Украйна - Русия какво ви е мнението

Баси петъчната тема, човек! Питай нещо за дискотеки, хижи, как ще прекарате уикенда...:)

Мнението ми, съвсем накратко, е, че засега виждаме само високо напрежение, мускули, заплахи за ескалация, зад които много успешно протичат едни други значими процеси. Продължението на коментара би прозвучало твърде фантастично, по-добре мълчаливо да изчакам да видя случването на фантастично звучащите неща.:)
 
Продължението на коментара би прозвучало твърде фантастично
Любопитно ще е да го видим това фантастично предположение. Нали стана ясно, че на теориите на конспирациите вече им викат Spoiler Alert.
 
Айде да започва тая война вече колкото по рано толкова по бързо ще свърши
Да не стане така , че да ни "изпляскат" лошо като партньори на нато и сащ. Или същото да се случи, когато както сме били патньори с Хитлер и Германия ?
.... и Румъния да слезе до Търново накрая ? :eek:
Имам доста приятели от Украйна и Русия, които твърдят, че всичко това е политическа простотия но дано не се стига до конфликт. Покрай Америка, доста като нас ще го отнесат първи.
 
Да не стане така , че да ни "изпляскат" лошо като партньори на нато и сащ. Или същото да се случи, когато както сме били патньори с Хитлер и Германия ?
.... и Румъния да слезе до Търново накрая ? :eek:
Имам доста приятели от Украйна и Русия, които твърдят, че всичко това е политическа простотия но дано не се стига до конфликт. Покрай Америка, доста като нас ще го отнесат първи.
русия ще я приключат за ден, два. Не се страхувай, тоя път сме от правилната страна на х*я :D
 
русия ще я приключат за ден, два. Не се страхувай, тоя път сме от правилната страна на х*я :D
Дано не се стигне до там но а да видим :)
Нали знаеш, че не е само Русия срещу Европа и Америка ?
 
русия ще я приключат за ден, два. Не се страхувай, тоя път сме от правилната страна на х*я :D
За съжалаение не сме както винаги. Русия няма как да я приключат едно, че не могат и второ нито Китай, нито Индия ще стоят и гледат. Защото след това идва техния ред. На арбаските мангали това им беше проблема всеки искаше да бори неверниците сам и за това им го набиха.
 
За съжалаение не сме както винаги. Русия няма как да я приключат едно, че не могат и второ нито Китай, нито Индия ще стоят и гледат. Защото след това идва техния ред. На арбаските мангали това им беше проблема всеки искаше да бори неверниците сам и за това им го набиха.
Теб те знам, отявлен русофил. Друго не съм и очаквал да напишеш.
 
Мнението ми е , че България се, дели на два типа идиоти, за русия и америка, българи не останаха явно, за това аз ще бъда българофил. Последното сядане на маса с 30 човека само аз бях в подкрепа на България, такава нация има само едно бъдеще и то е изчезване. Прочем, за по-тъпите не учили политика, ще кажа, че Китай няма да си мръдне пръста нито Индия, това е все едно да си атакуваш джоба си и икономиката, за жалост в България едва 10% разбират защо са всичките тези циркове от големите държави.

Вместо да мислите, коят държава е по-силна, помислете как да излезете от мизерията, защото след целият цирк на най-ниско ниво, Българина пак ще брои стотинките за хляб и ще чака промяната. Има доста бедни и гладни хора, доста стари хора умират от глад заради мизерната пенсия и да знаете, ние най-вероятно ще сме на тяхното място, но то е далеч, сега да не го мислим а да си сипем по една ракия.

Поздрави,
Станимир И
 
Не сме само ние, повечето страни нормално си се делят поне на 2-3 вида идиота.. :) Къде е интереса - на там се клати феса... не ми казвай, че си много далеч от правилото ;)

Цялата система е КРАШ и само RESET Я оправя, ама тоя рестарт не е изгоден никУмУ, за това ЯВНО ще се кълчим И в мнения, които принципно не са ни били по дефоут У тиквата :)
 
Не се страхувай, тоя път сме от правилната страна на х*я :D
Може би имаш предвид "И този път сме от НЕправилната страна" :D
 
Не сме. За пореден път не сме от правилната страна, всъщност - никога не сме били от правилната страна ;)
А ако стане голямото мазало, НИКОЙ няма да ни защити, 100% съм убеден. Тия нато, мато и тн материалистите, няма да си мръднат пръста, повярвай ми. И не забравяй кой ни бомбандира градското население.. Ефекта можеше да се постигне и по-друг начин, НО империалиста най-добре знае със страх да управлява ;)
 

Горе