Украйна - Русия какво ви е мнението



6ik5wi.jpg
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Последно редактирано:
Абе онзи агресивния от психодиспансера няма ли да пусне дневната сводка от Москва, където говорят за “агресия срещу Русия” - горките, отново жертва на обстоятелствата … отишли в чужда държава и се оплакват от агресия срещу тях

33ECB84C-59D4-4B90-AE14-C01904BA1888.jpeg
 
По материал на сайта Гласове - Явор Дачков. Понеже някой ще се хване за източника. ;)

 
Да ти кажа ли как казваме на майка ти?

П.П.
Завършва с "общата".
абе аз знаех , че вие Кефалите от Петрич сте най простите животни на планетата ама един наркоман като теб да казва каквото и да било е малко смешно...
 
Е, точно тук ти е основният проблем - политизираш, и то в неправилна посока. Като куха латерна повтаряш едни и същи клишета, без един сериозен аргумент.

Мислиш ли, че българският потребител може да издържи цените на еврозоната? Пука ли ти изобщо за пенсионерите с 200 евро месечен доход на фона на немските с 2000? Ние просто не покриваме основните критерии за приемане на еврото и в близките 50 години няма да ги покрием. Ако ни пуснат в нарушение на критериите, това ще бъде огромна ярко светеща червена лампа. Всизки знаем защо е тоя зор за еврозоната, поголовно на юруш - единна дигитална валута на ЕС, която ще бъде най-ефективната бухалка срещу инакомислещите.

За теб, разбира се, това са конспирации, въпреки че ти си най-податлив на такива - конспирации, излизащи извън елементарната логика.

По твоята логика с червената руска лампа пенсионера с 400 лв е по-богат отколкото ще бъде с 200 евро? Започвам да се чудя да не си била в някой магазиин в московско предградие да купуваш евтина сельодка когато си писала този коментар. Какви цени на еврозоната да издържаш, какви пет лева?! Ако не си ходила в западна Европа питай хора, които ходят. В почти всички държави хранителните стоки, лекарства и комунални сметки са по-евтини от нашите и това е от дълги години. Война е и инфлация има навсякъде, но пак при нас е най-висока. Ако мислиш да ми мрънкаш за цигарите и алкохола, да по-скъпи са. Най-вероятно българския пенсионер няма да може ВЕЧЕ да си позволи да вечеря в ресторанти със звезда Мишлен както прави сега. Всички знаете, че ще ви чипират, ясно ми е.
 
Момчета, нека извадим майките от спора, а и обидите изобщо.
Ако мислиш да ми мрънкаш за цигарите и алкохола, да по-скъпи са.
Напротив, по-евтини са при нас.

Иначе, целият ти пост е един безсмислен бълвоч. И от икономика разбираш толкова, колкото от всичко останало. :)
 
  • Like
Реакции: Vbb
Момчета, нека извадим майките от спора, а и обидите изобщо.

Напротив, по-евтини са при нас.

Иначе, целият ти пост е един безсмислен бълвоч. И от икономика разбираш толкова, колкото от всичко останало. :)

Заключението на руския чипиран трол...
 
  • Haha
Реакции: Vbb
o_O
Аз още предни много време казах, че ще са съюзници. Казах и че Китай е следващата суперсила, ако не е глобална организация, то Китай ще е.
 
Кратичко за въоръжаването на укрите, Колкото по-далекобойни оръжия им дадете, толкова по-далече ще стигнем.

Ремайнда хайде бе, няма ли тия "блатните" да се разпадат?
 
Заключението на руския чипиран трол...
Олекна ли ти като го каза? :)
Щото на мен ми дреме как ще ме наречеш. Добрата новина е, че никога няма да изпълним критериите за влизане в еврозоната, а ти можеш да си се пенявиш колкото си искаш. Оплачи се на Анонимните. :D
 
За който не е успял да чуе речта на дядя Вова, чудесно обобщение на най-важните акценти от състудента на @Blinky Симо Миланов

1677007594029.png
 
За който не е успял да чуе речта на дядя Вова, чудесно обобщение на най-важните акценти от състудента на @Blinky Симо Миланов

Виж файлът 27973
Бивш колега от една медия, в която работехме. Не ми е състудент.
 
Бивш колега от една медия, в която работехме. Не ми е състудент.
Е, ти тогава не каза, че е от медия. Думата "колега" ме е подвела. Симо е пич, това е по-важното - наше момче от Поглед тв. ;)
 
Тва по бнт не супях да го разбера - "три месеца не съм ял нормален хляб,защото си го правехме от брашно".
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Горе