Украйна - Русия какво ви е мнението

Добре сега, "тези гадни конспиролози свързват всичко с всичко, само и само да оправдаят спекулациите си", но кво има в Тайван все пак? И по кое време сме.

"Тайван държи около 84% от световния пазар на полупроводници. От тях зависи развитието на интернет, 5 и 6G телекомуникационните мрежи, производството на смартфони, устройства за контрол и разпознаване. Изграждането на приобщаващ капитализъм е невъзможно без създаването на „електронен концентрационен лагер“, чиито технологии са толкова добре тествани в Шанхай. Говорим за производството на микросхеми с минимален размер, които според WEF Клаус Шваб „трябва да променят света“.

Производството на елементната база в Тайван е съсредоточено в TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacturing Company / Тайванска компания за производство на полупроводници). Основана е през 1987 г. от правителството на Република Китай и частни инвеститори. Броят на заетите в производството специалисти надхвърля 55 000 души. TSMC произвежда повече от половината от световния пазар на чипсети. В същото време компанията е фокусирана върху производството на процесори от последно поколение с резолюция до 10 нанометра, като в този сегмент от световния пазар нейният дял надхвърля 90%. През есента е планиран преход към нов суперстандарт от 3 нанометра. Твърди се, че и Китай, и Съединените щати ще могат да постигнат тази цифра едва до 30-те години на този век. (Програма 2030?) Процесорите и елементите на паметта, разработени от водещите американски изследователски центрове на Intel, Apple, NVIDIA Tesla и Amazon, ги произвеждат точно TSMC."
И какво ще правим сега. Всички са в кюпа. Къде да избягаме.
 
И какво ще правим сега. Всички са в кюпа. Къде да избягаме.
Тука стой, най-добре ще е, къде ше ходиш. Лошият като избяга в неговия ASEAN (а не в Русия, която непрестанно хвали колко добре се справяла и цъфвала ден след ден все повече), ще останем само готините. Е, освен тебе де, ама ща търпим, кво да прайм.:)
 
Тука стой, най-добре ще е, къде ше ходиш. Лошият като избяга в неговия ASEAN (а не в Русия, която непрестанно хвали колко добре се справяла и цъфвала ден след ден все повече), ще останем само готините. Е, освен тебе де, ама ща търпим, кво да прайм.:)
Аз си мислех за планинските големите планински масиви в средна Африка, обаче ония гадини юарците от брикс са наблизо.
 
Аз си мислех за планинските големите планински масиви в средна Африка, обаче ония гадини юарците от брикс са наблизо.
Охоо - ща направят устойчиво развиващ се човешки матрял, ща ваксинират и ща боядисат зелен за нула време, мамата си тракат тия (май предимно холандци) от висшата им класа там. Някъде у по-затънтената Африка виж (ама там пък диваци и диви зверове).
Бе тука най-добре стой.
 
Охоо - ща направят устойчиво развиващ се човешки матрял, ща ваксинират и ща боядисат зелен за нула време, мамата си тракат тия (май предимно холандци) от висшата им класа там. Някъде у по-затънтената Африка виж (ама там пък диваци и диви зверове).
Бе тука най-добре стой.
Не са толкова близко. Някъде около Демократична Репубика Конго говоря.
 
 
Брех и боеприпасите ли почнаха. След енергийните и хранителни..
 
Не са толкова близко. Някъде около Демократична Репубика Конго говоря.
Щом е "Демократично" - може. Отивай направо (дано нямат интернет, да си отдъхнем от тебе малко, че се молих на админите - не щат да те банят, любимец си им бил..):)
Тва Конго ли беше бившето Заир, или другото?

На мен любимата африканска ми е Зимбабве (щото е звучно име), ама там са проект на НСР комунизъм от край време, всекви експерименти правеха и правят. (Бурунди пробвай - малка, китна, незабележима страница, с планинки май даже. Може да не се интересуват от нея глобилистите.)
 
Щом е "Демократично" - може. Отивай направо (дано нямат интернет, да си отдъхнем от тебе малко, че се молих на админите - не щат да те банят, любимец си им бил..):)
Тва Конго ли беше бившето Заир, или другото?

На мен любимата африканска ми е Зимбабве (щото е звучно име), ама там са проект на НСР комунизъм от край време, всекви експерименти правеха и правят. (Бурунди пробвай - малка, китна, незабележима страница, с планинки май даже. Може да не се интересуват от нея глобилистите.)
Ти ги чаткаш конспираторските неща, но си зелен.
 
Ти ги чаткаш конспираторските неща, но си зелен.
Аз съм зелен, а ти - олигофрен (и не ги чаткаш много-много "конспираторските").

/Заминавай за Африка, насърчавам.
 
Аз съм зелен, а ти - олигофрен (и не ги чаткаш много-много "конспираторските").

/Заминавай за Африка, насърчавам.
Липсват ти първите 7 конспираторски години ;)
 
Липсват ти първите 7 конспираторски години ;)
Така е, така е - завчера научих за тая работа и съм зелен с жълто на устата.
Ти ги чаткаш конспираторските неща, но си зелен.
Ти дясната или лявата вокалистка си тука?
 
Така е, така е - завчера научих за тая работа и съм зелен с жълто на устата.

Ти дясната или лявата вокалистка си тука?
Донякъде те разбирам, заради гъбите .
 
Донякъде те разбирам, заради гъбите .
Много ли хапна, от по-халюциногенните? Чувал съм, че дори еднократно предозиране водело до перманентни промени в психиката (пък ти и с твойта по принцип лабилна). Това е измамно разбиране твоето, просто усещаш, че виждаш по-ясно, кристално някак, но - измама, филм. Не се хващай за тая, дай по-добре следващият си бизнес проект (примерно "продажба на линк към сайт за конгоанска пица").
 
Много ли хапна, от по-халюциногенните? Чувал съм, че дори еднократно предозиране водело до перманентни промени в психиката (пък ти и с твойта по принцип лабилна). Това е измамно разбиране твоето, просто усещаш, че виждаш по-ясно, кристално някак, но - измама, филм. Не се хващай за тая, дай по-добре следващият си бизнес проект (примерно "продажба на линк към сайт за конгоанска пица").
За радост никога не съм употребявал.
 
Много ли хапна, от по-халюциногенните? Чувал съм, че дори еднократно предозиране водело до перманентни промени в психиката (пък ти и с твойта по принцип лабилна). Това е измамно разбиране твоето, просто усещаш, че виждаш по-ясно, кристално някак, но - измама, филм. Не се хващай за тая, дай по-добре следващият си бизнес проект (примерно "продажба на линк към сайт за конгоанска пица").
И няма смисъл да ви обяснявам, нито на теб, нито на нанди, нито на друг, че на мен не ми трябват халюциногени.
 
И няма смисъл да ви обяснявам, нито на теб, нито на нанди, нито на друг, че на мен не ми трябват халюциногени.
Защо, какво ползваш? Или тялото ти естествено произвежда съответните производими при употреба на ПАВ вещества субстанции? Феномен? (Нещо свързано с уникалната ти енергетика, вероятно. В друго време щеше да си шаман.)
 
Защо, какво ползваш? Или тялото ти естествено произвежда съответните производими при употреба на ПАВ вещества субстанции? Феномен? (Нещо свързано с уникалната ти енергетика, вероятно. В друго време щеше да си шаман.)
Опитваш се да ме ядосваш за да те помисля за по-тъп отколкото си...И нанди не може да го разбере.
 
Опитваш се да ме ядосваш за да те помисля за по-тъп отколкото си...
Че колко по-тъп от показаното до момента си представяш, че мога да бъда? Нима не е достатъчно.
 

Горе