Украйна - Русия какво ви е мнението

Ти нали си против нацистите и фашистите, а пък търсиш дали има расово разнообразие на конкурсите в Москва? Путин в момента избива руски и украинските мъже.


Аз съм против нео-марксистите в Европа - Сега Путин като ги мачка и показва че модела им на управление е икономически не издържан, това само помага нео-марксистите да не видят повече власт, а врагът на моя враг е мой приятел. :)

Когато един ден Путин си отиде, ако в Русия продължават да управляват базираните - както се очертава, ще продължавам да ги считам за приятел.

До тогава ще продължавам да ви съобщавам базирани новини от Русия.
 

Биографията на Зеленски излиза на български


Задължително четиво за лятото за теб и Ремайндера.

Ама да си я купят и двамата! Така ще отидат пари за Украйна Зеленски, а не да минават тънко един да си я купи няколко човека да я четат. Само тези дето носят Путин в сърцето си ще я четат на аванта. :)
 
Ама да си я купят и двамата! Така ще отидат пари за Украйна Зеленски, а не да минават тънко един да си я купи няколко човека да я четат. Само тези дето носят Путин в сърцето си ще я четат на аванта. :)
Изтъркана работа. Като паднат бомбите може и да живне "нещо".
 
По повод на кухите заплахи на Мутрофанова, малка извадка на кухите заплахи на серящия в куфарче Капутин.
FWgTR4gUIAEdz24
 
България не е руска колония! Не напразно цял свят е срещу Русия и Беларус, ако си раздвижите промитите от пропаганда мозъци и ще го разберете за нула време.

 
Мозъчна дисекция на съвременния путинофил:


�� Плюе Запада - живее на Запад и хич и не смята и да се връща.
�� Хвали россията - не живее в росия и не е стъпвал там.
�� Пропагандира руския като братски език на българския - не знае грам руски.
�� Говори за някаква руска култура - не е чел нищо руско, не може да назове и един класически руски артист и творец.
�� Хвали руските коли колко са здрави и надеждни - не кара руска кола, а западна.
�� Отишъл да живее и да работи в ЕС – гласува за партия, която да извади България от ЕС и да нв може да живее и да работи в ЕС.
�� Отишъл да живее на Запад при западните стандарти - обяснява как България трябва да е под руско влияние и под руски стандарти.
�� Снима се като горда баба или наперен дядо с внуците и поства умилителни снимки с тях - кефи се, че Путлер бомби и убива деца в Украйна, вика: "Така трябва, Путин освобождава и денацифицира."
�� Вика: "Росняците са номер едно във военните технологии и изобщо в технологиите" - у тях няма нищо руско, дори една отвертка.
�� Прави се на добър и православен християнин, профила му/ѝ само с икони – пуска хилещи се човечета под новините за бомбардирани жилищни сгради и избити цивилни хора.
�� Вика: "Путин е пазител на Православието" - кефи се на чеченските ислямистки главорези пратени от Путин в Украйна, вика: "Кадиров, браво, ела и у нас в България да трепеш предателите."
�� Вика: "Ахмат - сила, Алах акбар, евала на Кадиров!" – Вика: "Ако не беше россия щеше да се казваш Хасан и да носиш чалма."
�� Обявява се като радетел за неутралитет и борец за мир - вика “Ех, ако можеше Путлeр да ни пусне няколко атомни бомби, че да се научим”
�� Вика: "Честит ден пабеди, росняците ни освободиха от фашизма!" - види цигaни вика: "Защо не е жив Xитлep сега, той ще ви оправи!"
�� Вика: "Всеки има право на мнение" – защитава тоталитарен режим, в който нямаш право на мнение.
�� На въпрос защо не е в росията, а на запад, вика: "Ще си ходя и пътувам, където си искам!" - защитава режим и система, където не можеш да ходиш и пътуваш където си искаш.
�� Вика: "Къде е свободата на словото, къде е другата гледна точка?" - защитава режим и система, където няма свобода на словото и друга гледна точка.
�� Вика: "Едно време имахме страхотно и безплатно образование." – неграмотен, пише с елементарни правописни грешки.
�� Вика: "Сега ни подменяте и пренаписвате историята, продажници!" – цял живот учил подменена и фалшифицирана история, писана в Москва.
�� Вика: "А вие къде бяхте, когато 8 години в Донбас"...? - От 24 февруари половината Донбас е сравнен със земята от рашистките орди, дума не е обелил за това.
�� Вика: "А вие къде бяхте когато в Йемен".... – Нито му пука за Йемен, нито изобщо знае къде се намира Йемен.
�� Вика: -"Кви са тия араби и мюсюлмани бежанци, те не са ни близки, те са чужди, ВЪН от България! Поне да бяха християни, православни и славяни като нас!" - идват десетки хиляди православни, християни и славяни, вкл. етнически българи бежанци, бягащи от война на 300км от България - пак вика: -"Кви са тия укри фaшиcти? Тия са нaциcти, тия са нагли, тия разнасят болести от биолаборатории в Украйна, ВЪН от България!" (пали им колите, реже им гумите, забива им кирки).
�� Вика: "Вие сте американски подлоги!" - Вее руско знаме, пише "Слава на Русия".
�� Вика: "Ти си национален предател на България" - вее руско знаме, вика „майка Росия“, кълне се, че ще избива българи, ако тръгнат срещу росия.
�� Вика: "Аз съм български патриот" - на профила му само руски знамена.

�� Вика: "Аз съм про Руски патриот" - на стената му цитати от Мел Гибсън
�� Не вярва в Ковид, мисли си, че е конспирация и измислица – искрено вярва, че в Украйна има американски биолаборатории и специално обучени птици разнасят болести.
�� Вика: "Росия върши добри дела в Украйна, кажеш му да ти ги извърши и на теб тогава - вика: "Що кълнеш?"
�� Вика: "Нищо не знаеш и не разбираш, чети повече" – една книга не е прочел, гледа само пропагандни клипове и сайтове и те зарива с хибридни линкове.
�� Вика: "Ако не е росията, Турция ще ни нападне, Ердоган е много коварен и лош."
*Ердоган стане първи приятел с Путин и вика: "Евала на Ердоган, много голям лидер е!"

�� Ползва фейсбук, инстаграм, гугъл. Вика: "промиват ни мозъците, има цензура, взимат ни данните" - отказва да ползва Яндекс, Вконтакте, Ростаграм.
 
България не е руска колония! Не напразно цял свят е срещу Русия и Беларус, ако си раздвижите промитите от пропаганда мозъци и ще го разберете за нула време.

Чудесно. сега остава да провем референдум, за да видим дали наистина е така.

То всъщност след два месеца ще има такъв. Ако про100 и неговите метастази вземат по-голям процент от Възраждане и БСП взети заедно, значи алфа рисърч не лъжат ;)
 
Чудесно. сега остава да провем референдум, за да видим дали наистина е така.

То всъщност след два месеца ще има такъв. Ако про100 и неговите метастази вземат по-голям процент от Възраждане и БСП взети заедно, значи алфа рисърч не лъжат ;)
Тия "два пъти повече българи" от проучването "по поръчка на Институт Отворено общество" са два пъти повече от анкетираните, които са от тия проведени "1000 ефективни интервюта". Два пъти повече от ефективно интервюираните 1000 души, те са казали за всички милиони.

"Респондентите са подбрани чрез двустепенна стратифицирана извадка по регион и тип населено място с квота по признаците пол, възраст и образование." И как са подбрани? Кой ги подбра? Какви предварителни критерии е имал той?... Кой провери проучването и удостовери, че наистина дори "два пъти повечето" от анкетираните са дали тоя отговор?.. И т.н. - както при всяко политическо проучване. (Няма да повярвам на каквото и да е социологическо проучване и да ми кажат, че са установили че съм най-готиния пич, пишещ най-верните работи.)
Коментарите са готини:

"Ха-Ха-Ха, Отворено общество:)))) сериозно ли?"
"Щом веле казва вярваме безрезервно"
"АЛФА РИСЪРЧ САМО ШОРОШЧЕТА ЛИ ПИТАХА"
"Хумористично изследване за мнението на най-бедната държава в Ес и Нато, но с най-много изгонени дипломати. Пълен шаш."
"Тия къде го правиха това проучване ? Сред служителите в офиса ?"
"Не,не са се изложили,а са заработили.Така се прави в условията на модерната пазарна икономика."
"Щом сте толкова сигурни. Питахте народа с референдум за нато и ес, но да не се окажете брутално изненадани както се изненадвате на всички избори!"

Любимият ми:
"Данните са от вътрешно проучване на служителите на "Отворено общество".":)
 
Вика: "А вие къде бяхте, когато 8 години в Донбас"...? - От 24 февруари половината Донбас е сравнен със земята от рашистките орди, дума не е обелил за това.
Да, да!!! И асфалта крадат дори!!!
Затова в Мариупол пускат завод с производство на стотици тонове дневно ... Оправят пътищата и после през нощта си го чегъртат и тайно с беларуския еконт го пращат на село :D
 
България не е руска колония! Не напразно цял свят е срещу Русия и Беларус, ако си раздвижите промитите от пропаганда мозъци и ще го разберете за нула време.


Отново пускаш фалшив неритив - цял свят бил против Русия и Беларус не знам наистина ли ги вярваш тези неритиви или се налага да ги разпространяваш.

Срещу Русия и Беларус са колективния Запад, Япония, Южна Корея и Австралия и то защото медиите добре успяха да обработят по глупавите как Русия стреля по цивилни в началото - като всъщност в цивилните сгради се криеха военни от ВСУ. Или около 1 миляд души сме въвели санкции.

Всички останали не са .

BRICS си върти бизнеса както обикновено - 40% от населението на земята и 29% от световната икономика.

G20 - минус G7 също не са против - даже Индонезия като домакин покани Путин на съмита на G20.

Моят отбор от ASEAN - по голям от ЕС със над 100 милиона души. Казва че ще провежда ASEAN - центрична политика, - най важна е икономиката затова не е въвел санкции - нещо което трябва да бъде и ЕС.

Нито една мюсолманска държава - 2 милярда души - не е въвела санкции.

В Южна америка е същото Бразилия е част от BRICS, Аржентина иска да се присъедини, Колумбия - най верния сюзник на САЩ си избра ляв президент

Африка - Южна Африка най голяма икономика - 30% от африканската икономика е част от Брикс, Президента Сенегал е президент на Африканския Съюз - той смята че санкциите срещу Русия от страна на запада ще са причина за глада

 
Я един казус да ми разясниш, че нещо не намирам отговор: Щом е в ход план за депопулация на земната гад, защо щатите забраняват абортите? Според мен би трябвало да ги адмирират - да измислят стимули за по-честото използване на подобни интервенции.
Тука си бях копнал малко по тоя въпрос:

"Повече от дузина други щати имат законови защити за аборт и е малко вероятно да ги обърнат: Калифорния, Колорадо, Кънектикът, Делауеър, Хавай, Илинойс, Мейн, Мериленд, Масачузетс, Минесота, Невада, Ню Джърси, Ню Йорк, Орегон, Роуд Айлънд, Върмонт и Вашингтон, както и Вашингтон, Окръг Колумбия.

Нито един от тези щати не забранява абортите преди 24 седмици, а много от тях вече обявиха крайни мерки за разширяване на достъпа до аборти, включително за жени извън държавата. Аляска, Колорадо, Ню Джърси, Ню Мексико, Орегон, Върмонт и Окръг Колумбия нямат гестационни ограничения за абортите.

Три щата – Пенсилвания, Ню Хемпшир и Ню Мексико – не защитават изрично абортите, но се смята, че е малко вероятно да наложат ограничения засега заради про-абортните си щатски лидери."

И т.н., но то сега течало явно и сигурно се променя постоянно - тук приемат, там забраняват.

А иначе, то е ясно и сама виждаш: никой, или почти никой, освен мен, не го вълнуват тия работи (и другите които пиша) и не им дава грам вяра. Така че е очевидно: заблудил съм се и нищо от писаниците ми не е така, явно съм си надценил умствените способности, падайки жертва на надутото си самомнението и лъжци от сайтчета за кликбейт. (И ето, че това за аборта е поредното, което доказва погрешките ми.)
Няма депопулация, няма генна модификация, няма зелена измама и дигитална клопка преход към дистопия с IoE и соц кредитна система. Има едни умни и способни хора с власт, които ще подобрят цялото общество и ще стане рай.
Най-добре така да приемеш.:D

(Освен туй ти покриваш доста критерии за вярвания на жител на новия свят, като толерантност към джендъризма, малцинствата, наднационално и надрелигиозно мислене, и други.)
 
Тука си бях копнал малко по тоя въпрос:

"Повече от дузина други щати имат законови защити за аборт и е малко вероятно да ги обърнат: Калифорния, Колорадо, Кънектикът, Делауеър, Хавай, Илинойс, Мейн, Мериленд, Масачузетс, Минесота, Невада, Ню Джърси, Ню Йорк, Орегон, Роуд Айлънд, Върмонт и Вашингтон, както и Вашингтон, Окръг Колумбия.

Нито един от тези щати не забранява абортите преди 24 седмици, а много от тях вече обявиха крайни мерки за разширяване на достъпа до аборти, включително за жени извън държавата. Аляска, Колорадо, Ню Джърси, Ню Мексико, Орегон, Върмонт и Окръг Колумбия нямат гестационни ограничения за абортите.

Три щата – Пенсилвания, Ню Хемпшир и Ню Мексико – не защитават изрично абортите, но се смята, че е малко вероятно да наложат ограничения засега заради про-абортните си щатски лидери."

И т.н., но то сега течало явно и сигурно се променя постоянно - тук приемат, там забраняват.

А иначе, то е ясно и сама виждаш: никой, или почти никой, освен мен, не го вълнуват тия работи (и другите които пиша) и не им дава грам вяра. Така че е очевидно: заблудил съм се и нищо от писаниците ми не е така, явно съм си надценил умствените способности, падайки жертва на надутото си самомнението и лъжци от сайтчета за кликбейт. (И ето, че това за аборта е поредното, което доказва погрешките ми.)
Няма депопулация, няма генна модификация, няма зелена измама и дигитална клопка преход към дистопия с IoE и соц кредитна система. Има едни умни и способни хора с власт, които ще подобрят цялото общество и ще стане рай.
Най-добре така да приемеш.:D

(Освен туй ти покриваш доста критерии за вярвания на жител на новия свят, като толерантност към джендъризма, малцинствата, наднационално и надрелигиозно мислене, и други.)
Въпросът ми не означаваше съмнение в изнесените от теб данни, а неразбиране на ситуацията. Исках да ми разясниш, а не да ми меташ сарказъм с голЕмата лопата. Тва сме го виждали. Не е интересно.
 
Въпросът ми не означаваше съмнение в изнесените от теб данни, а неразбиране на ситуацията. Исках да ми разясниш, а не да ми меташ сарказъм с голЕмата лопата. Тва сме го виждали. Не е интересно.
Глупости - всичко е така, сама можеш да видиш.
(А за абортите не следя и сам не знаех как са нещата, та погледнах една статийка и поствам част тук, да има. Не е със саркастична цел. Но..те ако така ще депопват - с чакане доброволно да се изабортира народа... ще изкараме до 2122г., нали?:))
 
Чудесно. сега остава да провем референдум, за да видим дали наистина е така.
Ей го референдума, 10 000 ветерани от отряд Чавдар протестират, а после хващат балкана за трето освобождение.

289431373_10228379549415279_4611587333461634966_n.jpg

291572733_10228379807941742_5970632650729540130_n.jpg
 
Ей го референдума, 10 000 ветерани от отряд Чавдар протестират, а после хващат балкана за трето освобождение.

289431373_10228379549415279_4611587333461634966_n.jpg

291572733_10228379807941742_5970632650729540130_n.jpg
Сериозно ли мислиш, че това е реалната бройка на русофилите в България? Ще ти се.

Не всички имаме време да отидем до руското посолство, но на изборите след 2 месеца ще покажем отношението си.

Киро си направи мечешка услуга. Май все пак ще се гласува... И ще се гласува против соросоидния тумор, който е обхванал политическото ни пространство. Тая измет трябва да се измете веднъж завинаги.
 
Сериозно ли мислиш, че това е реалната бройка на русофилите в България? Ще ти се.

Не всички имаме време да отидем до руското посолство, но на изборите след 2 месеца ще покажем отношението си.

Киро си направи мечешка услуга. Май все пак ще се гласува... И ще се гласува против соросоидния тумор, който е обхванал политическото ни пространство. Тая измет трябва да се измете веднъж завинаги.
Е ти си ясна, кака Корни трябва да мине 4-те процента все пак. Или тоя, дето каза, че нямало война, СтеФчу ЯнеФ май се казваше.
 
Е ти си ясна, кака Корни трябва да мине 4-те процента все пак. Или тоя, дето каза, че нямало война, СтеФчу ЯнеФ май се казваше.

Сега се борят Корни и Копейката и Янев - кой да обере русоробите и антиваксърите.
 

Горе