Украйна - Русия какво ви е мнението

Не знам какво сте писнали от Реймънда, просто показва страната на украинците. Както половината тук слушате само руските канали и сайтове, какъв е проблема и да има друга гледна точка?

Голяма част от света застана зад украинците, тук някои преди ден твърдяха, че това не е война. Народа е една извадка на това, което е в управлението на дадена държава - за справка, има хора като министъра на отбраната, за който това не може да се нарече война, макар целия западен свят, Турция и други го осъдиха като война.

Щото ако не показват фалшиви новини, значи са едностранни. Това са идиоти, за тях няма грешно и вярно, има Кремъл и Света, Путин и лошите. И тоя христонев го блъскат чукове и сърпове, Белия Дом отнякъде пак му мислел злото. Те от 2 месеца повтарят какво ще стане, тогава дебила беше зает да обяснява как Белия Дом лъже защото ни мисли злото и иска да провокира Путлер. Та, този дебил трябваше да бъде блокиран само заради променливите с един символ дето ползва в подписа си, хубаво, че сега може да се разчисти.

Голяма част от света застана зад украинците, тук някои преди ден твърдяха, че това не е война.
Не бате, не голяма част. Единствените дебили на национално ниво са Сърбите, НианМар, Индия, Иран, Пакистан, Чечня, Куба, Северна Корея, Китай, може и да съм изпуснал някоя друга бананова република... - Страхотни държави всичките до една, ДЕМОКРАЦИИ.
 
Неговата демокрация е същата каот тази в Англия, Германия, Франция и т.н. Не слушаш ли ядеш грездея. Бруталното лицемерие на западния свят лъсва в моменти като този. Историята през последните 30 години е пълна с примери.

Защо когато едни изнасят демокрация, дават уроци, създават "мир" всичко е ОК, но ако Путин го прави не е ОК. Това ми кажи, но нека избегнем клишетата умират невинни, Путин такъв онакъв, руски пияници и прочие.

Ами не е баш същата в Русия. Само на думи е. Действията му показват, че никаква демокрация не е - дадох ти примери.
Че Запада е лицемерен, ФАКТ. Не си мисли, че заемам твърдо страната на едните - БЪЛГАРОФИЛ съм преди всичко и не мога да си обясня как има хора, за които Русия е пред България. Това е тъпото!
 
И като плачете, че Реймънда пуска фейкове, поне източниците му са от социална мрежи, в която има общество, което като цяло е критично и може да се разбере, кое е истина и кое не. Не пуска сайтчета, обслужващи интересите само на едните и да ги представя както се прави тук обикновено.

Аз също следя същите събредити като него и чета коментарите под всеки пост, гледам потвърдена ли е информацията или не.
 
Не знам какво сте писнали от Реймънда, просто показва страната на украинците. Както половината тук слушате само руските канали и сайтове, какъв е проблема и да има друга гледна точка?

Голяма част от света застана зад украинците, тук някои преди ден твърдяха, че това не е война. Народа е една извадка на това, което е в управлението на дадена държава - за справка, има хора като министъра на отбраната, за който това не може да се нарече война, макар целия западен свят, Турция и други го осъдиха като война.
Информацията обикновено трябва да се предоставя безпристастно. Гледма същите канали като него. Такива филми и истерии не видях само неговите.... По-голята част от видеата дето поства са лаба бала и видимо режисирани. Нека защитава каквото иска, негово право си е. Но едва ли в този форум до сега е имало по-голям пропагандатор от него.
 
Ами не е баш същата в Русия. Само на думи е. Действията му показват, че никаква демокрация не е - дадох ти примери.
Че Запада е лицемерен, ФАКТ. Не си мисли, че заемам твърдо страната на едните - БЪЛГАРОФИЛ съм преди всичко и не мога да си обясня как има хора, за които Русия е пред България. Това е тъпото!
Никой от тук не каза Русия е пред България. Покажи един такъв пост?!? Просто на България не е мястото в ЕС и НАТО, нито в РФ. Малко хора го разбират. Но определено иамме повече ползви от добри отношения с Русия, както казах можем да играем и с двете страни в наша изгода. ЕС обаче нямат ползва от добри политици на Балканите и за това поддържат марионетки.
 
И като плачете, че Реймънда пуска фейкове, поне източниците му са от социална мрежи, в която има общество, което като цяло е критично и може да се разбере, кое е истина и кое не. Не пуска сайтчета, обслужващи интересите само на едните и да ги представя както се прави тук обикновено.

Аз репортвам видео материали в 90 процента от случаите, дето се пускат в последните минути /часове. Ако има недоразумения се изчистват, като това с БТР-а дето мина през колата, се оказа след 5 часа се видя пълния контекст, че го блъснаха по грешка, защото ги стреляха отзад.
 
Никой от тук не каза Русия е пред България. Покажи един такъв пост?!? Просто на България не е мястото в ЕС и НАТО, нито в РФ. Малко хора го разбират. Но определено иамме повече ползви от добри отношения с Русия, както казах можем да играем и с двете страни в наша изгода. ЕС обаче нямат ползва от добри политици на Балканите и за това поддържат марионетки.

Много добре знаеш какво имам предвид - има един луд фанатазим ли или не знам как да го нареча, за хората в България, които харесват Русия - твърдят, че там е по-добре от тук, живеят по-добре от нас, няма корупция. Това са обикновено почитателите на Русия. Нямат грам критично мислене и не отчитат реалността каква е - платените сайтчета само им препотвърждават мнението за Русия. Има една част от тези хора, които са готови да продадат майка си за Русия. Виждал съм го да се заявява, че предпочитат Русия пред България. Ето това ме разгневява като говоря с русофили.
 
ЕС поддържа МАРИОНЕТКИ, но Русия е добре да обяви война и да трепе Украинци, за да си сложи тяхно правителство. Ей тея русофили са толкова прости, че ума ми не го побира. Само не знам Украйна като толкова искат да са с Русия, защо не гласуват за партия подкрепяща русия, и защо България като сте толкова много хохалите, не спечели Възраждане на тези избори. Истината е, че към рашките гледат само олигофрените, тук сме много , да кажем 5-6 -7 процента. Но на запад - Англия, Франция, Швеция, Германия, Дания, абе да кажем всички страни без няколко бананови републики - като нашите няма и 1-2 процента, а сега още повече след тая война и Путлер как плаши с ядреното копче.


Днес Странника ( нанди банди - ако не знаете, това не е жена, това е онзи идиот Странникът, добро УТРО) каза, че Путин бил заплашен от НАТО, затова ПРЕВАНТИВНО и ДЕФАНЗИВНО плаши с ядрено оръжие. А по-рано ви казах, че тези са такива идиоти, че ще управдаят използването на ядрено оръжие, само защото Путин им казал, че го плашели.
 
Трябва да се обърне вминание, че в момента не се ползва артилерия. Това би било най-лесния и бърз начин, ако Русия иска да унищожава Украйна или да я превзема.
Но както казах трябва да поотшуми тази дигитална война да видим резултати.
В момента по руските медии се тиражира, че по думи на Кличко, обаче, Киев бил обкръжен и отрязан.
Ако това е вярно логичен извод е опит да се доберат до властите в Киев.
А руснаците наистина не пускат клипове от бойни действия. Те и в Сирия пускаха много малко.
 
Тази война утече, Путин си мислеше едно, но не се случи баш така.
То си е казано, че бойният план изчезва след първият изстрел.
Но и това дето го дават по про-западните медии, swift не е толкова важен за Русия, те си имат алтернатива, която е съвместима. Китай също имат, и Южна Америка също . Предстои борба между това дали SWIFT ще надделее, или ще надделее Руско-Китайска+Южноамаериканска обединена версия.
 
Такова бързо сриване на икономика и то на голяма държава като Русия не съм си представял, че може да се случи. До 10 дни може да има бунтове.
 
Такова бързо сриване на икономика и то на голяма държава като Русия не съм си представял, че може да се случи. До 10 дни вероятно ще има бунтове.

Икономика ли е да я опишеш - колкото щата Калифорния. Путлер доказа, че икономиката никога не го е вълнувала, а само оръжието и превъоръжаването, за да може да връща СССР и влиянието на Русия не чрез икономика, а чрез груба сила.
Интересното е, че 10 години и набиват пропаганда в кратуните, че Украинците са фашисти и нацисти, и пак руснаците нямат особено желание да водят война, даже изобщо. Войната е на Путин, не на руснаците като народ.
 
Тази война утече, Путин си мислеше едно, но не се случи баш така.
То си е казано, че бойният план изчезва след първият изстрел.
Но и това дето го дават по про-западните медии, swift не е толкова важен за Русия, те си имат алтернатива, която е съвместима. Китай също имат, и Южна Америка също . Предстои борба между това дали SWIFT ще надделее, или ще надделее Руско-Китайска+Южноамаериканска обединена версия.
По-скоро цялата тая работа е показност. Путин има ресурса да смаже Украйна. Може да не го прави поради негови причини, под страх от НАТО и САЩ ( да зарадвам и Ремайндера ).

Има друга схема и тя е мнаго над Украйна, свободи и демокрация. САЩ имат пряка връзка със случващото се и има голяма вероятност за някакви договорености между тях и Русия.
 
Събираме, събираме. Даже в рубли, че да те пратим в Мацква :)
Рублата стана 2 стотинки ахахахаха, а още колко санкции ги очакват, и последствията те първа ще се виждат. Както света каза - ще се постарят на Путлер тази грешка да му излезе през носа.

ОЧЕН ХАРАШО
d95ea5a30b3b9e57ec6b42bba3ddc7bc.png


 
Пак ще го кажа, че аз съм безпристрастен имам и познати от Украйна и от Русия, дори украинка женена за руснак. Политиката е такава, че да се обработват психически народите по начин по който, ако утре НАТО нападнат Русия и без значение от изхода, да не бъдат обвинявани или да се стачкува за мир. Не искам да давам за пример римайнда щото го уважавам, но хора, като него няма да кажат и дума ако България се въвлече в нещо и то по безразсъден начин с не ясни за нас последици. Само ще вика " убийте лошите руснаци"... Само да ви кажа, че покрай ковид, доста хора се събудиха, доста алтернативни социални мрежи, платформи и начини за комуникация се изградиха, така че трудно вече могат да ни заблудят.
 

Горе