Украйна - Русия какво ви е мнението

Ти правиш ли разлика между обсъждане и решаване на проблем? Предполагам не, щото ти е толкова капацитета.

Няма да се впускам в подробности по поста ти - целият е дебилен. По-важно е да те посъветвам да се замислиш как изглеждаш в нашите очи. Нека ти кажа: един полуграмотен човечец, който си мисли, че от него зависи как, кога и за какво ще си говорят някакви хора.

Не ти викаме под прозореца, така че подминавай. Ай жив и здрав. :)
И кво точно като го обсъждаш? :) Ще смениш на някой мнението, или ще станеж звезда на темата? Нещо не разбирам целите ти, честно.

Нали ти видях на рандом принцип какво пишеш, и тук, и за Ваксите, смех без гащи, пък нека моите са дебилни. Говори от свое име, другите мисля, че си имат клавиатури, да пишат. Още един жалък опит да въвлечеш останалите в жалката си "борба", каквато по дяволите да е тя. Не ми викаш по прозорца, не ми пука и да го правиш, казвам ти, че си безделник, от там нататък ако искаш пиши в още 10 форума глупостите си. Самият факт, че всяко мнение е обида, говори и твоя пакацитет. ;) За моя не бери грижа. Виж ги горе капацитетите, сравняват снимки.....вхърляй се в безделите им. ;)
 
Объркал си се пич, темата е нон стоп горе, това коментирам най-вече. Точно вас да следя с лупостите ви тук, предпочитам са се престрелям в топките. ;)

Имаш проблем с лудите криваци дето ти казват къде и какво да гледаш, а нямаш проблем да определяш кой безделник, колко скучно да си живее живота? Иначе внимавай с предпочитанията..
 
Не бе, пич, аз проблеми нямам, засирането тук на общата тема на форума и безделите ви не мисля, че са мои проблеми. Първото по ме засяга, защото ти специално си стар, ама новото яре няма кой знае какъв капацитет да влзе в други теми, та от там идва и самото засиране. Ако мислиш, че това е топ темата, за която ще влязат хора тук, значи и ти за мозъчна промивка.
 
темата за Ваксините, и там имаше голям световен проблем, мина и замина
Господине, извинявам се че се намествам във вашия, тъй мил и откровен разговор. Световният проблем все още не е нито минал нито заминал, но в темата са останали следи и се вижда как будни хора са предоставили информация с придружена със солидни доказателства за очевидна манипулация на световен мащаб, застрашаващ живота на болни и здрави хора и отнел живота на други. Мога смело да твърдя, че именно след тази тема, много последователи на този форум и не само, промениха начина си на мислене и мирогледа си относно света. Разбира се, когато ние просто не разбираме нещо, като въпросната тема и сме готови да го критикуваме поради което, но това е нещо съвсем нормално. Наистина изпитвам радост, когато видя, че темата е провокирала интереса дори и на критиците.
 
казвам ти, че си безделник
Със същия успех аз пък мога да ти кажа, че си ексхибиционист.

Предполагам, че всички работим, докато през почивките наминаваме да си побърборим. Някои го правят в кръчмите, други по форумите. Проблем?????????

Това, което ти правиш с тъпите си постове, също не решава проблем. Изпитваш нужда да си пльоснеш мнението на видно място - правиш го. И ние така..

Ако мислиш, че това е топ темата, за която ще влязат хора тук,
Стига сте се правили на PR-и на форума. Радвайте се, че това е жив форум с автентично участие на реални хора, щото доста умряха.
 
Господине, извинявам се че се намествам във вашия, тъй мил и откровен разговор. Световният проблем все още не е нито минал нито заминал, но в темата са останали следи и се вижда как будни хора са предоставили информация с придружена със солидни доказателства за очевидна манипулация на световен мащаб, застрашаващ живота на болни и здрави хора и отнел живота на други. Мога смело да твърдя, че именно след тази тема, много последователи на този форум и не само, промениха начина си на мислене и мирогледа си относно света. Разбира се, когато ние просто не разбираме нещо, като въпросната тема и сме готови да го критикуваме поради което, но това е нещо съвсем нормално. Наистина изпитвам радост, когато видя, че темата е провокирала интереса дори и на критиците.
Щом те прави щастлив и богат, давай смело. ;)
 
Със същия успех аз пък мога да ти кажа, че си ексхибиционист.
И какво точно като ми го кажеш? Мила, истините тези, които се виждат, преброй си постовете, виж колко време ти е отнело за всеки тук и сметки си сама колко време си загубила, после обяснявай кой какъв е. Но ако стана някой ден ексхибиционист, лично ще имаш на лично моя фотосесия, виждам, че си падаш по извратените неща. ;)

И може да си сигурна, че този форум е същестувал и ще съществува много след теб. Виж колко си объркана, да си мислиш, че тази тема държи форума жив. Да не мислиш, че ще ти позволят да сипваш такива помии в социалните медии, където може би ще имаш повече успеваемост да стигнеш по повече необременени съзнания. ;)
 
засирането тук на общата тема на форума и безделите ви не мисля, че са мои проблеми.
За пореден път се извинявам, че се включвам в разговор в който не съм пряко намесен за което са ми правили забележка други хора във форума.

В никакъв случай не искам да бъда адвокат на дявола но искам да припомня в кой раздел е тази тема и най-вече за какво е тази тема.

Webmaster's Off Topic​

Тук можете да си говорите за всичко :)


Очевидно този раздел на форума е създаден за хора с малко повече свободно време и желание да говорят за неща различни от предприемачеството.
 
За пореден път се извинявам, че се включвам в разговор в който не съм пряко намесен за което са ми правили забележка други хора във форума.

В никакъв случай не искам да бъда адвокат на дявола но искам да припомня в кой раздел е тази тема и най-вече за какво е тази тема.

Webmaster's Off Topic​

Тук можете да си говорите за всичко :)


Очевидно този раздел на форума е създаден за хора с малко повече свободно време и желание да говорят за неща различни от предприемачеството.
Малко под 900 страници ли бе, брат? Верно?

Така пише, това казвам и аз - някои имат толкова свободно време, че се чудя кога работят, ако въобще знаят какво означава тази дума.
 
виж колко време ти е отнело за всеки тук
Няма как ти да определиш кое колко време ми отнема. Междувременно си работя и се старая да го правя качествено. Предполагам, че това е валидно за болшинството участници в темата.

Хайде се, мили, спри да безделничиш и се заеми с лъскане на имиджа на форума по друг начин. Тук имаш нулева успеваемост, но пък си спечели малко внимание от някакви недостойни безделници. ;)
 
Не знам какво точно работи, дано е нещо с не много концентрация. :)

Аз навсякъде където се с*ре ще имам нулева успеваемост, за това не споря. ;) Важното е, че ти ми обърна внимание, този път минах тънко. :D
 
Хубав 30 градусов ъгъл си начертал, видЕ клипчето как удря 22ката?

Чесно ли ми даваш тия снимки за пример? Ай намери малко по-стари, да видиш къде точно има огън и черен дим. То даже и тоя каза точно това в интервюто, че е паднала пред входа имало специфичен дим, който показвал че било 22ка. Ти въобще интервюто гледа ли? Може да разгледаш и снимки от взривени газови инсталации, да видиш как изглеждат блоковете след такъв взрив.

В крайна сметка блока от второто кличе същия ли е? По другите кличета нещо ще кажем ли или?
Къде е дима/огъня във въздуха от удара на ПВО-то, защо го няма, защо ракетата пада с висока скорост, а не като на клиповете, които пратих? Коренно различно е падането след удар от ПВО, има взрив, дим и се убива скоростта, нищо от това не се вижда от двата клипа с ракетата. Така че, дали е паднала пред входа или в блока няма особено значение. Дори и да е гръмнала газ, причината отново е ракетата.

Важния въпрос е дали е свалена от ПВО, това къде е паднала не е доказателство, щото имат и отклонения и дефекти по ред причини.
Това под колко градуса ъгъл пада, няма как да го разбереш от това клипче, показал съм че не пада под прав ъгъл "като талпа", а се движи по траектория. Ако една ракета е ударена от ПВО, най-малкото трябва да излиза огън или дим от нея, това не го виждаме.

Ето какво се случва след угар от ПВО:

1674041992407.png
 
Виж ги горе капацитетите, сравняват снимки.....вхърляй се в безделите им. ;)
Аз пък най-обичам, някой който не го интересува нещо, да влезне и да изпише 5 поста. Явно и ти имаш време за губене. На теб каква ти е целта, като влезнеш да го напишеш всичко това? Какво печелиш?
 
Аз пък най-обичам, някой който не го интересува нещо, да влезне и да изпише 5 поста. Явно и ти имаш време за губене. На теб каква ти е целта, като влезнеш да го напишеш всичко това? Какво печелиш?
Като обичаш, получаваш го. Целта ми е да ви кажа, че е абсолютна безмислица това, което "творите". Печеля форум без фанатици, примерно.
 
Като обичаш, получаваш го. Целта ми е да ви кажа, че е абсолютна безмислица това, което "творите". Печеля форум без фанатици, примерно.
Благодаря, че ни каза. Ти ли си определящия, кой е фанатик и кой не? Като не ти е интересна темата, я подминаваш, явно имаш някакви лични нужди, че си дошъл тук да ни поучаваш. Айде, че много време загуби.
 
Благодаря, че ни каза. Ти ли си определящия, кой е фанатик и кой не? Като не ти е интересна темата, я подминаваш, явно имаш някакви лични нужди, че си дошъл тук да ни поучаваш. Айде, че много време загуби.
Да, загубих, отивам към важните неща. Ако имате отново спор коя снимка на блок е фалшива и коя не, да ми пишете. :D
 
Не знам какво точно работи, дано е нещо с не много концентрация. :)
А, нищо, изискващо концентрация... Неврохирург съм. Влизам по форумите, докато ръчкам по мозъци.

п.с. Приятелски съвет: инвестирай излишното си време в изучаване на български език. Научавайки се да пишеш малко по-грамотно, ще имаш повече тежест, когато даваш оценки и квалификации на непознати хора. Успех! ;)
 
А, нищо, изискващо концентрация... Неврохирург съм. Влизам по форумите, докато ръчкам по мозъци.

п.с. Приятелски съвет: инвестирай излишното си време в изучаване на български език. Научавайки се да пишеш малко по-грамотно, ще имаш повече тежест, когато даваш оценки и квалификации на непознати хора. Успех! ;)
Добре, задължително, много се вслушвам в съвети на хора с такива показатели като твоите. ;) Важно ми беше това. ;)
 
Да, загубих, отивам към важните неща. Ако имате отново спор коя снимка на блок е фалшива и коя не, да ми пишете. :D
Поемам отговорност да те информирам, а ти като ти стане скучно, мини пак да ни нахокаш, как си треа.
 
Относно по-смисления спор днес

1674044552974.png
 

Горе