Украйна - Русия какво ви е мнението

В същото време и двата символа няма проблем да се изполват в развлекателната индустрия за да се правят пари. Пример десетки видео игри :)

Цирка е пълен... Да не говорим, че свастиката е ползвана от римляните стотици години.
Зависи в къв контекст я ползваш. В документалните филми също се ползва и не е проблем и не би трябвало. За мен трябва да е забранено пропагандирането и възхваляването на тези режими.
 
Ако се приема такова нещо, трябва да е за всички престъпни режими, а в това число влиза и Комунизма. Иначе отрицателния вот най-вероятно е заради съдържанието на въпросното предложение, заглавието може да е подвеждащо, нещо като Истанбулската конвенция - на пръв поглед звучи много добре ама реално се прокарват сякви простотии.

То е ясно, че ще представят нещата така че до последно да има с какво да оправдаят войната си. Всичко друго, но не и борба за влияние, завладяване на територия и ресурси.

https://factcheck.bg/ne-e-vyarno-che-balgariya-e-podkrepila-nacizma-pri-glasuvane-v-oon/

А първите им освободени пленници са тези от полка Азов.
 
То е ясно, че ще представят нещата така че до последно да има с какво да оправдаят войната си. Всичко друго, но не и борба за влияние, завладяване на територия и ресурси.

https://factcheck.bg/ne-e-vyarno-che-balgariya-e-podkrepila-nacizma-pri-glasuvane-v-oon/

А първите им освободени пленници са тези от полка Азов.
Я, слончето си имало опашка, точно както предполагах, слага се едно добре звучащо заглавие, а всъщност се прокарва съвсем друго. Завиване с целуфан на лайното, което изсраха в Украйна.

Флагманите на борбата с нацизма:

Русия, Беларус, Азербайджан, Северна Корея, Мали, Пакистан, Камбоджа, Судан, Сирия
 
Много е лъзгав тоя път със забрана на възхвали и т.н.

Мене примерно ми е интересен нацисткия режим от историческа гледна точка, некси интригува ме целия случай около нацитата.

И сега ако реша някви невинни бъзици да си направя по темата, утре може да се събудя у ареста.

Извинявай, ама тва по-зле и от случая с вицовете за Тодор Живков по соц. време.

Ма, къде отиде ти? ООН ще тръгне да те арестува за свастика...

Тук става въпрос за спонсориране на нацистки паравоенни формирования от страна на САЩ, за паметници на фашисти, на които една нация поставя цветя. Е, за такива работи се говори в предложението.
Някъв фетиш към САЩ ли имаш, че каквото и да се обсъжда винаги се намесва и САЩ?
Ами, те са империята, която разръчква лайната... Като ги заменят китайците, ще плюя срещу тях. :)
 
Ким Чен Ун, ще ни спаси от нацизма, затягайте са.
И от ковид с дронове, които ни казват да си стоим вкъщи с маските на лицата.
Спасението дебне от сЕкъде.
 
1671282397204.png

Абе нали уж сме братски народ с Русия, що така ни забраняват езика?
Що ни гърбят с Лукойл?
Що ни карат да си платим 3 млрд за Турски поток, без да получаваме газ от него и да го чакаме са се избие 60 години?
Що ни караха да плащаме за Белене?
Що ни искаха 25 тона за т.н. Освобождение?
Защо ни спряха газа?

Почвам да си мисля че може и да не сме братски народ?
 
Виж файлът 26974

Абе нали уж сме братски народ с Русия, що така ни забраняват езика?
Що ни гърбят с Лукойл?
Що ни карат да си платим 3 млрд за Турски поток, без да получаваме газ от него и да го чакаме са се избие 60 години?
Що ни караха да плащаме за Белене?
Що ни искаха 25 тона за т.н. Освобождение?
Защо ни спряха газа?

Почвам да си мисля че може и да не сме братски народ?
Може да питаш политиците-евроатлантици. Все пак за всички зададени въпроси са виновни те :)
 
Виж файлът 26974

Абе нали уж сме братски народ с Русия, що така ни забраняват езика?
Що ни гърбят с Лукойл?
Що ни карат да си платим 3 млрд за Турски поток, без да получаваме газ от него и да го чакаме са се избие 60 години?
Що ни караха да плащаме за Белене?
Що ни искаха 25 тона за т.н. Освобождение?
Защо ни спряха газа?

Почвам да си мисля че може и да не сме братски народ?
ahahahahaha
Отиде пропагандата на ония пиян отпадък нандибанди ахахахахаха
 
ahahahahaha
Отиде пропагандата на ония пиян отпадък нандибанди ахахахахаха
Тя отдавна й е отишла пропагандата. Включително с глупостите за 8те години “тормоз” в Донбас
 
Боби Ваклинов и телевизията дето работи отскоро нямат ни един репортаж или неудобен въпрос към Промяната/кирчовците.

Това тяхното не е журналистика, а поръчков PR.
 
ahahahahaha
Отиде пропагандата на ония пиян отпадък нандибанди ахахахахаха

Кое е пропаганда, бе пъпчив чекиджиджия грозен? Спри да дишаш ацетоново лепило и не давай от него и на другия дебил. Не е истина колко сте тъпи... 8-те години геноцид от страна на фашистите в Донбас са факт. Тва, че го отричате не е изненада. Гнусните паразити така изопачават фактите.
 
Не се държим като братски народ. Например ти ако си ми брат и много ми се плюнчиш е нормално да ти зашия един зад врата :)
От кога не се държим като братски народ?
 
Що ни гърбят с Лукойл?
Що ни карат да си платим 3 млрд за Турски поток, без да получаваме газ от него и да го чакаме са се избие 60 години?
Що ни караха да плащаме за Белене?
Що ни искаха 25 тона за т.н. Освобождение?
Защо ни спряха газа?

Само погледни какви дебеилизми е изсипало от лайновоза тва дебилче?

Обвинява Русия за загубите, които сме понесли заради диктата на сащ и продажните ни политици. Как да му обясниш ''Що'', след като не осъзнава какви идиотщини лансира.

Забравило е да пита защо ще купуваме по-скъпо и несъвместимо ядрено гориво от сащ за Козлодуй? Питай лево-либерастката-джендърска клика, която е поставяна от Козяк на ръководни постове в последните 30 години. Питай ги защо много скоро ще се придвижваш само с колело, глупако. Не Русия налага санкции, заради които, и вие мазни педалчета ще духате супата.
 
Добре, че съм Лъв.
 

Горе