Украйна - Русия какво ви е мнението

Каза човека, който поради криворазбраната цивилизация е отишъл да работи за повече пари в гнилия запад. Ако бъркам нещо ме поправи?
Искам да работя за повече пари в България. Колониалната политика на ЕС спрямо малките държави обаче не го позволява.
 
Искам да работя за повече пари в България. Колониалната политика на ЕС спрямо малките държави обаче не го позволява.

Вече го писах, че като "колониална" политика на ЕС малките държави имат повече субсидии отколкото членски внос. Лесно може да си го провериш. И според теб като русофил кое е последното евроатлантическо правителство, което сме имали?
 
Вече го писах, че като "колониална" политика на ЕС малките държави имат повече субсидии отколкото членски внос. Лесно може да си го провериш. И според теб като русофил кое е последното евроатлантическо правителство, което сме имали?
Субсидиите са ала бала. Участвал съм в достатъчно проекти за видя колко безумно е изобщо да съществуват такива програми. Правят ползващите ги абсолютно зависими от тях и неспособни на каквото и да е извън тях.

Всяко едно задкулисно е работило в интерес ЕС и собствените си облаги. Сега не ми излизай с руското лоби в България, пази мантрите за Украинския клуб.
 
Последно редактирано:
Кое е изменено да чуем? Или отричаш факта, че престъпността и в частност убииствата имат ръст?
От друга страна казваш какво са 20-30-50 убииства в повече при наличито на банани в магазините...


Ме бе, хич не правиха дискотеките мармалад с калашниците. Хич не се стреляха по улиците. Беше мир и спокойствие, птичките пееха, икономиката си вървеше с пълна сила, нямаше хипер инфлация, всички ходеха на почивки и като дойде гадния ЕС и тръгнахме към падение само.
 

ahaha ония грозотилен руски дебил нандибанди е споделяла тея кретени тогава с " ето, ето ето да видите!!! експертите казват!" ахахаха.

Ето още смях от комунистическия лайномет, който само бавнорзвиващи се като нандибанди четат и вярват.
314916761_10224930287875944_9188489792007247618_n.jpg
 
ahaha ония грозотилен руски дебил нандибанди е споделяла тея кретени тогава с " ето, ето ето да видите!!! експертите казват!" ахахаха.

Ето още смях от комунистическия лайномет, който само бавнорзвиващи се като нандибанди четат и вярват.
314916761_10224930287875944_9188489792007247618_n.jpg

А на какво вярват недоклатени имбецили, плод на кръвосмешение - демек Ти?

Фашистите се евакуират от Азовстал;
Руснаците обстрелват ЗАЕЦ;
Руснаците си взривиха северните потоци;
Призракът на Киев, чийто труп наскоро изплувал в наши води - (некъв дедо);
Войниците от змийския остров наградени посмъртно. На другия ден се прибират живи и здрави. и т.н., и т.н., и т.н.
 
"
Хронология на икономическите екстри за Русия след предаването на Херсон:
— Първата партида руски торове, блокирани в европейските пристанища, ще отиде в Малави следващата седмица;
- ООН призовава за ускоряване на премахването на всички ограничения върху износа на храни и торове от Русия;
- Съединените щати не са против Индия да купува руски петрол на цена над тавана на цената;
— Лондонската метална борса (LME) реши да не налага забрана за доставка на метали от Русия"
 
Ме бе, хич не правиха дискотеките мармалад с калашниците. Хич не се стреляха по улиците. Беше мир и спокойствие, птичките пееха, икономиката си вървеше с пълна сила, нямаше хипер инфлация, всички ходеха на почивки и като дойде гадния ЕС и тръгнахме към падение само.
Я пак? Кога казваш точно е това?
 
Я пак? Кога казваш точно е това?
Ти изобщо осъзнаваш ли за каква глупост спориш?

С ръка на сърцето си казвам, че по-прост човек от теб не съм срещал!

Не случайно има период, който се нарича “мутренските години”. Не знам какъв идиот трябва да си, че да отречеш това нещо и да кажеш, че сега живеем в по-опасни времена от тогава … дори няма да захващам частта с 97ма ….
 
Понеже нашенските гугутки вдяват само ако им го кажат американци, да слушат:

 
"
Хронология на икономическите екстри за Русия след предаването на Херсон:
— Първата партида руски торове, блокирани в европейските пристанища, ще отиде в Малави следващата седмица;
- ООН призовава за ускоряване на премахването на всички ограничения върху износа на храни и торове от Русия;
- Съединените щати не са против Индия да купува руски петрол на цена над тавана на цената;
— Лондонската метална борса (LME) реши да не налага забрана за доставка на метали от Русия"

Пий си бояришника и отивай да спиш, стига ти толкоз интернет за днес.
 
Пий си бояришника и отивай да спиш, стига ти толкоз интернет за днес.
Отивай да духаш на мангалите и не се разпореждай, бе дегенарат!

#придядо#
 
Ти изобщо осъзнаваш ли за каква глупост спориш?

С ръка на сърцето си казвам, че по-прост човек от теб не съм срещал!

Не случайно има период, който се нарича “мутренските години”. Не знам какъв идиот трябва да си, че да отречеш това нещо и да кажеш, че сега живеем в по-опасни времена от тогава … дори няма да захващам частта с 97ма ….
Кой говори за 97ма? И кой изобщо говори за 90те освен ти?
 
Ти изобщо осъзнаваш ли за каква глупост спориш?

С ръка на сърцето си казвам, че по-прост човек от теб не съм срещал!

Не случайно има период, който се нарича “мутренските години”. Не знам какъв идиот трябва да си, че да отречеш това нещо и да кажеш, че сега живеем в по-опасни времена от тогава … дори няма да захващам частта с 97ма ….
Естествено че сега живеем в много по-опасни времена:
https://bg.wikipedia.org/wiki/Смъртност_в_България
 
Още повече, че аз говоря за преди 89та. И разликата ще е още по-сериозна. Но човека е заседнал в мутренските години, сега разбирам защо постоянно се прави на чук.
Преди 89-та много мряха тия на по 90+ и над 100-годишна възраст :)

Пък тука имаме разни фенове на "царското време", дето са изгубили връзка с предците и с реалността и не знаят че прапрадедовците им са били Андрешковци, орали са нивата с магарето и са мрели от ТИФ и ТУБЕРКУЛОЗА на по 40-годишна възраст...

То сичко пише у книгите, ама кой да чете :D
 
315305333_855818495853378_2228401183004955859_n.jpg
 

Горе