Украйна - Русия какво ви е мнението

 
Локо плд, GET OVER HERE :) ела и ни разясни защо спей секс го развиват с помощщта на РФ.
 
Руските Терминатори са all the rage тия дни :D - ринат украинци, барабар с танковете и всичкото.

 
Тук периодично си говорим колко ни е комфортно в ЕС. Как всички големи ни приемат като равнопоставени ''партньори'', как държавата ни има автономност и свободата да направи някакви символични жестове към прошляците, наричани още електорат. Абе, идилийка си е в ЕС, хеле пък за България.

Абе ще спрете ли да споделяте лайнарски сайтове и новини, които не сте дочели? Въпросът ми е риторичен. Глобата е за това, че е давала отстъпки само БГ граждани. Ей, глупаци те бе. ;)


bTV-Новините.png

Който много искат да го оправят руски пияндурници и да се вържем с гнилата икономика на Русия, да отива. Но споделяйте моля ви цялата информация, и по възможност от нормални сайтове.
 
Абе ще спрете ли да споделяте лайнарски сайтове и новини, които не сте дочели? Въпросът ми е риторичен. Глобата е за това, че е давала отстъпки само БГ граждани. Ей, глупаци те бе. ;)


Виж файлът 27456

Който много искат да го оправят руски пияндурници и да се вържем с гнилата икономика на Русия, да отива. Но споделяйте моля ви цялата информация, и по възможност от нормални сайтове.

Кьорчо, ти прочете ли кво пише или веднага се фана за любимото си Битиви?

3582eb345662a15671e1f057f4dbb442.png
 
Кьорчо, ти прочете ли кво пише или веднага се фана за любимото си Битиви?

3582eb345662a15671e1f057f4dbb442.png
Да, и е в правото си ЕС, това пуснах и аз, умно главо.
Иначе ЕС виновни веднага, тук в БГ не са го съобразили и реално ще си го понесем като глоба, за която ние ще платим, данъкоплатците.
 
Да, и е в правото си ЕС, това пуснах и аз, умно главо.
Иначе ЕС виновни веднага, тук в БГ не са го съобразили и реално ще си го понесем като глоба, за която ние ще платим, данъкоплатците.
Е какво го пускаш същото като го има в оригиналния линк?
Че се и кара на сичкото отгоре, нахалникът :D

Трееше да фактчекнеш у Битивито нали?
Друго си е от "извора" да почерпиш инфо... :hankey:
 
Е какво го пускаш същото като го има в оригиналния линк?
Че се и кара на сичкото отгоре, нахалникът :D

Трееше да фактчекнеш у Битивито нали?
Друго си е от "извора" да почерпиш инфо... :hankey:
Пак ти го пиша, следи добре потока информация тук:
Тук периодично си говорим колко ни е комфортно в ЕС. Как всички големи ни приемат като равнопоставени ''партньори'', как държавата ни има автономност и свободата да направи някакви символични жестове към прошляците, наричани още електорат. Абе, идилийка си е в ЕС, хеле пък за България.

Заради цитата на госпожата, дето реве колко са лоши ЕС. Да олигофрени са, но тук малко удря на греда с провокацията си. ;) Сипала е милата без да е прочела добре защо ни го таковат.
 
Пак ти го пиша, следи добре потока информация тук:

Заради цитата на госпожата, дето реве колко са лоши ЕС. Да олигофрени са, но тук малко удря на греда с провокацията си. ;) Сипала е милата без да е прочела добре защо ни го таковат.
Имат право викаш да ни го таковат.
Ама как тъй ше облекчаваме живота на собствените си граждани?! :eek:

Остави, моля ти се, правото на всеки да реши дали, къде и кога иска да го таковат.

Ти като приемаш охотно и одобрително всяко желание отгоре да те таковат, си е твой бизнес.
 
Имат право викаш да ни го таковат.
Ама как тъй ше облекчаваме живота на собствените си граждани?! :eek:

Остави, моля ти се, правото на всеки да реши как, къде и кога да го таковат.

Ти като приемаш охотно и одобрително всяко желание отгоре да те таковат, си е твой бизнес.
Да, в този случай, да. Не виждам нещо, с което те да са виновни след като явно нашите са изпуснали тънкия момент, че това би трябвало да важи за всички граждани в ЕС, а не само на локално ниво. И нямаш право да те таковат когато искаш, таковат те когато ти дойде момента. И за това може да благодариш на тия, за които гласуват всички. От там идва голямото клатене. А ти ако решиш да си спестиш някакво персонално клатене, браво, и успехи. За общите, нямаш много глас. Ако не си го разбрал, кофти. Като платим заедно с теб от данъка си глобата после ми обяснявай кой са го таковали и кой не. Много плоско мислиш, честно. Как си добутал до тук, един Господ знае.
 
Да, в този случай, да. Не виждам нещо, с което те да са виновни след като явно нашите са изпуснали тънкия момент, че това би трябвало да важи за всички граждани в ЕС, а не само на локално ниво. И нямаш право да те таковат когато искаш, таковат те когато ти дойде момента. И за това може да благодариш на тия, за които гласуват всички. От там идва голямото клатене. А ти ако решиш да си спестиш някакво персонално клатене, браво, и успехи. За общите, нямаш много глас. Ако не си го разбрал, кофти. Като платим заедно с теб от данъка си глобата после ми обяснявай кой са го таковали и кой не. Много плоско мислиш, честно. Как си добутал до тук, един Господ знае.
Като дават помощи на циганите в Южна Испания, ти дали ше намажеш ако се наредиш на опашката или ше те дискриминират по национален признак? ;)

Намали го това Битиви вече, че виж докъде я докара да заголваш дупе или раменце секи път като ти съобщят че "ти е дошло времето"...
 
Като дават помощи на циганите в Южна Испания, ти дали ше намажеш ако се наредиш на опашката или ше те дискриминират по национален признак? ;)

Намали го това Битиви вече, че виж докъде я докара да заголваш дупе или раменце секи път като ти съобщят че "ти е дошло времето"...
Малоумно мое момче, или може би друго, примерът ти е абсурден и тотално нерелевантен.

Щом са намерили и има точка, по който да ги (ни) глобят за това, значи обвинението е абсолютно реално. По съм склонен да вярвам, че тукашните тикви не са си свършили добре работата, отколкото че ЕС е решила да налага глоба, защото сме треторазрядни. Научи се да мислиш логично. Няма да ти навреди.
 
Последно редактирано:
Малоумно мое момче, или може би друго, примерът ти е абсурден и тотално нерелевантен.

Щом са намерили и има точка, по който да ги (ни) глобят за това, значи обвинението е абсолютно реално. По съм склонен да вярвам, че тукашните тикви не са си свършили добре работата, отколкото че ЕС е решила да налага глоба, защото сме треторазрядни. Научи се да мислиш логично. Няма да ти навреди.
Е, щом Урсула го е казала, хеле пък и ако от Битивито са го потвърдили, начи е ясна работата :)

... и м/у другото (хептен нерелвантно) - тебе те бяха боцнали против Ковид, нали? :D
 
лайнарски сайтове и новини,
Лично, субективно мнение, показващо тотална ментална безпомощност. Contra ти е посочил грешката, няма да навлизам в подробности. Отдавна е ясно, колко си инвалидизиран в най-горната точка на тялото си.

явно нашите са изпуснали тънкия момент, че това би трябвало да важи за всички граждани в ЕС, а не само на локално ниво.
Ново доказателство колко са зле нещата при тебе...

Нека ти обясня, че социалните мерки на едно правителство НЕ могат да обхващат всички граждани на ЕС, а само поданиците на въпросната страна. Отстъпката от 25ст за горива е социална мярка за най-бедните граждани в ЕС, които биват най-потърпевши от енергийната криза и конкретно от цените на горивата. Няма как нашето правителство да прави отсъпки на немец с доход 5000 евро солидарно с тези за средния български потребител, който живее с доход около 500 евро на месец.

Дали ЕК ще глоби немското правителство за това:

the chancellor unveiled a raft of measures, including a one-off payment of 300 euros to millions of pensioners to help them cover rising power bills.

The government will also target students with a smaller one-time transfer of 200 euros, and an heating cost payment for people receiving housing benefits.

Berlin also set aside 1.5 billion euros for work on a successor to the wildly popular nine-euro monthly ticket on local and regional transport networks.

Платило ли е немското правителство по 300 евро на нашите пенсионери и по 200 на нашите студенти? А месечен билет за градския транспорт на всички български граждани? И ако не, то значи това е дискриминация към останалите граждани на ЕС!!! Глоба!!!

Но споделяйте моля ви цялата информация, и по възможност от нормални сайтове.
Точно това е направено. Твой си е проблемът, че не можеш да четеш или асимилираш прочетеното.

Сипала е милата без да е прочела добре защо ни го таковат.
Напротив, прочела и разбрала съм, иначе нямаше да напиша:

ЕС отнема суверенитета и правото на социални политики в отделните страни-членки.

Чудно ми е как не осъзнаваш, че с всеки свой пост се излагаш ужасно. Нивото ти е по-ниско и от това на Тедката. Същия глупак с високо самочуствие, който не се свени да хвърля квалификации, които са валидни най-вече за него самия.
 
Грозотио недоебана- ти събуди ли се - форума те чака от сутрин до вечер за ментални гимнастики - хайде, че трябва някой идиот да захрани тази тема и ковид темата за антивакс глупости - действай!
@Blinky май е време да го пратиш този истеричния малко в почивка....
 
Лично, субективно мнение, показващо тотална ментална безпомощност. Contra ти е посочил грешката, няма да навлизам в подробности. Отдавна е ясно, колко си инвалидизиран в най-горната точка на тялото си.


Ново доказателство колко са зле нещата при тебе...

Нека ти обясня, че социалните мерки на едно правителство НЕ могат да обхващат всички граждани на ЕС, а само поданиците на въпросната страна. Отстъпката от 25ст за горива е социална мярка за най-бедните граждани в ЕС, които биват най-потърпевши от енергийната криза и конкретно от цените на горивата. Няма как нашето правителство да прави отсъпки на немец с доход 5000 евро солидарно с тези за средния български потребител, който живее с доход около 500 евро на месец.

Дали ЕК ще глоби немското правителство за това:



Платило ли е немското правителство по 300 евро на нашите пенсионери и по 200 на нашите студенти? А месечен билет за градския транспорт на всички български граждани? И ако не, то значи това е дискриминация към останалите граждани на ЕС!!! Глоба!!!


Точно това е направено. Твой си е проблемът, че не можеш да четеш или асимилираш прочетеното.


Напротив, прочела и разбрала съм, иначе нямаше да напиша:



Чудно ми е как не осъзнаваш, че с всеки свой пост се излагаш ужасно. Нивото ти е по-ниско и от това на Тедката. Същия глупак с високо самочуствие, който не се свени да хвърля квалификации, които са валидни най-вече за него самия.
Ти си греда пълна. Как точно се повдига обвинение като нямаш база или точна, на която да се опреш? Всяка социална политика или инициатива може да се приема по какъвто и да е начин и форма. Но тя също така се съгласува с ЕС. Твоите са много умни постове, лишени от всякаква обективност и са супер резервирани, и окопани от някакво доста ограничено създание. В правото нещата са така - можеш да повдигнеш обвинения, ако имаш основание. Не ми приличаш на някакъв правист, за да даваш компетенция тук. Може и да си, но си и много други неща - алерголог, историк, стратег, и малко не ми се вярва да си компетентна по всичко. Предлагам ти да видим дали ще падне обвинението или ще го спечелят и после пак да си пишем. Става ли? Кой немец ще дойде до Бг да си зареди колата с гориво с отстъпка? И твоите примери са доста бутафорни.

Не съм сигурен кой точно се излага. Плесне линка и коментар от типа "Ето как ни таковат" без грам идея реално какъв може да случая, защо така се е получило. И не ми казвай, че си изчела всичко по темата преди твърда 100%-това позиция, защото това не го правят дори и специалистите, които се занимават с това. Ти четеш кой каквото сподели, и правиш заключения, което е доста далеч от истината, особено когато нямаш капацитета да видиш двете гледни точни. Така, че излагацията не е при мен.
 
И този е пълен изтрещялник. Що му се зъбите като знаете каква помия ще ви излее? :)
Като цяло е забавно да му се четат глупостите. Ако се придържа към добрия тон и е само истерията и обидите към рунсаците може да се гледа на него като на треторазряден комик.
 

Горе