Украйна - Русия какво ви е мнението

Един съсирек обединява Русия и Запада
Подкрепена от Кремъл фармацевтична фирма регистрира съсирека на AstraZeneca в Русия
15 март

С всички очи, насочени към Невойната в Украйна, нещо също толкова объркващо се случва в Русия:
Компанията R-Pharm изпрати заявление до Министерството на здравеопазването на Руската федерация за регистрация на ваксината срещу коронавирус AstraZeneca в Русия.

Няколко коментара:
1.Това винаги е бил планът. Русия настоява за коктейл Sputnik/AstraZeneca от първите месеци на измамата с вируса. Миналия месец Руският фонд за преки инвестиции — основният финансист на Sputnik V — разкри нова наука, показваща невероятните ползи от комбинирането на Sputnik Light с британско-шведския съсирек.
2.R-Pharm вече произвежда вакси на AstraZeneca (под марката R-CoVI) в Русия, но за износ. R-Pharm също произвежда Sputnik V.
3.По съвпадение руският фонд за преки инвестиции е инвестиран в R-Pharm, което означава, че Кремъл прибира вкусни рубли от Sputnik V и R-CoVI.
4.Защо Русия изобщо ще трябва да използва Big Pharma съсирек? Мислех, че Невойната в Украйна е победила вирусната измама завинаги, особено в Русия?

Сърфях в интернет в търсене на сочни снимки на съсирека на AstraZeneca (което е доказано смъртоносно изстрел, който убива хора), когато попаднах на този отличен анализ от престижната фондация за стратегическа култура:
Фактът, че организациите, насърчаващи възхода на тази евгенична политика в цяла нацистка Германия и Северна Америка, включваха такива мощни центрове като Фондация Рокфелер, Wellcome Trust и Лигата за стерилизация на човека за подобряване на човека (днес преименувана на „Engender Health“), които всички заеха водещи позиции. ролята в Световната здравна организация през последните десетилетия е повече от малко тревожна. Фактът, че тези организации за евгеника просто са се ремаркирали след Втората световна война и сега са замесени в разработването на съвременна РНК ваксина заедно с Института Галтън (бившата Британска евгеническа асоциация), AstraZeneca в Оксфорд, Pfizer и фондацията на Бил и Мелинда Гейтс трябва да дадат пауза на всеки сериозен мислител, докато обмисляме какви модели на историята сме готови да толерираме да се повтарят в сегашната ни несигурна епоха.
("престижната фондация за стратегическа култура" е шега. Тези подкрепят плътно и безкрайно руското ръководство, пропускайки всички уронващи го факти; както и останалите мастити западни алтернативни спецове по Русия. Тоест: фондацията на стратегическите културници е много подходяща за цитиране в темата от подкрепящите сляпо руското ръководство, на които грам не им пука за руските граждани.)

Всички тези нацистки приказки ми напомнят за Невойната в Украйна, която предизвика опасения относно биологичните оръжия и други нетрадиционни начини за убиване на хора. Само онзи ден руското министерство на отбраната разкри, че Съединените щати проучват дали мигриращите птици биха могли да представляват биологична опасност.

Не казвам, че Русия не трябва да внимава за птиците Ебола. Определено трябва. Не можеш да вярваш на янките.

Но ако наистина се притеснявате, че Западът се опитва да ви унищожи с нестандартни оръжия... защо изобщо обмисляте да одобрите съсирека на AstraZeneca?


Въпроси, въпроси....

 
Ооо, забравих: това не е пладемиум-темата. Това е темата за как руското ръководство е чисто като сълза и спасява не само донбасци, но и се грижи неуморно за запазването на руските ценности, просперитета, здравето и живота на руското население и други работи. Извинявам се.

Айде, приятен разговор за второто, по темата, @contra , @nandibandi , и другите заинтерсовани [от половината от истината] страни. Ще ида към други теми.

iu
iu

"Гледане на истината с едно око", картина на Занулик Резетников
 
Последно редактирано:
"Руската актриса и активист Мария Шукшина обобщи доста добре настоящата ситуация:
Пропагандистите [ковид] бяха за принудителна ваксинация, а тези, които бяха против, бяха наречени врагове на народа, призоваха за стрелба, отцепване на квартири и пробождане, намушкане. Всичко това беше казано по федералните канали. Сега салто във въздуха - и същите пропагандисти на пълен работен ден, които се застъпваха за задължителна ваксинация и участваха в глобалистката програма на Шваб и Гейтс за преразпределение на света, сега са патриоти и сега са за духовни и морални ценности"

Извинявам се, само още нещо. Това горе не се ли казваше - напълно коректно - и за онези западни (и наши), безсрамни, платени тиквени говорещи глави, които от пландемични пропагандисти станаха укропропагандисти? Странно съвпадение. (Поредното.) А под неговото було в спорещите, борещите се, с различни ценности страни, текат идентични навсякъде процеси. Странно.

Чао.
 
Не ще приятели - иска обекти на които да налива през фунията и да гълчи ако поведението им не се промени своевременно и съобразно очакванията/желанията.
 
Отново да попитам: Какво е решението????

Щото като бухаш на хората в главите тонове от една и съща информация постигаш само едно - отвращаваш ги от нея. Има закон на махалото, по който както хората, така и събитията се движат. А именно: колкото по силно теглиш махалото в една посока, толкова по-бързо и силно то отива в другата.

Та, с риск да се повторя за стотен път, питам: Добре, знаем го, и сега какво???
 
Знае се, но абсолютно никога не се коментира (от друг, освен мен). Като постна - никога не се реагира. Като питам що - или се мълчи, или ми се опонира (с опорки, щото с факти не може - няма такива). Като изключим всичко това - знае се.

Коментирайте си бе, нали казах, че ше пиша в другата тема, или в мойта си (дет никой не я чете, щот не е вълнуваща, пък и нали всичко се знае; но никога не се коментира тук.) Решавайте си квото и както искате. (Аз и да имам решение - няма да го кажа на хора, дет при всичкия си интелектуален капацитет - много по-голям от моя, м/у др. - се правят на недоразбрали, когато и както им е удобно. Според мен трябва да изчезнат от генофонда и ако имах власт, бих им помогнал лично.)
 
Решението е да се забранят смартфоните. :D Докато масово населението е със смартфона си и доброволно споделя всякаква информация, а недоброволно службите имат достъп до друга, няма нужда от конспирации и теории за тотален контрол. Ние доброволно сме го приели вече. Научния прогрес, дигитализацията и глобализацията водят към тотален контрол на населението. Въпроса е самите власти, докъде ще стигнат в съответните общества.
 
Въпроса е самите власти, докъде ще стигнат в съответните общества.
Докъдето самите общества им позволят, НО!!! Има едно важно Но! По-уместният въпрос е Кога? Защото на даден етап, ще бъде невъзможно (технически, физически) да се противопоставим. И отговорът е: Сега! Но ние не действаме. Нямаме план за действие, защото сме се посветили на това да ровим, да търсим доказателства, въпреки че никой не ги крие.

По-галещо егото е да трупаш тонове един и същ контент и да назидаваш читателите, които вече не те аплодират. Ти не знаеш какво стои зад мълчанието им. Тревога, страх, усещане за безпомощност? Не отчиташ, че дори те самите са поствали материали, които са били по-достъпно и сбито представени от твоите, така че да стигнат до онези, които нямат време и желание да четат тонове ненужно раздут контент.

И решението дойде: Да ги махнем от генофонда! :D

Все едно това не е 10000000000000% сигурно за всеки от нас. Аз дори съм взела мерки генетичният ми код да не се мултиплицира във времето, така че проблемът е решен. Ся вече всичко ще се оправи.

Хубав ден.
 
Така е, сигурно е. Радвам се, че и мен ще ме споходи. (Да знаех само и аз как да забраня да ми мултиплицират генфонда. Сигурно е някоя неизвестна ми медитация.)
--
Решението е да се забранят смартфоните. :D Докато масово населението е със смартфона си и доброволно споделя всякаква информация, а недоброволно службите имат достъп до друга, няма нужда от конспирации и теории за тотален контрол. Ние доброволно сме го приели вече. Научния прогрес, дигитализацията и глобализацията водят към тотален контрол на населението. Въпроса е самите власти, докъде ще стигнат в съответните общества.
А ти вади смартфоня и сваляй програмата. Не ми се фантазирай как ще се еманципираш технологично.:D
 
Да знаех само и аз как да забраня да ми мултиплицират генфонда
Последно ще ни намаляват ли или ще ни мултиплицират против волята ни? Извинявай, че имам нахалството да те заговарям, бидейки ''подчовек''.

Сигурно е някоя неизвестна ми медитация.
Ако някоя изобщо ти е известна, използвай я. Имаш сериозна нужда.
 
Знае се, но абсолютно никога не се коментира (от друг, освен мен). Като постна - никога не се реагира. Като питам що - или се мълчи, или ми се опонира (с опорки, щото с факти не може - няма такива). Като изключим всичко това - знае се.
Каква точно реакция очакваш?
Виртуална симулация на потрес, възмущение, фиктивно заемане на извисена морална позиция?

Или нещо по-съществено?

Ама нещо не виждам какви претенции можеш да имаш към останалите, при положение, че дефакто си пореденият пропагандист и евентуално подстрекател. И то от по-долнопробния тип - тия дето се крият и треперят някой да не ги разбере кои са.

Ако мислиш че ще промениш мисленето и нагласите на някой само със спам на Г-транслейтнат матрял, в голяма грешка си. Изключително наивно за човек с претенции за начетеност, жизнен опит, проницателност и там с каквото още се отъждествяваш. Не работят тъй нещата. Малко повече старание трябва, щом искаш да влияеш на хората. Ако има и взаимно уважение и/или симпатия, също много помага.
 
Каква точно реакция очакваш?
Виртуална симулация на потрес, възмущение, фиктивно заемане на извисена морална позиция?

Или нещо по-съществено?

Ама нещо не виждам какви претенции можеш да имаш към останалите, при положение, че дефакто си пореденият пропагандист и евентуално подстрекател. И то от по-долнопробния тип - тия дето се крият и треперят някой да не ги разбере кои са.

Ако мислиш че ще промениш мисленето и нагласите на някой само със спам на Г-транслейтнат матрял, в голяма грешка си. Изключително наивно за човек с претенции за начетеност, жизнен опит, проницателност и там с каквото още се отъждествяваш. Не работят тъй нещата. Малко повече старание трябва, щом искаш да влияеш на хората. Ако има и взаимно уважение и/или симпатия, също много помага.
Изпреварих нанди и ти слагам сърце (преди да съм прочел).
 
Каква точно реакция очакваш?
Виртуална симулация на потрес, възмущение, фиктивно заемане на извисена морална позиция?

Или нещо по-съществено?

Ама нещо не виждам какви претенции можеш да имаш към останалите, при положение, че дефакто си пореденият пропагандист и евентуално подстрекател. И то от по-долнопробния тип - тия дето се крият и треперят някой да не ги разбере кои са.

Ако мислиш че ще промениш мисленето и нагласите на някой само със спам на Г-транслейтнат матрял, в голяма грешка си. Изключително наивно за човек с претенции за начетеност, жизнен опит, проницателност и там с каквото още се отъждествяваш. Не работят тъй нещата. Малко повече старание трябва, щом искаш да влияеш на хората. Ако има и взаимно уважение и/или симпатия, също много помага.
Леле, то за 2 сърца (администрацията дава само по един емотикон, извинявай).:)
 
Последно ще ни намаляват ли или ще ни мултиплицират против волята ни?
Еми както сте го
поствали материали, които са били по-достъпно и сбито представени от твоите, така че да стигнат до онези, които нямат време и желание да четат тонове ненужно раздут контент.
Така.
Извинявай, че имам нахалството да те заговарям, бидейки ''подчовек''.
Извинена си, е се притеснявай.
Ако някоя изобщо ти е известна, използвай я. Имаш сериозна нужда.
Търся тая, дето заучаваш да не гледаш туй, що ти е неизгодно, и си сглобяваш цяла фалшива картина на реалността, така, каквато е. И тая дето ставаш безподобен гьонсурат, да не ти пука, че правиш така.

Хубавото е, че ви винаги от ден 1 в темата сте
поствали материали, които са били по-достъпно и сбито представени от твоите, така че да стигнат до онези, които нямат време и желание да четат тонове ненужно раздут контент.
Всичко за "Русия и Путин съучастници в трансформацията". Помислил съм, че е точно обратното, щотп след като сте постнали, повече ни веднъж не сте го споменали, говорили сте точно обратното и сте сръчквали яко всеки, който каже квото и да е лошо за св. св. Путинова Рус. Затова съм се заблудил (сигурно е някаква тактика).

(Става все по-смешно и изсмукано от реалността-такава-каквато-искам-да-я-виждам-медитативна-нагласа.)
 
Ама нещо не виждам какви претенции можеш да имаш към останалите, при положение, че дефакто си пореденият пропагандист и евентуално подстрекател. И то от по-долнопробния тип - тия дето се крият и треперят някой да не ги разбере кои са.
Към какво подстрекавам? Или кое пропагандирам? Кое крия и за кое треперя?
Ако мислиш че ще промениш мисленето и нагласите на някой само със спам на Г-транслейтнат матрял, в голяма грешка си. Изключително наивно за човек с претенции за начетеност, жизнен опит, проницателност и там с каквото още се отъждествяваш. Не работят тъй нещата. Малко повече старание трябва, щом искаш да влияеш на хората. Ако има и взаимно уважение и/или симпатия, също много помага.
Кви са ми претенциите? И как искам да влияя? Ето фактите и ето въпроса: що никога не присъстват в изказвания тук? Тва е. Отговор? Няма, но мълчание и опорки, и е такива сглобени, майсторско-тролски - бол.

И пак пропуснахме най-важното: кво пише в транслейта и що изцяло отсъства тука, неглижира се коги го спомена (все едно не съществува в реалността), и се отхвърля, ако поупорствам с въпроса си. Как успяваш все да изпуснеш важното, не знам. Майсторче си, еваларка.:)

Ти си отишъл - кандидат за зануляване от раз. Доста развален матрял. Просто трябва да те игнорира човек, но ето че верно съм тъп и пак се връзвам да ти отговарям на пълните глупости. Аз съм си виновен, така е.:)
 
И тая дето ставаш безподобен гьонсурат, да не ти пука, че правиш така.
Открил си я, но явно не знаеш. ;)
 
Говорете си квот си щете. Тренирани тролщини от партийните доктрини и други подобни.
И аз също си продължавам по мойта си. Проблем никакъв.

Грешката ми е, че страдам от некви глупави внушения, въобразявам си, че не било маловажно да се разнищят нещата, та да лъснат такива, каквито са. Глупости на таркалета. Вместо да се радвам, че сте така хубаво заблудени и скоро заслужено ще ви опапат (заедно с мен де, аз съм най-лесен; и заедно с мнозината).

А после...после няма де, нали сме прагматици. Бе супер готини типчета сте в крайна сметка, пък аз съм претенциозно, тъпо лекенце, така си е. Ето, казах го.

А сега да си продължим постарому (т.е.: попоследному):)
 
дефакто си пореденият пропагандист и евентуално подстрекател. И то от по-долнопробния тип - тия дето се крият и треперят някой да не ги разбере кои са.
Ночка, дай ако ти е зор, ела на гости, да се видим, да ме снимаш, клип да направиш, да ти разкажа за себе си, документация да представя. Та да ти е спокойно, че съм пропадняк (най-вероятно ще излезе, че съм много по-пропаднал и отколкото си мислиш).
Тва няма да промени фактите, които тук препоствам (ако има такива де, сигурно сичко е фейк), но поне с чисто сърце ще може да каже който иска: тоя ли го казва тва бе, ти ли бе, пропадняк, бегай бе.:)
 
Вместо да се радвам, че сте така хубаво заблудени
Ма защо да сме заблудени, нали си ни просветил? Милион пъти попитах, ок, знаем го, вярвам ти, какво да направим? Отговор ньет.

Ето и от мен, да не ревеш, ама какво от това??? Смисъл?

 
Ти си отишъл - кандидат за зануляване от раз. Доста развален матрял. Просто трябва да те игнорира човек, но ето че верно съм тъп и пак се връзвам да ти отговарям на пълните глупости. Аз съм си виновен, така е.:)
Аз съм си занулен - не знам колко пъти да намекна.

Обаче ти си объркал мястото и аудиторията :)
Никой не чете и не му пука за инфото дето сервираш, тъй че не виждам какво още търсиш тука толкоз упорито.
Дори случайни читатели няма да обърнат внимание да текстовете ти, ако това ти е интимната идея.

И ти, и дефнюза сте интересен типаж:
  1. С появата си симулирате някакъв интерес към някоя предприемаческа тема.
  2. Старателно и напоително убеждавате народа колко свестни, трезвомислещи и стабилни индивиди сте.
  3. Полагате старание, демонстрирате дружелюбност и понасъбирате симпатии.
  4. Сипвате си офертичката/опорките/очакванията преди, след или по време на горните стъпки.
  5. И идва интересното :) ... щото минава някой и друг месец... И ако не се получи каквото очаквате или ви се иска, почвате да се пропуквате и да нападате другите. Излиза наяве истинската същност и истинските мотиви (мотивите до голяма степен си остават загадка и се предполага че са с някакъв ирационален/емоционален характер).
  6. Оказва се че иначе толкова симпатичният нов форумен юзър е откачалка.
Не ме разбирай погрешно - аз харесвам откачалки (+ всички тука сме малко или много такива).

Но не и егоистичния манипулативен тип.
Тръпки ме побиват от такива.
Даже не ща ги "троля" или да имам каквито и да било интеракции с тях.
 

Горе