Украйна - Русия какво ви е мнението

Мда, отнема им близо 20г. да осъзнаят грешката.. После продават дяла си на Рено-Нисан, които поемат контрола над АвтоВаз още през 2012.

По-добре пусни още някое клипче от тренировъчен полигон, където не могат да уцелят мишените.
 
Става в 7
Става по-рано - към 6, а понякога в 5
Излиза от форума късно вечерта.

Тцъ! Първа се оттеглям обикновено. Присъщо ти е да лъжеш, свикнали сме.

Единия влиза след 2 седмици пауза с истерия и обиди към всички, ама се жалва, че го хранят заслужено. Коментира чуждия личен живот, докато се жалва, че неговият е обект на интерес. Лицемерче, а по неговите критерии и с тежък селски манталитет.

Другият пък флуди темата денонощно, като в по-голямата част от постовете си излива възмущение как пишещите в нея са прости безделници.

Допускам, че е от ваксините или ваксините са плод на тежки умствени дефицити. Трудно е да се определи. :)
 
Ама на нея живота и от има няма няколко месеца, дори от вакс темата насам, се върти около това да флуди с глупости форума. Не знам как не го виждат симпатизантите и, но и ако се вгледам и техните постове, те също имат тази цел в живота си. Някак си не се чувстват завършени, ако не седнат да драскат глупости цял ден тук. И с това се изчерпва "полезното" им присъствие тук. Може да съм досаден мрънкач, и там някакво хомо според определени амеби, но това, което пиша много ясно се доказва тук. Това реално е диагноза и аз не съм толкова квалифициран, за да успея да се боря с нея.

И развитието на този форум, полезността, която е допринесла за стотици хора в бг уеб пространството и постоянно развиващото се съдържание ми дава правото да им го кажа в очите. Защото те не взимат никаква положителна част от всичко изброено в предното ми изречение. Дори напротив. Засират, мърсят, обиждат, абе най-грозното, което може да видиш в едно отвързано диво животно. Типична мишкарско поведение да посредствен човек, пишещ и пумийната яма, в която сам се е вкарал заради самата си гнила личност.
По колко секунди ги мислиш тея уникални по своята безсмисленост изречения?

Или каквото ти изкара аутокоректа на телефона? :)
 
По колко секунди ги мислиш тея уникални по своята безсмисленост изречения?

Или каквото ти изкара аутокоректа на телефона? :)
Безсмислени за теб и нандито, но това е изцяло в главите ви. Цялата картинка е такава, каквато я описах за жалост.

Ауто коректорът, момко, прави корекции и промени в думите, не в логични изречения. Греда № 9999999999. ;)
 
Става по-рано - към 6, а понякога в 5


Тцъ! Първа се оттеглям обикновено. Присъщо ти е да лъжеш, свикнали сме.

Единия влиза след 2 седмици пауза с истерия и обиди към всички, ама се жалва, че го хранят заслужено. Коментира чуждия личен живот, докато се жалва, че неговият е обект на интерес. Лицемерче, а по неговите критерии и с тежък селски манталитет.

Другият пък флуди темата денонощно, като в по-голямата част от постовете си излива възмущение как пишещите в нея са прости безделници.

Допускам, че е от ваксините или ваксините са плод на тежки умствени дефицити. Трудно е да се определи. :)
Браво, моме, но денят още не е приключил. Очакваме още включвания, даващи смисъл на живота ти. ;) Не е от ваксините, а от идиотите. ;)
 
Последно редактирано:
Ейбрамс изглежда не е направен за кален терен... :D а то по-кално место от украинските и от руските степи едва ли има.

 
Цялата картинка е такава, каквато я описах за жалост.
Казвайки това, изобщо не осъзнаваш, че си част от ''картинката'', включвайки се в темата ежедневно. Това, разбира се, не е от ваксини, а от идиоти, сър. И аз така си помислих, ама си викам дай да не ги обиждам повече, че се сърдят, момичетата.

Очакваме още включвания, даващи смисъл на живота ти.
Те май на твоя живот дават повече смисъл, затова ги очакваш.

327125403_520596599921796_6178478775114329972_n.jpg
 
Казвайки това, изобщо не осъзнаваш, че си част от ''картинката'', включвайки се в темата ежедневно. Това, разбира се, не е от ваксини, а от идиоти, сър. И аз така си помислих, ама си викам дай да не ги обиждам повече, че се сърдят, момичетата.


Те май на твоя живот дават повече смисъл, затова ги очакваш.

327125403_520596599921796_6178478775114329972_n.jpg
Намирам по минутка, две, да мина да ви дразня.
И винаги имам за какво да се хвана, благодаря за което. ;)
 
1674830386043.png
 
 
Изтекоха данни на израелското разузнаване за броя на жертвите до 14.01.2023 на Украйна, Русия и Нато (офицери, войници и наемници). Цифрите са брутални, но още не е потвърдена информацията, затова няма да я публикувам.
 
Изтекоха данни на израелското разузнаване за броя на жертвите до 14.01.2023 на Украйна, Русия и Нато (офицери, войници и наемници). Цифрите са брутални, но още не е потвърдена информацията, затова няма да я публикувам.
Не знаех, че това е проблем тук за хората, да шерват непроверени и неофициални данни. :D
 
@contra - е този бляД си го бива




Попаднах на руснака от горе случайно, видеото става - няма политика в него, само разни мемета и стереотипи - нещо като на тоя пич, то е от няколко дни и много добре му се е получило!

 
Abrams екшън..


Вериги се сменят. Иначе с тоя цвят /камофлаж дето е - не е за там.
 
По-добре пусни още някое клипче от тренировъчен полигон, където не могат да уцелят мишените.

Уж си фен на Раша, а не знаеш какво е Танкониадата, никакъв тренировъчен полигон не е, а това са най-добрите танкисти, нещо като олимпийски игри, само че с танкове в Русия.

Дебънкер от класа - само, да не те питат хората за source или факти, че почваме с менталните гимнастики.

Нищо де - то може някакво ПРО да отклонява лазера и да бърка снаряда - нищо не се знае. Коментатор като за футболен мач на тренировки - ватник 20 iq.



Впервые в рамках демонстрационной программы Форума пройдет первый этап конкурса «Танковый биатлон», а также будут проведены показы современных и перспективных экспортно-ориентированных образцов вооружения и техники для делегаций иностранных государств и специалистов на полигонах Алабино и Ашулук.


Возможности стрелкового вооружения будут демонстрироваться в многофункциональном огневом центре.





e02cc24998137cb538a207077f704705.png



 
Последно редактирано:
Това е новината, на немски е, групите от Германия, Австрия и Швейцария я споделят от няколко часа.
И НАТО викаш? И колко офицери умряха от НАТО и генерали? и наемници? "израелско разузнаване" в Украйна - падам от смях.
Още един антиваксър без мозък местещ се от онази и тази тема като се чуди какво да измисли.

Виц:



- Как е в Украйна?
- Ами руснаците воюват с НАТО.
- А имат ли някакви загуби?
- Много - губят танкове, самолети, кораби и дори генерали...
- А НАТО?
- НАТО още не са дошли.
 

Горе