Украйна - Русия какво ви е мнението

Очаквам лелчето да пусне някои от нейните парцали

Дрънкаш глупости, ама си вирнал шамандурата, въобразявайки си, че си много умен.

Глей кво си писал, бе:

заради ниските цени на петрола. И сега като спаднат цените ще се случи същото
Кога сега? Точно в коя секунда го предвиждаш да стане?
Само пълен тъпанар не може да разбере, че цените на основни суровини и енергийни ресурси няма да паднат. Това не е цел на глобалния план.

Сега да не пропуснете да сложите хилещи се човечета с Ремайнда. Смешното е, че ще се случи в обозримо бъдеще и се надявам да имаме възможност да коментираме отново. Да видим кой се е смял правилно, и дай Боже да се посмеем всички заедно.
 
Последно редактирано от модератор:
Понеже сте се затъжили, ето:


Очаквам да опровергаете тоя ''проруски парцал'' с ''достоверна информация'' от британското разузнаване. Може и директно от Зеля. Това са двата източника, на които имаме пълното основание да вярваме на 100%. ;)
 
Понеже сте се затъжили, ето:


Очаквам да опровергаете тоя ''проруски парцал'' с ''достоверна информация'' от британското разузнаване. Може и директно от Зеля. Това са двата източника, на които имаме пълното основание да вярваме на 100%. ;)
Превод: ЕС

ЛМАО
 
Превод: ЕС

ЛМАО
ЛМАО, уее, ЛМАО, браат. Аз съм голем тарикат.

(Ама май ще останеш бездетен по последни проучвания, с тия чести инжектирания на увреждащи наркотици. Тва беше историята на родът Римайндови. Осинови некое украинче да има нещо да дундуркате с полякинчето.)
 
@етерИум предай и на това куку да си гледа плетките.
 
Много добра статия от The Times от преди три дни... Не било лъжа ами било wishful thinking...
Много точна и честна статия, харесвам ги много Таймс. (Това била значи причината за "едноочието им": пожелателно мислили, щото ги подвели. Иначе давали всичко, журналята, да видят бе, да я видят тая пуста истина. Учили, следили, стриктни, честни, фактологични - всичко. Но пустите црута ги подвели.)

Те и за ваксините и сертификатите май казаха, че ще ни "помогнат да се справим с пандемията", и пак познаха. (Да не стане после: пожелателно мислихме, подведоа ни.)
:)
 
@етерИум предай и на това куку да си гледа плетките.
Изтече ли срока на годност на псувните? Пуснаха ли те? Имаш нужда от бустер?

Еби си майката проста, дебил, недоклатен. Отивай да шиеш якета с джобчета и да правиш гарнирани пити, а междувременно да не забравиш да пуснеш форума и да стегнеш редиците на партията, че изборите чукат на вратата.

Смешката на вселената. Къш от личното ми форумно пространство!!!
 
@етерИум предай и на това куку да си гледа плетките.
Плете ли Римайнда? С едната ръка пише, с другата плете пуловер с предница "Съпорт фор Украине!".
На колко куки?
 
@coolice Разбирам политиката да се допуска друго мнение, но лудото лелче тотално е изплискало водата и последните дни само псува. Ще се намеси ли модератор тук?
 
@coolice Разбирам политиката да се допуска друго мнение, но лудото лелче тотално е изплискало водата и последните дни само псува. Ще се намеси ли модератор тук?
В игнора са ми със специалиста на специалистите КонтРьо, не знам кво пишат.
Ама ако ще идва модератор, да викне и един детски психолог за недораслото хлапе - за теб демек. (А, и за Римандеско.)
 
@coolice Разбирам политиката да се допуска друго мнение, но лудото лелче тотално е изплискало водата и последните дни само псува. Ще се намеси ли модератор тук?
А дали псува мили и хрисими хора, а?

Ако не провокирате по тоя грозен начин нито ти, нито недоносеното, ще получите и капка внимание.

п.с. и тва пищене на ''госпожата'', след като си си изпросил шамарите, е супер педерастка проява. Ти конкретно доказваш ежедневно, че не си никакъв мъж. Заяждаш се на дребно с единствената жена в темата, въпреки че мнението ми се споделя от още десетина мъже. Такива жалкари, дето майките ви още ви връзват обувките, сте ми най-смешни.
 
единствената жена в темата
мхм, специално отношение ти трябва значи. Да те носим искаш ли?

мнението ми се споделя от още десетина мъже
хахахахахахахаха лелче, повечето тук не ти споделят мнението, не го ли разбра? Това с избиването на деца в Донбас, фашисти, нацисти и прочее са само филми в твоята глава и идват от парцалите, които четеш.

Лошия пише доста глупости, но има и много добри попадения. Използва (вече) добри източници и обмисля написаното.

Контрата е тук да си прави кефа, изобщо не го интересува темата, просто си троли (евала за което!).

Другите нямат чак толкова прояви, за да ги коментирам, но все пак споделят готини линкове и малко или много вкарват мисъл в постовете си.

Срамно е да се нареждаш сред тях, защото твоите писаници са толкова далече от реалността, че не сте една категория. Тук си като умствено изостаналото човече, на което никой не му се смее, защото би било тъжно и грубо, но всички толерират. Тук таме някой да ти се върже на глупостите и да почне спор с теб и губи по няколко часа да обяснява на стената очевадни неща и спора приключва в нищото, просто защото не приемаш друго мнение.

пс: Колкото до шамарите - това че лелче на 40+ години не може да си сдържа емоциите не са "шамари", а неуравновесен човек. Бъркаш много нещата и си даваш по-голямо значение, отколкото имаш.
 
@coolice Разбирам политиката да се допуска друго мнение, но лудото лелче тотално е изплискало водата и последните дни само псува. Ще се намеси ли модератор тук?
То там е неспасяемо. :)
 
мхм, специално отношение ти трябва значи. Да те носим искаш ли?


хахахахахахахаха лелче, повечето тук не ти споделят мнението, не го ли разбра? Това с избиването на деца в Донбас, фашисти, нацисти и прочее са само филми в твоята глава и идват от парцалите, които четеш.

Лошия пише доста глупости, но има и много добри попадения. Използва (вече) добри източници и обмисля написаното.

Контрата е тук да си прави кефа, изобщо не го интересува темата, просто си троли (евала за което!).

Другите нямат чак толкова прояви, за да ги коментирам, но все пак споделят готини линкове и малко или много вкарват мисъл в постовете си.

Срамно е да се нареждаш сред тях, защото твоите писаници са толкова далече от реалността, че не сте една категория. Тук си като умствено изостаналото човече, на което никой не му се смее, защото би било тъжно и грубо, но всички толерират. Тук таме някой да ти се върже на глупостите и да почне спор с теб и губи по няколко часа да обяснява на стената очевадни неща и спора приключва в нищото, просто защото не приемаш друго мнение.

пс: Колкото до шамарите - това че лелче на 40+ години не може да си сдържа емоциите не са "шамари", а неуравновесен човек. Бъркаш много нещата и си даваш по-голямо значение, отколкото имаш.

Да предположим, че си напълно прав в преценката си за мен, в задачата се пита ТИ на какво ниво си, след като ежедневно се заяждаш с толкова ниска топка като мен???

Преди време те предупредих, че сме спрели с обидите на лична основа и наистина вече няма такива, освен твоите изцепки.

Импотентен ли си? Просто, жалко и злобно лайнарче ли си? Не те знам къв си, но определено избиваш комплекси, заяждайки се с мен. Всички искаме да дебатираме мирно и спокойно, без обиди. Ти си единственият злобар, който си избира внимателно противниците, така че да си създаде усещане за мощ и значимост.

Предупреждавам, че ще продължа да те псувам, докато не ми слезеш от гърба. И можеш да пищиш като 5-годишно момиченце колкото си искаш. Педал!
 
То там е неспасяемо. :)
Ма верно ли, бе? Що не видиш провокациите, които са предизвикали псувните? Озапти си лекетата и тогава ще се държа като дама от френския кралски двор. Показала съм, че мога всякак. Работим с материали на клиента.
 
Всички искаме да дебатираме мирно и спокойно, без обиди.
:D Иронията ... Ти си единствената, която обижда тук. Всички други си коментират мирно и спокойно.

Колкото до противниците - казах ти го, но явно ти е било много сложно да го разбереш. Нормално, все пак в момента пяна ти излиза от устата и те е овладяла емоцията и в комбинация с така или иначе ниското ниво е трудно да се разбере добре. Ще го повторя, но на по-прост език, като за теб:
Никой друг не пише подобни глупости, като теб, никой. Изобщо не ме интересува какъв пол си, това извинение е само за пред тебе. Пишеш най-големите глупости в темата, ама най-големите! Не приемаш друга гледна точка. Не признаваш когато сгрешиш. Не се информираш от независими източници.
Дойде някой, който да си загуби 10-20 часа да спори с теб и те оправдае и на следващата страница пак си пляскаш старите неверни глупости.

Ма верно ли, бе? Що не видиш провокациите, които са предизвикали псувните? Озапти си лекетата и тогава ще се държа като дама от френския кралски двор. Показала съм, че мога всякак. Работим с материали на клиента.
Ех, все някой друг е виновен, че си емоционално нестабилен човек :D

То там е неспасяемо. :)
Един бан по ИП ще свърши чудесна работа. Но и в същото време е много забавно. Трудно решение ...
 
Това с избиването на деца в Донбас, фашисти, нацисти и прочее са само филми в твоята глава и идват от парцалите, които четеш.

Това са документирани факти, но ти си повтаряй, че са мои фантазии.

:D Иронията ... Ти си единствената, която обижда тук. Всички други си коментират мирно и спокойно.

Колкото до противниците - казах ти го, но явно ти е било много сложно да го разбереш. Нормално, все пак в момента пяна ти излиза от устата и те е овладяла емоцията и в комбинация с така или иначе ниското ниво е трудно да се разбере добре. Ще го повторя, но на по-прост език, като за теб:
Никой друг не пише подобни глупости, като теб, никой. Изобщо не ме интересува какъв пол си, това извинение е само за пред тебе. Пишеш най-големите глупости в темата, ама най-големите! Не приемаш друга гледна точка. Не признаваш когато сгрешиш. Не се информираш от независими източници.
Дойде някой, който да си загуби 10-20 часа да спори с теб и те оправдае и на следващата страница пак си пляскаш старите неверни глупости.


Ех, все някой друг е виновен, че си емоционално нестабилен човек :D


Един бан по ИП ще свърши чудесна работа. Но и в същото време е много забавно. Трудно решение ...

Не е въпросът дали аз съм жена, а дали ти си мъж? НЕ СИ!! Без значение какъв майтап носиш в гащите си.

Истинският мъж е великодушен и в никакъв случай не е злобен. Ти си жалко злобарче. На фона на змийския остров, киевския призрак и компютърните игри на ремайнда, ти коментираш нещата, които аз съм постнала?

И защо? Имам право да съм заблудена, дори да е така. Ти нямаш право да ме цензурираш, а още повече да призоваваш за бан по ИП.

С изчезването ми от форума проблемите ти няма да се решат. Ще си останеш все същия тъп мекопишковец, който ползва пинцети, за да се изпикае, само че тогава ще търсиш друг отдушник за комплексите си.

Правя конструктивно предложение: Слагаш ме в игнора и си рахат. Аз предпочитам изобщо да не комуникирам с енергийни вампири като теб.
 
Правя конструктивно предложение: Слагаш ме в игнора и си рахат. Аз предпочитам изобщо да не комуникирам с енергийни вампири като теб.
НЕ!
Лелче, аз заради тебе идвам тука :D
Тъпизмите ти са несравними. Стенд ъп комиците има да се учат от тебе!
От Възраждане трябва да те изучават, ти си по-зле и от копейкин.

Ще изчакам някой друг ден да ти се изчисти пяната от устата и да продължиш с предишните глупости.
 
НЕ!
Лелче, аз заради тебе идвам тука :D
Тъпизмите ти са несравними. Стенд ъп комиците има да се учат от тебе!
От Възраждане трябва да те изучават, ти си по-зле и от копейкин.

Ще изчакам някой друг ден да ти се изчисти пяната от устата и да продължиш с предишните глупости.

Това доказва напълно твърдението ми, че си жалък комплексар, който се заяжда, а после писка на госпожата. Добре, ще си получаваш заслуженото, въпреки че никак не ми доставя удоволствие да псувам.

Престоят ми в тоя форум ме е научил, че с тъпи комплексарчета можеш да се справиш само така. И нали знаеш, че ще си останеш същия несретник, независимо как ме нагрубяваш, без да съм ти дала повод? Това се вижда от всички участници в темата, включително от мишоците, които гледат сеир, но няма да се намесят.

Ето смешките, които качвам, потвърдени от чужди източници:



 
Ей тоя ще ви оправи само

295473088_420744313413828_8629180645450068199_n.jpg
 

Горе