Украйна - Русия какво ви е мнението

Докато се реех из тия облаци, дето Партито е плеснал без грам източник, дет са вика поне да каже от де духа вятъра.... попаднах на друга интересна случка от Охайо.., може и да сте го коментирали.. ши ма извинявате...

Арестували молим ти се некъв репортер, дет имал наглостта да си води живото предаване докато губернаторът на Охайо Майк Деуайн давал изявление. Т.е. казали му да мълчи докато дедето си каже приказката.., че да не я забрай.

"It's tough to do your job in America in 2023, but we'll keep doing it"

 
Това не го знаех, можеше да раздам нещо :confused:.... както и да е
Тва е женска грижа, тебе те касае само доколкото да приемеш каквото ти се предлага и да си го напъхаш в устата...
Говорейки за Нанди, как прескача у комшиите, та това ми даде идея за филм да гледам. ;)
Като стана дума за поверия, не съм сигурен дали е ок да си посягаш точно неска :) ... изчакай поне 12 да мине.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Последно редактирано:
Аз съм на работа
забелязвам , че ти и @contra сте денонощно във форума , това е като някакво болестно състояние :) Или Блинки ви е назначил за охрана на форуме? :)
 
забелязвам , че ти и @contra сте денонощно във форума , това е като някакво болестно състояние :) Или Блинки ви е назначил за охрана на форуме? :)
Не бре на работа съм наистина.И в почивките мятам по едно две очи. Иначе форума ми стои на компа отворен.
 
Рамбо - Първа кръв (1982) БГ Аудио
Даже вече съм на 15-та минута от филма :D
Аз пък се сетих за друг филм:


А и за още един


Абе, добри са щатските власти. Постоянно осигуряват на населението източник на канцерогени, а не като комунистическата власт в СССР - една авария не можаха да скрият като хората.
 
езичниците обвинявали християните, че чумата, както и другите бедствия, са пратени от езическите богове заради отказа на християните да им се поклонят.
Всъщност, едно 90% от доктрината на християнската религия е открадната от езичеството. У нас пък е такава мешавица, че по-скоро можем да говорим за езическо християнство.

Задушницата е най-яркият пример - на мъртвите се носи храна, вино, вода и кой каквото обичал - цигарка, биричка, мусака. Аз лично се втрисам като видя хората да разпъват софри на гробовете на своите покойници. Вадят се едни баници, кюфтета, сладкиши. Никъде в старите християнски текстове не се казва, че мъртвите имат нужда от храна, ама у нас си е част от националната култура. Погребваме мъртвите си с бръснарските им принадлежности, очила, зъбни протези и т.н.
 
Абе тука нещо липсваше сводка от руското посолство за Левски? Верните "братя" много ни подкрепят:
1676790750291.png

Може другия път отново да честитят деня на писмеността на Македония
 
Абе тука нещо липсваше сводка от руското посолство за Левски? Верните "братя" много ни подкрепят:
Виж файлът 27942

Може другия път отново да честитят деня на писмеността на Македония
отново си показваш тъпащината.... ти 19 Февруари за празник ли го имаш? Какво точно празнуваш ... , че са обесили Васил Левски ли? Трябва да си тъжен , а не да празнуваш - олигофрен
 
отново си показваш тъпащината.... ти 19 Февруари за празник ли го имаш? Какво точно празнуваш ... , че са обесили Васил Левски ли? Трябва да си тъжен , а не да празнуваш - олигофрен
Толкова си прост, че не заслужаваш отговор.
 
Иконимика и държава може да се градят и без ЕС и то в пъти по-добре.

Аз съм сигурен, че въпреки различията на всеки му се иска България да е с по-добър стандарт на живот за хората. Обаче понякога това да искаш нещо поражда едни фантастики, които пишеш. Излезем ли от ЕС пада валутния борд и фалираме! Лева отдавна умря като валута за съжаление. Няма почти никаква реална стойност. В този момент да градим нещо без европейския съюз е като една мокра фантазия за много хора. Винаги има как да стане по-зле.

 
Излезем ли от ЕС пада валутния борд и фалираме!
Ех младежи ... Бах мама му, борда го има доста време преди да влезем в ЕС, че даже и преди еврото да се появи. Имаше една странна валута DEM и бяхме вързани към нея.

Тц, тц, тц "източникът" прави свободни съчинения.
правителството на Костов мъдро въвежда валутен борд.
Всъщност е служебното правителство на Софиянски (единственото читаво нещо, което с свършил този крадец).
 
Последно редактирано:
Ех младежи ... Бах мама му, борда го има доста време преди да влезем в ЕС, че даже и преди еврото да се появи. Имаше една странна валута DEM и бяхме вързани към нея.

Тц, тц, тц "източникът" прави свободни съчинения.

Всъщност е служебното правителство на Софиянски (единственото читаво нещо, което с свършил този крадец).

По спомени Софиянски започна преговорите, за валутния съвет, а Костов ги завърши, като най-голям принос имаше Стоянов. А това че първо лева беше обвързан с марката е ясно, както също е ясно, че е преди ЕС. Това нищо не променя. Напуснем ли съюза за Рублата ли, за Юана ли ще се върже обезценения лев? Мнението ми е, че нямаме икономика да градим каквото и да е било самостоятелно и на това съм отговорил, а не по исторически въпроси. И на мен ми се иска да не беше така, но това е реалното положение. Англия можеше да си позволи напускането на ЕС, Румъния може да си позволи да не приема Еврото, защото икономиката и е с макар и малък растеж, а ние тази привилегия я нямаме, защото прехода ни беше само в разграбване.
 
Аз съм сигурен, че въпреки различията на всеки му се иска България да е с по-добър стандарт на живот за хората. Обаче понякога това да искаш нещо поражда едни фантастики, които пишеш. Излезем ли от ЕС пада валутния борд и фалираме! Лева отдавна умря като валута за съжаление. Няма почти никаква реална стойност. В този момент да градим нещо без европейския съюз е като една мокра фантазия за много хора. Винаги има как да стане по-зле.


Икономиста който ти го е казал това за борда да си върне дипломата и да си иска прасето. Или ти го обясняват това за да сплашат вместо да ти обяснят като хората за какво става на въпрос.

Борда е просто финансово правило като влезе 1 едно евро в БНБ, БНБ може да издаде 1.95 лв. това ограничава банката да печата пари без обезпечение с евро.

Крепенето на борда няма нищо общо с ЕС ами с наличното евро което не може да се пипа за друго освен за левове.

Предимството на еврото беше че може да взимаме евтини кредити - заради немския икономически мотор, който вероятно няма да е същия като му липсват евтините руски суровини о енергоносители.

PIGS страните - Portugal Italy Greece Spain -от толкова евтини кредити с десетилетия са се докарали до там където са да са прекалено задлъжнели. Гръците за последните 10 години в който ЕС им помага не са си намалили главницата кредите ами кретат колкото да си плащат лихвите.

Немците рискуваха за бърза победа над Русия, смяна на режима и след това да сложим някой като Елцин и да има евтини суровини на корем и глътнаха вода. В следващите две години икономиката им ще влачи само не знам точно с колко.

Основен проблем за приемане на еврото сега е че като немците глътнаха вода PIGS ще вземат да се насерат, а като PISG се насерат всички членове на евро зоната ще плащат солидарно за тях въпреки че те не са теглили кредите да правия аху иху по таверните.

За мен приемане на еврото сега без да се знае какво става с Германия и еврото като цяло е като да си купиш фабрика на 8 септември 44.
 
Напуснем ли съюза за Рублата ли, за Юана ли ще се върже обезценения лев?
Явно ги разбираш повече нещата от Стив Ханке. Ако искаме и към USD може да се вържем или към витнамски донги. Само че приемем ли еврото ставаме солидарни длъжници.

Докато се кумех да пиша Лошият го е сдъвкал, няма да се хабя и аз.
 
Икономиста който ти го е казал това за борда да си върне дипломата и да си иска прасето. Или ти го обясняват това за да сплашат вместо да ти обяснят като хората за какво става на въпрос.

Борда е просто финансово правило като влезе 1 едно евро в БНБ, БНБ може да издаде 1.95 лв. това ограничава банката да печата пари без обезпечение с евро.

Крепенето на борда няма нищо общо с ЕС ами с наличното евро което не може да се пипа за друго освен за левове.

Предимството на еврото беше че може да взимаме евтини кредити - заради немския икономически мотор, който вероятно няма да е същия като му липсват евтините руски суровини о енергоносители.

PIGS страните - Portugal Italy Greece Spain -от толкова евтини кредити с десетилетия са се докарали до там където са да са прекалено задлъжнели. Гръците за последните 10 години в който ЕС им помага не са си намалили главницата кредите ами кретат колкото да си плащат лихвите.

Немците рискуваха за бърза победа над Русия, смяна на режима и след това да сложим някой като Елцин и да има евтини суровини на корем и глътнаха вода. В следващите две години икономиката им ще влачи само не знам точно с колко.

Основен проблем за приемане на еврото сега е че като немците глътнаха вода PIGS ще вземат да се насерат, а като PISG се насерат всички членове на евро зоната ще плащат солидарно за тях въпреки че те не са теглили кредите да правия аху иху по таверните.

За мен приемане на еврото сега без да се знае какво става с Германия и еврото като цяло е като да си купиш фабрика на 8 септември 44.

Толкова глупости не бях чел скоро. Вие русофилите чакате този фалит на Еврото откакто го има като валута и все не идва...
 

Горе