гледаш да купуваш повече от него. :) или беше обратното.


Мотивация на Украйнската армия - имаше видео където след обстрела на окопа украински войник който ходи подминава пълзящ ранен без да му обърне внимание - така правят високо мотивираните армии
 

Горе