Украйна - Русия какво ви е мнението

Не всички сме безмозъчни тъпаци като тебе.
Да. Някои са много по-зле :D

Колко пъти да ти обясня, че истеричен палячо като теб няма шанс да ме засегне.
 
Стига си мрънкала, онзи ден псува като селянка, и май те модерираха, ти ще кажеш. Явно като пиеш после не помниш какви ги пишеш.
d664fbc59294333c34e4c637903012d1.png
 
Стига си мрънкала, онзи ден псува като селянка, и май те модерираха, ти ще кажеш. Явно като пиеш после не помниш какви ги пишеш.
d664fbc59294333c34e4c637903012d1.png
Ее, доста отвратително. Ако искаш дай репорт, това е толкова гнусно.
 
и трудно мога да ти се доверя относно обидите.
Не ми се доверявай, бе човек. Просто погледни последната страница или предишната или по-предишната.

И вместо да триеш темата, просто бъди обективен. Когато банна Етериум трябваше да баннеш и ремайнд, който провокира и моите, и неговите грозни постове.

Честно казано, уморих се да ти обяснявам едно и също. Явно си имате много силна връзка, но това не пречи да му кажеш, че осира темата. Когато го няма спорът се води на доста нормално ниво.
 
Ее, доста отвратително. Ако искаш дай репорт, това е толкова гнусно.
Сериозно ли е толкова гнусно??? Ауу, ужас! А що не погледна защо го напсувах?

Не мога да си губя повече времето с кретени - да ме прощаваш. Оправяйте се...
 
Не разбирам защо се репортвате при положение че ви влекат грубите изразни средства... то нема как да не backfire-не.

Сипвайте си без да се репортвате, бе майка му стара - толкова ли е трудно?
 
Не разбирам защо се репортвате при положение че ви влекат грубите изразни средства... то нема как да не backfire-не.

Сипвайте си без да се репортвате, бе майка му стара - толкова ли е трудно?
За да са виновни админите и да има реплики в стил първи клас голямото междучасие - "Ама ти видя ли той какво ми написа, за да го изпсувам на майка?" :)
 
Не разбирам защо се репортвате при положение че ви влекат грубите изразни средства... то нема как да не backfire-не.

Сипвайте си без да се репортвате, бе майка му стара - толкова ли е трудно?
Много рядко го правя и админът може да го потвърди.

А, ти недей да се правиш на случаен минувач. Понеже си му във френд листата и не те обижда с повод и без повод, ти е много лесно да бъдеш великодушен.

За да са виновни админите и да има реплики в стил първи клас голямото междучасие - "Ама ти видя ли той какво ми написа, за да го изпсувам на майка?"
А плесването на цитата с псувнята (напълно заслужена) от кой клас е като поведение?? Не ми отговаряй... ти си напълно сляп за всичката му диария, която е ЕДИНСТВЕН генератор на хейт и обиди в темата.
 
Сещам се само за един път кога потърсих админска намеса... и станах пишман.

Блинки много се притесни от сеира и не можа да вземе маса дни очевидното решение какво да направи.
Накара ме да се почувствам виновен за драмата - един вид "виж какво направи сега - не можахте ли да се разберете като нормални хора??" ... еми очевидно не можахме :)

И през тоя период на Хамлетовски колебания и скубане на коси нещата закономерно ескалираха - постнаха се лични данни, писаха се тежки думи и т.н. :rolleyes:

Извод: саморазправа му е майката.
 
Сещам се само за един път кога потърсих админска намеса... и станах пишман.

Блинки много се притесни от сеира и не можа да вземе маса дни очевидното решение какво да направи.
Накара ме да се почувствам виновен за драмата - един вид "виж какво направи сега - не можахте ли да се разберете като нормални хора??" ... еми очевидно не можахме :)

И през тоя период на Хамлетовски колебания и скубане на коси нещата закономерно ескалираха - постнаха се лични данни, писаха се тежки думи и т.н. :rolleyes:

Извод: саморазправа му е майката.
Да, зле е положението с модерацията. Именно затова се саморазправям, ама после има "аууу, ама това е толкова грозно''.

Преди да пусна репорта писах на лични на въпросния индивид. Тоест, опитах се да избегна скубането на коси и неадекватните тинтири-минтири. И двете опции са мега зле..

Викам да слагаме точка на тая сага. Я да кажат специалистите какво става в Херсон? Направиха ли вече нов референдум за връщането му в украйна?
 
нандиминди е като расия - нарушава всички възможни международни закони и реве че е жертва :D
Въобще толкова е смешно някой който нито веднъж не се е съобразил с правилата на форума да пиши, че не е разбран.
И един съвет - не дразни Банко, че някой ден ще му писне да се съобразява със съветското му другарче и темата ще замине.
 
За обиди и псувни е смешно да се търсят админи или да се репортва, нали сме за свободата на словото? Единствено за лични данни съм съгласен да се модерира.

Това с доносите го имаше в едни други години, дето не знаеш пред кой какво да говориш, че да не те докладват после. Който не му харесват псувните, цъка игнора и се приключва драмата.

пп. Според мен има някаква прикрита любов между двамата, първо се карат, а накрая узряват един за друг.
 
Викам да слагаме точка на тая сага. Я да кажат специалистите какво става в Херсон? Направиха ли вече нов референдум за връщането му в украйна?
Че той не е излизал за да го връщат?
 
някой който нито веднъж не се е съобразил с правилата на форума
Можем ли да видим тия митични правила? Можеш и да посочиш точка по точка всички, които съм нарушила.

п.с. Русия не е нарушила нито един пункт на международното право. Това се прави срещу нея - объркАл си се леко. ;)
 
Че той не е излизал за да го връщат?
Излезе, излезе... има си документи и видео материали. Пак си го проспал..
 
Тя и Украйна излезе от Русия преди 30-ина години ама бавничко си се връща обратно...
 
Щом Крумов и хората гарантират, няма нужда от някакви си статистики и данни. Не се пестяло от парно, ми то като спре тока, спира и парното... абонатните станции са на електрическо захранване.
Едно време парното и дори тока се осигуряваха от подстанции към големите заводи в градовете със собствено захранване и заобикалящи ценралната електропреносна мрежа.
 
Едно време парното и дори тока се осигуряваха от подстанции към големите заводи в градовете със собствено захранване и заобикалящи ценралната електропреносна мрежа.
Аз пък си мислех, че е от Топлофикация, явно тя е само за парлама. Дори и да е така както казваш, като спре тока какво значение има? Или искаш да кажеш, че през земния рай наречен социализъм, хората са страдали за сметка на индустрията?
 

Горе