Украйна - Русия какво ви е мнението

Руските окупатори са познати в цял свят. Случващо се в Украйна е просто поредният пример и всеки го знае това, включително и онези с промотите мозъци, които получават оргазъм гледайки парада на червения площад.
 
Проблемът е, че Щатите в момента яко се кефят и пируват, Европа и Русия ще ядат хуя в дългосрочен план. Но така е като половин европа са марионетки.
И както преди написах, караниците между няколко фамилии борещи се за малко повече власт, милиони страдат от това
 
дефнюз каза, че руските 'медии' , разправяли, че Кличко бил казал, че са обградени

Имаш поздрав от Кличко, шлюха

Сега разбирате ли защо западни издания изобщо не си правят труда да отразяват лайняните глупости на путлерската пропаганда???
 
Не си спрял да обиждаш хората 66 страници, иначе ревеш като малко бебе на @Blinky - Банни този, банни онзи, като не ти отърва ... детска работа стегни се
И кои хора обижда? Тези, които оправдават война в 21 век? Тези, които се изказват в защита на суверенната държава Украйна, по какъв начин някой е засегнат? Фейк новините дето се пускат тук от русофилите не са ли обида, не целят ли реабилитация на режима на Путин, който е осъден от Европа и света? Кое точно те обижда тебе?
 
Проблемът е, че Щатите в момента яко се кефят и пируват, Европа и Русия ще ядат хуя в дългосрочен план. Но така е като половин европа са марионетки.
И както преди написах, караниците между няколко фамилии борещи се за малко повече власт, милиони страдат от това

Ако джуджето го свалят скоро, ще дойде вероятно някой след него, който едва ли ще следва имперски интереси от миналия век и ще помири нещата. Най-вероятно само Русия ще обере пешкира засега.
 
Леле и тук не спят и не любят жените си.
То резултата е важен.
РУСИЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!
Някой да каже кой ще бие финала на шампионска лига?
 
Попаднах на интересн пост и ще го перефразирам малко за тукашната ситуация:

Бъдете бдителни в периода на информационна война:

- всяка война свършва
- политиците ще се договорят, а Вие ще останете с тази помия, която сте изливали върху идеологическите си противници
- по време на война ЛЪЖАТ всички. Ако искаш да споделиш нещо, пиши само за това коеот си видял с очите си. Всичко останло те прави съучастник в ЛЪЖАТА
- помни, че да ненавиждаш хора, които не познаваш лично е вид заболяване

Има и още но тези са най-актуални за темата тук.
 
Последно редактирано:
Ако джуджето го свалят скоро, ще дойде вероятно някой след него, който едва ли ще следва имперски интереси от миналия век и ще помири нещата. Най-вероятно само Русия ще обере пешкира засега.
На обратното мнение съм, Путин е като цяло разумен политик и укротяваше войнствената част от руският елит. Ако се загледате малко по подробно какво се случи, първо Думата прие нещата, след това Путин действа по зададеното му направление.
Не си мислете, че Русия е абсолютна монархия, има доста кръгове които решават нещата
 
На обратното мнение съм, Путин е като цяло разумен политик и укротяваше войнствената част от руският елит. Ако се загледате малко по подробно какво се случи, първо Думата прие нещата, след това Путин действа по зададеното му направление.
Не си мислете, че Русия е абсолютна монархия, има доста кръгове които решават нещата
Това го обясни на хората в бункерите в Украйна, колко е разумен Путин. Ако се загледаме малко по-подробно виждаме явните му заплахи към Европа и света, в които твърди, че всеки дръзнал да се изправи пред раша ще си такова таковата. Да наричаш един диктатор разумен ми се струва меко казано смехотворно.
 
Другата страна е пропаганда и фалшиви новини.
Разбира се. Има само една истина в последна инстанция
Имам приятели там, но няма да се хабя да преразказвам информация от хора първа ръка.

Редит е истината
 
Разбира се. Има само една истина в последна инстанция
Имам приятели там, но няма да се хабя да преразказвам информация от хора първа ръка.

Редит е истината
Е и какво като имаш приятели там? Аз пък имам съседи, които са украинци и чувам как плачат нощно време, тъй като се страхуват за своите близки и роднини!
 
Е и какво като имаш приятели там? Аз пък имам съседи, които са украинци и чувам как плачат нощно време, тъй като се страхуват за своите близки и роднини!
Не ми се мисли какво чуваш като правят други работи...
 
Попаднах на интересн пост и ще го перефразирам малко за тукашната ситуация:

Бъдете бдителни в периода на информационна война:

- всяка война свършва
- политициците ще се договорят, а Яие ще останете с тази помия, която сте изливали върху идеологическите си противници
- по време на война ЛЪЖАТ всички. Ако искаш да споделиш нещо, пиши само за това коеот си видял с очите си. Всичко останло те прави съучастник в ЛЪЖАТА
- помни, че да ненавиждаш хора, които не познаваш лично е вид заболяване

Има и още но тези са най-актуални за темата тук.
Квот да си говорим по-добре да се приключва по някакъв начин бързо, щото две години омачкаха хората с коронакризи, сега влязоха много по-ударно и директно с това. Какво ще правим ние.
Какво ще правим ние? Очертава се още по-ударна инфлация, ще зачести битовата престъпност, няма да се учудя ако се появят и мародери, каквито вече се появиха в Украйна. Няма да е нелогично ако в един момент осъмнем или в тотална полицейщина или в тотален хаос. Аз виждам, че хората изтрещяха, мачкат ни все повече и повече и психически и всякак.
 
Разбира се. Има само една истина в последна инстанция
Имам приятели там, но няма да се хабя да преразказвам информация от хора първа ръка.

Редит е истината
Напротив, кажи, точно информация от такива хора ни трябва, не от продуктово изкараните по медиите.
 
няма да се учудя ако се появят и мародери, каквито вече се появиха в Украйна
ahahahahahaha ахъахахахахаха Вярно, от няколко дни има мародери, даже днес някой пусна видео как грабят от супермаркет, и друго по обяд, как мародерстват банка. Интересно, че бяха с руски униформи.
 

Горе