Украйна - Русия какво ви е мнението

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Не всички сме безмозъчни тъпаци като тебе.
Да. Някои са много по-зле :D

Колко пъти да ти обясня, че истеричен палячо като теб няма шанс да ме засегне.

ReminD

Well-Known Member
Стига си мрънкала, онзи ден псува като селянка, и май те модерираха, ти ще кажеш. Явно като пиеш после не помниш какви ги пишеш.
d664fbc59294333c34e4c637903012d1.png

Blinky

Owner
Стига си мрънкала, онзи ден псува като селянка, и май те модерираха, ти ще кажеш. Явно като пиеш после не помниш какви ги пишеш.
d664fbc59294333c34e4c637903012d1.png
Ее, доста отвратително. Ако искаш дай репорт, това е толкова гнусно.

nandibandi

Well-Known Member
и трудно мога да ти се доверя относно обидите.
Не ми се доверявай, бе човек. Просто погледни последната страница или предишната или по-предишната.

И вместо да триеш темата, просто бъди обективен. Когато банна Етериум трябваше да баннеш и ремайнд, който провокира и моите, и неговите грозни постове.

Честно казано, уморих се да ти обяснявам едно и също. Явно си имате много силна връзка, но това не пречи да му кажеш, че осира темата. Когато го няма спорът се води на доста нормално ниво.

nandibandi

Well-Known Member
Ее, доста отвратително. Ако искаш дай репорт, това е толкова гнусно.
Сериозно ли е толкова гнусно??? Ауу, ужас! А що не погледна защо го напсувах?

Не мога да си губя повече времето с кретени - да ме прощаваш. Оправяйте се...

contra

Well-Known Member
Не разбирам защо се репортвате при положение че ви влекат грубите изразни средства... то нема как да не backfire-не.

Сипвайте си без да се репортвате, бе майка му стара - толкова ли е трудно?

Blinky

Owner
Не разбирам защо се репортвате при положение че ви влекат грубите изразни средства... то нема как да не backfire-не.

За да са виновни админите и да има реплики в стил първи клас голямото междучасие - "Ама ти видя ли той какво ми написа, за да го изпсувам на майка?" :)

nandibandi

Well-Known Member

Много рядко го правя и админът може да го потвърди.

А, ти недей да се правиш на случаен минувач. Понеже си му във френд листата и не те обижда с повод и без повод, ти е много лесно да бъдеш великодушен.

За да са виновни админите и да има реплики в стил първи клас голямото междучасие - "Ама ти видя ли той какво ми написа, за да го изпсувам на майка?"
А плесването на цитата с псувнята (напълно заслужена) от кой клас е като поведение?? Не ми отговаряй... ти си напълно сляп за всичката му диария, която е ЕДИНСТВЕН генератор на хейт и обиди в темата.

contra

Well-Known Member
Сещам се само за един път кога потърсих админска намеса... и станах пишман.

Блинки много се притесни от сеира и не можа да вземе маса дни очевидното решение какво да направи.
Накара ме да се почувствам виновен за драмата - един вид "виж какво направи сега - не можахте ли да се разберете като нормални хора??" ... еми очевидно не можахме :)

И през тоя период на Хамлетовски колебания и скубане на коси нещата закономерно ескалираха - постнаха се лични данни, писаха се тежки думи и т.н. :rolleyes:

Извод: саморазправа му е майката.

nandibandi

Well-Known Member
Сещам се само за един път кога потърсих админска намеса... и станах пишман.

Блинки много се притесни от сеира и не можа да вземе маса дни очевидното решение какво да направи.
Накара ме да се почувствам виновен за драмата - един вид "виж какво направи сега - не можахте ли да се разберете като нормални хора??" ... еми очевидно не можахме :)

И през тоя период на Хамлетовски колебания и скубане на коси нещата закономерно ескалираха - постнаха се лични данни, писаха се тежки думи и т.н. :rolleyes:

Извод: саморазправа му е майката.
Да, зле е положението с модерацията. Именно затова се саморазправям, ама после има "аууу, ама това е толкова грозно''.

Преди да пусна репорта писах на лични на въпросния индивид. Тоест, опитах се да избегна скубането на коси и неадекватните тинтири-минтири. И двете опции са мега зле..

Викам да слагаме точка на тая сага. Я да кажат специалистите какво става в Херсон? Направиха ли вече нов референдум за връщането му в украйна?

Sky

Well-Known Member
нандиминди е като расия - нарушава всички възможни международни закони и реве че е жертва :D
Въобще толкова е смешно някой който нито веднъж не се е съобразил с правилата на форума да пиши, че не е разбран.
И един съвет - не дразни Банко, че някой ден ще му писне да се съобразява със съветското му другарче и темата ще замине.

EGraphix

Well-Known Member
За обиди и псувни е смешно да се търсят админи или да се репортва, нали сме за свободата на словото? Единствено за лични данни съм съгласен да се модерира.

Това с доносите го имаше в едни други години, дето не знаеш пред кой какво да говориш, че да не те докладват после. Който не му харесват псувните, цъка игнора и се приключва драмата.

пп. Според мен има някаква прикрита любов между двамата, първо се карат, а накрая узряват един за друг.

Sky

Well-Known Member
Викам да слагаме точка на тая сага. Я да кажат специалистите какво става в Херсон? Направиха ли вече нов референдум за връщането му в украйна?
Че той не е излизал за да го връщат?

nandibandi

Well-Known Member
някой който нито веднъж не се е съобразил с правилата на форума
Можем ли да видим тия митични правила? Можеш и да посочиш точка по точка всички, които съм нарушила.

п.с. Русия не е нарушила нито един пункт на международното право. Това се прави срещу нея - объркАл си се леко. ;)

contra

Well-Known Member
Тя и Украйна излезе от Русия преди 30-ина години ама бавничко си се връща обратно...

Krumov

Well-Known Member
Щом Крумов и хората гарантират, няма нужда от някакви си статистики и данни. Не се пестяло от парно, ми то като спре тока, спира и парното... абонатните станции са на електрическо захранване.
Едно време парното и дори тока се осигуряваха от подстанции към големите заводи в градовете със собствено захранване и заобикалящи ценралната електропреносна мрежа.

EGraphix

Well-Known Member
Едно време парното и дори тока се осигуряваха от подстанции към големите заводи в градовете със собствено захранване и заобикалящи ценралната електропреносна мрежа.
Аз пък си мислех, че е от Топлофикация, явно тя е само за парлама. Дори и да е така както казваш, като спре тока какво значение има? Или искаш да кажеш, че през земния рай наречен социализъм, хората са страдали за сметка на индустрията?

Горе