Украйна - Русия какво ви е мнението

Ghost of Kiev

281739228_3235728096747362_4862280750682991553_n.jpg
 
15 юни 2022 г., когато в Санкт Петербург ще се състои срещата на върха на Международния икономически форум.
Много важна и решаваща среща на върха за световната икономика
♦️
Владимир Владимирович... ?
Вече знаем, че президентът на Египет Абдел ФАТТАХ ЕЛ СИСИ ще дойде в Санкт Петербург! Със сигурност ще участват и Саудитска Арабия, Обединените арабски емирства, представители на Африка и други държави, заинтересовани от икономическото сътрудничество с Руската федерация
Току-що получих секретна информация. ОАЕ-нци са изпратили на Путин 30 бройки от тия:
Преминали са пълен ваксинационен курс. Работно име: Духовете на Дубай.
Победата е наша.
 
Ба маа му! Що народ се изтрепа, мечтаейки да полети като птица, а ето, че вече е възможно.

Много красиво да се гледа на монитор. Аз лично не бих. Тежка акрофобия. :)

Иначе не мисля, че са удачно решение за военна употреба, щото ще стане като в оня виц:

У наше село се появи странна птица - делтапланер.
Сумай патронье изстрелЯаме, доде пущИ човеко....
 
Така става като ги приютиш..
Носила е изрязано горнище и се е гримирала, преследвала го е.
Тони си е бил мръсник и преди това най-вероятно, и е изневерявал на Лорна.
Дебнел е и като е дошла мръсницата София, е гепил момента. Лорна е прецакана.

NINTCHDBPICT000734336830.jpg
6bdb3c59-9184-465f-b1e4-56fe7a77b285.jpg

София отрича - вината била на Лорна.
Аз лично не й вярвам.
TM-comp-Pg7.jpg
 
Така става като ги приютиш..
Носила е изрязано горнище и се е гримирала, преследвала го е.
Тони си е бил мръсник и преди това най-вероятно, и е изневерявал на Лорна.
Дебнел е и като е дошла мръсницата София, е гепил момента. Лорна е прецакана.

NINTCHDBPICT000734336830.jpg
6bdb3c59-9184-465f-b1e4-56fe7a77b285.jpg

София отрича - вината била на Лорна.
Аз лично не й вярвам.
TM-comp-Pg7.jpg

giphy.gif
 
Така става като ги приютиш..
Носила е изрязано горнище и се е гримирала, преследвала го е.
Тони си е бил мръсник и преди това най-вероятно, и е изневерявал на Лорна.
Дебнел е и като е дошла мръсницата София, е гепил момента. Лорна е прецакана.

NINTCHDBPICT000734336830.jpg
6bdb3c59-9184-465f-b1e4-56fe7a77b285.jpg

София отрича - вината била на Лорна.
Аз лично не й вярвам.
TM-comp-Pg7.jpg

A знаеш ли кое е забавното ? - тази е известна Киевкса OLX изманинца не е от Лвов

photo_2022-05-22_02-56-30.jpgphoto_2022-05-22_02-56-21.jpgphoto_2022-05-22_02-56-17.jpg
 
Американците па толко ли за силни се имат, че се репчат и на Китай сега. Комбинацията Русия, Индия и Китай не е лъжица за устата на Нато, що искат да си причиним подобни проблеми.
С Китай може да дойде края на хамериканците. Другите малко вероятно. @ReminD относно видеата, дай да коментираме по-реални неща от филма LOTR?
 
Не е реално да пикаеш с малко повече техника на целия свят. Ще завършиш омазан с лайна.
 

До - 80% от лекарствата в САЩ идват от Китай или се правят със суровини от Индия / Китай, в САЩ даже витами C не се произвежда вече в САЩ. 48% от лекарствата в Европа се правят от Китайски суровини, не съм попадал на процента индииски ама и той не е малък. А за химическата индустрия да си синтезираш собтвени суровини трябват нефт и газ каквито европа няма много.


China, the newsletter reported Tuesday, “accounted for 95% of U.S. imports of ibuprofen, 91% of U.S. imports of hydrocortisone, 70% of U.S. imports of acetaminophen, 40% to 45% of U.S. imports of penicillin and 40% of U.S. imports of heparin, according to Commerce Department data. In all, 80% of the US supply of antibiotics are made” in China.


Ако Запада обяви война на Китай, Индия и Русия след 6 месеца - 10ки милиони - да не кажа стотици милиони до две години, ще изпукат на запад от липса на лекарства без военни действия, да не говорим че ОПЕК е за по голяма интеграция на формата ОПЕК+ който включва и Русия така че цивилизацията както я познаваме ще спре съвсем без гориво поне на запад, а това е всичко от недостиг на храни до дори да има някакви лекарства за линейката няма бензин. :)

Не става само с Авиация да бомбардираш противника от въздуха като 80% -100% от лекарствата се произвеждат там. Ако избомбиш заводите няма да получиш лекарства с години дори противника веднага да се предаде, понеже завода трябва да се възстанови.
 
Последно редактирано:
Иначе, да съгласен съм, че имат най-добрата армия технологично и като ранообразие на стратегии. Историята помни такъв вид поведение и силно падение след това ;)
 
в САЩ даже витами C не се произвежда вече
Той всъщност се произвежда само в Китай. Имам приятел, който го внася. От него разбрах. :)
 
A знаеш ли кое е забавното ? - тази е известна Киевкса OLX изманинца не е от Лвов

Виж файлът 24286Виж файлът 24287Виж файлът 24288
Измамата набъбва. Ако се окаже, че и Тони и Лорна не са тези, които са.. ще отиде в библейски размери.:)
(Но поне се потвърждава, че София е профи измамница.)
 
Да е ясно кой блокира корабите:

hs1.jpg

 
Я дайте мнение по казуса Полша-Украна = Юнайтед? Какво се заформя тука?
 

Горе