Украйна - Русия какво ви е мнението

И въпреки това коментара ми не беше за Зеленски толкова колкото за Европа, които с действията си напълно ще сринат икономиките на страните в ЕС.
Да ти е честито, за близките години си заклеймен за путинофил и русороб.
 
НАТО е антируски съюз. Би било безотговорно Путин да допусне още една гранична вражеска и добре въоръжена страна. Утре ще си сложат ядрените силози там и пътят на ракетките до Москва ще е няколко минутки макс, а времето за реакция - още по-малко...
Явно не си отварял атласт от малък. Отвори един да видиш къде се намират Литва, Латвия и Естония и съвсем скоро и Финландия. Не знам как самите руснаци не вярват в тази откровена глупост, но нашите русороби продължават да я твърдят?

Русия губи по 1 войник на всеки 10 мъртви украински войника.
Това пак ли е от твоите "източници" :D :D
 
Да ти е честито, за близките години си заклеймен за путинофил и русороб.
Е възможно ли е да съм и двете?:D
А, аз си мислех, че съм българофил;)
 
Виж файлът 27464

Никога не лъжат. Другата част от коментара ти е за темата с вицовете.
Пусни си пак видеото за Киевския призрак на repeat и повтаряй "Омммм..."

Явно не си отварял атласт от малък. Отвори един да видиш къде се намират Литва, Латвия и Естония и съвсем скоро и Финландия. Не знам как самите руснаци не вярват в тази откровена глупост, но нашите русороби продължават да я твърдят?


Това пак ли е от твоите "източници" :D :D
Ти думата "още" в куотнатото не си разбрал, искаш от мене да разбера 3 несвързани и безсмислени изречения? Добре че тука съм свикнал да разшифровам писаниците на клавиатурни пелтеци, та да наглася какво за бога значи "атласт", дали Финландия ще се мести някъде по картата и "не знам как не вярват"... последно вярват или не вярват?
 
Пусни си пак видеото за Киевския призрак на repeat и повтаряй "Омммм..."

Дори не знам каква е историята за този призрак. Само тук в тази тема виждам, че пишете за това. Но като си го подкарал на вицове - продължавай...
 
Това пак ли е от твоите "източници" :D :D

Толкова уверено пише тези глупости все едно е на фронта и ги води на отчет. Умират като мухи и от двете страни пък кои повече - кои по-малко в историята ще стане ясно, като я напишат победителите.

Фронт в районе Донецка:

Наступление в Марьинке - на данный момент прекращено. Не смотря на все громкие заявления о том, что "вот-вот" - полностью освободить поселок до конца января так и не удалось.

Ожесточенные бои в районе села Водяное - южнее Авдеевки - также не принесли решительного успеха ВС РФ (вернее - "перечисленным" в ВС РФ частям бывшего корпуса НМ ДНР). После первоначальных успехов и прорыва передовых линий обороны противника - наступление "завязло" из-за больших потерь в штурмовых частях пехоты, нехватки артиллерийских боеприпасов и - в целом - слабой технической поддержки атакующих частей и их низкой укомплектованности личным составом. При этом мне никто (из людей, находящихся на фронте) не может определенно сказать - взяли Водяное полностью или только частично.

Под Угледаром бравурные заявления о прорыве непосредственно в ПГТ ожидаемо оказались враньём (ожидаемо потому, что об этом громче всех кричал Дениска Пушилин - а он специалист именно и только по лжи, воровству и жульничеству). Давно превращенный в единую крепость поселок, представляющий из себя компактный микрорайон высотных домов посреди сплошных ровных полей, - взять "наскоком" не удалось. Теперь войска, пытающиеся его штурмовать - находятся в крайне невыгодном положении по сравнению с обороняющимися частями ВСУ, которые укрыты в бетонных подвалах и имеют возможность корректировки артиллерийского огня на значительное расстояние даже без применения технических средств.

Итого: очередная (их было за 11 месяцев уже несколько десятков) попытка лобовыми ударами протаранить долговременную оборону ВСУ на Донецком фронте - вылилась лишь в местные тактические успехи при весьма серьезных потерях. Разве что - активность сражающихся здесь донецких бойцов и добровольцев, несомненно, содействует успехам "Вагнера" в сражении за Бахмут, заставляя ВСУ тратить тактические резервы и боеприпасы (которых и у укров тоже "не сады") на отражение атак в других районах.

Подписаться на канал: Диванный Политик
 
За разлика от Украйна, Русия е функционираща държава и няма как да лъжат много в бройките.
hysterical-laughter.gif
 
Пусни си пак видеото за Киевския призрак на repeat и повтаряй "Омммм..."


Ти думата "още" в куотнатото не си разбрал, искаш от мене да разбера 3 несвързани и безсмислени изречения? Добре че тука съм свикнал да разшифровам писаниците на клавиатурни пелтеци, та да наглася какво за бога значи "атласт", дали Финландия ще се мести някъде по картата и "не знам как не вярват"... последно вярват или не вярват?
Сигурно правописа ми ти попречи да отговориш, а?
 
Тинк Танка Ранд призовава щатите спешно да преговарят за мир, ама ме съмнява руснаците да се съгласят сега. Вагнер пък пуснаха рекламно видео, в което канят американски и натовски войници да се присъединят към тях. :)
 
Украйна като суверенна държава има пълното право да иска...
Не знам за какъв суверенитет говориш при положение че има неколкостотинхилядна руска армия във въпросната "суверенна" държава.

Суверенитет, чест, девственост и т.н. са все неща, останали в украинското минало (ако въобще ги е имало някога).
 
@Krumov @contra тези ваши малоумни изказвания на бабите пред блока.

Звънна ми телефона и ще редактирам коментара.

За последно според руската пропаганда Украйна не е никаква държава и Путин иска териториите и, или войната е за нещо друго? Май и вие се объркахте...
 
Последно редактирано:
И преди не беше суверенна държава след Майдана де. Колко и България е такава след 89та :)
Няма как държава, която е загубила война да е суверенна. Пък който се пъне видяхме какво стана с Германия, когато загуби първата световна 1918. После Хитлер и си ева майката. Всичко е един голям цирк и ние не участваме в него ха-ха.
 
Няма как държава, която е загубила война да е суверенна. Пък който се пъне видяхме какво стана с Германия, когато загуби първата световна 1918. После Хитлер и си ева майката. Всичко е един голям цирк и ние не участваме в него ха-ха.

Не е невъзможно, но Украйна за в момента не е загубила войната. В талибанските среди ако има такава опорка...
 
Не е невъзможно, но Украйна за в момента не е загубила войната. В талибанските среди ако има такава опорка...
Блажена да е вярата на късогледите, дано си прав - ама се съмнявам. Ако следваме твоята логика ще стане по-грозно от втората световна, което не ми се вярва. Лично мнение. Всеки със вижданията и акъла си. Репликата ми не е заяждане и не търся дискусия.
 
Блажена да е вярата на късогледите, дано си прав - ама се съмнявам. Ако следваме твоята логика ще стане по-грозно от втората световна, което не ми се вярва. Лично мнение. Всеки със вижданията и акъла си. Репликата ми не е заяждане и не търся дискусия.

За какво заяждане изобщо става въпрос? Пишеш така, че все едно Украйна са загубили войната, което според мен в момента не е факт. Друг отговор на тази невярна информация ли очакваше? Ако се научите да пишете с факти, ще е възможна и по-стойностна дискусия. Аз лично нямам нито един коментар, в който съм твърдял, че Украйна ще спечели. Коментирал съм какво се случва в настоящия момент. Врачките, които слагат коня пред каруцата са други.

* А въпросните врачки харесаха коментара ти.
 
Последно редактирано:

Горе