Украйна - Русия какво ви е мнението

Е и какво като имаш приятели там? Аз пък имам съседи, които са украинци и чувам как плачат нощно време, тъй като се страхуват за своите близки и роднини!
Защото не ми се хаби клавиатурата да се съревновавам със стотина поста с клипчета от тикток. Кой ти да се напъне да мисли
 
На тях как ще им плащат за газа? чували с пари ?
Ем някои хора не го разбират това
Накрая ще му писне на .. и ще спре газа на Европа и той ще намери на кой да го продава. И те ще имат пшеница, газ, ток, а ние ще ще ядем суифт
 
Моля ви малко по-тихичко да си приказвате, Римайнда май е задрямал върху клавиатурата.
Днес Странника ( нанди банди - ако не знаете, това не е жена, това е онзи идиот Странникът, добро УТРО)
Йехаааа!:D Римайнди като пусна мухата, че нандибандова била някой си Странникът, викам чакай да погледна. Гледам едни от последните му коментари на Странникът - в темата "Америка или Русия" от 3-ти Декември 2012 със заглавен въпрос "Според вас към коя страна трябва да се насочи България?". Третият отговор от началото на темата:

ReminD:
3 Декември 2012
#3
От: Америка или Русия?

Към Русия разбира се, тея американци запалиха света, няма страна където да са се намесили и да не са я съсипали, няма такива боклуци, универсални! Сега сме васали на американците, Турция също, и ни продадоха на турците, големи боклуци.

пс: Норвегия да : хем не са с американците, хем са извън европейския съюз - там ми е спасителния план за бягство ако бойко спечели изборите 2013
."

Хората еволюират, помъдряват, сменят възгледите си. Като в криптотемите - от биткойн до бЪткойн:):):)

Да продължим историографското наслаждение. В същата "Америка или Русия" в отговор на "Много просто. Вижте къде емигрират младите хора. В Русия ли напират да отидат или в САЩ." на потребителят max, Римайнда казва:

"ReminD:
3 Декември 2012
#10
От: Америка или Русия?

Това, че ни ползват за евтина работна ръка удоволствие ли ти създава?"

Нататък от ReminD:

"Да се върне СИВ - ама американците ще умрат от мъка, че не обменяме пари,а стоки."

В отговор на "Какво общо има СИВ с пазарната икономика?" на happyslacker:

"Има, има, да даваме домати за петрол, не да плащаме по 3 лева горивата на литър, има общо - че това на американците не им изнася - да се разменят продукти, да има бартер, майка им мръсна да и*а. Може да не знаеш,че сме давали домати за петрол, а щом няма ВАЛУТА - американците се намесват и ревът."

blackout8 разправя, че ЕС е добре(и други работи, дълго е), а Римайнд:

"EС е добре, ако си ГЕРМАНЕЦ ИЛИ ФРАНЦУЗИН - ЧЕ ДА КАЗВАШ КОЙ Е ИЗОСТАВЯЩ И КОЙ НЕ - ТИ ТОВА ЛИ НЕ МОЖЕШ ДА РАЗБЕРЕШ БЕ!!!!
ИБАВАТ НИ МАЙКАТА САМО ИМ ДАВАМЕ ПАРИ, УБИХА НИ ИКОНОМИКАТА, ВКАРАХА ВСЯКАКВИ ЗЕЛЕНЧУЦИ И ПРОДУКТИ, КУПУВАМЕ ВСИЧКО ДРУГО, НО НЕ И БЪЛГАРСКО, МНОГО СИ ПРОСТ!!!! НАБУТАХА СИ ТУКА ПРОДУКЦИЯТА ДА Я КУПУВАМЕ, МНОГО СИ ПРОСТ, ЧЕСТНО!!!

ТЕБ МОГА ДА ТЕ НАРЕЧА САМО ТАКА - КОНСУМАТОР"

Още за ЕС от Римайнди:

"Как няма да има бюджет - нали трябва някой да ни *бава майката като ни вземат пазарите.... не говори глупости, съсипаха ни тея боклуци мръсни. Ей ся ще даваме пари за другите страни, а ние като ИЗОСТАВАЩИ - ЩЕ НИ И*БАВАТ МАЙКАТА ОТВСЯКЪДЕ, ДА МУ И*А МАЙКАТА НА ЦЕЛИЯ ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ, СЪСИПАХА НИ."

Дотук - от стр1:

После Кулайс му разправя, че не е било много готино в СССР и след това, че сме останали зависими енергийно от Русия, че Китай като се сдушили със САЩ напреднали, а Римайнд:

"E да де, дойде промяната - дойде американския АГЕНТ ГУРБАЧОВ - нали сам си призна, че бил агент на американците - ЗА КАКВО ВЪОБЩЕ ГОВОРИМ!?!?!?!?!??"

Стига в отговор на какво, че дълго става - просто се насладете на през-2012-годишния Римайнд:

"Ама как да сме с американците бе, тоя блеки тоя е за разтрел бе, такова тъпо парче ли е бил бе, ех да му се не види, не съм го бил усетил по рано, че бил американски агент, усещах го аз, ама чак пък толкоз....

Какво общо имаме с американците или те с нас? Много сте им симпатични ли? Едва ли... с русите сме един народ, славяни, имаме много общи черти - а какви общи неща можем да имаме с боклуците американци, дето запалиха света, айде няма нужда."

Тва от стр2:

Стр. 7 почва със супер яка окарикатуряваща американската 'борба с тероризма:

По-натам не съм гледал, сигур има още. Да не земе да ги изтрие, да има за историята ги препоствам. Пък и Ремайда си е култов герой - заслужава:)
И се зачудих: ако нанди е Странникът, то тоя Римайнд ония Римайнд ли е? Каква шибана мистерия, май всички са някой друг в тоя ПРОКЛЕТ форум.......
 
AptRedHeifer-size_restricted.gif
 
Моля ви малко по-тихичко да си приказвате, Римайнда май е задрямал върху клавиатурата.

Йехаааа!:D Римайнди като пусна мухата, че нандибандова била някой си Странникът, викам чакай да погледна. Гледам едни от последните му коментари на Странникът - в темата "Америка или Русия" от 3-ти Декември 2012 със заглавен въпрос "Според вас към коя страна трябва да се насочи България?". Третият отговор от началото на темата:

ReminD:
3 Декември 2012
#3
От: Америка или Русия?

Към Русия разбира се, тея американци запалиха света, няма страна където да са се намесили и да не са я съсипали, няма такива боклуци, универсални! Сега сме васали на американците, Турция също, и ни продадоха на турците, големи боклуци.

пс: Норвегия да : хем не са с американците, хем са извън европейския съюз - там ми е спасителния план за бягство ако бойко спечели изборите 2013
."

Хората еволюират, помъдряват, сменят възгледите си. Като в криптотемите - от биткойн до бЪткойн:):):)

Да продължим историографското наслаждение. В същата "Америка или Русия" в отговор на "Много просто. Вижте къде емигрират младите хора. В Русия ли напират да отидат или в САЩ." на потребителят max, Римайнда казва:

"ReminD:
3 Декември 2012
#10
От: Америка или Русия?

Това, че ни ползват за евтина работна ръка удоволствие ли ти създава?"

Нататък от ReminD:

"Да се върне СИВ - ама американците ще умрат от мъка, че не обменяме пари,а стоки."

В отговор на "Какво общо има СИВ с пазарната икономика?" на happyslacker:

"Има, има, да даваме домати за петрол, не да плащаме по 3 лева горивата на литър, има общо - че това на американците не им изнася - да се разменят продукти, да има бартер, майка им мръсна да и*а. Може да не знаеш,че сме давали домати за петрол, а щом няма ВАЛУТА - американците се намесват и ревът."

blackout8 разправя, че ЕС е добре(и други работи, дълго е), а Римайнд:

"EС е добре, ако си ГЕРМАНЕЦ ИЛИ ФРАНЦУЗИН - ЧЕ ДА КАЗВАШ КОЙ Е ИЗОСТАВЯЩ И КОЙ НЕ - ТИ ТОВА ЛИ НЕ МОЖЕШ ДА РАЗБЕРЕШ БЕ!!!!
ИБАВАТ НИ МАЙКАТА САМО ИМ ДАВАМЕ ПАРИ, УБИХА НИ ИКОНОМИКАТА, ВКАРАХА ВСЯКАКВИ ЗЕЛЕНЧУЦИ И ПРОДУКТИ, КУПУВАМЕ ВСИЧКО ДРУГО, НО НЕ И БЪЛГАРСКО, МНОГО СИ ПРОСТ!!!! НАБУТАХА СИ ТУКА ПРОДУКЦИЯТА ДА Я КУПУВАМЕ, МНОГО СИ ПРОСТ, ЧЕСТНО!!!

ТЕБ МОГА ДА ТЕ НАРЕЧА САМО ТАКА - КОНСУМАТОР"

Още за ЕС от Римайнди:

"Как няма да има бюджет - нали трябва някой да ни *бава майката като ни вземат пазарите.... не говори глупости, съсипаха ни тея боклуци мръсни. Ей ся ще даваме пари за другите страни, а ние като ИЗОСТАВАЩИ - ЩЕ НИ И*БАВАТ МАЙКАТА ОТВСЯКЪДЕ, ДА МУ И*А МАЙКАТА НА ЦЕЛИЯ ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ, СЪСИПАХА НИ."

Дотук - от стр1:

После Кулайс му разправя, че не е било много готино в СССР и след това, че сме останали зависими енергийно от Русия, че Китай като се сдушили със САЩ напреднали, а Римайнд:

"E да де, дойде промяната - дойде американския АГЕНТ ГУРБАЧОВ - нали сам си призна, че бил агент на американците - ЗА КАКВО ВЪОБЩЕ ГОВОРИМ!?!?!?!?!??"

Стига в отговор на какво, че дълго става - просто се насладете на през-2012-годишния Римайнд:

"Ама как да сме с американците бе, тоя блеки тоя е за разтрел бе, такова тъпо парче ли е бил бе, ех да му се не види, не съм го бил усетил по рано, че бил американски агент, усещах го аз, ама чак пък толкоз....

Какво общо имаме с американците или те с нас? Много сте им симпатични ли? Едва ли... с русите сме един народ, славяни, имаме много общи черти - а какви общи неща можем да имаме с боклуците американци, дето запалиха света, айде няма нужда."

Тва от стр2:

Стр. 7 почва със супер яка окарикатуряваща американската 'борба с тероризма:

По-натам не съм гледал, сигур има още. Да не земе да ги изтрие, да има за историята ги препоствам. Пък и Ремайда си е култов герой - заслужава:)
И се зачудих: ако нанди е Странникът, то тоя Римайнд ония Римайнд ли е? Каква шибана мистерия, май всички са някой друг в тоя ПРОКЛЕТ форум.......
Като не познаваш някой пък и като никога не си го следил какво пише естествено до по някое време, ще се двоумиш какъв е. Но по начина по който го направи, целия маниер е точно на трол, тоест трол.
А иначе чух, че всички добри държави ще санкционират буквата Р от азбуките си.
 
Ремайнд си сменя мнението през няколко седмици средно.

Манията му по криптото продължи най-дълго май - няколко месеца?

ПП: Странникът е антипод на нандибанди.
 
А иначе чух, че всички добри държави ще санкционират буквата Р от азбуките си.
Р като Русия, или Р като Римайнд (което САЩ могат да направят след като видят старите му постове)?:)

Ноке ти къде ходи вчера бе? Викаме "аде - наказаха го и него"...:)
 
Р като Русия, или Р като Римайнд (което САЩ могат да направят след като видят старите му постове)?:)

Ноке ти къде ходи вчера бе? Викаме "аде - наказаха го и него"...:)
Празнувах с родата.

На фона на мазалото в тая тема @Blinky най-добре да ънбанва тупанфайтера и да му се примоли на колене да се върне... щото няма да е лесно получи прошка от него (много е честолюбив).
 
Празнувах с родата.

На фона на мазалото в тая тема @Blinky най-добре да ънбанва тупанфайтера и да му се примоли на колене да се върне... щото няма да е лесно получи прошка от него (много е честолюбив).
Ама него никой не го е банвал. Човекът има някакви сериозни ишута и честно казано не знам какъв реално е проблема там. :) Не е влизал, защото си има нещо за правене сигурно. А и няма да се учудя ако някъде другаде твори така като тук. :)
 
Така и не ми отговорихте на това :(
Пейстнах домейна в адресбара механично.
Добра идея е.
Кой ще влезе в ролята?
 
Е тва пък е още по-голяма конспирация: изчезна, върна се под друг ник (така каза другия ник - че бил тупана), каза че е жертва на псевдодемокрацията у форума и пак изчезна... Блинки, какво забога се случва тук, тва е почти Туин Пийкс:) Или е от войната, или от климата или от...аа, забравих, че и ти се бодна с третото дето щях да спомена;):) Бъзикам се:)
 
Последно от фиида, руснаците масово ловят украинци и ги карат да подписват документ, че няма да се бият с тях, като след това ги пускат. Всички от змийския остров са живи, въпреки че ги бяха обявили за мъртви. Единия се разплака, като му показаха видео на Зеленски, който ги обявява за мъртви. Тъй то ай лека
 
Пейстнах домейна в адресбара механично.
Добра идея е.
Кой ще влезе в ролята?
Не съм го обмислил, още се чудя да го регна ли :) Иначе много ми се иска сайтче да ловя такива като него. Пусто нямам време с тея нощни смени...
 

Горе