Украйна - Русия какво ви е мнението

За технически детайли за Химарс - абсурд
Я кажи с какво пресловутата ракета превъзхожда калибрите и кинжалите? В този си мод химарсът е един малък искандер :)

Кажи кога великата перемога, че ни се изчака чакалото
 
Хахаха Ремидер я коментирай това:

Днес Русия представила новата си космическа станция, но в проекта участват САЩ, Япония и около 11 европейски държави.

Кога ще разбереш, че интереса клати феса в тоя свят. Впрочем ти си жив пример с личния си живот за тази сентеция.
 
Хахаха Ремидер я коментирай това:

Днес Русия представила новата си космическа станция, но в проекта участват САЩ, Япония и около 11 европейски държави.

Кога ще разбереш, че интереса клати феса в тоя свят. Впрочем ти си жив пример с личния си живот за тази сентеция.

И един мармот завива шоколада в станиол?
 
Още малко дезонформация, нека пищят малките момиченца. Тоя път искам да тагнете съвета за сигурност на ООН, понеже админите ви отсвириха.

В резюме: това е документален филм, който за пореден път доказва, че САЩ е държавата, която създава и поддържа фашизма и тероризма

 
Оф тоя боклук пак почна да спами кремълски линкове, само не знам защо терористите ползват фейсбуук, след като го забраниха в мамашата. Мърло - до онзи ден обясняваше и мрънкаше как нищо не може да се взима насериозно от военнопленници -, а сега изтърсваш тука някакво пропагандно лайно, че и директно от кремълските чекисти, базирано на интервюта с военнопленници. Кво стана с биолабораториите и нацистките лагери и престъпления дет щяхте да разкривате преди 5 месеца?
После се чуди, защо целия форум го подиграва, че няма акъл за 2 стотинки.


Крума и той е на смяна с пропагандите - те руснаците затварят автозаводи, че нямат чарколяци, а ще ми правят КС, интересно кой му каза, че тези страни щели да участват - посолство росиии булгари? Трябва да си бавноразвиващ се, за да мислиш, че тези дето не могат един чип да вземат и разглабят самолети, щото нямат части за тях, ще направят КС - то е ясно, че новината е само балама за руски фенове на орките - нормален човек не би взел насериозно такива небивалици.
 
Последно редактирано:
Подкрепям написаното, единствено не съм съгласен, че Русия може да е антипод на това движение. Антипод беше Тръмп, антипод е Орбан, Дуда... но не и Путин.

Хубаво е, че има обективни мнения. И аз мисля, че Тръмп щеше да е доста как да кажа (Божинката) по-твърд спрямо Русия. Политиката му без провеждане на военни действия ми харесваше. Но не мисля, че щеше да позволи на Путин да си развява коня в Украйна. Антипод е на демокрацията и на нищо друго. Подобна война, която е на крачка от 3-та световна само дебил диктатор би започнал. А, не, опровергавам се сам - гълъбите заразоносители щяха да ни унищожат славяните. Путин е велик!
 
Оф тоя боклук пак почна да спами кремълски линкове, само не знам защо терористите ползват фейсбуук, след като го забраниха в мамашата. Мърло - до онзи ден обясняваше и мрънкаше как нищо не може да се взима насериозно от военнопленници -, а сега изтърсваш тука някакво пропагандно лайно, че и директно от кремълските чекисти, базирано на интервюта с военнопленници. Кво стана с биолабораториите и нацистките лагери и престъпления дет щяхте да разкривате преди 5 месеца?
После се чуди, защо целия форум го подиграва, че няма акъл за 2 стотинки.


Крума и той е на смяна с пропагандите - те руснаците затварят автозаводи, че нямат чарколяци, а ще ми правят КС, интересно кой му каза, че тези страни щели да участват - посолство росиии булгари? Трябва да си бавноразвиващ се, за да мислиш, че тези дето не могат един чип да вземат и разглабят самолети, щото нямат части за тях, ще направят КС - то е ясно, че новината е само балама за руски фенове на орките - нормален човек не би взел насериозно такива небивалици.
Боклук, филмът доказва, че укрите са си обстрелвали затвора, за да не говорят пленените (пардон ''евакуираните'') нацисти. Ти по тоя повод изпадна в нервна криза. Смени три тампона само на единия пост. Относно биолабораториите: те са факт, признати от Нюланд. Ехидния ви тон само показва колко сте заспали гълъбици.
 
''Партньори''??? Само БДСМ извратеняците наричат подобни отношения ''партньорство''.

293635738_5202415629808381_4713893580962690946_n.jpg
 
Ако не знаете как квичи свиня, RetarD ей сега ще ви покаже

 
Взрива в Крим е мърлящина от страна на тиловаците. Видеото е от пътнически влак който минава съвсем до него.
До линията виждат се и сандъци с боеприпаси . Достатъчен е един диверсант с евтин квадра-коптер от Али Експрес или дори хвърлена цигара.

 
Взрива в Крим е мърлящина от страна на тиловаците. Видеото е от пътнически влак който минава съвсем до него.
До линията виждат се и сандъци с боеприпаси . Достатъчен е един диверсант с евтин квадра-коптер от Али Експрес или дори хвърлена цигара.

От сателитните снимки се виждат доста фасове на земята при авио-базата в Крим, явно бая пушачи ще са били и там? Да си изхвърлят заедно всички цигарите в 4 отделни склада и хангари и чак дупки в земята да оставят ...

Бах маа му, добре че спряха търговията с Русия, че да не внасяме и ние такива цигари от там.

пс: Руснаците толкова пъти ги хващаха да качват фалшиви видеа, че нищо чудно и това да е от някой филм / клип на песен.

пс2: много ме кефи тия руснаци как за всяко нещо което се случи имат готов клип. Сигурно войната при тях е като някакъв ситком и до всеки войник има един, който снима всичко.
Каквото и да им се случи по гръб не падат, винаги имат оправдание.
 
Последно редактирано:
От сателитните снимки се виждат доста фасове на земята при авио-базата в Крим, явно бая пушачи ще са били и там? Да си изхвърлят заедно всички цигарите в 4 отделни склада и хангари и чак дупки в земята да оставят ...

Бах маа му, добре че спряха търговията с Русия, че да не внасяме и ние такива цигари от там.

пс: Руснаците толкова пъти ги хващаха да качват фалшиви видеа, че нищо чудно и това да е от някой филм / клип на песен.

пс2: много ме кефи тия руснаци как за всяко нещо което се случи имат готов клип. Сигурно войната при тях е като някакъв ситком и до всеки войник има един, който снима всичко.
Каквото и да им се случи по гръб не падат, винаги имат оправдание.

Личи си че те домързяло да изгледаш видеото, ето ги сандъците за боеприпаси които може да ги уцелиш със фас от влака с една черта

С две черти установки град. Toва е от взривеното днес, от предното няма видеа и за там да си ме видял да споря?

Снимано е от пътнически влак който си минава от там и оръжията се търкалят по земята.

sandaci.jpg




Аз бих казал че украинците ги хващат редовно във фалшиви видеа като се почне от призрака на киев за който се лъжеше на високо държавно ниво. :)
 
 
Личи си че те домързяло да изгледаш видеото, ето ги сандъците за боеприпаси които може да ги уцелиш със фас от влака с една черта

С две черти установки град. Toва е от взривеното днес, от предното няма видеа и за там да си ме видял да споря?

Снимано е от пътнически влак който си минава от там и оръжията се търкалят по земята.

Виж файлът 25278




Аз бих казал че украинците ги хващат редовно във фалшиви видеа като се почне от призрака на киев за който се лъжеше на високо държавно ниво. :)
Не, не съм го гледал, защото не тръгна.
С това качество на видеото тези сандъци може да са абсолютно всичко.

Ако наистина си държат сандъци с оръжия до ЖП прелеза .. явно си го заслужават.
Но аз в моят коментар визирах (и дори написах) атаката над авио-базата, а не вчерашната. За нея също се говореше, че е било от подставени лица зад фронта, вместо от ракетни удари.
 
Подобна война, която е на крачка от 3-та световна само дебил диктатор би започнал.
На места аха да хванеш верния тон и оппа, айде у киреча. Именно дебил диктатор би предизвикал 3-та световна, и именно дебил не би могъл да види как същия дебил разпалва военни конфликти в различни точки на света. Освен Украйна, в момента се ръчкат Китай-Тайван, Сърбия - Косово. Деба тоя лош диктатор Путин, не се спре, мамицата му диктаторска.

Пичове, много сте зле. :)
 
Освен Украйна, в момента се ръчкат Китай-Тайван, Сърбия - Косово. Деба тоя лош диктатор Путин, не се спре, мамицата му диктаторска.
И какво печелят САЩ от тези войни? Нали ще ни уморят санкциите, рецесии, инфлации, нали Путин ще спечели и ще създава нов световен ред, ще убива либерализма ?
 
И какво печелят САЩ от тези войни? Нали ще ни уморят санкциите, рецесии, инфлации, нали Путин ще спечели и ще създава нов световен ред, ще убива либерализма ?
Въпросът е зададен толкова глупаво, че просто не си струва да се отговаря. Ти всъщност не питаш, а правиш тъпи внушения. Жив и здрав. Очаквах малко повече от теб, ама... колкото-толкото.
 
Въпросът е зададен толкова глупаво, че просто не си струва да се отговаря. Ти всъщност не питаш, а правиш тъпи внушения. Жив и здрав. Очаквах малко повече от теб, ама... колкото-толкото.
Тези внушения ги правиш ти и после с постове като горния си противоречиш. Кажи каква е ползата на САЩ от тия конфликти, че да ги подклажда?
 
Тези внушения ги правиш ти и после с постове като горния си противоречиш. Кажи каква е ползата на САЩ от тия конфликти, че да ги подклажда?
Сериозно ли задаваш такъв въпрос? Това е дискутирано толкова много, включително от самите американци, че ми е обидно дори да коментирам въпроса, па камо ли да му отговарям.

Както би ти казал Роджър: you should read more!
 

Горе