Украйна - Русия какво ви е мнението

Ти сигурен ли си, че си нормален? Къде е войната?
Абсолютно съм сигурен. Къде са танковете? Къде са пияните братушки изнасилващи девствени украинки, които крещят "героям слава".

Ако искаш да видиш малко по-мащабни военни действия отново ще те препратя към бомбардировките на белград.
 
Абсолютно съм сигурен. Къде са танковете? Къде са пияните братушки изнасилващи девствени украинки, които крещят "героям слава".

Ако искаш да видиш малко по-мащабни военни действия отново ще те препратя към бомбардировките на белград.
Аз пък ще препратя към консултация с Милошевич.

Айде лека нощ, че си вдигнах кръвното от ненормалници.
 
Само ми е интересно как тука някои си мислят, че това е филм и как бг няма да е засегната.
 
Аз се чудя ако нещата станат зле и за България или цяла Европа кво ще прайм ?
Цял ден гледам по Бг тв всякакви индивиди. Само че после тия ще се скрият в миша дупка, а ние ?
То ако имаше действително НИЕ, подобно и приблизително равно на ТЕ, вероятно нямаше да се стигне до ТУК. Обаче, нали тва е демократичното, че няма такова силово сдружение, каквото има отгоре. Иначе нямаше да е демократично.
Ние - кой как свари. (Макар, че някои вярват, че нещата няма много да се променят и ще могат задълго да разчитат на досегашната си относителена стабилност, която са постигнали. Сложна работа.:))
 
  • Like
Реакции: OSH
Има ли нещо интересно в тази тема или да я пропускам?

Най-добре ще е Путин да натиска копчето и да се приключва с цялата простотия, превзела света.
Скука е, Кала. Не си струва да се застояваш.:)
 
То ако имаше действително НИЕ, подобно и приблизително равно на ТЕ, вероятно нямаше да се стигне до ТУК. Обаче, нали тва е демократичното, че няма такова силово сдружение, каквото има отгоре. Иначе нямаше да е демократично.
Ние - кой как свари. (Макар, че някои вярват, че нещата няма много да се променят и ще могат задълго да разчитат на досегашната си относителена стабилност, която са постигнали. Сложна работа.:))
Горе там със знамето като чуят сирените ще видим какво ще правят. Че много философи напоследък
 
@Blinky Как направи такава руска кочина, как успя не знам, такива с конкурс да ги търсим измежду русофилските общности, и съкърите на путя, няма да може да ги намерим.
Не знам. Нали знаеш, че колкото повече хора има, толкова повече различни мнения има. Нали няма да ме обвинявате за темата, която си спретнахте. Все пак си трябва да се говори, но хора различни, мнения различни. :) Аз дори не знам какво да си мисля. :)
 
Не знам. Нали знаеш, че колкото повече хора има, толкова повече различни мнения има. Нали няма да ме обвинявате за темата, която си спретнахте. Все пак си трябва да се говори, но хора различни, мнения различни. :) Аз дори не знам какво да си мисля. :)
Не е вярно трябва да банваш всички хора от едната страна, така казаха тия дето подкрепят демокрацията.
 
@Blinky, ама какъв трафик само днеска от тая тема към "последна активност", не знам дали е имало по-голям от друга:) Не е баш като да се вписва перфектно в рамките на бизнес ориентацията на форума, ама квот такова:)
 
А бе много бързо забравихте убитият български войник при "хамериканско учение" в Чешнегирово. Кво им се кефите на тия дебили не знам.

Ето ви ги идолите.

 
@Blinky, ама какъв трафик само днеска от тая тема към "последна активност", не знам дали е имало по-голям от друга:) Не е баш като да се вписва перфектно в рамките на бизнес ориентацията на форума, ама квот такова:)
Има трафик, но е същото, което се получи и при бума при спора за Ваксините. Нормално. Хората пишат това, което ги вълнува, а това вълнува всички.
 
То и аз бех анти-Раша преди 10-ина години ама тоя Запад ме поразочарова доста напоследък... От комунизъм пак на комунизъм се нахендрихме, ама тоя път малко по-шарен - с трансджендъри, фейсбук, бурки, черни пишки и инжекцийки.
 
Не знам. Нали знаеш, че колкото повече хора има, толкова повече различни мнения има. Нали няма да ме обвинявате за темата, която си спретнахте. Все пак си трябва да се говори, но хора различни, мнения различни. :) Аз дори не знам какво да си мисля. :)
Хич няма да му отговарям на Ремайнда, колкото иска да плюе и обижда, аз през това съм минал преди години. Когато направих забележка на Нанди, че ходи да проси банове щото нещо не и отървало в момента и тя ме заяде, но скромно-нескромно аз се оказвам прав в този случай. Приемам, че си е изтървал нервите, Нанди също, тогава. Аз ги изтърпях тези обиди, щото ми е ясно, че е нормално човек да си изтърве нервите.
 
Всеки който казва, че война нямало, това са просто военни паради, е прогнил морално материял, койтио си брои живота в петилетки.

Преди един час говорих с един от клиентите ми от Украйна, с който правим Зуум разговори всеки ден за бизнес цели. Пича едвам намери време днес да говори с мен за 20 минути, спряхме дори 10 минути преждевременно, защото интернета му постоянно го няма или пада, което при него не е нормално, защото има ТРИ ИНТЕРНЕТА. Според неговите думи войната е факт, в момента умират украински войници, които се борят за свободата на родината си, моят колега и приятел е готов с неговите сънародници също да се присъедини към войските и да се сражава, ако опре до това. Руснаците атакуват и цивилни цели.

Пътищата са блокирани. Електричеството и интернета са под въпрос. Повечето магазини са затворени, защото няма нищо по рафтовете, хората се запасяват с храна която трае дълго време, той самият е накупил цял автомобил с припаси за семейството си и хората около него.

В 4 следобяд говорих с едно от двете момичета от Украйна, които работят за компанията ми. Приготвят се със семейството й да напуснат страната при първа възможност. Предложих на нея и на другата ни служителка всякаква необходима подкрепа, включително и финансова, за да се справят със ситуацията, както и на клиента ми от Украйна. Това са нормални хора, за които ми пука, не някакви интернет келеши, които си събират информацията от сайтовете завършващи на .crypto

Повръща ми се от народ, който си мисли, че проблемите на нормални хора, борещи се за живота си, са тривиалност която могат да нарекат медийна измама, и си мислят, че братята им руснаци няма да се облизват и за другите бивши съветски републики, една от които сме ние, съвсем удобно разположени на кръстопътя на Азиатско-европейската търговия.

Отврат.
Въпроса е защо странат обикновените ?
Дано темата да не премине в търсене на противогази и оръжия
 
Тва понятие "украинец" малко ме обърква, още повече че всички в "Украйна" гаварят па русски...

"Македонците" поне се стараят да изкилифенчват българския.
Тия и това не смятат за нужно.
 
Въпроса е защо странат обикновените ?
Защото политиците не са финансово отговорни за решенията, които взимат.

Като печатат пари, ние плащаме с инфлация.

Като санкционират Русия, ние плащаме с инфлация.

Като не санкционират Русия, пак ние плащаме, като купуваме закрила от САЩ.

Не знам какъв е отговорът, но уж бившите комунисти Русия, бъдещите комунисти САЩ и гордите комунсти Китай ни контролират с 1000 финансови и политически нишки, и както и да завъртиш нещата, все от моя и твоя джоб излиза парата, министрите просто решават на кой от трите офертата е най-добра за тях самите.

Същото и е с корпорациите и големите компании - ние сме продукта, министрите просто ни ползват на консигнация.

Просто сегашната политическа система е абсолютно безсилна пред човешката тенденция индивида да трси своята изгода за сметка на многото. Единственото по-зле от пазарната икономика е комунизма, де.
 
Аз се чудя ако нещата станат зле и за България или цяла Европа кво ще прайм ?
Цял ден гледам по Бг тв всякакви индивиди. Само че после тия ще се скрият в миша дупка, а ние ?
Почти не съм слушал новини днес. Сутринта, като станах, разбрах за тая работа и си викам да им е*а мамата. И ходих малко насам-натам да покарам, че ми писна от лоши новини, от тъпи журналисти, от шаблонни медии. Но като се прибрах хванах точно някакво студио от Димо Гяуров, изваден от нафталина да бълбочи, ми стана ясно, че цял ден са въртяли някакви флашки поне по 50 пъти по телевизите в България. И пак си казах да им е*а мамата.
 

Горе