Украйна - Русия какво ви е мнението

Блатния като се беше напил онзи ден - пак е 'напомнил', че имат ядрени оръжия :D :D :D . Кимчо не ползва тая дума толкова често, колкото серящия в куфарче.

Казал е, че ще преговаря - ахахаха - кой да си помисли... Путя да преговаря с нацисти според него - дето щеше да ги денацифицира и демилитализира.

https://www.reuters.com/world/europ...sias-war-ukraine-could-be-long-one-2022-12-07 - Най-интересното сумирано без АНАЛизи - САЩ пращат нова помощ, Иран пък дронове.

On the ground in Ukraine, the entire front line in the east of the country was being shelled, said the governor of the Donetsk region, which is partly occupied by Russia. Five civilians were killed and two wounded in Ukrainian-controlled areas, the governor said.

President Volodymyr Zelenskiy said Ukrainian forces were standing their ground in the Donbas, made up of Donetsk and Luhansk regions, despite huge difficulties, but that Russian forces had reduced the town of Bakhmut to ruins.
 
Единствения читав в БСП и за награда го изритаха...

Този, от модерния свят... ми изтри поста и ме блокира у фейсчито.. 1 мин. след като му дадох възможност да коментира конкретна ситуация.

ЧудА са дали този тертип му е останал от времето ГА е бил за ДСБ или от престоя му в БСП.
 

Малко им е на колаборантите, това видео е от 25-26ти някъде, лично аз съм го пускал, но както винаги можем да гадаем с какви мотиви го оставяш.
Явно си много възмутен, ето да се зарадваш твоите какви ги вършат

цък

==================




 
Последно редактирано:
In the Sakhalin Region, relatives of mobilized citizens will be able to receive 5 kilograms of fish. This was reported by the CITYSAKH news agency with reference to the head of the regional executive committee of the United Russia party, Mikhail Shuvalov.

"The government of the Sakhalin region has reached an agreement with the fishermen, and about nine tons of fresh-frozen fish have been allocated to the region. These are flounder, walleye pollock, and chum salmon," he said.

Shuvalov specified that volunteers would start distributing the products in the near future. According to him, the initiative is being implemented as part of the Accessible Fish project.
Earlier, the authorities of Tuva decided to allocate a live sheep to the families of mobilized citizens.


Хайде да се забързат могилизираните - освен офце - вече и по 5кг жива сельотка за всеки могилизиран.
 

 
Последно редактирано:
Малко им е на колаборантите, това видео е от 25-26ти някъде, лично аз съм го пускал, но както винаги можем да гадаем с какви мотиви го оставяш.
Аз мои хора там нямам. Не фантазирай. Пропуснал съм поста ти, ако искаш дай линк. Мотив нямам, споделям.

Пропуснали са, че е в резултат на Руски обстрел.
 
Да

Зачудих се от видеото на Чарли, и що за обвинение и присъда - had a legal prescription in the U.S. to treat chronic pain. You know, despite all of this, the judge gave her a very-close-to-the-maximum sentence, nine years.

A prosecutor claimed that Brittney smuggled less than a gram of cannabis oil in her luggage.


:D

 

Титан на Путиновата мисъл





Според роднина военен с 12год опит в авиацията който не е фен на САЩ - , нападението над авиобазата преди няколко дни в Русия - никой не споменава интересният факт, че това е единственото летище, на което са позиционирани единствените им стратегически бомбандировачи /ядрено способни / , и по спомен каза, че 2 са разрушени, 2 за ремонт - тези вероятно ще ги оправят, но спомена, че те нямат повече стратегически бомбандировачи, един или два, и това е единственото летище на което са позиционирани, и ми даде пример когато Украйна още първият ден беше бомбандирано летището с най-големия самолет в света - мрията - загубата е съотносима спрямо честа
Та от 30-тина бройки които спомена, че имат, 4 или 5 са им останали - и точно 2 са разрушени с този удар, и 2 са повредени, и най-вече, че летището е стратегическо за Русия и всеки пилот знае името на летището, западните също - заради стратегическите им бомбандировачи и това, че са дислоцирани там, ако стане нещо сериозно - ще има раздвижване точно там, общо взето - голям удар за руснаците.


пс: търсих някакви неща, стана ми интересно за локацията и толкова ли е важно - не мога да намеря много информация, даже нищо конкретно / видео или статия.
 
Последно редактирано:
Ти разбра ли нещо от това интервю? Аз лично Марков не го харесвам много, щото се прави на прекалено загадъчен. Със сигурност знае доста, но това, което казва във всичките си медийни изяви, ги обезсмисля напълно. Неговият маниер е да прави намеци и при всеки уточняващ въпрос на водещия да казва ''мне, не е така''.

Според роднина военен с 12год опит в авиацията който не е фен на САЩ - , нападението над авиобазата преди няколко дни в Русия - никой не споменава интересният факт, че това е единственото летище, на което са позиционирани единствените им стратегически бомбандировачи /ядрено способни / , и по спомен каза, че 2 са разрушени, 2 за ремонт - тези вероятно ще ги оправят, но спомена, че те нямат повече стратегически бомбандировачи, един или два, и това е единственото летище на което са позиционирани, и ми даде пример когато Украйна още първият ден беше бомбандирано летището с най-големия самолет в света - мрията - загубата е съотносима спрямо честа
Та от 30-тина бройки които спомена, че имат, 4 или 5 са им останали - и точно 2 са разрушени с този удар, и 2 са повредени, и най-вече, че летището е стратегическо за Русия и всеки пилот знае името на летището, западните също - заради стратегическите им бомбандировачи и това, че са дислоцирани там, ако стане нещо сериозно - ще има раздвижване точно там, общо взето - голям удар за руснаците.
Добре, че ти, роднината ти и ''всеки пилот'' имате достъп до информацията колко стратегически бомбадировачи има Русия и къде са разположени всичките. Разгеле, че от 30-тина бройки са им останали 4-5, та скоро уйня ще победи и ще спрем да водим спорове с ментални инвалиди - тежки при това. Те и без това още март месец бяха свършили всичкото налично оръжие... Закривай..
 
Ментален инвалид ще казваш на нещастниците дето още те гледат докато злобееш в интернет, грозен миндил такъв - долната селска пръчка от лакатник - като няма какво да кажеш просто не се изсирай, още повече пък да наричаш когото и да било ментален инвалид, когато единственото което правиш в тая тема е да сереш.

После отпадъка ходи да реве по темите и да се жалва, че не сме и давали аргументи - а селянката ще ми казва ментален инвалид, защото реших да споделя информация, която 99% от хората едва ли знаят.


И някого да не се заблуди - само селяни от лакатник не знаят, че съществуват сателити и подобни бази се гледат 24/7 не само с обикновенни сателити, а и такива, които засичат ядрени оръжия и муниции. Всъщност това се прави от 60-70те години.

Относно това колко са произведени - те спират след 30 и няколко, а в Украйна остават 19, защото белия лебед е от 80-те години, което на мен не е проблем, но селската нещо обясняваше преди, че самолет или технология от 80-те - значи е много зле - не е чувало, че самолета си лети, важна е авиониката, радари, оборудване, които се обновяват.




Понеже селянката съм повече от убеден, че не е виждала дори лебеда, ето една снимка, ако има някой останал да се съмнява, че такъв тежък и огромен самолет - тайно се произвежда, лети, тества - без никой да разбира, че на всичкото отгоре и е дислоциран някъде, амортизиран, има пилоти които летят и тренират и правят някакви часове нальот , но пък НИКОЙ НЕ ЗНАЕ, НИКОЙ НЕ РАЗБРАЛ ЗА ТОВА! - конспирации.

Огромен е - 50 метра ширина, и 110 ТОНА!!! Отделно е много красив на дизайн, но много скъп и го спират много рано от производство навремето. Чак след 20 години се сещат отново за него, когато вече има B-2, който пък го превъзхожда във всичко, руснаците се бяха хвалили преди години, че са направили нов рекорд 25 часа във въздуха с него, докато САЩ правят с б-2 по 45-50 такива,. Но навремето е бил конкуренция ако не и по-добра, на b1 lancer на сащ.


main-qimg-cb2d9fe1cb8cbf44cfbbe81871e9fbf6-lq


Ето и до няколко миг-31, за да стане ясно колко е огромен, както и до илюшина, който го зарежда!!!

Ilyushin_Il-78%2C_Tupolev_Tu-160%2C_Micoyan%26Gurevich_MiG-31_%284259290788%29.jpg
 
Последно редактирано:

Титан на Путиновата мисъл





Според роднина военен с 12год опит в авиацията който не е фен на САЩ - , нападението над авиобазата преди няколко дни в Русия - никой не споменава интересният факт, че това е единственото летище, на което са позиционирани единствените им стратегически бомбандировачи /ядрено способни / , и по спомен каза, че 2 са разрушени, 2 за ремонт - тези вероятно ще ги оправят, но спомена, че те нямат повече стратегически бомбандировачи, един или два, и това е единственото летище на което са позиционирани, и ми даде пример когато Украйна още първият ден беше бомбандирано летището с най-големия самолет в света - мрията - загубата е съотносима спрямо честа
Та от 30-тина бройки които спомена, че имат, 4 или 5 са им останали - и точно 2 са разрушени с този удар, и 2 са повредени, и най-вече, че летището е стратегическо за Русия и всеки пилот знае името на летището, западните също - заради стратегическите им бомбандировачи и това, че са дислоцирани там, ако стане нещо сериозно - ще има раздвижване точно там, общо взето - голям удар за руснаците.


пс: търсих някакви неща, стана ми интересно за локацията и толкова ли е важно - не мога да намеря много информация, даже нищо конкретно / видео или статия.
Това, което четох по темата е че са повредени 2 бомбардировача, които могат да носят ядрени бойни глави, но имат още 63 такива. Ясно е че не всички са оперативни, но да кажем поне половината ще могат да летят. Така че по всяка вероятност не са я закъсали чак толкова.

Друго интересно е, което не се споменаваше тук, защото видеата на карбовски са много по-интересни е че предишните дни удариха (отново) Севастопол и още 2-3 бази в Крим. Ден след Engels (как се произнася на бг това?) удариха и в Белгород и Курск. За сега няма информация за какви щети са направили, но те в Белгород почти ежеседмично си удрят нещо, така че там не е някаква изненада.

пс: Абе как може да сте толкова долни и да гледате карбовски и брейка? Не чувствате ли някакъв срам, като слушате тези идиоти? Не ви ли пада IQ-то на всяка минута (ако ви е останало такова?)?
 
ще ми казва ментален инвалид, защото реших да споделя информация, която 99% от хората едва ли знаят.
Я сподели пак за змийския остров и призрака на Киев. :) Ти си достоверен източник и никой не се съмнява в това, което казваш. ;)

А дали си ментален инвалид? Я, да видим: слагаш потребител в игнора и не само четеш и отговаряш на всичките му постове, но дори ровиш и търсиш личните му данни. Тежък, тежък ментален инвалид.
 
Това, което четох по темата е че са повредени 2 бомбардировача, които могат да носят ядрени бойни глави, но имат още 63 такива. Ясно е че не всички са оперативни, но да кажем поне половината ще могат да летят. Така че по всяка вероятност не са я закъсали чак толкова.

Друго интересно е, което не се споменаваше тук, защото видеата на карбовски са много по-интересни е че предишните дни удариха (отново) Севастопол и още 2-3 бази в Крим. Ден след Engels (как се произнася на бг това?) удариха и в Белгород и Курск. За сега няма информация за какви щети са направили, но те в Белгород почти ежеседмично си удрят нещо, така че там не е някаква изненада.

пс: Абе как може да сте толкова долни и да гледате карбовски и брейка? Не чувствате ли някакъв срам, като слушате тези идиоти? Не ви ли пада IQ-то на всяка минута (ако ви е останало такова?)?

https://en.wikipedia.org/wiki/Tupolev_Tu-95

(имат повече от това недоразумение от 50-те )

Ей го и лебеда е от там, от сателит след атаката:, до тях има и ту95-ки. За мен такива в модерна война не са много приложими - същата история като Б-52 стратобомбер - затова не го и ползват в Украйна.
c4579f0_5931979-01-06.jpg





Strategic bomber base

Russia’s RIA news agency said the three deaths occurred at the air base in Ryazan, 185 km (115 miles) southeast of Moscow.

The other base that was hit was Engels, near the city of Saratov, about 730 km southeast of Moscow. It is one of two strategic bomber bases housing Russia’s air-delivered nuclear capability, the other being in the Amur region in the Russian Far East.

Russia has 60 to 70 strategic bomber planes of two types: the Tu-95MS Bear and the Tu-160 Blackjack. Both are capable of carrying nuclear bombs and nuclear-armed cruise missiles.




Роднината ми, както винаги знае всичко за самолети, трябваше аз да се доверя на Боян Чуков за информация, другия път ще питам него - той ще е по-добре информиран със сигурност от роднината ми. Затова гледам да не споря много с него или да извлека и запомня какво говори. 2014 като свалиха сепаратистите цивилния самолет, сме спорили - аз естествено без никакви аргументи, знаеше на същия ден със сигурност, че е свален от бук, също и за С300 над Полша, че не са руски, и са гонили самолет със сигурност, понеже не знаят ракетите как да се взривяват във твърд обект, така че гледам да слушам какви ги говори за авиация и въоръжение.
За онези ракети, които моето мнение беше, че са окей ( ПВО-то дето Испания даде от 60-те години ) - ми каза също, че 85-та година - миг-21, миг-23, су-24 - ЦЯЛАТА АВИАЦИЯ в БГ, радио локационните радари - са имали точно тези ракети записани, и 85-та година миг и су - са знаели перфектно каква радио сигнатура имат и как да противодействат, дори на радара излизала ракетата - като някой ме обори с факти и аргументи - аз няма какво да кажа, и се съгласявам, иначе съм глупак.

Последният ни спор пък беше за Ф-22, та ми разказва, че САЩ и 'тренировките' на Ф-22 с други самолети ( 462 победи с 2 загуби ) - са нагласени, и разказва, че руснаците са правели същото в България - идвали са с някакъв нов вариант модернизиран блок на миг-23 една от годините - хайде на учения - и никакъв шанс, слагат те в губеща ситуация, и откъм въоръжение, и откъм командване и мисия на тренировката.

Време е да се побачка малко, че се отклоних така или иначе, трябва и да се коди.
 
Последно редактирано:
Роднината ми, както винаги знае всичко за самолети, трябваше аз да се доверя на Боян Чуков за информация, другия път ще питам него - той ще е по-добре информиран със сигурност от роднината ми.
Роднината ти сигурно работи в Пентагона, та от там директно получава класифицирана информация, която по принцип не е достъпна за Сульо и Пульо.

Правиш ли разлика между ''разбира от самолети'' и ''знае с колко точно стратегически бомбандировачи е останала Русия" или нема смисъл? Вашият род има пряка телефонна връзка с всички разузнавателни служби по света. Я, дай пак снимката на Путин с одеялцето от 9-ти май и ни кажи колко е болен, според британските служби. То бива детинщини, ама ти чак на завършил Помощно училище го докарваш.

Либераст-лицемерния Запад

1670750962403.png
 
Айде на патреона... Изхитри се маймуната да прави интересните разговори достъпни само срещу заплащане

 
@partytime има връзки при Гайтанджиева и сигурно може да шерне нещо.

Карбовски гледа патреонски чалъми от Цанов и от Брейка и тука е решил да изнаглее тотално да види какво ще стане... А/В тестинг прави един вид. Брейка поне пуска "трейлъри" поне да разбереш какви теми се покриват.
 
7DFB8525-6889-412F-8F11-C73FAF7652D3.jpeg

Явно всичко върви по план ..?

CF2BE5A8-0EC7-4CBF-A230-3A6093043764.jpeg

Половината от документираните унищожени танкове са по-стари от 30 години. Втората сила в света ..?

10 поредни цигари в Мелитопол ..??
 
Последно редактирано:

Горе