Украйна - Русия какво ви е мнението

То това реално е качеството на руската армия. Вагнер наемниците на Путин са една идея по-добри. Имат подготовка и екипировка. За 1 година война само те постигнаха нещо по-значително - в Соледар. Другите им части са въздух под налягане. За да има резултати от тях трябва да се над 10:1 срещу ВСУ.
Качеството на руския живот като цяло. Не знам какво е това Путкопоклоничество тук, но всеки всезнайко гледа LG телевизора си, кара си Голфа, носи европейски марки часовници, телефони. Ако нещо съм в грешка, моля да ме поправят. И да не ми пускат линкове на някакви знайни и незнайни анализатори. Това не ме касае. Касае ме това, че хората имат някакви си вътрешни убеждения за това на кой да симпатизират, което ги разделя отново като в темата за Ваксите. Това е жалкото. Всичко друго са празни приказки и глупости.
 
И аз като контрата да пусна малко

Мани го контрата. Там е изплискан легена.

Колкото до американците, да и на тях им трябва силна армия и техника, за да "носят" мир по света и да търсят нефт. И те са за таковане като нация. ;)
 
Мани го контрата. Там е изплискан легена.

Колкото до американците, да и на тях им трябва силна армия и техника, за да "носят" мир по света и да търсят нефт. И те са за таковане като нация. ;)
Не само. Не забравяй, че САЩ трябваше да отсрамят цяла Европа, която мълча и не предприемаше нищо решително, докато сърбите правеха геноцид и избиха 200 000 на балканите.
Ако няма такъв хегемон - всичките диктаторчета да са почнали разни завоевателни войни и да е чудо навсякъде.

Ако визираш Ирак / Афганистан - ми то няма толкова петрол изобщо по целия свят, колкото и струваше тая простотия в Ирак. За афганистан е ясно защо отидоха - за отмъщение и ал кайда , Ирак беше простотия, за друг по-сериозен конфликт не мога да се сетя.

Виетнам - ама там отидоха да помагат на Виетнам срещу Виетконг, както и на Франция, по искане на Виетнам и Франция.

3-4 години преди това пък бяха превзели Северна Корея столицата, по искане за помощ от Южна Корея, че пък северно корейците стигат до Сеул - та там петрол няма.
 
Последно редактирано:
Моят баща що си е полежал под москала.
Изкушавам се да питам нещо в стил Шон Конъри, ама айде от мене да мине тоя път...

Това е жалкото. Всичко друго са празни приказки и глупости.
Ходи легай, байно, че и ти почна като дедо ми да нареждаш едно и също сека вечер.
Изморен си вече, цял ден обикаляне по клиенти е тва.

ПП:
 
Изкушавам се да питам нещо в стил Шон Конъри, ама айде от мене да мине тоя път...


Ходи легай, байно, че и ти почна като дедо ми да нареждаш едно и също сека вечер.
Изморен си вече, цял ден обикаляне по клиенти е тва.

ПП:
Щото не е едно и също. И не става само с постване на видеа.

Ето още едно технологично чудовище, за което ще се избиват хората:


Същият дизайн с един Мраз отзад. :D
 
Щото не е едно и също. И не става само с постване на видеа.

Ето още едно технологично чудовище, за което ще се избиват хората:


Същият дизайн с един Мраз отзад. :D

ахахахa - това на снимките не може да е сериозно?
Путин откърти бравата на лада нивата ( това от линка ти ) - да, това е нов модел, а не от 70-те!


Голям смях е и като:

In 2002, the Lada Niva was awarded zero stars out of a possible four by the Russian ARCAP safety-assessment program. The reviewer noted the very rugged body of the car as the only positive aspect in terms of safety. During the safety test, the passenger dummy was hit by the glove compartment hard enough to risk traumatic brain injury

:love:
 
Абе технологичен иноватор са и това си е.
Перманентното пиянство и евтините разработки определено водят след себе си такива резултати.
 
ахахахa - това на снимките не може да е сериозно?
Путин откърти бравата на лада нивата ( това от линка ти ) - да, това е нов модел, а не от 70-те!


Голям смях е и като:

In 2002, the Lada Niva was awarded zero stars out of a possible four by the Russian ARCAP safety-assessment program. The reviewer noted the very rugged body of the car as the only positive aspect in terms of safety. During the safety test, the passenger dummy was hit by the glove compartment hard enough to risk traumatic brain injury

:love:
И това ще ти хареса:

 
Голям пич е тоз руснак

Тоя е регулярен *утьо, дезертирал за да не го мобилизират.

И сега му трябват кинти от Ютубата, за да оцелее (и просперира).
А в тубата трудно се оцелява ако си РУСНАК и НЕ плюеш по родината си и по Путин...

Ей тоя даже си го казва направо:

 
И това ще ти хареса:
Истинската романтична любов си личи по способността да се сдобрявате със същия плам, с който се карате в други теми.

Предполагам знаеш точно какво ще му хареса. ;) Поне се опитваш да налучкаш. Важното е младите да се обичат... То сега така е модерно.
 
Не всички като теб живеят и дишат, заради форума, това че нямаш друг живот извън него, си е твоя работа.
 
Не всички като теб живеят и дишат, заради форума, това че нямаш друг живот извън него, си е твоя работа.
Каза дебилът, който издирва опонентите си, за да плесне имената и адресите им в някаква си тема в някакъв форум..
 
Истинската романтична любов си личи по способността да се сдобрявате със същия плам, с който се карате в други теми.

Предполагам знаеш точно какво ще му хареса. ;) Поне се опитваш да налучкаш. Важното е младите да се обичат... То сега така е модерно.
Нали скапаната тема е за истината? Явно пак съм в грешка. Ако само ще си се храним, няма да е зле да кажете. Важното е да виждаме това около себе си и да можем да го кажем. Всичко друго е лалала.
 
Става в 7 - влиза във форума. Излиза от форума късно вечерта. През това време снася простотии в антивакс темата и разнася руска пропаганда, разправя за бил гейтс, кови и кой с кого и откъде си ляга, при това във форум за предприемачество уж, ама админите си го превърнаха в кенеф тъй или иначе с тея антиваксъри и конспиратори дето отглеждат, та - живот ли е да го опишеш.


Кво ли може да стане, като обсъждаш народността на приятелката ми, поне 10 пъти преди това и кой с кого си ляга - селянка си отвсякъде.


Тука е момента да ревнеш и да се направиш на жертва и да кажеш как като не пиша във форума, водиш прекрасни дискусии с всички, такава селянка, че дори успя да обидиш и ваневски, дето никой не го знае, и не се обръща лично към никого, пък тез дни гледам си наричала болни мозъци и подобни и последните дето не беше обиждала от темата.

Даже последните 2-3 седмици нарочно избягвах всякакви 'дискусии' с тебе, за да видя колко пъти ще обидиш - само 19 - после ходи се изкарвай жертва, миндил недоебан.

едит: не е 19, 23 били.
 
Последно редактирано:
Става в 7 - влиза във форума. Излиза от форума късно вечерта. През това време снася простотии в антивакс темата и разнася руска пропаганда, разправя за бил гейтс, кови и кой с кого и откъде си ляга - живот ли е да го опишеш.


Кво ли може да стане, като обсъждаш народността на приятелката ми, поне 10 пъти преди това и кой с кого си ляга - селянка си отвсякъде.


Тука е момента да ревнеш и да се направиш на жертва и да кажеш как като не пиша във форума, водиш прекрасни дискусии с всички, такава селянка, че дори успя да обидиш и ваневски, дето никой не го знае, и не се обръща лично към никого, пък тез дни гледам си наричала болни мозъци и подобни и последните дето не беше обиждала от темата.
Ама на нея живота и от има няма няколко месеца, дори от вакс темата насам, се върти около това да флуди с глупости форума. Не знам как не го виждат симпатизантите и, но и ако се вгледам и техните постове, те също имат тази цел в живота си. Някак си не се чувстват завършени, ако не седнат да драскат глупости цял ден тук. И с това се изчерпва "полезното" им присъствие тук. Може да съм досаден мрънкач, и там някакво хомо според определени амеби, но това, което пиша много ясно се доказва тук. Това реално е диагноза и аз не съм толкова квалифициран, за да успея да се боря с нея.

И развитието на този форум, полезността, която е допринесла за стотици хора в бг уеб пространството и постоянно развиващото се съдържание ми дава правото да им го кажа в очите. Защото те не взимат никаква положителна част от всичко изброено в предното ми изречение. Дори напротив. Засират, мърсят, обиждат, абе най-грозното, което може да видиш в едно отвързано диво животно. Типична мишкарско поведение да посредствен човек, пишещ и пумийната яма, в която сам се е вкарал заради самата си гнила личност.
 
Нали скапаната тема е за истината? Явно пак съм в грешка. Ако само ще си се храним, няма да е зле да кажете. Важното е да виждаме това около себе си и да можем да го кажем. Всичко друго е лалала.

GM-AvtoVAZ was a Russian joint venture between General Motors and AvtoVAZ set up in 2001. In 2002, it started producing the Chevrolet Niva, based on the Lada Niva, at its Tolyatti plant. Though both companies had an equal share of ownership, the venture was managed exclusively by General Motors.[2] The venture ended in December 2019, after it was wholly acquired by AvtoVAZ.

Тва е за шевролет нивата с 0та точки.
 
Голяма корпоративна грешка, да мислят, че блатните могат да построят нещо, че и на базата на тоз кенеф. Добре, че са се оттеглили.

Russia’s car market was among Europe’s top performers before the imposition of western sanctions in 2014 which, coupled with falling oil prices, sharply weakened the rouble, increased the cost of buying a car and curbed Russians’ ability to buy new vehicles.

As a result, foreign carmakers started to rethink their strategies of doing business in Russia.

According to the agreement, the factory will continue producing and selling cars under the Chevrolet brand for “a certain period of time” before switching to Russia’s Lada brand.

Built in 2001, the Togliatti factory has the capacity to make up to 100,000 cars a year and produces the Chevrolet Niva, whose design was based on the Soviet-era Niva by Avtovaz engineers and developed further with GM’s input.

ЛМАО

 
Игорь Стрелков: ИНТЕРВЬЮ

Вчера. Мои слова переданы относительно точно.

«Лиха беда начало». Игорь Стрелков — о решении США отправить на Украину 31 танк Abrams

Передача тяжелой бронетехники для Украины будет производиться регулярно США и другими странами НАТО. Такое мнение в разговоре с RTVI выразил бывший министр обороны ДНР Игорь Стрелков, комментируя решение Вашингтона отправить Киеву 31 танк M1 Abrams.

То, что в течение нескольких дней принято решение о массовой передаче танков Украине — только первый шаг, считает экс-глава оборонного ведомства ДНР.

«Лиха беда начало. <…> Поскольку Российская Федерация ничего не сумела по этому поводу сказать в ответ, то, полагаю, дальнейшие поставки будут регулярными. Полагаю, что 30 танков Abrams, а также несколько десятков [танков немецкого производства] Leopard, которые поставят другие страны НАТО, создадут для Украины где-то через два месяца достаточно мощную танковую бригаду с современным вооружением, обеспечением запчастями, горючим и обученными на Западе экипажами. И, думаю, нашим войскам, к сожалению, не поздоровится в боях с этой бригадой», — сказал он.

Шольц исключил отправку войск и самолетов на Украину «сейчас и в будущем»
Стрелков также отметил, что Украина не сможет одержать победу над Россией «с помощью только этих десятков танков», но нанести серьезный урон и, например, выиграть какие-то сражения с их помощью вполне возможно.

«К сожалению, вражеская бронетехника, особенно учитывая, что ее наверняка передадут в самом лучшем состоянии, по многим параметрам превосходит ту технику, которая имеется сейчас у нас в войсках», — считает Стрелков.

По его мнению, противостоять танкам Abrams и Leopard-2 в шестой и седьмой модели, российские современные танки «могут только относительно успешно». «А те танки, которые у нас планировалось противопоставить им, так называемые Армата Т-14, у нас просто не производятся. Они так и остались произведением фольклора министерства обороны, несмотря на десять лет и огромные деньги, потраченные на их разработку», — добавил бывший глава Минобороны ДНР.

Стрелков напомнил, что Украина попросила 300 танков, 300 боевых машин пехоты современных и 500 современных самоходных артиллерийских установок, пообещав, что при их получении сможет выйти на границы 2013 года.

«Если они получат возможность содержать такого рода группировку постоянно, то, пожалуй, они смогут создать фактически целую танковую армию. И нашим войскам будет воевать с ними чрезвычайно тяжело, особенно учитывая, что у нас на фронт из резерва пошли уже Т-62, которые давным-давно были сняты с вооружения не только в Российской Федерации, но даже в СССР», — заявил он.

Экс-глава Минобороны ДНР предположил, что, несмотря на сложность западной техники, за два месяца интенсивных занятий управлять ей могут обучить значительную часть украинских военных. Если этого сделать не получится, к работе с ней привлекут «иностранных наемников и закроют наиболее емкие направления», заключил Стрелков.

Подписаться на канал: Диванный Политик
 

Горе