Украйна - Русия какво ви е мнението

Не казвам, че световния елит мисли за благополучието на простолюдието денонощно, а че ви правят на зомбита с много конспирации. Филма показва точно това. Борбата е за власт и пари, а в световен мащаб е за ресурси. Но щом искаш да вярваш, че ще те чипират да те следят дали си копаеш картофите редовно, е твое право. Изменение на климата в последните години видимо има. На 17-ти януари си пия кафето навън по тениска в момента. А дали глобалното затопляне ще доведе това


аз лично нямам капацитет да отговоря. Дано да не, защото това едва ли може да бъде променено.
 
Последно редактирано:
Освен да потвърди думите на съветника на Зеления..


Основния удар е пред блока?

Отново удара, човека казва, че удря "Победа" това е улицата на блока N118, както се вижда, ако паузираш видеото на края, блока все още си е цял.

Иначе тоо взе да се извинява за думите си, че не били верни,а от министерството им казаха, че нямали възможност да свалят ракети от типа x-22, нищо, че по-рано през годината се хвалеха, че и тех ги сваляли.

Иначе голяма трагедия...
Как ще се взриви на 20 метра и ще направи дупка в блока? На второто видео изобщо не се вижда въпросния блок, а някакъв друг, които го закрива. На видеото, което пуснах се вижда, че това е директно попадение, ракетата се движи по права линия, ако е ударена и повредена ще криволичи.

FmoM4C5XgAAra4H
 
Не казвам, че световния елит мисли за благополучието на простолюдието денонощно, а че ви правят на зомбита с много конспирации. Филма показва точно това. Борбата е за власт и пари, а в световен мащаб е за ресурси. Но щом искаш да вярваш, че ще те чипират да те следят дали си копаеш картофите редовно, е твое право. Изменение на климата в последните години видимо има. На 17-ти януари си пия кафето навън по тениска в момента. А дали глобалното затопляне ще доведе това


аз лично нямам капацитет да отговоря. Дано да не, защото това едва ли може да бъде променено.
Ок. Примемаме, че според теб


325618539_1195419034409055_142173788718266974_n.jpg
 
Как ще се взриви на 20 метра и ще направи дупка в блока? На второто видео изобщо не се вижда въпросния блок, а някакъв друг, които го закрива. На видеото, което пуснах се вижда, че това е директно попадение, ракетата се движи по права линия, ако е ударена и повредена ще криволичи.

FmoM4C5XgAAra4H

Неем идея нещо дето тежи почти 1т. дали трее да криволичи като пада.
Аз също не разбрах как се е получила дупката в блока, има теории, че се е взривила газовата инсталация, след като пада ракетата, затуй били тия по малките взривове дето се виждат на клипа.

Ето още едно клипче, тия лапетии дето бягат са пред тия по-модерните сгради дето съм отбелязал по-долу.

Както се вижда взривовете са напред.

По принцип, мисля че намерих от къде точно е сниман клипа с падащата ракета, на него се вижда, че ракетата пада на земята, а не върху блока, който е висок почи колкото тая по-ниската бяла сграда, която виждаме на клипа, също така е една идея зад тях, по правата линия, а в края на клипа се вижа, че взрива е по-напред.

sgradi.png

В по-голЕмото кръгче са тия двете сгради дето се виждат на кличпето, а малкото кръгче е мястото, от където е снимано (според мен)
Отбелязана е сградата и къде пада бомбата. Както се вижда сградите са почти на една височина, но взрива ясно се вижда че е долу.

sgrada.png

Неем идея как стигна до извода, че блока от второто видео не е същия. Ето това виждам аз.. няма друг блок зад него, който да е с неговото разположение, че да го закрие.. По-голямото кръгче съм отбелязал от къде може да е снимано, според мен, а на малкото е взрива. Ако има нещо дето пропускам може да споделиш..


videoshoot.jpg

Също така, човека щом е зачакал да снима, със сигурност са се чували пукотевици, най-вероятно от ПВО.
 
От 26- та минути на татък започва тази Долна пача Зеленска. Стоя и се чудя на тези речи с мъжа и дали не са вид пред извинение за бъдещо действие и драма. Или някакво извинение на страните които даряват пари пред техните граждани, но от нейната уста, защото техните политици не могат да направят това а тя излиза и играе жертва, както и обедняването на Европа е също заради Русия. И думите й " как може света да постигне климатична неутралност, като не може да спре руската агресия "

 
Ето и схема как би ударила x-22, а нА видеото се изсипва кат талпа..

tr-x22.gif


Ето и нагледно как удря x22, видеото е от лятото
 
Последно редактирано:
Неем идея нещо дето тежи почти 1т. дали трее да криволичи като пада.
Аз също не разбрах как се е получила дупката в блока, има теории, че се е взривила газовата инсталация, след като пада ракетата, затуй били тия по малките взривове дето се виждат на клипа.

Ето още едно клипче, тия лапетии дето бягат са пред тия по-модерните сгради дето съм отбелязал по-долу.

Както се вижда взривовете са напред.

По принцип, мисля че намерих от къде точно е сниман клипа с падащата ракета, на него се вижда, че ракетата пада на земята, а не върху блока, който е висок почи колкото тая по-ниската бяла сграда, която виждаме на клипа, също така е една идея зад тях, по правата линия, а в края на клипа се вижа, че взрива е по-напред.

Виж файлът 27299

В по-голЕмото кръгче са тия двете сгради дето се виждат на кличпето, а малкото кръгче е мястото, от където е снимано (според мен)
Отбелязана е сградата и къде пада бомбата. Както се вижда сградите са почти на една височина, но взрива ясно се вижда че е долу.

Виж файлът 27298

Неем идея как стигна до извода, че блока от второто видео не е същия. Ето това виждам аз.. няма друг блок зад него, който да е с неговото разположение, че да го закрие.. По-голямото кръгче съм отбелязал от къде може да е снимано, според мен, а на малкото е взрива. Ако има нещо дето пропускам може да споделиш..


Виж файлът 27300

Също така, човека щом е зачакал да снима, със сигурност са се чували пукотевици, най-вероятно от ПВО.
Да твърдиш, че без директен контакт може да стане дупка в блок е нелепо, нали разбираш? Ракетата пада по ъгъл и може да е ударила първите етажи и заради това да се е срутила и сградата.

Не пада "като талпа" а е под ъгъл и с висока скорост, както си показал на схемата:

1674027565198.png


Ето как изглежда свалена ракета, мисля, че спора е излишен. Най-малкото трябваше да се види това попадение на ПВО от далечното клипче, което прати, а там в небето не се вижда взрив/дим.


 
От 26- та минути на татък започва тази Долна пача Зеленска

А, защо се автоцензурираш??? Значи, тук пионките можем да се обиждаме по всякакъв грозен начин, а медийните звезди трябва да ги пазим, така ли???

Факт е, че сем. Зелен-Кокаинчик са най-долния боклук на Земята, който унищожава собствената си страна, избива народа си и съсипва цяла Европа, а и света. Няма цензура на света, която да ми наложи любезно отношение към тоя био-отпадък.

Тая е не само долна пача, а безскрупулно чудовище. Мъжът ѝ е просто един гнусен наркоман с мания за величие. С нетърпение чакам деня, в който тия нищожества ще споделят съдбата на Мария Антоанета и Луи XVI. Гилотината на площада, ама с по-тъпичко острие, за да се мъчат повече. Точка!
 
В тази тема само безделници, брат. Не ми се мисли какъв скучен живот водите щом по цял ден пишете тук. Плача за вас.
Ми колко да е скучен? Едва ли е по-скучен от живота на човек дето следи по цял ден, кой, кво и къде пише.
 
Ми колко да е скучен? Едва ли е по-скучен от живота на човек дето следи по цял ден, кой, кво и къде пише.
Объркал си се пич, темата е нон стоп горе, това коментирам най-вече. Точно вас да следя с лупостите ви тук, предпочитам са се престрелям в топките. ;)
 
предпочитам са се престрелям в топките. ;)
И ние така... :)

Имаш ли идея колко тъпо е включването ти???

Не те интересува най-сериозния световен проблем, ама ти е важно кой в коя тема пише. Да ти имам приоритетите.

Бъди жив и здрав и виж там, май имаш опция да си настроиш фийда, за да не виждаш темата. ;)
 
И ние така... :)

Имаш ли идея колко тъпо е включването ти???

Не те интересува най-сериозния световен проблем, ама ти е важно кой в коя тема пише. Да ти имам приоритетите.

Бъди жив и здрав и виж там, май имаш опция да си настроиш фийда, за да не виждаш темата. ;)
Интересува ме, че около мен има луди, и се плаша. Гледам форума повече години от теб, с жълтото по устата (я жълто, я друго), и няма некви криваци да ми казват какво да гледам и какво не. И как точно ти решаваш проблема тук с глупостите ти. Същите л*йна меташ като в темата за Ваксините, и там имаше голям световен проблем, мина и замина, ама си останаха глупостите и загубеното време, което явно не ти е толкова ценно. Разбирам те тук. За това казах, че плача за теб и другите. И вие бъдете живи и здрава, и се опитайте да направите нещо смислено с времето си. ;)
 
Улицата и тротоара пред блока, където уж е основния удар са почти непокътнати:

FmuqeNoacAYNT6c


FmqQtKKXoAA_Ik2
Хубав 30 градусов ъгъл си начертал, видЕ клипчето как удря 22ката?

Чесно ли ми даваш тия снимки за пример? Ай намери малко по-стари, да видиш къде точно има огън и черен дим. То даже и тоя каза точно това в интервюто, че е паднала пред входа имало специфичен дим, който показвал че било 22ка. Ти въобще интервюто гледа ли? Може да разгледаш и снимки от взривени газови инсталации, да видиш как изглеждат блоковете след такъв взрив.

В крайна сметка блока от второто кличе същия ли е? По другите кличета нещо ще кажем ли или?
 
А, защо се автоцензурираш??? Значи, тук пионките можем да се обиждаме по всякакъв грозен начин, а медийните звезди трябва да ги пазим, така ли???
Няма нищо общо с медийните звезди. Харесва ми, спазва някакъв приятен вид и тон на форума. Също така, това е екстра, която съвсем на скоро открих в следствие на осъзнаване на собствената ми неграмотност, показана ми от други членове на форума по това, как работи форума от гледна точна на опциите за публикуване на отговор, особено прегледа му преди това. Та след това мое решение да получа основни знания, влязъх в хелп менюто и прочетох това-онова. Признавам си че още имам проблеми с това, как се интегрира видео от различни източници, различни от ютуб но съм на пълно позитивно настроен за положителен резултат в бъдеще.

В тази връзка, искам да изкажа специална благодарност на хората във форума, които са така отзивчиви и винаги помагат винаги.
 
И как точно ти решаваш проблема
Ти правиш ли разлика между обсъждане и решаване на проблем? Предполагам не, щото ти е толкова капацитета.

Няма да се впускам в подробности по поста ти - целият е дебилен. По-важно е да те посъветвам да се замислиш как изглеждаш в нашите очи. Нека ти кажа: един полуграмотен човечец, който си мисли, че от него зависи как, кога и за какво ще си говорят някакви хора.

Не ти викаме под прозореца, така че подминавай. Ай жив и здрав. :)
 

Горе