Украйна - Русия какво ви е мнението

тая не може да е толкова спряла, това е платен трол.
Банко обаче е кон с капаци или и той взема рубли, няма и да разберем сигурно...
Какво се очаква да ми направи Банко? Да ме обеси на площада или да ме сложи на гилотината? Контрааргументи срещу казаното имаш ли? Нали сте тук, за да научите нещо ново? Нали спорим, за да се роди истината? Защо тогава пискате за налагане на цензура? Нали само при Путин имаме цензура и диктатура? Вашата лицемерна демокрация смърди на некъпано от километри...

Ти специално си супер смешен трол. Беги се гръмни, че мъчиш и себе си, и света.
 
Какво се очаква да ми направи Банко? Да ме обеси на площада или да ме сложи на гилотината? Контрааргументи срещу казаното имаш ли? Нали сте тук, за да научите нещо ново? Нали спорим, за да се роди истината? Защо тогава пискате за налагане на цензура? Нали само при Путин имаме цензура и диктатура? Вашата лицемерна демокрация смърди на некъпано от километри...

Ти специално си супер смешен трол. Беги се гръмни, че мъчиш и себе си, и света.
Не е цензура когато спреш говнопотока, стига си драпала едни и същи тъпотии.
Ти преписваш лъжите и пропагандата на русия 1:1, спирането на тоя говнопоток няма как да се нарече цензура.
Но може да си спокойна, щом за 700 страници не са ти били шута няма и да го направят.
 
Не е цензура когато спреш говнопотока, стига си драпала едни и същи тъпотии.
Ти преписваш лъжите и пропагандата на русия 1:1, спирането на тоя говнопоток няма как да се нарече цензура.
Но може да си спокойна, щом за 700 страници не са ти били шута няма и да го направят.
Нещо по темата имаш ли да кажеш или възможностите ти се простират само до лични нападки?

Ето, аз днес съм твърдо решена да науча нещо ново. Вече знаем, че мобилизираните руснаци ги пращат на фронта по потници и джапанки, въоръжени с клещи или отвертка, донесени от вкъщи.

Научих също, че Русия губи толкова много пари от спрения износ на газ, че в отговор сама си проби тръбите на Северен поток 1 и 2, за да не може никога вече да изнася газ, дори при вдигане на забраната от немска страна.

Какво ново ще науча днес? Вие сте... :)
 
От една страна, според теб, Русия губи жестоко от намаления износ на газ към Европа, а от друга - сама си взривява тръбопроводите, та да предотврати всеки опит за подновяване на доставките. Не виждаш противоречие? Защо ли не се изненадвам.
Хубаво е и да четеш това което пиша. Той така или иначе спря доставките с 80%, а Северен поток2 така и не се пусна. Наясно е че докато той е на власт тези тръби няма да тръгнат. По този начин врътва кранчето без последици от нарушаване на договори. Европа, която се бори да си напълни хранилищата за да изкара зимата, сама си гръмна тръбите, че да се прецака още повече... да, добре.

Така уж с инцидент не могат да го обвинят и съдят за неизпълнение на договорите, така или иначе тоя пазар за него умря.
 
Нещо по темата имаш ли да кажеш или възможностите ти се простират само до лични нападки?

Ето, аз днес съм твърдо решена да науча нещо ново. Вече знаем, че мобилизираните руснаци ги пращат на фронта по потници и джапанки, въоръжени с клещи или отвертка, донесени от вкъщи.

Научих също, че Русия губи толкова много пари от спрения износ на газ, че в отговор сама си проби тръбите на Северен поток 1 и 2, за да не може никога вече да изнася газ, дори при вдигане на забраната от немска страна.

Какво ново ще науча днес? Вие сте... :)
Имам, и съм го казал и съм те питал, ама теб те страх да отговориш - няма го в опорките.
 
А в това време някои медии се борят а дезинформацията а тук тя процъфтява, ама и това е изчерпана тема.
 
Той така или иначе спря доставките с 80%
Разбира се, разбира се... Лошият Путлер ги спря и има наглостта да лъже, че Украйна е прекъснала преноса към Европа. Ройтерс му приглася. Лош Путлер, лош

LONDON, May 11 (Reuters) - Russian gas flows to Europe via Ukraine fell by a quarter on Wednesday after Kyiv halted use of a major transit route blaming interference by occupying Russian forces, the first time exports via Ukraine have been disrupted since the invasion.

Ukraine has remained a major transit route for Russian gas to Europe even after Moscow launched what it calls a "special military operation" in the country on Feb. 24.

https://www.reuters.com/business/en...-zero-data-shows-2022-05-11/#:~:text=Russia's Gazprom said the security of gas supplies,new payment mechanism and had their supplies stopped.

И свободна Европа също лъже в полза на Путлер

 
Разбира се, разбира се... Лошият Путлер ги спря и има наглостта да лъже, че Украйна е прекъснала преноса към Европа. Ройтерс му приглася. Лош Путлер, лош



https://www.reuters.com/business/energy/requests-russian-gas-via-key-ukraine-transit-point-fall-zero-data-shows-2022-05-11/#:~:text=Russia's Gazprom said the security of gas supplies,new payment mechanism and had their supplies stopped.

И свободна Европа също лъже в полза на Путлер

колко да си тъпа?
1664356121977.png
 
Горките руснаци, от няма и къде трябваше да изпратят 200 000 души в Украйна. Но те не са виновни, до сега всички са ги нападали тях:

1664359830310.png
 
Поляците продължават с провокациите към Русия, приписвайки нейните деяния на САЩ. Браво на таквизи евроатлантически демократи. Хак му е на Путлер. Дори саботажите не бива да му признават. Адмирирам такива начинания. :)

image309.jpg
 
Разбира се, разбира се... Лошият Путлер ги спря и има наглостта да лъже, че Украйна е прекъснала преноса към Европа.
Всичко наред ли е? Северен поток 1 и 2 не минават през Украйна.
 
Всичко наред ли е? Северен поток 1 и 2 не минават през Украйна.
Не съм визирала случката от последните дни, когато цитирах статия от месец май. Виж в отговор на кое твое твърдение е пусната. Ако искаш, разбира се.
 
Не съм визирала случката от последните дни, когато цитирах статия от месец май. Виж в отговор на кое твое твърдение е пусната. Ако искаш, разбира се.
Май наистина не е наред положението. То моя пост не е част от едно изречение, нали точно за тези две тръби говорим, нали затова споменавам спада с 80%, които беше през СП1. Нищо де, карай да върви.
 
То моя пост не е част от едно изречение
В поста ти има невярно съдържание, към което пряко се насочих и това е изречението:

Той така или иначе спря доставките с 80%

Многократно беше обяснено, че турбината за СП-1, макар и ремонтирана, не може да бъде върната на газпром, без да бъде освободена от санкции. Германците искаха да ги нарушат, но Русия заяви ''не, ще играем по вашите правила''.

Нещо, което не се коментира в медиите е, че Полша и Украйна са спрели самостоятелно преноса на руски газ през техните територии. По време на пресконференцията си в Самарканд (пуснах ви я, ваш проблем, че не сте я чули/не искате да научите нещо ново) Путин обясни на журналистите, че когато Шолц му звъни за газ, Путин му казва ''обади се на Киев и Варшава - от наша страна спиране няма''.

И на фона на това вие ''западняците'' продължавате да лъжете, че Путин спира газа и го използва като оръжие.

Сложно е да бъдеш обективен при пълно информационно затъмнение и яростна пропаганда, моето момче. Препоръчвам ти да не изпитваш голяма увереност в истинността на това, което цитираш, но ти си решаваш... :)
 
В поста ти има невярно съдържание, към което пряко се насочих и това е изречението:



Многократно беше обяснено, че турбината за СП-1, макар и ремонтирана, не може да бъде върната на газпром, без да бъде освободена от санкции. Германците искаха да ги нарушат, но Русия заяви ''не, ще играем по вашите правила''.

Нещо, което не се коментира в медиите е, че Полша и Украйна са спрели самостоятелно преноса на руски газ през техните територии. По време на пресконференцията си в Самарканд (пуснах ви я, ваш проблем, че не сте я чули/не искате да научите нещо ново) Путин обясни на журналистите, че когато Шолц му звъни за газ, Путин му казва ''обади се на Киев и Варшава - от наша страна спиране няма''.

И на фона на това вие ''западняците'' продължавате да лъжете, че Путин спира газа и го използва като оръжие.

Сложно е да бъдеш обективен при пълно информационно затъмнение и яростна пропаганда, моето момче. Препоръчвам ти да не изпитваш голяма увереност в истинността на това, което цитираш, но ти си решаваш... :)
ква туребина, много стари опорки вкарваш, половината сами ги отрекоха ...
 
Многократно беше обяснено, че турбината за СП-1, макар и ремонтирана, не може да бъде върната на газпром, без да бъде освободена от санкции. Германците искаха да ги нарушат, но Русия заяви ''не, ще играем по вашите правила''.
Ами ето де, сама си отговаряш. За да не им се налагат подобни игрички с "развалени турбини", "технически проблеми" и тн. директно си думнаха така или иначе спрените тръби и сега хем няма да ги съдят, че не си изпълняват договора, хем Германия остава без газ. Това ти обяснявам от 5 поста ама като всеки път, трябва да ти се обяснява по 100 пъти, че да вденеш. За сега всичко са хипотези, така че няма нужда да се плюнчиш.
 

Горе