Украйна - Русия какво ви е мнението

Не знам как ще се оправим с теб. Вече ме е страх да ти кажа нещо.
Нищо не ми говори и се оправяйте с другите... Как се наричат хора, които от животното ги отличава възможността да виждат нещата такива, каквито са, демек: истината, но те доброволно се отказват от тая привилегия, заради великото удобство (което е чувство, което е кеш за тялото)? Определено не се нарича човек тва, в никой случай.:)
 
Нищо не ми говори и се оправяйте с другите... Как се наричат хора, които от животното ги отличава възможността да виждат нещата такива, каквито са, демек: истината, но те доброволно се отказват от тая привилегия, заради великото удобство (което е чувство, което е кеш за тялото)? Определено не се нарича човек тва, в никой случай.:)
Нямам нищо да оправям с "другите". Те искат да оправят нещо с мен.

Хем ми се ще да се пошегувам с теб, но...

Който те дразни наистина му забиваш един по животински
или го игнорираш. Ти си знаеш и преценяш.
 
Кво беше, Дефка, като пишех редовно против укрите, хамариканците, еврогейците? Тоест, не че съм писал преднамерено с/у тях, а просто част от истината за тях, която е в противоречие с медийно-властовите им мантри за добродетелност? Бях облайкван (тоест: постовете ми, не аз). (Дори от днес има показателен пример как Цар Трол ме облайва като писах 5 поста, които се явяват в полза на Русия, а после след няколко часа ме тролва, като писах и за обратното - тоест: което е в ущърб на Русия.)

Е, ся като пиша същото - с факти - което влиза в противоречие и отрича мантрите на Русия (на РФ по-скоро, на ръководството и медиите им), вече - пълно мълчание и дори понякога негодувание. А? А? Аз ли съм идиот, ти ли, кой? Че нещо не чаткам как ЗА ЕДНИ И СЪЩИ ЛОШИ НЕЩА едните ги гледаме под лупа - тоест: как си требе - а другите, нашите, нищо не виждаме и се прайм на 2 и половина?

Беги бе бате, тва е абсолютно нечовешка историйка, историйчица.
 
Кво беше, Дефка, като пишех редовно против укрите, хамариканците, еврогейците? Тоест, не че съм писал преднамерено с/у тях, а просто част от истината за тях, която е в противоречие с медийно-властовите им мантри за добродетелност? Бях облайкван (тоест: постовете ми, не аз). (Дори от днес има показателен пример как Цар Трол ме облайва като писах 5 поста, които се явяват в полза на Русия, а после след няколко часа ме тролва, като писах и за обратното - тоест: което е в ущърб на Русия.)

Е, ся като пиша същото - с факти - което влиза в противоречие и отрича мантрите на Русия (на РФ по-скоро, на ръководството и медиите им), вече - пълно мълчание и дори понякога негодувание. А? А? Аз ли съм идиот, ти ли, кой? Че нещо не чаткам как ЗА ЕДНИ И СЪЩИ ЛОШИ НЕЩА едните ги гледаме под лупа - тоест: как си требе - а другите, нашите, нищо не виждаме и се прайм на 2 и половина?

Беги бе бате, тва е абсолютно нечовешка историйка, историйчица.
Разбирам бунтовния ти дух. Поне това, което показваш. Може би съм заблуден, но се повтаря едно и също. Шумер, Египет.
 
Кво беше, Дефка, като пишех редовно против укрите, хамариканците, еврогейците? Тоест, не че съм писал преднамерено с/у тях, а просто част от истината за тях, която е в противоречие с медийно-властовите им мантри за добродетелност? Бях облайкван (тоест: постовете ми, не аз). (Дори от днес има показателен пример как Цар Трол ме облайва като писах 5 поста, които се явяват в полза на Русия, а после след няколко часа ме тролва, като писах и за обратното - тоест: което е в ущърб на Русия.)
Лайкнах ти по-кратките постове.
Дългите не ги четох.

Топ заглавие от утрешната преса:
"Скандално: трима сливенски циганина се гаврят онлайн с чистокръвен румелиец!"

Това в кръга на майтапа, ofc :)

В кръга на немайтапа: влизам тука и пиша с цел да се разсея малко и за забавление. Случва се това дето ми е забавно на мен да не е забавно за останалите - сори, за което! Но нямам свободен капацитет да поемам много допълнително инфо, което не ми носи непосредствена практическа полза. Не че не ме влече да се отплесвам и да си ровичкам по разни теми - просто не мога да си го позволя в момента.
 
Тия не ми минават повече. Аз съм катализатора, дали ще е спокойно или не. Аз и етериум.
 
Важното е да се намира време да се каже, че не е така, тва, за което не сме намерили време да го видим дали е така.
Няма проблеми, аз пак ще поема допълнителното инфо с голи гърди вместо нямащите време.
Ползвайте спокойно бутона за дарения долу.

бутона
iu
 
Кво стана с тупана? (Не че примиргам, той оня па къв трол е, а мамууу...) Къде изчезна? Що каза толкова убедено последния път като стана дума: "тупана няма да се върне"? Откъде знаеш? Умря ли? Или ти го уби?
 
За Родину!
За Славянском Человечестве!
За Рубль! (Цифровой.)

А чистито:
26-и Май
Русия ускорява CBDC: Цифровата рубла ще се използва в „реални операции“ през 2023 г
Въвеждането на проследима цифрова валута
е приоритет поради санкции
https%3A%2F%2Fbucketeer-e05bbc84-baa3-437e-9518-adb32be77984.s3.amazonaws.com%2Fpublic%2Fimages%2F79c0a242-034b-4671-ad6b-1de7f5b49e51_1000x667.jpeg

Позовавайки се на налагането на западни санкции, Банката на Русия обяви в сряда, че ускорява въвеждането на своята цифрова валута на централната банка (CBDC). Първият етап на тестване на дигиталната рубла започна през януари и първоначално трябваше да приключи през 2024 г. Съгласно новоиздадената пътна карта, втора фаза – в която програмируемият, проследим цифров токен ще бъде интегриран, в малък мащаб, в „истински пари ” операции
— сега е предвидено да започнат през април 2023 г. Ведомости (руският Wall Street Journal ) разполага с подробности:

„Виждайки темпото, с което вървим сега, предполагаме, че от април следващата година ще можем да започнем пилотен проект за реални клиенти и реални операции“, каза първият заместник-председател на Централната банка Олга Скоробогатова на среща на регулатора. с банкери. […]
В края на тази година регулаторът ще изпрати документи за регулиране на цифровата рубла до Комитета на Държавната дума по финансовия пазар, за да може да стартира втория етап на пилотиране през април 2023 г., каза Скоробогатова.

Създаването на прототип на платформата за цифрова рубла беше завършено през декември 2021 г. В първия пилот участват 12 банки: Ak Bars, Alfa-bank, Dom.RF, VTB, Gazprombank, Tinkoff Bank, Promsvyazbank (PSB), Rosbank, Сбербанк, СКБ-банк, Союз и ТКБ. Тестването на платформата за дигитална рубла започна през януари 2022 г. и на първия етап, издаването на цифрова рубла, отварянето на цифрови портфейли от банки и граждани, както и C2C преводи (между физически лица) и C2B преводи (от физически лица към бизнес - плащане от физически лица за стоки и услуги). Още на 15 февруари PSB и VTB бяха първите, които успешно прехвърляха цифрови рубли между своите клиенти. На 18 февруари ръководителят на Централната банка Елвира Набиулина съобщи, че пет кредитни институции сега тестват системата, а останалите ще се свържат, докато прецизират своите ИТ структури. […]
За второто тримесечие на 2023 г. регулаторът също така планира да разработи протоколи за оперативна съвместимост на цифровата рубла с националните цифрови валути на други страни, по-специално на Евразийския икономически съюз и ОНД. Разработването на такива протоколи ще направи възможно извършването на трансгранични плащания и отварянето на втори канал за комуникация между банките, в допълнение към системата за предаване на финансови съобщения на Централната банка, а също така ще направи възможно заобикалянето на SWIFT при подобни операции.

Нова финансова инфраструктура, която ще бъде свободна от западна намеса: много готина. Но готино ли е, наистина? Отново Ведомости :
Дигиталната рубла също така ще гарантира прозрачността на условията на платежните услуги, тъй като ще позволи проследяване на целевото изразходване на средства от гражданите, отбелязват представители на Promsvyazbank, Sberbank и Russian Standard Bank. […]
Консултантът по блокчейн и изследовател на криптовалути Денис Смирнов е критичен към идеята на Централната банка: „За хората въвеждането на цифровата рубла е реализацията на най-ужасните сценарии, описани от писателите на научна фантастика в дистопии. Според експерта с навлизането на дигиталната рубла ще царува абсолютна прозрачност в областта на личните финанси, което означава, че правото на личен живот ще бъде атакувано.
Ох. Добре.
https%3A%2F%2Fbucketeer-e05bbc84-baa3-437e-9518-adb32be77984.s3.amazonaws.com%2Fpublic%2Fimages%2Fc3c4f6d0-ec23-4b3c-8abc-13f90bb9c45c_851x1128.png

Като рублата със злато, която никога не е съществувала, само че по-добра.

През декември вашият скромен кореспондент в Москва предупреди, че Банката на Русия е готова на всякакви хитрости. Тогава, на 18 февруари, написахме публикация в блога за това как Русия използва заплахата от западни санкции като претекст за ускоряване на приемането на цифровата рубла.

Между другото: несъмнено CBDC ще направят трансграничните транзакции по-удобни и с по-малко неприятности за Русия (поне когато се прави бизнес с приятелски държави).

Но дали това оправдава финансовата система с нулева поверителност и тотален централизиран контрол, която се създава? Интересен въпрос.

Русия ще приеме CBDC, позовавайки се на необходимостта да се предпази от западните санкции. Както и да е.

Западът ще приеме CBDC, позовавайки се на необходимостта да се натисне вътрешното финансиране на тероризма, или плащанията на Patreon на хора с неодобрени идеи, или каквото и да било. Няма значение.

Няма значение какви ще бъдат оправданията. Предлозите ще бъдат различни, но системата ще бъде абсолютно същата. И системата ще е гадна за всички.


Това е нещо като руския Макдоналдс след санкции: буквално е Макдоналдс, но с друго име.
https%3A%2F%2Fbucketeer-e05bbc84-baa3-437e-9518-adb32be77984.s3.amazonaws.com%2Fpublic%2Fimages%2Fb2e6be0c-d705-4695-8e5a-d689bbbe4d1e_672x1075.png

Макразочарован.

Каквото, такова.


лек ден.
 
Важното е да се намира време да се каже, че не е така, тва, за което не сме намерили време да го видим дали е така.
Няма проблеми, аз пак ще поема допълнителното инфо с голи гърди вместо нямащите време.
Ползвайте спокойно бутона за дарения долу.

бутона
iu
Да го натисна ли?

Значи, докато си говорим спокойно и по-скоро заспало как ни вкарват отвсякъде новите модни тенденции и дори започваме да ги харесваме и проповядваме.

Да го натисна ли?
 
Аха сила голема са, за последните две седмици отвърнаха с 10 утрепани в супермаркет и 21, от които 19 деца.. в тексаско даскало.
Щото Страна огромная много им отстъпва, където да се добереш до оръжие е в пъти по-трудно отколкото в САЩ. Два такива случая през миналата година.


 
Деп кога почва да говори, аз съм на второто видео 30-та минута, май е 4-5 часа всичко?
Тоз мил, кротък и хрисим човек... Изигра им всички масонски филми. Ама то дори е Флагман, лице, дистрибутор на де що има популярни масонски истории. И какво получава за награда? Да видим дали светлото му минало ще го отърве или ще е още една употребена жертва.
 
Щото Страна огромная много им отстъпва, където да се добереш до оръжие е в пъти по-трудно отколкото в САЩ. Два такива случая през миналата година.


Аз ще поспамя докато другите спат. Всъщност още вчера исках да се допитам до графичните гурута...
Фейк ли е тази снимка на НЛО, което доставя втечнен газ от Марс.

BNW.jpg


И дали този газ не е добит от ей тук

gazohraniluishe-mars.jpg


Платен ли е в рубли, марсианците открили ли са сметка и в каква валута всъщност им се плаща.

И другият наболял въпрос е кой е този и това ли е човекът на @етерИум

darpacd.jpg
 
Фейк е, сенките не съвпадат.
Най-голямата ми въпросителна е защо няма сенки. Пратил съм официлно писмо до отдел светлосенки на Xaomi Mi5. Ако не ми отговорят ще пиша лично до Джак Ма. Ще му пратя две писма - едно в бутилка и едно по BGPOST. Особено ме интересува кой е този човек на малката снимка. И на каква програма е направена тази графична манипулация.
 
Кво стана с тупана? (Не че примиргам, той оня па къв трол е, а мамууу...) Къде изчезна? Що каза толкова убедено последния път като стана дума: "тупана няма да се върне"? Откъде знаеш? Умря ли? Или ти го уби?
Не го знам.
Троленето му е тип американски дрон "Суичблейд", демек камикадзе.
Тролне 1-2 пъти и му тривнат постовете, пък той не е като да му понася такъв дизреспект.
 
@етерИум един път те издърпах, не знам дали ще мога втори.
 

Горе