Украйна - Русия какво ви е мнението

Най-накрая някой да признае, че Русия не прави нищо по различно от УСА.
Мммм, не мога да се съглася. Толкова по-различно е, че няма база за сравнение. Русия не се меси във вътрешните работи на нито една страна, освен ако не я касаят пряко, какъвто е случаят с Украйна.
 
@nandibandi ти имаш ли някакви познания по история? Ти да си чувала за tribals трибали, vagabonds вагабонти, slaves словени. Сериозно ли мислиш, че вековни истории на омраза към определени народи ще се промени.
 
@nandibandi ти имаш ли някакви познания по история? Ти да си чувала за tribals трибали, vagabonds вагабонти, slaves словени. Сериозно ли мислиш, че вековни истории на омраза към определени народи ще се промени.
Дефе, не разводнявай темата с посерковските си напъни. Въпросът е принципен и съвсем различен от това, за което говориш.
 
Мммм, не мога да се съглася. Толкова по-различно е, че няма база за сравнение. Русия не се меси във вътрешните работи на нито една страна, освен ако не я касаят пряко, какъвто е случаят с Украйна.
пхахахахахахахахаха

Личи си кой е расъл в саксия.

Не само че се меси, ами при това се меси и в нашите.

Верно вземи прочети малко учебници по история
 
пхахахахахахахахаха

Личи си кой е расъл в саксия.

Не само че се меси, ами при това се меси и в нашите.

Верно вземи прочети малко учебници по история
Имаш предвид ''правилните'' учебници? Да, малко са, но за сметка на това агресивно налагани.

Дай аргументи, а не препоръки. :)
 
Разгеле. Най-накрая някой да признае, че Русия не прави нищо по различно от УСА. Тогава защо е целия негатив срещу тях? :D
Щото съм взел страна в конкретния конфликт, а не слагам всичко под общ знаменател, както правят някои хора.

Русия не се меси във вътрешните работи на нито една страна, освен ако не я касаят пряко, какъвто е случаят с Украйна.
Това е за пулицър или направо нобелова награда за мир. Когато Русия воюва винаги спасява и освобождава, когато някой друг го прави е заради военния комплекс. Сигурно и в Сирия и Централна Африка защитава руснаците. А през СССР период, чак до Германия и половината изток, все защитава руснаците и освобождава наред, същото и преди СССР. С тоя претекст можем да започнем война с половината си съседи. Една от най-големите страни в света, подтиснала и подчинила сумати народи и страни, завладявала и разкъсвала още толкова през времето, изведнъж стана най-голямата жертва и все някой я притискал, а тя горката все се брани и освобождава.

А, да - те са лидери на империя
Ами все още са съвременния хегемон, да. Русия и Китай не го правят, не защото са света вода, а защото не могат. Виждаме как се осира Русия в Украйна, а Китай червените линии за нищо ги нямат.
 
@nandibandi ти имаш ли някакви познания по история? Ти да си чувала за tribals трибали, vagabonds вагабонти, slaves словени. Сериозно ли мислиш, че вековни истории на омраза към определени народи ще се промени.
В Pogled.info не успяха ли да те образоват?
 
@fast_and_the_curious пък и ти си един лешпер, днес ще се изпокарам с колкото мога повече хора от форума.
 
В Pogled.info не успяха ли да те образоват?
Боже, колко си духовит. Айде, бегай да духаш, че да изкараш пари за оня супер, мега, гига бизнес проект.
 
Боже, колко си духовит. Айде, бегай да духаш, че да изкараш пари за оня супер, мега, гига бизнес проект.
Ти не можеш да ми казваш какво да правя. И няма да те приравнявам с нормалните жени, защото си ненормална. И няма и да се отнасям към теб като към нормална.
 
На места аха да хванеш верния тон и оппа, айде у киреча. Именно дебил диктатор би предизвикал 3-та световна, и именно дебил не би могъл да види как същия дебил разпалва военни конфликти в различни точки на света. Освен Украйна, в момента се ръчкат Китай-Тайван, Сърбия - Косово. Деба тоя лош диктатор Путин, не се спре, мамицата му диктаторска.

Пичове, много сте зле. :)

Чудя се как съм се оправял цял живот без руските тролове да ми казват кой е верния тон. Как съм оцелял през всичките тези години не знам. В кухите ви главички най-вероятно извън ЕС ще живеем щастливо като в приказка, ще се къпем с евтин газ и ще пием по цял ден руски стандарт със сельодка. Една идилия, която я няма никъде другаде по света освен в Русия, Китай и Северна Корея. Честно да ти кажа на твое място вече щях да съм в Москва и да се смея на тъпите европейци. Отивай да резервираш билета. Сбогом!
 
Специално за една малка група индивиди, на които това ще им прозвучи напълно логично

1660813147916.png
 
Това пушене ще ги довърши.

Склад с боеприпаси се е запалил в района на село Тимоново, Белгородска област. За това съобщия управителя на региона Вячеслав Гладков. Не се споменава причината за пожара.

Алтернативите нещо се изчерпват
Ало, "малцинствата" в Англия, хубаво е да се четат статиите, а не само заглавията.
 
Жена, която има котки не може да не пуши.
 
Ало, "малцинствата" в Англия, хубаво е да се четат статиите, а не само заглавията.
Ти сега ще поискаш от него и да вкара мисловна дейност ... съвсем ще го откажеш да живее. Виж колко хубаво си съществува, като отказва да приеме какво се случва около него и не приема друго мнение, освен своето.

Някак си супер случайно най-бавните са от "другия лагер", не знам как все така се случва :D
 
Ти сега ще поискаш от него и да вкара мисловна дейност ... съвсем ще го откажеш да живее. Виж колко хубаво си съществува, като отказва да приеме какво се случва около него и не приема друго мнение, освен своето.

Някак си супер случайно най-бавните са от "другия лагер", не знам как все така се случва :D
Знаеш ли какво е вортекс? Спирала? Кристал?
 
Жена, която има котки не може да не пуши.
За циганката, на която подаряваш цигари ли говориш? :)
 

Горе