Украйна - Русия какво ви е мнението

"В социалната платформа Reddit потребител с името marquizdesade подканва българите да му задават въпроси, свързани с доскорошната му работа. А тя е не каква да е: поддържане на сайт за фалшиви новини."
Макар че нататък:
"Стартът в този "бизнес" се оказва далеч по-лесен от очакваното, казва Димитър*.
...*Името на събеседника е променено, поради желанието му да запази анонимност."

@dimitur7 ? (Понеже като си спомня за старите времена в другата тема... Не се заяждам, само питам.)
:D:D
 
  • Haha
Реакции: OSH
В Харков раздава повиквателни на Улицата

Така че всичките тези менния за мобилизация в ЛДНР вероятно е проджекшън от ЦИПсО да прикрие какво става в Украйна
 
В Харков раздава повиквателни на Улицата

Така че всичките тези менния за мобилизация в ЛДНР вероятно е проджекшън от ЦИПсО да прикрие какво става в Украйна

Това видео е фалшиво, сенките на отговарят нещо не са както трябва.
 
Всеки е "свободен" да бъде дезертьор и национален предател. Левски много добре ги е описал такива:

"Решавайте по-скоро: или с нас и във всичкия народ, или против нас и нашите желания. С една дума, свобода или да Ви пратим при черните души. Там, дето са предателите, изедниците… чийто живот искате да живеете. От днес както се забележите и докрай ще останете. Пак Ви казваме: в нашите ръце сте. Отговорете сами за себе си – свобода или смърт!

Ако влизаш остро и аз мога да вляза остро - И какво постигна Левски, с тази НЕ инклузивна политика, като краен резултат - нищо.

Добре че беше Могъщото Руско Царство да дойде от там където изгрява слънцето - иначе сега щяхме да сме в Турски форум и да имаме турски паспорти. :)
 
Това видео е фалшиво, сенките на отговарят нещо не са както трябва.

В онова в което те хванаха за сенките - стани до колона отбележи къде ти пада сянката, след два часа го направи пак и пак отбележи, може и да схванеш логиката.
 

Славчев, ти ли се бре, брат! Така кажи!
Ти чете ли статията? Защото едно, че енаписно като от ученик трети клас, второ събрани са няколко от глупостите циркулиращи из нета заедно. Не знам какви са тея фъкчекъри ама са гола вода...

По-интересно е тоя Димитър що НАП не са го погнали: Между 2015 и 2019 Димитър е работил по около два часа на ден за сайта с фалшиви новини, от което е печелил между 1000 и 1500 лева на месец.
 
Дори да е вярно.
Не отказват да воюват с Украйна за ДНР ами отказват да воюват за ЛНР - за което бих ги разбрал. Между двете републики никога не е било цветя и рози затова не се обединиха като Новоросия ами си останаха различни републики с различно управление :)

Пак казвам ако е вярно, защото това видео излиза след много такива как Украинците се отказват и може да е контра видео от ЦИПсО

Имам съмнения защо ползва В ЛНР което е както говорят по западните части, а не НА ЛНР както говорят на изток - руския ми е лош така че може и да не съм прав.

Теробороната избира да си тръгне докато възложените сили ги хранят.


Тези се опитаха западните медии да ги изкарат от ДНР

Боевики батальона Черкасской Теробороны отказываются воевать

58 бригада

14 бригада на ВСУ


115 бригада

Стига се обяснява като ученичка на всяка новина, мъчейки се да защитаваш педеруZите, а кажи кандидатства ли за руско гражданство и кога ще те одобряват?
 
Ако влизаш остро и аз мога да вляза остро - И какво постигна Левски, с тази НЕ инклузивна политика, като краен резултат - нищо.
Пак не си разбрал. Точно това е идеята, да предизвика реакция от великите сили и в крайна освобождение. Даже в същото писмо, което ти цитирах говори за това.

"Повтарям Ви: решили сме се вече и веднъж [завианги] ще принесем жертва на народния ни жертвеник пред олтара на чистата свобода…"

Добре че беше Могъщото Руско Царство да дойде от там където изгрява слънцето - иначе сега щяхме да сме в Турски форум и да имаме турски паспорти.
Ние от Пловдив можеше и да сме с турски паспорти, ако се бяхме подчинили на Руското Царство и да не се съединим. Ама по-добре да бяхме си останали Източна Румелия, гледам че тоя модел го пропагандираш като много убав.
В онова в което те хванаха за сенките - стани до колона отбележи къде ти пада сянката, след два часа го направи пак и пак отбележи, може и да схванеш логиката.

Ако бяха верни тези глупости, вече да беше пълно по руските телеграми с опровержения. Ама както винаги у българските форуми сме по-руснаци от руснаците. Нищо не каза за Игор Стрелков-Гиркин, дето говори за провалената специална операция. И той ли нещо не разбрал?
 

Макар че нататък:
"Стартът в този "бизнес" се оказва далеч по-лесен от очакваното, казва Димитър*.
...*Името на събеседника е променено, поради желанието му да запази анонимност."

@dimitur7 ? (Понеже като си спомня за старите времена в другата тема... Не се заяждам, само питам.)
:D:D
Аз съм Dimitur7 !!!, а не Димитър !
Пък дали се казвам така е друг въпрос. Все пак не очаквам и вие да се казвате Nandbandi, Етериум, remind и т.н
 
Стига се обяснява като ученичка на всяка новина, мъчейки се да защитаваш педеруZите, а кажи кандидатства ли за руско гражданство и кога ще те одобряват?

Аз май споменах че планирам да живея в ASEAN защото там е 23-32 градуса Януари според държавата. Русия ми е прекалено северна страна. Имат растящо население. И не си прецакват икономиката с глупави санкции срещу Русия, заради нео-марксистка идеология поне засега макар че и там се опитват да лазят НПОта, но ще им е много трудно.
 
Левски и друго май беше казал: "Тоз, който ни освободи, той ще ни и пороби".
А принизяването на НАЦИОНАЛНИТЕ СВЕТИНИ е типично точно за поробени умове от колониите, за което се използва евфемистичното "прагматичен възглед". На тях обикновено им се втълпява всесветлата - предимно литературна - осанка на величавият, добронамерен външен освободител (който ги е поробил). Така ставаш вътрешно малък, чакащ и приемащ помощта отвън. (Въпреки, че кога сме имали писменост и държавност, някои сега народи още в Ташкент не са били.)

Е, лошо няма, то си е за сметка на принизяващите.:)
 
Аз май споменах че планирам да живея в ASEAN защото там е 23-32 градуса Януари според държавата. Русия ми е прекалено северна страна. Имат растящо население. И не си прецакват икономиката с глупави санкции срещу Русия, заради нео-марксистка идеология поне засега макар че и там се опитват да лазят НПОта, но ще им е много трудно.
Тайланд винаги ми се е струвал леко шит място за живеене, не разбирам кво му харесват.
 
Предлагам този светец да дойде да управлява българските гои:
previewKolomoyskiy.jpg

Коломойский Игорь Валерьевич
Родился 13 февраля 1963 года (19 Швата 5723 года) в Днепропетровске.

:D
 
Аз съм Dimitur7 !!!, а не Димитър !
Пък дали се казвам така е друг въпрос. Все пак не очаквам и вие да се казвате Nandbandi, Етериум, remind и т.н
На единия името може да се каже че има нещо общо с никнейма.

Всъщност и на 3-мата им знам малките имена (на единия му знам и фамилията).
И на един трябваше да му пускам данните в търсачката на Кюлев докато му ги разбера - толкоз е потаен.

ПП: 2 от горните 3 реда са за бъзик, т.е. не съвсем верни.
 
Последно редактирано:
А въпросния Димитър се сещам кой е.

Гаджето на Мина, дето я заряза преди няколко години в гимназията.
Тоест измислен персонаж, облечен в име с неприятни асоциации.

Просто на жените не им работи добре въображението и винаги прибягват до асоциативно мислене като се наложи да сътворят нещо по-оригинално.
 
На единия името може да се каже че има нещо общо с никнейма.

Всъщност и на 3-мата им знам малките имена (на единия му знам и фамилията).
И на един трябваше да му пускам данните в търсачката на Кюлев докато му ги разбера - толкоз е потаен.

ПП: 2 от горните 3 реда са за бъзик, т.е. не съвсем верни.
Особено nandibandi ми звучи добре и дори в реалния живот бих й казвал така. Nandi понеделник-петък, bandi - събота и неделя. А ако съм й ядосан тогава - nandibandi.
 
На единия името може да се каже че има нещо общо с никнейма.
По-лошо, едни от най-близките ми хора се обръщат към мен с Нанде. Банди също може да мине към фамилното, въпреки че оригинално звучи като сметките, дето си откриваме в едни финансови институции. ;)
 
Особено nandibandi ми звучи добре и дори в реалния живот бих й казвал така. Nandi понеделник-петък, bandi - събота и неделя. А ако съм й ядосан тогава - nandibandi.
Там обръщението "Нандиня" е актуално в моментите на снижена симпатия.
 
Пак не си разбрал. Точно това е идеята, да предизвика реакция от великите сили и в крайна освобождение. Даже в същото писмо, което ти цитирах говори за това.

"Повтарям Ви: решили сме се вече и веднъж [завианги] ще принесем жертва на народния ни жертвеник пред олтара на чистата свобода…"


Ние от Пловдив можеше и да сме с турски паспорти, ако се бяхме подчинили на Руското Царство и да не се съединим. Ама по-добре да бяхме си останали Източна Румелия, гледам че тоя модел го пропагандираш като много убав.


Ако бяха верни тези глупости, вече да беше пълно по руските телеграми с опровержения. Ама както винаги у българските форуми сме по-руснаци от руснаците. Нищо не каза за Игор Стрелков-Гиркин, дето говори за провалената специална операция. И той ли нещо не разбрал?

Игор Стрелков-Гиркин - не съм го чел - гледах скрииншотовете на кадрите и да мисля че имат два часа разлика поне заради ъгъла на сенките.

Аз не мога да подкрепя или с нас или си против нас, както го разбрах - либертарианска работа!

Относно Руската Империя - Александър II e бил готин, Александър III e бил боклук - рисковете на монархията. Трябва да сме реалисти кой кога и с какво е помогнал.

Относно Източна Румелия - Имаше Анекдот в Книга с Анекдоти - като гърците поискали Пловдив след първата Световна война Шопа беше казал епа дайте им Пловдив от тях една ока домати не мога да продам на пазара. :) Така че пак особено мнение. :)

-----

Ако ще си пишем за История:

Мога да ти кажа и интересен метод да затапваш руснаци, като кажат ама вие българите сте били с еди кой си или сте направили еди какво си. Просто им казваш че те са започнали първи като Светослав I e взел от 15 000 златни паунда от Византия за да нападне Българската Империя.

The annihilation of Khazaria was undertaken against the background of the Rus'-Byzantine alliance, concluded in the wake of Igor's Byzantine campaign in 944.[34] Close military ties between the Rus' and Byzantium are illustrated by the fact, reported by John Skylitzes, that a Rus' detachment accompanied Byzantine Emperor Nikephoros Phokas in his victorious naval expedition to Crete.

In 967 or 968,[35] Nikephoros sent his agent, Kalokyros, to persuade Sviatoslav to assist the Byzantines in a war against Bulgaria.[36] Sviatoslav was paid 15,000 pounds of gold and set sail with an army of 60,000 men, including thousands of Pecheneg mercenaries

И после казваш че 1000 години живеем едни до други трябва ли да се излагаме сега. :)
 

Горе