Украйна - Русия какво ви е мнението

Ако Байдън стане пръв приятел с руснаците и за него ще гласуваш. Готова си да предадеш всеки за 5 копейки.
Злобата при мъжете обикновено е индикатор за дефицити.
Не ме познаваш, за да ми даваш квалификации. Имам доста кусури, но меркантилността не е сред тях. Нека не си говорим за продажност, защото защитаваш хора, които продадоха историята ни за потупване по рамото.

п.с. между другото това, което лансираш като шеги са доста плоски инфантилни баналности. Никаква креативност, никаква оригиналност - тъпо, плоско и скучно. Така беше с меметата, с аватарите - с всичко.

Ако искаш да се ритаме по кокалчетата, обуй малко по-интересни чепици. Тоест, скучно ми е да ти обръщам внимание.
 
И въз основа на какво е това отношение?
Аз ш'ти кажа въз основа на какво е. Или сестра ти пак се е била регнала с твоя профил миналата седмица, или е била някоя от множеството ти личности. Едни саркастични подмятания имаше по мой адрес, които леко ме подразниха.
 
Аз ш'ти кажа въз основа на какво е. Или сестра ти пак се е била регнала с твоя профил миналата седмица, или е била някоя от множеството ти личности. Едни саркастични подмятания имаше по мой адрес, които леко ме подразниха.
Отвътре ми идва да те пораздразня.
 
Я кажи до къде стигна ленлиза? Защо си траеш все едно са те хванали да ебеш козата на съседа :D
Нема да ти каже споко. Сега са заети тримата са се събрали и лъскат саби за да гангбангнат руското знаме :D
 
Злобата при мъжете обикновено е индикатор за дефицити.
Права си, виж Путин! Най-после нещо умно да кажеш и ти.
Не ме познаваш, за да ми даваш квалификации. Имам доста кусури, но меркантилността не е сред тях. Нека не си говорим за продажност, защото защитаваш хора, които продадоха историята ни за потупване по рамото.
Трудно е да се говори за продажност при положение, че боготвориш друга държава.
доста плоски инфантилни баналности. Никаква креативност, никаква оригиналност - тъпо, плоско и скучно.
Добре описваш цялостното ти представяне пред хората. Едни и същи изтъркани глупости повтаряте...:D
 
Аз ш'ти кажа въз основа на какво е. Или сестра ти пак се е била регнала с твоя профил миналата седмица, или е била някоя от множеството ти личности. Едни саркастични подмятания имаше по мой адрес, които леко ме подразниха.
Отвътре ми идва да те пораздразня.
Това по мои представи е за добро. Може и да греша. Не забелязваш ли, че не обръщам внимание на сивите хора. @ReminD му обръщам внимание, но той не е сив, според мен.
 
Трудно е да се говори за продажност при положение, че боготвориш друга държава.
Служиш си доста смело с думите и не изглеждаш много умен по този начин. ''Боготворя'' е изцяло неправилно определение. На страната на Русия съм, защото само с нея от великите сили имаме общ интерес. Само от нея сме имали полза досега.

Западът снощи доказа за пореден път, че сме им нужни единствено, за да ги обслужваме. Какво направи Макарон? Промени споразумението, което парламентът ни гласува и го поднесе в тоя формат на макетата. И тва на фона на всички свирчоци, дето дуо-педал КирКорчо им въртяха 6 месеца.

Така че, продажниците сте вие, лицемерните джендър либерастчета, не аз.
 
Права си, виж Путин! Най-после нещо умно да кажеш и ти.

Трудно е да се говори за продажност при положение, че боготвориш друга държава.

Добре описваш цялостното ти представяне пред хората. Едни и същи изтъркани глупости повтаряте...:D
Интересно ми е друго на мен, не виждате ли как сами се дъните с начина си на поведение, изказ и опорки? Всеки нормален човек вече е разбрал, че сте субпродукт в следствие на някаква брейнуош манипулация. Имате ли картички с възможните въпроси и отговори? Ако да - от къде да си взема и аз?

И пак дилемата е от 2 години насам:

- платени градински украси ли сте
- или уникално тъпи

???
 
Служиш си доста смело с думите и не изглеждаш много умен по този начин. ''Боготворя'' е изцяло неправилно определение. На страната на Русия съм, защото само с нея от великите сили имаме общ интерес. Само от нея сме имали полза досега.

Западът снощи доказа за пореден път, че сме им нужни единствено, за да ги обслужваме. Какво направи Макарон? Промени споразумението, което парламентът ни гласува и го поднесе в тоя формат на макетата. И тва на фона на всички свирчоци, дето дуо-педал КирКорчо им въртяха 6 месеца.

Така че, продажниците сте вие, лицемерните джендър либерастчета, не аз.
Интересно ми е друго на мен, не виждате ли как сами се дъните с начина си на поведение, изказ и опорки? Всеки нормален човек вече е разбрал, че сте субпродукт в следствие на някаква брейнуош манипулация. Имате ли картички с възможните въпроси и отговори? Ако да - от къде да си взема и аз?

И пак дилемата е от 2 години насам:

- платени градински украси ли сте
- или уникално тъпи

???
FB_IMG_1656699001066.jpg
 
Само потвърждаваш написаното от мен. Както се казва в един популярен БГ филм и ние сме чели и гледали за пропагандата и знаем как работи. За да е ефективен един трол трябва да е идеен. При вас за съжаление липсва всякаква идея и сте доста ниска топка.
 
Само потвърждаваш написаното от мен. Както се казва в един популярен БГ филм и ние сме чели и гледали за пропагандата и знаем как работи. За да е ефективен един трол трябва да е идеен. При вас за съжаление липсва всякаква идея и сте доста ниска топка.
Аватара е на сръбски певец, ако това ще ви помогне някак.
 
Само потвърждаваш написаното от мен. Както се казва в един популярен БГ филм и ние сме чели и гледали за пропагандата и знаем как работи. За да е ефективен един трол трябва да е идеен. При вас за съжаление липсва всякаква идея и сте доста ниска топка.
Зле работата, Крумов. Хвърля в пространството някакви нелепи квалификации, отговаряш аргументирано, то ти пуска некво плоско меме, с което те години от родината ти. И забележи, гоните те, защото не си съгласен с анти-българските действия на едни марионетки, назначени от посолство. Дори не от по-висш орган, а от посолство.
 
Коцето каза че Кирето неска бил на прощално парти в американското посолство.
Изпращали Мустафата.
 
С 578 млн. евро ще бъде намалена общата сума на българския план за възстановяване и устойчивост, а причината е, че трябва да бъде актуализиран спрямо реалното отражение на пандемията от COVID-19 върху българската икономика.

Слабо са се представили антируските ястреби у нас. Режат им от парите :)
 
The Russian Air Force is now bombing Snake Island to destroy the tens of millions of dollars in equipment they were forced to leave behind when they evacuated.






even on an abandoned island 3 out of 4 bombs missed its target

Има видео - в туита - високоточковите прецизни безАНАЛогови оръжия на Капутин и мамашата.





laugh-ketawa.gif
 
Последно редактирано:
Зле работата, Крумов. Хвърля в пространството някакви нелепи квалификации, отговаряш аргументирано, то ти пуска некво плоско меме, с което те години от родината ти. И забележи, гоните те, защото не си съгласен с анти-българските действия на едни марионетки, назначени от посолство. Дори не от по-висш орган, а от посолство.
Ти ли отговаряш аргументирано??? Пишеш пълни глупости и си мислиш, че е нещо важно. Изкукала си от тия ваксини и джендър-либерасти. С Крумов сте един за друг, стягай куфарите и към Путьо.


Тъп и прост народ = Слаба държава.
 
Наблюдавам я отдалече тази мрачна тема от ДЕН ПЪРВИ тук, която е идеална за „ябълка на раздора“ и се чудя. Уважаемите предприемачи на България нямат ли си нещо по-важно, ценно, полезно или поне приятно от това безкрайно да дискутират кошмарни и кръвопролитни военни действия слава Богу достатъчно далече от Българските граници?

Вашето време е вашият живот. Ако губите времето си, губите живота си. Много бих искал уважаемите предприемачи на България да ИНВЕСТИРАТ отговорно, разумно и оправдано времето-живота си вместо да го губят особено с такава мрачна и конфликтна тема. И предприемачеството и живота в родината ни са достатъчно стресиращи, предизвикателни и дори мрачни, че допълнително да зацикляте на нещо много мрачно и дори кошмарно в своята същност.

Относно самата теми ми е известно, че има някакви продължаващи военни действия между двете страни. За повече нито знам, нито е важно, ценно и полезно да знам. Много се надявам, че всички Вие също искрено и дълбоко уважавате, цените и пазите умственото си здраве, защото няма как да го взимате за даденост до безкрайност.

С цялото дължимо уважение и загриженост,
АлфаБос М
 
The Russian Air Force is now bombing Snake Island to destroy the tens of millions of dollars in equipment they were forced to leave behind when they evacuated.






even on an abandoned island 3 out of 4 bombs missed its target

Има видео - в туита - високоточковите прецизни безАНАЛогови оръжия на Капутин и мамашата.





laugh-ketawa.gif

Много неумел опит за пропаганда. :)

Украинците се оплакват че ги бомбардират - новината с видеото е от официалния канал на Главнокомандващия на Въоръжените Сили на Украйна - Валерий Залужный

Керівництво збройних сил рф не дотримується навіть власних заяв, які декларують «жест доброї волі». Сьогодні близько 18:00 з аеродрому Бельбек пара літаків Су-30 ВКС ЗС РФ двічі нанесла авіаційний удар фосфорними бомбами по острову Зміїний, де нібито «завершили виконання завдань».
Усім, хто говорить про домовленості з росією, варто знати ці факти.

И се оплаква че Русия не зачита не зачита дори собствените си жестове на "добра воля"

Отговора на руснаците че вече не присъстват на острова, но това не значи че острова не се намира под техен огневи контрол, - тоест не е свободен украинците да го вземат - просто е празен за да не се оплакват украинците че руските войски там им пречат да изнасят зърно от Одеса. Но ако на острова се появят украинци ще бъдат бомбардирани.

И това не са фосфорни бомби - ама звучи добре за да нахраниш пресата с фейк. Фосфорните бомби падат като сняг.
 
Наблюдавам я отдалече тази мрачна тема от ДЕН ПЪРВИ тук, която е идеална за „ябълка на раздора“ и се чудя. Уважаемите предприемачи на България нямат ли си нещо по-важно, ценно, полезно или поне приятно от това безкрайно да дискутират кошмарни и кръвопролитни военни действия слава Богу достатъчно далече от Българските граници?

Вашето време е вашият живот. Ако губите времето си, губите живота си. Много бих искал уважаемите предприемачи на България да ИНВЕСТИРАТ отговорно, разумно и оправдано времето-живота си вместо да го губят особено с такава мрачна и конфликтна тема. И предприемачеството и живота в родината ни са достатъчно стресиращи, предизвикателни и дори мрачни, че допълнително да зацикляте на нещо много мрачно и дори кошмарно в своята същност.

Относно самата теми ми е известно, че има някакви продължаващи военни действия между двете страни. За повече нито знам, нито е важно, ценно и полезно да знам. Много се надявам, че всички Вие също искрено и дълбоко уважавате, цените и пазите умственото си здраве, защото няма как да го взимате за даденост до безкрайност.

С цялото дължимо уважение и загриженост,
АлфаБос М
Готов си за първия форумен ИИ
 

Горе