Украйна - Русия какво ви е мнението

  • Haha
Реакции: Vbb
Никой, и не искат. Само са се докосвали до т.нар. руска култура и битие, щото нямаше друго. ;)
Супер се кефя на зъбчатки,които ти използват неутралния коментар да генерират дневно извлечение на форумната ти дейност. Ха-ха.
 
Мноо си гаден! Бях го копирала да го пусна първа, ама реших първо да пусна една прахосмукачка... :confused:
днес е задушница и прахосмукачки не се пускат ...
 
И пералня пуснах, и прахосмукачка, и до гробища ходих - не видях някой от тамошните да е станал, поради свършената домакинска работа.

Глейте си работата. :)
 
не видях някой от тамошните да е станал, поради свършената домакинска работа.
изчакай да се стъмни само... и ще видиш , пък може и да усетиш :)
 
Абе от целия форум някой изобщо живее ли в Русия? Интересно ми е така, щото ако има такъв/такива ами да кажат каква е ситуацията. Много дистанционни експерти има, иначе :)
Русия е ясна, близък по бит и култура народ лесен за разбиране. Интересно е "евроатлантиците" защо не живеят в Европа?

С всички европейски мангали, демократчини забрани, високи цени, безвкусна храна и т.н. Ходенете на ескурзия с Кредисимо до Лондон, Рим или Кьолн не те прави познавач на западния стандарт, просто поредното заслепено магаре..
 
С всички европейски мангали, демократчини забрани, високи цени, безвкусна храна и т.н. Ходенете на ескурзия с Кредисимо до Лондон, Рим или Кьолн не те прави познавач на западния стандарт, просто поредното заслепено магаре..
Защото е гадно?

Интересна дата:

18 Feb, 2022 11:06

Lavrov labels Western ‘Russia invasion’ claims ‘propaganda, fakes and fiction’

“If they enjoy it, let them,” the foreign minister told RT regarding claims from officials and media
 
аа да бе ще ти каже Лавров - на 24 нападаме ... чакайте ни... ма къде толкоз акъл в теб
Няма да го каже, защото не казва истината. Просто, точно като тебе
 
Няма да го каже, защото не казва истината. Просто, точно като тебе
не бе тъпак... това се учи във военните университети - изкуството на манипулацията , ама откъде толкова акъл в теб да го осъзнаеш...
 
Сакън! Достатъчно грехове е регистрирала неска.
Аз се движа по друг канон. В моята си лична религия, да си изчистиш къщичката е огромна добродетел.

Тва езичниците навремето не са обичали и да перат и мият прозорци, затва са си измисляли оправдания. :rolleyes:
 
Русия е ясна, близък по бит и култура народ лесен за разбиране. Интересно е "евроатлантиците" защо не живеят в Европа?

С всички европейски мангали, демократчини забрани, високи цени, безвкусна храна и т.н. Ходенете на ескурзия с Кредисимо до Лондон, Рим или Кьолн не те прави познавач на западния стандарт, просто поредното заслепено магаре..
Да ти кажа, България е на такова място, че на 90% всеки има някой роднина, приятел, познат из Европа и там сме що-годе наясно, и не толкова в Русия през последните години. Русия е доста голяма държава та да може човек да прецени какво е в Русия по личния опит на някой, който живее еди къде си. Но като цяло истерията не знам дали има и 10% от истерията, която се развива по медиите...
 
А???? А????

 
  • Like
Реакции: Vbb
Да ти кажа, България е на такова място, че на 90% всеки има някой роднина, приятел, познат из Европа и там сме що-годе наясно, и не толкова в Русия през последните години. Русия е доста голяма държава та да може човек да прецени какво е в Русия по личния опит на някой, който живее еди къде си. Но като цяло истерията не знам дали има и 10% от истерията, която се развива по медиите...
Честно казано, не виждам някой от защитниците на ЕС тук да е наясно точно какво се случва и каква е реалната картинка. Дрънкат се само мантри и се повтаря папагалски от БТВ , Дойче зеле и т.н. парцали. Неща на светлинни години от истината.
 
И тук беше пусната мантрата, че виждате ли някой на сила ни карал да приемаме еврото. Проруски фантастики. На два-три пъти съм писал в тази тема, че то ще ни е последния шанс за някаква промяна.


Честно казано, не виждам някой от защитниците на ЕС тук да е наясно точно какво се случва и каква е реалната картинка. Дрънкат се само мантри и се повтаря папагалски от БТВ , Дойче зеле и т.н. парцали. Неща на светлинни години от истината.

Защо си мислиш, че само на теб ти е ясна картината? Зле било... а къде е по-добре за един работещ обикновен човек или бизнес? В Китай със заплата до преди няколко годични една паница ориз? Ние сме си на мястото не ни мисли. Ако не сме в ЕС и пак станем руска сателитка тогава ще мислим на къде да се спасяваме. Всеки бяга на запад и от там казва колко е зле България... То и тук хора трябват да се гради икономика и държава.
 
последния шанс за някаква промяна.
Да се измъкнем от новия райх да.
Защо си мислиш, че само на теб ти е ясна картината? Зле било... а къде е по-добре за един работещ обикновен човек или бизнес? В Китай със заплата до преди няколко годични една паница ориз? Ние сме си на мястото не ни мисли. Ако не сме в ЕС и пак станем руска сателитка тогава ще мислим на къде да се спасяваме. Всеки бяга на запад и от там казва колко е зле България... То и тук хора трябват да се гради икономика и държава.
Разбира се, чене ми е ясно само на мен. Най-добре за работещия човек и бизнес е да е близо до дома и близките си. Китай е ноебятна държава и с различни традиции не са за мислене, нито за жалене. Преди ЕС не бяхме руска сателитка а и дори да бяхме качествтот на живот сред хората беше ок.

Бяга се на запад заради имагинерните представи на хората създадени от киното и телевизията. Не се бяга в Русия защото не е лесно да се отиде там и нямат нужда от чистачи и строители ( те рая си имат ). Западната икономика се гради на нисковалифицирания труд и емигрантите. Българските политици получват милиони в евро за да не се развива икономика, произзводство и т.н. България. Познай от къде...

Иконимика и държава може да се градят и без ЕС и то в пъти по-добре.
 
Честно казано, не виждам някой от защитниците на ЕС тук да е наясно точно какво се случва и каква е реалната картинка. Дрънкат се само мантри и се повтаря папагалски от БТВ , Дойче зеле и т.н. парцали. Неща на светлинни години от истината.

Страх ги е от ягодите.

cI2TyZFdYqioFSar7xdRzr6L9sU41gBjBD4WXAR2iEO6o38Q51neWXXwadKcxjK-rarHnxNDoP9k67l_02pWYqnWqeqCFANsf9Tz0ik
 

Горе