Украйна - Русия какво ви е мнението

Тц ... тц .. тц... Знам ли, сигурно е фейк от погледа.
Мисля, че имаме нужда от експерт с тесни връзки във всички световни спецслужби да ни го сдъвче :D
 
Тц ... тц .. тц... Знам ли, сигурно е фейк от погледа.
Мисля, че имаме нужда от експерт с тесни връзки във всички световни спецслужби да ни го сдъвче :D
Министерството на вътрешните работи е потвърдило за взрива в административното управление на полицията във Варшава.


Малко по-късно отново Radio Zet съобщи, че взривът в щабквартирата на полската полиция е бил в резултат от случаен изстрел от гранатомет.

Лудница...:)
 
Виу-виу... Това не е сигнал за въздушна тревога, а поредният фашист, който вие на умряло.
Длъжността ''началник на кабинет'' е толкова трудна и отговорна, че въпросният се нуждае от съветник. Чудя се, щом съветникът знае как да се прави, защо той не е началник на кабинета?

Иначе, Илончо пак им го натупорчи здраво

1671170790945.png
 
Тия дни доста неща гърмят по фронта и из Русия, чак ми стана гузно да ги поствам тук.
Но на мен по-интересна ми беше рафинерията в Сибир. Най-голямото такова съоръжение и не е бомбено с дронове, ами или вътрешна групировка или от некадърност (все пак и преди са гърмели такива неща, но като не са били във война и никой не им е обръщал внимание).
Отделно имаше и в Курск и мисля че Брянск.

Интересното е че все повече се говори за нова атака над Киев. Вероятно след като самоубиха външния министър на Беларус, вече няма кой да ги спира от там. ISW до сега твърдяха, че Беларус няма да нападнат, но в момента твърдят обратното, при това точно след като Русия отказаха примирие около Коледа (иронията - до онзи ден приказваха как Украйна не искали мир?!). Да видим дали пак ще се окопаят около Чернобил :D
 
Интересното е че все повече се говори за нова атака над Киев. Вероятно след като самоубиха външния министър на Беларус, вече няма кой да ги спира от там. ISW до сега твърдяха, че Беларус няма да нападнат, но в момента твърдят обратното, при това точно след като Русия отказаха примирие около Коледа (иронията - до онзи ден приказваха как Украйна не искали мир?!). Да видим дали пак ще се окопаят около Чернобил
Да, руски изтребители МиГ-31К, способни да носят ракети "Кинжал", са се завърнали в Беларус, както и система за ранно предупреждение и контрол А-50У. Ама няма повод за притеснение, то Киев никога не е бил цел, нещо тактическо ще е пак.
 
  • Wow
Реакции: OSH
Вчера ООН гласува ЗА предложението на Русия за забрана възхваляването на нацизма и героизирането на нацистите. Интересно защо лево-атлантическите ценности включват и фашизма?

320413397_1159790341318145_7507226007463413839_n.jpg
 
Вчера ООН гласува ЗА предложението на Русия за забрана възхваляването на нацизма и героизирането на нацистите. Интересно защо лево-атлантическите ценности включват и фашизма?

320413397_1159790341318145_7507226007463413839_n.jpg
Аз съм против.
Отде накъде ще ми дават наклон на какво д се кефя и ше ми ограничават свободата на словото?

По време на соца пак беше забранено и се говореше че който рисува свастики, влиза директно у панделата... и познай... всички чинове в у-щата бяха с издълбани свастики!
 
Аз съм против.
Отде накъде ще ми дават наклон на какво д се кефя и ше ми ограничават свободата на словото?

По време на соца пак беше забранено и се говореше че който рисува свастики, влиза директно у панделата... и познай... всички чинове в у-щата бяха с издълбани свастики!

На мен по-интересни са ми числата:
120 - За
50 - Против (колективния запад)
10 - въздържали се

И сега пак да дойде някоя матрьошка да се изцепи как целия свят подкрепял уйня и бил против Русия. Целия свят!

Ся ще направят уточнение "ама, цивилизования свят". Е, кво му е цивилизованото на фашизма, та го подкрепят, величаят и финансират?

Оказва се, че Науру, Етиопия и Руанда са по-цивилизовани от тия, дето налагат демокрация с уранови бомби.

Срамното е, че и България е гласувала против. Мен поне ме е срам...
 
Ако се приема такова нещо, трябва да е за всички престъпни режими, а в това число влиза и Комунизма. Иначе отрицателния вот най-вероятно е заради съдържанието на въпросното предложение, заглавието може да е подвеждащо, нещо като Истанбулската конвенция - на пръв поглед звучи много добре ама реално се прокарват сякви простотии.
 
Ако се приема такова нещо, трябва да е за всички престъпни режими
Ако питаш децата в Йемен, Сирия, Сомалия и Ирак, и американската бомбо-демокрация трябва да се осъди с резолюция на ООН.

заглавието може да е подвеждащо, нещо като Истанбулската конвенция - на пръв поглед звучи много добре ама реално се прокарват сякви простотии.
Сигурно има неква уловка и не е срещу възвеличаването на фашизма, щом и Израел са гласували За. ;)
 
Много е лъзгав тоя път със забрана на възхвали и т.н.

Мене примерно ми е интересен нацисткия режим от историческа гледна точка, некси интригува ме целия случай около нацитата.

И сега ако реша някви невинни бъзици да си направя по темата, утре може да се събудя у ареста.

Извинявай, ама тва по-зле и от случая с вицовете за Тодор Живков по соц. време.
 
Ако питаш децата в Йемен, Сирия, Сомалия и Ирак, и американската бомбо-демокрация трябва да се осъди с резолюция на ООН.


Сигурно има неква уловка и не е срещу възвеличаването на фашизма, щом и Израел са гласували За. ;)
Някъв фетиш към САЩ ли имаш, че каквото и да се обсъжда винаги се намесва и САЩ? Ами дай цялата информация и ще разберем има ли уловка. Е, Израел остана и да гласуват с НЕ. :)

Много е лъзгав тоя път със забрана на възхвали и т.н.

Мене примерно ми е интересен нацисткия режим от историческа гледна точка, некси интригува ме целия случай около нацитата.
Съгласен съм, трябва да може да си говориш каквото искаш но не и да го пропагандираш и възхваляваш въпросния режим. Но ако се прави да важи за всички. Не може ако се разхождаш с фланелка със свастика да те глобяват/задържат, а да си ходиш свободно със сърп и чук, такава. Двата режима са еднакво престъпни.
 
Някъв фетиш към САЩ ли имаш, че каквото и да се обсъжда винаги се намесва и САЩ? Ами дай цялата информация и ще разберем има ли уловка. Е, Израел остана и да гласуват с НЕ. :)


Съгласен съм, трябва да може да си говориш каквото искаш но не и да го пропагандираш и възхваляваш въпросния режим. Но ако се прави да важи за всички. Не може ако се разхождаш с фланелка със свастика да те глобяват/задържат, а да си ходиш свободно със сърп и чук, такава. Двата режима са еднакво престъпни.
В същото време и двата символа няма проблем да се изполват в развлекателната индустрия за да се правят пари. Пример десетки видео игри :)

Цирка е пълен... Да не говорим, че свастиката е ползвана от римляните стотици години.
 

Горе