Украйна - Русия какво ви е мнението

Това можеше да го кажеш преди Косово. Ще напишеш ли че Косово е Сърбия ?
Ами аз съм го писал вече, че Косово е Сърбия и че Крим е Украйна, едно и също е. И двете са недопустими, а не както се опитват да докажат някои хора тук, че за Крим е законно и може, а за Косове е незаконно, щото лошия запад. И двете са еднакво престъпни. Има обаче една "тънка" разлика, Косово не се е присъединила към Албания например, а си остава автономия. Там 92% от населението са Албанци, по логиката с населението трябва да си ги вземат обратно към Албания и Сърбия да няма нищо против.
 
единия обяснява как референдума нямало нужда да се признава от другите държави, за да е валиден, другия как всички признавали Косово, заради това трябва и Крим да се признае.

Бива бива смукане от пръстите, ама това вашето дори не е смешно, то е жалко. Търсите под дърво и камък “аргументи”, за да защитавате някакъв изрод.

пс: нанди забелязваш ли как ти си единствения папагал, който повтаря тия глупости с 8те години “мъчения” и изтезания в Донбас от страна на Украинците?

пс2: честит ден на независимостта на Украйна, от тук нататък ще го ценят повече от всякога! Ако не беше Путин, едва ли някога щеше да се сформира толкова обединена нация. Ако не беше Путин едва ли щяха да са толкова твърдо в западната орбита. Той направи всичко, срещу което уж се бореше - вече има войнствено настроена нация на предела на своите граници, честито.
 
пс: нанди забелязваш ли как ти си единствения папагал, който повтаря тия глупости с 8те години “мъчения” и изтезания в Донбас от страна на Украинците?
Това са факти и няма нужда да се повтарят от всички ежедневно - дъвкали сме ги.

Ти обявяваш репортажа на бтв за монтаж и фалшификат, така ли?

Колкото до обединените нации - Руснаците се обединиха повече от всякога. За укрите не знам доколко са щастливи, че джуджето-клоун ги продаде за пушечно месо на американците.

Айде изгледай клипа, да не се излагаш повече

 
пс2: честит ден на независимостта на Украйна, от тук нататък ще го ценят повече от всякога! Ако не беше Путин, едва ли някога щеше да се сформира толкова обединена нация.
Обединена, обединена... колко обединена да е?

То крайници, глави и пишки пръснати навсякъде.
Телевизия не гледаш ли?
 
пс: нанди забелязваш ли как ти си единствения папагал, който повтаря тия глупости с 8те години “мъчения” и изтезания в Донбас от страна на Украинците?
Далеч не са глупости. Това, че повечето укрофилчета не бяхте чували за Украина преди февруари е друг въпрос :D
 
Ами не, не си разбрал, проблема е, че се провежда референдум под контрола на чужда армия и изобщо такъв тип референдум е незаконен, още преди провеждането му. Ако всяка автономия започне да си прави референдуми, трябва да се разпаднат половината страни. Утре и баските може да искат да се отцепят, каталунците, неаполитанците. Аргумента с "населението го искало" е нелеп.


Ами да, коментирах го ама кой да чете, нали затова дадох примера с Кърджали. Това, че населението го иска не им дава право да се отцепват самосиндикално. Щото утре Ердоган може да направи спец. операция да сложи армията до Кърджали и да проведе референдум, тоя референдум легитимен ли ще е за теб? Ще трябва ли да идем да му стиснем ръката и да му кажем машала, взимай си Кърджали и околията?

Ами под контрола на чуждата армия, кято винаги си е била там е защото преди това се случват "едни" събития, част от тях са свързани с непровеждането на референдума. Това така ли е или не?

Представете си ако Кърджали беше автономия със столица Ардино и никога не е искала да бъде част от България..., ама не е. Край на илюзията.
 
Далеч не са глупости. Това, че повечето укрофилчета не бяхте чували за Украина преди февруари е друг въпрос :D
Колко бяха чували за Донбас преди Февруари? Колко чакаха Спасителите да избавят горките страдащи руснаци от лошите фашисти?
 
Колко бяха чували за Донбас преди Февруари? Колко чакаха Спасителите да избавят горките страдащи руснаци от лошите фашисти?
Брой ме. ;)

Да направим малко обобщение: за настоящия конфликт вина имат изцяло Горбачов и Елцин. Териториите, които бяха добавени барабар с хората (като добитък) към съветската социалистическа република Украйна в рамките на СССР трябваше да бъдат върнати обартно в границите на Руската Федерация при обявяване на нейната независимост. Още тогава и безусловно.
Същите двама боклуци трябваше също да поискат писмена декларация от сащ, че НАТО няма да се подпира на оградата на имота им. Точка!

Относно историческите факти:

 
Колко бяха чували за Донбас преди Февруари? Колко чакаха Спасителите да избавят горките страдащи руснаци от лошите фашисти?
Как да ти кажа, следя украинската тема от преди майдана ... И също така знам какво гласят минските споразумения.
 
Нанди представяш ли си докато спиш да ти направят татус едно знаме на Укр ?
Ще се съберат тука укр феновете и ще видиш
На дупето ли :D
 
Ами под контрола на чуждата армия, кято винаги си е била там е защото преди това се случват "едни" събития, част от тях са свързани с непровеждането на референдума. Това така ли е или не?

Представете си ако Кърджали беше автономия със столица Ардино и никога не е искала да бъде част от България..., ама не е. Край на илюзията.
Не знам, нарочно ли отказваш да прочетеш това което пиша? За трети път казвам, провеждането на такъв референдум е незаконно. Второ, ако винаги са били там, защо са допуснали тези "събития" да се случват? Защо се налага точно преди незаконния референдума да изпращат тайно още войски, които да превземат парламента и ключовите места и институции?

Няма какво да си представям, каталунците и те не искат да са част от Испания ама няма кой да им признае такива референдуми и да ги остави да се отцепят. Косово също са автономия и не са искали да са част от Сърбия, ама там "лошите американци", а за Крим "спасителя Путин". И от 10 кладенеца вода да изкараш и двете са еднакво незаконни.
 
Айде изгледай клипа, да не се излагаш повече
Тоя репортаж от 3 страници го пускаш и не виждам какво искаш да докажеш с него? Има война, мобилизират цялото население, къде е проблема? Единственото с което съм съгласен (ако и истина), е че не им дават кръвнина за загиналите и не поемат дори погребенията. Това за "умирането от глад" го казват тая организация "Приятели на Русия и православните народи" и други подобни, некак си им немам доверие.

Другото, дават хора в бомбоубежища/мазета по време на военни действия, шок направо невиждано. Според мен руснаците ги държат там като жив щит и не им дават да се евакуират. В момента има хора по мазетата в Украйна, които се крият от руските бомбандировки. Поредната ти опорка с която нищо не казваш.
 
Как да ти кажа, следя украинската тема от преди майдана ... И също така знам какво гласят минските споразумения.
Така, значи 1. Аз ги следя от 2014 - и от другата страна стана 1 = 1:1. Ще си ги мерим ли още?

Да видим колко ще са следели и събитията в Молдова, преди да отидат и да ги освободят и тях, че е въпрос на време. Освободените грузинци толкова се радват на руските си корени, че протестират с искания да се присъединят към ЕС. Горките жертви руснаците, с тези техни малки съседи, които ги малтретират, а те добряците търпят ли търпят толкова години :(
 
дават хора в бомбоубежища/мазета по време на военни действия, шок направо невиждано.
Ако напънеш малко тая мозъчна гънка ще се замислиш защо има военни действия срещу УЖ собствения ти народ? Защо в продължение на 8 години деца живеят под земята, обстрелвани от УЖ собственото им правителство? Вярвай в опорките на американската пропагандна машина, щом така ти отърва, но имай предвид, че преди 7 години същата тази американска медия (бтв) е показала автентични кадри, за които днес страда от тотална деменция, повтаряйки непрекъснато ''непредизвикана агресия от страна на Русия''.

Извинявай, изглеждаш приятен човек, но отказвайки да приемеш украинския геноцид над руснаците в Донбас, губиш правото да говориш осъдително за днешната ситуация в Украйна. Губиш тотално и моето уважение.

Колкото и да е интелигентен един човек, видиш ли ужасяващото му лицемерие, плюй на него като човек. ;)
 
Нанди представяш ли си докато спиш да ти направят татус едно знаме на Укр ?
Ще се съберат тука укр феновете и ще видиш
Мите, ти си пълен извратеняк, щом ти хрумват подобни идеи. o_O

Като човек, който се отвращава от масовата ''тату'' култура, каквото и да ми татуират, където и да е, няма да бъда очарована от факта. :)
 
  • Like
Реакции: OSH
Ако напънеш малко тая мозъчна гънка ще се замислиш защо има военни действия срещу УЖ собствения ти народ?
Ами аз съм я напънал отдавна и съм давал отговор ама явно всяко нещо трябва да го повтарям по няколко пъти. Има военни действия, защото същите "зелени човечета" поемат контрола над Донецк и Луганск и ги обявяват за отделни републики, затова има военни действия. Да седят и да ги гледат, как им превземат територии ли ?

Извинявай но лицемерието го показваш ти, бомбандировки има в двете посоки, опитваш се да го изкараш, че само украинците бомбандират и трепят някакви нормални хора, абсолютна глупост.

Защо в продължение на 8 години деца живеят под земята
Защото руските сепаратисти ги държат като жив щит, а не ги евакуират към Русия.
 
Ами аз съм я напънал отдавна и съм давал отговор ама явно всяко нещо трябва да го повтарям по няколко пъти. Има военни действия, защото същите "зелени човечета" поемат контрола над Донецк и Луганск и ги обявяват за отделни републики, затова има военни действия. Да седят и да ги гледат, как им превземат територии ли ?

Извинявай но лицемерието го показваш ти, бомбандировки има в двете посоки, опитваш се да го изкараш, че само украинците бомбандират и трепят някакви нормални хора, абсолютна глупост.


Защото руските сепаратисти ги държат като жив щит, а не ги евакуират към Русия.
Кого успиваш с тия глупости? Гузната си съвест? ;)
 

Горе