Украйна - Русия какво ви е мнението


Не посвам от ПИК, че са яко пристрастни но просто по темата за разрушенията на сградата материяла е подробен със видеа от различни ъгли и снимки след това...
Ужас ШОК стожера на на пропагандата Дойче Зеле -

Тези пет видеа за войната в Украйна са фалшиви

 


Крумов, от тези 5, само третото съм виждал. А в модерния свят където всичко се споделя, и всеки фарми карма или точки и гледания, така става. Проблема не е, че някой е объркал и е пуснал някое видео, което не знае дали е фейк или не е. Проблема е като се споделя и разпространява пропаганда на русийските парцалки за дезинформация, където според тях няма война, няма конфликт, те нямаха жертви до третия ден, въпреки че гледахме друго. Проблема е, че цялата им държава работи на този принцип с дезинформацията. Разбираш ли къде е разликата, на едните пропагандата им е нужна, за да имат морал и да продължавеат да защитават страната си, защото се стреля по улиците им, а на другите пропагандата им трябва, за да оправдаят една война, непредизвикана с нищо.

За трети път ти давам това

От Тас, руснаците цял месец лъжеха мръсно и долно и обясняваха как изобщо нямат никакви намерения да водят война или АГРЕСИЯ срещу Украйна, и че САЩ / Европа си измислят и лъжат.
 
Последно редактирано:
чакай да се сетя кой не работи нищо и седи по цял ден у форумите да пропагандира
Аз и в момента работя, мършо, въпросът е кой най-точно отговаря на горното описание?

И те предупреждавам да нападаш мен директно, защото при следващо такова отношение към майка ми, подбирам всички да пускат репорти и ще се наложи да се пенявиш само в редит следващите няколко дена.
 
Егати, само от скрийншота, изглежда че Русия не е обявила война на Украйна, а точно обратното. Там ли е и видеото на Марийчето и Лавров, че целия свят лъже, че ще провеждат война, а само си правят учението?



Russian MFA says Russia won’t invade Ukraine, blames US for ‘aggressive plans’

Maria Zakharova said it was "absurd" to say Russia nurtured any aggressive plans about Ukraine :hankey:
сигурно. не съм гледал подробно. Само проверих дали е активен тук.
 


Крумов, от тези 5, само третото съм виждал. А в модерния свят където всичко се споделя, и всеки фарми карма или точки и гледания, така става. Проблема не е, че някой е объркал и е пуснал някое видео, което не знае дали е фейк или не е. Проблема е като се споделя и разпространява пропаганда на русийските парцалки за дезинформация, където според тях няма война, няма конфликт, те нямаха жертви до третия ден, въпреки че гледахме друго. Проблема е, че цялата им държава работи на този принцип с дезинформацията. Разбираш ли къде е разликата, на едните пропагандата им е нужна, за да имат морал и да продължавеат да защитават страната си, защото се стреля по улиците им, а на другите пропагандата им трябва, за да оправдаят една война, непредизвикана с нищо.

За трети път ти давам това

От Тас, руснаците цял месец лъжеха мръсно и долно и обясняваха как изобщо нямат никакви намерения да водят война или АГРЕСИЯ срещу Украйна, и че САЩ / Европа си измислят и лъжат.
Идеята е, е масово видеата са фалшиви. Ни тук няма как да разбреме кое не е. За това трябва малко по-трезво да се реагира
 
Ужас ШОК стожера на на пропагандата Дойче Зеле -

Тези пет видеа за войната в Украйна са фалшиви

Е от тези видеа в DW мисля няма нито едно тука споделяно :) и нормално стремимсе да показваме истината, според теб каква полза има от фейк видеото?

Много моля за логично обяснение каква е ползата да се пуска точно в тоя форум фейк? Какво би спечелил някой от това?

Мисля всички искат война да няма и Путин да не натиска едни копчета! Аз фейк не пускам (съзнателно), затова съм помолил ако някое видео се докаже фейк да се сподели...

Но то вече и няма смисъл от видеата, ясно е че има война, водят се действия плаши се с ядрени удари! Освен да наблюдаваме, как ще свърши всичко друго незнам...
 
Хората тотално са изгубили връзка с действителността на повечето места в интернета и искрено вярват че украинците едва ли не размазват руснаците и скоро даже ще тръгнат към Москва...

Не ви ли прави впечатление примерно че САЩ седят като насрани и на практика зъб не обелват??

Задействайте ги тия мозъци малко, дей*а и стига сте поемали нефилтриран булшит директно м/у ушите.
 
Рашките дето мрънкат, че запада ще гони руската паплач пропагандираща фалшиви новини и руска пропаганда, наясно ли е в Русия колко се лежи за тази снимка?

0a2ae706-1a94-11e7-b4ed-ac719e54b474_image_hires_145124.jpg


Russia has banned a picture depicting President Vladimir Putin as a potentially gay clown.
Russian news outlets are having trouble reporting exactly which image of the Internet’s many Putin-gay-clown memes is now illegal to share. Because it’s been banned.
But the picture was described last week on the Russian government’s list of things that constitute “extremism.”
“Item 4071” is described as a picture of a Putin-like person “with eyes and lips made up,” captioned with an implicit anti-gay slur, implying “the supposed nonstandard sexual orientation of the president of the Russian Federation.”

 
Много хубава реч даде Зеленски, пък Лавров като го пуснаха на записано видео, хората напуснаха. Хохлите почват да се усещат, че никой не ги подкрепя в тая война. Ще разчитат само на руската пропаганда и разпространяването на фалшиви партенки.
 
Хората тотално са изгубили връзка с действителността на повечето места в интернета и искрено вярват че украинците едва ли не размазват руснаците и скоро даже ще тръгнат към Москва...

Не ви ли прави впечатление примерно че САЩ седят като насрани и на практика зъб не обелват??

Задействайте ги тия мозъци малко, дей*а и стига сте поемали нефилтриран булшит директно м/у ушите.
Е не е точно така, САЩ и Китай е дори по-добре да не се месят много много! Ядрените удари ще запукат и край!

Байдан в една от пресконференциите даже го питаха по този повод и дирекно заяви, че Путин ще ползва ядрени ракети и затова няма да се месят!

Такаче ти се замисли, когато единия плаши с ядрени оръжия какво точно може да му направиш?
 
Е от тези видеа в DW мисля няма нито едно тука споделяно :) и нормално стремимсе да показваме истината, според теб каква полза има от фейк видеото?

Много моля за логично обяснение каква е ползата да се пуска точно в тоя форум фейк? Какво би спечелил някой от това?

Мисля всички искат война да няма и Путин да не натиска едни копчета! Аз фейк не пускам (съзнателно), затова съм помолил ако някое видео се докаже фейк да се сподели...

Но то вече и няма смисъл от видеата, ясно е че има война, водят се действия плаши се с ядрени удари! Освен да наблюдаваме, как ще свърши всичко друго незнам...
Щом сам не разбираш, няма смисъл да ти обяснявам....
 
Е не е точно така, САЩ и Китай е дори по-добре да не се месят много много! Ядрените удари ще запукат и край!

Байдан в една от пресконференциите даже го питаха по този повод и дирекно заяви, че Путин ще ползва ядрени ракети и затова няма да се месят!

Такаче ти се замисли, когато единия плаши с ядрени оръжия какво точно може да му направиш?

Ми то бате се видя кой ескалира и кой деескалира ситуацията. Вчера Байдън относно това, че Русия са повишили ядрената готовност, каза че САЩ няма да го направи, защото иска деескалация на конфликта, а не ескалация като Путлер.
 
Аз и в момента работя, мършо, въпросът е кой най-точно отговаря на горното описание?

И те предупреждавам да нападаш мен директно, защото при следващо такова отношение към майка ми, подбирам всички да пускат репорти и ще се наложи да се пенявиш само в редит следващите няколко дена.
Блокирай го, какво се снимаваш с глупаци. Да ви имам и търпението, спрямо дадени индивиди
 
Хохлите почват да се усещат, че никой не ги подкрепя в тая война
Внимателно провери този си пост. Ама много внимателно.

Хохолетнофолізм, зневажлива назва українця
Хохол - етнофолизъм, унизително име за украинците
 
Щом сам не разбираш, няма смисъл да ти обяснявам....
Е обясни де? Аз мисля, че дори тези неща ги пиша да ти смеля инфото белким разбереш, правим ти безплатен анализ :)
 
Руснаците са предупредили Киев че ще хвърлят бомби по обекти и са призовали мирното население да се изнесе от някаква част от града за да няма пострадали цивилни. Сирени вият и хората се изнасят. Интересно ми е какво ще кажат после по телевизията
 
Нормалните хора, дайте да се местим https://hardwarebg.com/forum/showthread.php/302598-Временна-тема-за-Геополитика/page325 тук. И без това дискусия с тези от темата не може да става и дума, да ги оставим да си тровят в темата за антиваксърството и тук.

В хардуербг поне няма много дебили като тука, и такива не се толерират, които пускат фалшиви новини и пропаганда. Досега изчетох 100 страници и стават дискусии смислени, тука лека полека си става руски коптор.

Призовавам всички разумни да се преместим там, където може да се води дискусия, и русофилите там имат малко акъл, и стават сериозни дискусии, тука е руска антиваксърска кочина вмомента

Така или иначе пътя на тоя форум не го виждам, лека полека ще стане руска кочина и свърталище на антиваксъри и пропаганда и конспирацийки.


@elflame , @EGraphix , @Ivo_ , @metaverse , не знам дали пропуснах някой от активните, май да - дайте да се изнасяме от руската кочина, тука е загуба на IQ.

и мерси на @Sky , че даде форума.
 
В хардуербг поне няма много дебили като тука, и такива не се толерират, които пускат фалшиви новини и пропаганда
Страхотна идея да се разкараш. И като гледам напълно отговаряш на условието за достоверност на информацията.
 

Горе