Украйна - Русия какво ви е мнението

Не очаквах и тук да срещна хора, подкрепящи диктатурата, подкрепящи точно тази на Путин.

Значи освен аз да ви дойда на гости и след това да обявя, че половината апартамент е мой и да го преградя. След някое време пък да реша, че направо целия ви имот си е мой и да реша да ви изгоня, ок ли ще е?

Нещо такова прави Путя с Украйна. СССР вече не съществува и Украйна не е част от него, както ние, както и Румъния.

Никой, ама никой не може да изисква от суверенна държава да не бъде такава, да няма избор, да няма нищо!

Украинският народ сам реши, че иска да е част от ЕС и НАТО,но това ест. не се харесва на цар Путя. Все едно да тръгна и да преследвам бившите си гаджета защо си имат нови гаджета и не се *укат с мен.

Добре де, всички вие, подкрепящи диктатурата, защо не отидете да живеете в Русия, Китай или С. Корея?
 
Разбира се, анти ваксърите са най-активни с бръщолевенията и в тази тема.
@AeonSpoke няма да те учудва, ако беше хвърлил око на Ковид темата.

Пък по темата - Няма такова учение със 150 000 души, и огромна техника, тея да ги разправят на Крумов, и нандибанди.
 
Последно редактирано:
Но войната… — почна нетърпеливият Мат. — Във войните, момчето ми, едни глупци убиват други глупци заради глупави стремежи — сряза го веселчунът.
 
Последно редактирано:

Този Мат дето искаше доказателства, е много тъпо парче. Човека обясни както трябва, а този иска доказателства. Има ЦРУ, на които това им е работата, да знаят. Явно не помниш, но 2017 или 2018 руснаците направиха пак много голямо 'учение' на границата им, тогава не се вдигна тревога толкова. Щом САЩ си изкараха хората от там, и вдигнаха такава врява, са разполагали с информация. Да не говорим, че пък и публикуваха плана за нахлуването в Украйна преди 2 месеца още.
Този не разбира, че за да не е декласифицирано всичко, явно има защо, една възможна, е да си пазят източниците, или да не издават какво точно знаят.

Но ЦРУ е разузнавателна агенция, боравят с информация, нека да не ги обсъждаме тях, а да видим фактите, такива каквито са. Путин реши да прави учение с цяла армия, и от 2 месеца говори за история и за Донецк / Лугангската област.


Видеото е интересно, и показва, данни от нещата, дето пуснаха преди 2 месеца, като обмисляни варианти.

И антиваксърите преди да ме набедят за американски агент, ами аз и Путин го следя внимателно, и Раша - те си стоят на позицията, че колкото повече се бавят, толкова по-зле за тях, защото ще влязат в НАТО евентуално, и тогава няма да е същото, така че има време период, където изгодата от руска страна е голяма.

Има го и момента, че Путин не може да приеме Украйна да се развива по-добре и да отиде в НАТО, туко виж взели да живеят по-добре от Руснаците по стандарт. Има си и някакви претенции към Донецк/ Луганската обл..

А това за компромат, който Руснаците са мислили, което пак дойде от ЦРУ - изобщо не се и съмнявам. Те са толкова луди, че ще облекат 50 момчета с украински униформи, и ще ги пуснат да се бият със своите, за едното видео. Навремето имаше един, Литвиненко

Image_4223644_126_0.jpg


Същият излезе в руски ефир без маска, и разкри много подробности относно това, как с екипа си, са получавали инструкции сами да взривяват блокове преди конфликата с Чечня, и друг вид тероризъм като заповеди, за да имат причина да влязат навремето, и това като служител на ГРУ. Склонен съм пак да вярвам, ако ЦРУ вдигнаха такава врява за очаквани компромати, да има истина в информацията им.
Но сигурно Литвиненко Путин не го е убил, ЦРУ ще да са...
 
Последно редактирано:
Това е много интересно видео, Навални набира по телефона един от ГРУ хората дето са го отровили, и се прави на шеф / одитор от агенцията, и го разпитва за информация, всичко си каза накрая...

То и това ще да е на ЦРУ работа според антиваксърите. Всъщност ЦРУ имаше работа там, но това, което направиха неофициално, беше да изпратят на белингкат, които направиха доклада, данните до девето коляно на ГРУ/ КГБ шпионите, дето го отровиха, че те такива професионалисти, че да го следят с включени гугъл /фейсбуук данни на телефона - всичко и извадиха, но този идиот по телефона си и каза всичко де, който не го е гледал, да се посмее, Навални много добре го изигра.

https://www.businessinsider.com/put...-in-donbas-region-of-ukraine-2022-2?r=US&IR=T LMAO

Meanwhile, Russia's parliament on Tuesday backed a resolution calling on Putin to formally recognize Donetsk and Luhansk — breakaway territories in the Donbas region on Russia's border, whose fighters are supported by Moscow — as independent states.

If Putin recognized these territories as independent, it could open the door for Russia to annex them


Почват да циркулират глупости, интересно ми е как Украйна ще прави геноцид, като ей на границата са им 100 000 души+. Мисля, че Путин ще го играе с двете области, които тази седмица ще може да ги анексира, и ще влезе, уж да им "помага", и няма да си тръгне, руските медии са почнали да бълват пропаганда, как тероризират двете области, където има сепаратисти, които се бият за Русия, техни агенти.

https://www.reddit.com/r/worldnews за новини тук или /r/Ukraine , че по-лесно се следят и са от различни аутлети, и има и мнения.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
Да. Да. И...нищо. Но не какво да е, а мейнстрийм нищо.

Някаква чавка е влезнала в тая страница на темата и пие акъла на темосписващите. Изгонете я тая чавка. Другият вариант е да изчакаме до следващата страница.
 
Това е много интересно видео, Навални набира по телефона един от ГРУ хората дето са го отровили, и се прави на шеф / одитор от агенцията, и го разпитва за информация, всичко си каза накрая...

То и това ще да е на ЦРУ работа според антиваксърите. Всъщност ЦРУ имаше работа там, но това, което направиха неофициално, беше да изпратят на белингкат, които направиха доклада, данните до девето коляно на ГРУ/ КГБ шпионите, дето го отровиха, че те такива професионалисти, че да го следят с включени гугъл /фейсбуук данни на телефона - всичко и извадиха, но този идиот по телефона си и каза всичко де, който не го е гледал, да се посмее, Навални много добре го изигра.

https://www.businessinsider.com/put...-in-donbas-region-of-ukraine-2022-2?r=US&IR=T LMAO




Почват да циркулират глупости, интересно ми е как Украйна ще прави геноцид, като ей на границата са им 100 000 души+. Мисля, че Путин ще го играе с двете области, които тази седмица ще може да ги анексира, и ще влезе, уж да им "помага", и няма да си тръгне, руските медии са почнали да бълват пропаганда, как тероризират двете области, където има сепаратисти, които се бият за Русия, техни агенти.

https://www.reddit.com/r/worldnews за новини тук или /r/Ukraine , че по-лесно се следят и са от различни аутлети, и има и мнения.
Викаш по-добре да си даваме златото за без пари и бази на хамериканците, че с тях дръпнахме яко напред, чак за малко да изпреварим Албания. Или по-добре да имаме ей такива "гениални" началници:

 
Викаш по-добре да си даваме златото за без пари и бази на хамериканците, че с тях дръпнахме яко напред, чак за малко да изпреварим Албания. Или по-добре да имаме ей такива "гениални" началници:

Ти като виден предствител на фейк нюза дотолкова си ги омешил, че вече сам си почнал да вярваш на глупостите
 
Ти като виден предствител на фейк нюза дотолкова си ги омешил, че вече сам си почнал да вярваш на глупостите
Вие пичове живеете в някаква паралелна вселена. ЕС и американските компании съсипаха България за няма 20 години, но все Путин и Русия са ви виновени, комунисти ви преследват, диктатори...

И да ще плаща България високи цени за доставки на газ, за да може европата да купува евтиния газ от лошия Путин.

ReminD когато разполагаш с армия 1.3-1.5 мил това да изкараш 150 к на учение е нормално. Например нашите учения с 25 човека 3 надуваеми лодки и половин вертолет не могат да се нарекът друго освен пикник.

Навремето съм участвал в учения на Сливница с 30 000 души ама тогава още имахме войска. Едно време хората са го казали добре: Който не храни своя войска, храни чужда.

 
За пореден път се изумявам колко наивни до глупост са тва милениълите.

Да си мислиш, че си западняк/европеец, понеже мразиш Русия и Путин е толкова смешно, че чак е тъжно. Не, мили деца. Вие си оставате поданици на циганската махала на Европа и като такива ще бъдете възприемани, колкото и да се напиняте.

Нека говорим с факти: Путин е най-великият държавник на 21-ви век. Вероятно в политиката му има кусури, но историята ще го запомни като най-далновидният и умен стратег. Бай Дън и окупаторската му организацийка "ней-то" такъв бой ще ядат, ако продължават да се ръгат, където не им е работата, че ще им се смеят и децата.

Във воено, икономическо и всякакво отношение Русия превъзхожда сащ в пъти. Щатците водят единствено по безумна джендър-либерастка политика. И точно тя ще им изяде главите.

п.с. в тая тема много ми липсва @strana

Айде със здраве. :)
 
Последно редактирано:
Във воено, икономическо и всякакво отношение Русия превъзхожда сащ в пъти.

Не смятах да пиша в темата, но умът ми не побира как можеш да напишеш такова нещо и сериозно да вярваш, че е така. Даже и ТАСС и РИА Новости не биха написали нещо подобно, защото е твърде лесно проверимо.

За пореден път се затвърждава тезата, че ковид темата е политическа. Разни хора с непоклатими убеждения влизат там, за да констатират вместо да дискутират. После влизат тук отново да констатират.
 
Във воено, икономическо и всякакво отношение Русия превъзхожда сащ в пъти. Щатците водят единствено по безумна джендър-либерастка политика. И точно тя ще им изяде главите.
хахахахахахахаха
ВОЕННО
ИКОНОМИЧЕСКО
ВСЯКАКВО


Първите 2 сравнение няма. Само един щат на САЩ, има БВП колкото цяла Русия. За третото не знам, затуй в Канада, САЩ, е пълно с руснаци. Тея пропаганди във фейсбука си ги пускай.
 
Нека говорим с факти: Путин е най-великият държавник на 21-ви век. Вероятно в политиката му има кусури, но историята ще го запомни като най-далновидният и умен стратег. Бай Дън и окупаторската му организацийка "ней-то" такъв бой ще ядат, ако продължават да се ръгат, където не им е работата, че ще им се смеят и децата.
кажи го това на рашките които ядат картофите с корите щот друго няма
 
крумов, избягалия в UK русофил да ми пише за вселени :D
Що не отиде в руско бе, виж какво казва нандибанди - там е рай и икономически и политически.

Ама какво да кажеш на човек който вярва на подобни глупости
 
Да, щото американците са събрали 100 000 души за учение, и междувременно 60-тина кораба, и пълна бойна готовност. Пускай мемета, щом ти дават хопиум и копиум.
Не е меме мързи ме да го опиша. Те такива ви е цялата работа.
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_20220216-093635~2.png
    Screenshot_20220216-093635~2.png
    66.2 KB · Преглеждания: 10
И да не забравя да те питам щом вярваш на новини и информация от редит-а случайно да не би да четеш и слушаш редовно Дойче Зеле?
 
Няма кво бате, тъп си, само това ще ти кажа, да се дискутира нещо с такива като вас, е загуба на време, затова си и останахте единствените балъци в темата за ковид. Отписвам се и от темата.
 

Горе