Украйна - Русия какво ви е мнението

Седнал да ми говори за социализъм, подкрепяйки това:

1657185448925.png
 
Когато си вреден за страната си - Стълинга и FTSE100 са нагоре заради все още непотвърдената новина че БоДжо ще подаде оставка днес.


Ако не беше той и другите нео-марксисти които управляват Европа и се заядоха с Русия на база идеология вече щяхме да сме приключили с този въпрос и Украйна щеше да е загубила по-малко територия и щеше да спаси много животи на украински войници.
 
Не-неомарксисти идат за да променят хода на събитията към коренно различното. Всеки момент.:)
 
Всъщност, точно обратното е валидно - ние сме против действията на либерастичния агресивен Запад, защото те много напомнят за комунистическите тоталитарни прийоми.
Ма то тотален миш-маш ти е в главата. Хем си соц носталгик, хем не си социалист, хем се радваш на "какво беше едно време" хем сега си против него. Радваше се преди време, че имало безплатно здравеопазване, образование и тем подобно глупости ама не си социалист. Тотална каша ти е в главата, ама така е като само четеш и препращаш олигофрени, а не мислиш ти.

Ето те в целия блясък. "Не съм социалист ама се подмокрям по социализма"

oG0EMEY.png
 
Ма то тотален миш-маш ти е в главата. Хем си соц носталгик, хем не си социалист, хем се радваш на "какво беше едно време" хем сега си против него. Радваше се преди време, че имало безплатно здравеопазване, образование и тем подобно глупости ама не си социалист. Тотална каша ти е в главата, ама така е като само четеш и препращаш олигофрени, а не мислиш ти.

Ето те в целия блясък. "Не съм социалист ама се подмокрям по социализма"

oG0EMEY.png

Това са факти, които показват, че под руско сме били по-добре, отколкото под американско робство.

Изложените, неопровержими данни по никакъв начин не противоречат на факта, че в момента имаме нео-либерална западна диктатура от комунистически тип.

Каша е в твоята глава, ако не виждаш фактите.
 
Ма как добре го каза "под руско"... ама това, че било социализъм не е толкоз важно, ще го оставим него. Аз не съм социалист ама се кефя на соца.... щото "фактите" нали. Това малко ми напомня на Киро Брейка "не вярвайте на никой, повярвайте ми"

Поне потвърди, че на дърти години още вярваш във феята на зъбките - безплатното образование и здравеопазване. Ама "факти", какво да прайш...
 
безплатното образование и здравеопазване.
Защо това да е лошо? Такава социална система е Швеция. Там са съчетани всички плюсове на социализма и капитализма. Здравеопазване и образование са напълно безплатни за хората. Тоест, хората плащат за тях чрез данъците си, но НЕ доплащат при използвне на услугите. А не като при нас - от бесен соц към агресивен капитализъм.

Освен това, извърташ думите ми или умишлено, или поради неспособност да схванеш казаното.
 
Здравейте!
Форумната история помни много виртуални двубои, но само Нанди-Графикса спечели вниманието и сърцето ми. Нивото е алфа! С нетърпение очаквам следващият рунд!


пс: Домейнът contra.kremlin е свободен за продажба между другото, ако някой се интересува. 200 рубли.
 
Защо това да е лошо? Такава социална система е Швеция. Там са съчетани всички плюсове на социализма и капитализма. Здравеопазване и образование са напълно безплатни за хората. Тоест, хората плащат за тях чрез данъците си, но НЕ доплащат при използвне на услугите. А не като при нас - от бесен соц към агресивен капитализъм.

Освен това, извърташ думите ми или умишлено, или поради неспособност да схванеш казаното.
Ама реши последно социалист ли си или не си? Хем се кефиш на социализма, хем не го разбираш, хем не си социалист. Разбери се със себе си първо, пък после ще говорим пак.

Здравеопазване и образование са напълно безплатни за хората. Тоест, хората плащат за тях чрез данъците си, но НЕ доплащат при използвне на услугите.
Това е за рамкиране и поставяне в кабинета по икономика с послепис "защо е нужно да имаме, поне базови икономически познания".
 
Айде БоДжо последва съдбата на Кирчо.
Путин все още е на власт :D

ac-rise-and-fall-of-boris-johnson-superhero.jpg
 
Ама реши последно социалист ли си или не си? Хем се кефиш на социализма, хем не го разбираш, хем не си социалист. Разбери се със себе си първо, пък после ще говорим пак.
Ама айде да започнеш да правиш разлика между социална система и социализъм, щото ми губиш времето.

 
Ама айде да започнеш да правиш разлика между социална система и социализъм, щото ми губиш времето.

Стига де, запази си някаква капка достойнство и спри да пишеш неща от които си нямаш понятие. Значи, кефим се на бг соца, минахме през Шведския социализъм, че накрая да стигнем до "социална система". Социална система има навсякъде, където има хора, които живеят в общност/държава. Във въпросната Швеция, държавната и икономическата политика е лява-соц. Баш там са най-върлите поддръжници на ЛГБТ, мултикултурализма и куп други леви политики. Ти уж си против тях ама... то като със "социалист ли съм или не съм". Не е учудващо, ти си неосъзнат социалист, който се мисли за десен.


И тая Швеция дето ми я даваш за пример до 50-те е ултра-капиталистическа, дори са изнасяли руда за нацистите в замяна на въглища. След ВСВ има бум на индустрията и е страната с най-голям икономически растеж, демек бесни капиталисти. После обаче социалистите вкарват политиката на „благоденствие за всички“ и това приключва с рецесия през 1990г. след което малко поорязват "благоденствието". Скоро пак ще има такава но в целия ЕС. Ти уж се бориш срещу либералите и техните политики, а се радваш на една от най-либералните страни.

Европа прави същото като Швеция. В началото капитализъм, натрупване на богатство и благоденствие, а след това се появяват днешните социалисти, прокарват зелени сделки и куп глупости с които вдигат данъци, искат ЕС да стане федерация и да решава всичко централно. Точно както е в Швеция - централизация, високи данъци, ЛГБП, мулти-култи и тн. Общо взето Швеция е един умален вариант на ЕС.

пп. Казах ти, сама не се ориентираш какво подкрепяш, какво не подкрепяш, а си тръгнала да спориш.


Айде стига толкова, че Етера ще му свършат пуканките.
 
Последно редактирано:
Стига де, запази си някаква капка достойнство и спри да пишеш неща от които си нямаш понятие. Значи, кефим се на бг соца, минахме през Шведския социализъм, че накрая да стигнем до "социална система". Социална система има навсякъде, където има хора, които живеят в общност/държава. Във въпросната Швеция, държавната и икономическата политика е лява-соц. Баш там са най-върлите поддръжници на ЛГБТ, мултикултурализма и куп други леви политики. Ти уж си против тях ама... то като със "социалист ли съм или не съм". Не е учудващо, ти си неосъзнат социалист, който се мисли за десен.


И тая Швеция дето ми я даваш за пример до 50-те е ултра-капиталистическа, дори са изнасяли руда за нацистите в замяна на въглища. След ВСВ има бум на индустрията и е страната с най-голям икономически растеж, демек бесни капиталисти. После обаче социалистите вкарват политиката на „благоденствие за всички“ и това приключва с рецесия през 1990г. след което малко поорязват "благоденствието". Скоро пак ще има такава но в целия ЕС. Ти уж се бориш срещу либералите и техните политики, а се радваш на една от най-либералните страни.

Европа прави същото като Швеция. В началото капитализъм, натрупване на богатство и благоденствие, а след това се появяват днешните социалисти, прокарват зелени сделки и куп глупости с които вдигат данъци, искат ЕС да стане федерация и да решава всичко централно. Точно както е в Швеция - централизация, високи данъци, ЛГБП, мулти-култи и тн. Общо взето Швеция е един умален вариант на ЕС.

пп. Казах ти, сама не се ориентираш какво подкрепяш, какво не подкрепяш, а си тръгнала да спориш.


Айде стига толкова, че Етера ще му свършат пуканките.
Да, получи се такова объркване, щото ти лашкаш спора в различни посоки, както ти отърва.

От къде тръгнахме? От пост, който съм цитирала, чиято цел беше да покаже, че с Русия сме имали индустрия и икономика, а с Америка имаме един голЕм ...й.

На вас тая нова придобивка явно ви харесва, щото се кефите на яростното гъзорчене на настоящото правителство и прокарваните от него агресивни русофобски политики.
 
Да, получи се такова объркване, щото ти лашкаш спора в различни посоки, както ти отърва.
Ами не, просто компаса ти показва Юг... от там идва объркването.

Отивам за още, дръжте алфа нивото през тва време.
Земи и биричка... за преглъщане.
 
Айде БоДжо последва съдбата на Кирчо.
Путин все още е на власт :D

ac-rise-and-fall-of-boris-johnson-superhero.jpg
Божо заслужено е аут, чудесно. И...гледаме сега кво се случва оттук-натам: кой идва и кво прави. Някой ненеомарксист трябва да е и да геймизчйнджи нещата.

Ама нема бате, всичко е шоу (и) с функцията на юзди за потенциално опасно разбунтуващите се маси. Ти виж го ква пропаднала карикатура е, кво ше управлява и ше решава тоя. Просто е идеален случай за "управник", когото масите силно да мразят, да таят надежди за следващия, различния.. По идейната - не друга - схема на "антихриста": лошо, много лошо, ужасно, натрупва се голям плам и надежда за обрат, идва измамен спасител. (Като сметнеш, че техническото изпълнение на планчетата се развива, а не стои на място; тъй че не е "както винаги" работата.)

Нарочно се слагат келеши - да де "хората сами ги избират"...от предварително подбран ограничен избор - идват добрите и викат "Тия беха гадове и прецакаха нещата. Та ще се наложат малко по-кофти мерки, но ЗАЕДНО ще се справим", и продължават осъществяването на планчето (което напредва със затягането на примката).

Гледаме де, нали язе уж ги преувеличавам нещата. Та да видим.:)
 
Кризи ще има както е имало винаги. Сега ще са от части заради войната и от части заради малоумната зелена политика. Германците за мое съжаление се самоубиват от доста време и не само икономически. Там зелените и либерастите са завзели почти цялата власт и една хубава криза може да ги изчисти. Все пак има "учени", които говорят че трябва да спрем отглеждането на крави, защото като пръднели отделяли метан и замърсявали планетата. Там такива виреят заради презадоволяването, което има обществото. От немай на къде започват да приемат подобни глупости за "проблеми" и да се борят с тях. Така че, една криза само ще помогне да се изчистим от тая паплач.
Не, не - не си обективен. Тия, че нямало планче, а моментно прецакано състояние, ги говориш само заради бирата, дето ти обещах. Аз нали съм си записал: "Ако масоняците не ни озеленят, чипират и генномодифицират - Графикса да го черпя бири на мач на Локото".
 
Обстрела на Донецк в западните медии

photo_2022-07-07_19-58-50.jpg


И Руски мемета че западните лидери искат да са като Путин.



photo_2022-07-07_14-28-08.jpg

Путин е по близо до това да фалира Гнилия Запад, отколкото болшевиките някога са били по времето СССР. - Change my mind .
photo_2022-07-07_14-27-30.jpg
 

Горе