Украйна - Русия какво ви е мнението

Отделно не мога да разбера защо във всички клипчета патриотично настроените украинци не говорят ридна мува, а на забранения руски език

Те и по интервютата като минават границата са едни ухилени и ведри, все едно идват на почивка тук. Ама споко, като се намърдат и афганистанците покрай тях всички ще пропищите :)
 
Повярвай ми, имаме повече но не всеки знае
Предполагам, че е напълно възможно. Но информацията ми е от човек, който е част от ангажираните с поддръжката им. Затова в голяма степен му вярвам.
 
Украйна изпълни предназначението си, скоро ще е забравена като миризлив парцал от САЩ !
А каква е целта на всичко случващо се ?
11.09.2001 , след "атентата" на световния търговски център, САЩ рестартираха икономиката си с войните в Близкия Изток !
Ограбиха и още грабят нефтените находища в Ирак, Либия, Сирия !
Но идва нова криза и трябва да грабят някой друг ..а то никой слаб не остана, освен ЕС.
Пуйката е гледана добре и е тлъста !
Целта на проекта Украйна като АнтиРусия е стар.
Целта бе да оставят Русия без избор и да отрежат Европа от Русия и после да правят с нея каквото си искат, икономически и физически !
Европа вече ще е напълно зависима от САЩ, от ресурси, военно, политически..
Всичко което им каже САЩ, ще се изпълнява безпрекословно.
Европа ще си тегли патрона сама !
Русия ще оцелее и ще се развива, но стената вече е изградена !
Украйна ...просто това там е ад, ад който продължава 8-ма година и чак сега всички го видяха, кървава рана която ще боли дълго !
Света се раздели на 2 и това е факт !
Англия, мозъка на операцията, предвидливо избяга от ЕС !
Едната половина ще живее без другата много години, кой ще оцелее и кой ще загине ...не мога да знам.
Знам, че идват тежки времена.
Едни зад океана ще пируват, а останалите ще плащат сметката !
 
Щом и Беларус се намеси.. ся остана и някой да застане към Украйна и ..
 
Зъбенето през монитора и срещата на хора лице в лице са много различни неща. Вярвам, че човека е станал такъв поради брой еволюционни причини като една то тях е именно самоконтрола и трезвото мислене. Добротата поражда доброта и когато хората започнат да я губят всичко друго губи смисъл. Вярвам в логиката. И да, имам повече клоня към твоето определение. ;) Не мисля, че е тряжва да слаба черта на характера. И гледам пост над твоя как се изливат лай*на. :)
Направи една анкета- кой е за Украйна-кой за Русия, кой неутралите- кой не му пука.
Да се спре тази канонада от думи.Ако бяха в бизнеса си така сигурно Бил уиндоуса щяха да подминат
 
Направи една анкета- кой е за Украйна-кой за Русия, кой неутралите- кой не му пука.
Да се спре тази канонада от думи.Ако бяха в бизнеса си така сигурно Бил уиндоуса щяха да подминат
Анкетите са достъпни за всеки, който реши да пусне. Няма проблем да се пуснат и от някой, който много иска да знае тази информация. Но ще е поредната тема, в която ще гледаме злобни и грозни постове. :)
 
Анкетите са достъпни за всеки, който реши да пусне. Няма проблем да се пуснат и от някой, който много иска да знае тази информация. Но ще е поредната тема, в която ще гледаме злобни и грозни постове. :)
дай жокер къде са във форума.
 
Нибойти са. Мъск иде с два кашона кастофони.
 
Дано коментара от президента стигне до на някои кратуните, че Янев не става за военен министър и няма да прави политически проект с него, вместо да се реве за оставка на премиера :)

 
Някой знае ли какво се прави при война ? При ядрена атака ? Някой знае ли как да се подготви за инфлация и криза ? Ако няма петрол ? Ако няма ток ? Ако е и инфлация и фалити, безработица ?
 
Имаме късмет че сме близо до Турция, щото те имат ПВО C-400 взети от Русия имат и Патриоти от САЩ което е много добре и може да помогне евентуално при ядрена атака, мисля че поне до Пловдив от границата няма да се позволи да се стреля, понеже е много близко до границата хахах
 
Да си кажа честно, не че някой го бо̀ли, но ей заради такива спорове тук и в темата за ваксините, накрая се превръщаме в сбирщина, а не в народ. В случая, в тези вече 90+ страници, какво значение има кой какво мисли, че е правилно, и кой харесва/мрази Путин? От днеска, от човек навътре в нещата знам, че имаме точно 3 наши МИГ-а годни да отлетят и май няколко СУ-та . Останалите не могат, т.е. възможно е да могат, но не са минали ремонт и се считат за негодни. Не знам до колкото си давате сметка, че ако нещо тръгне да ни се случва, тези с които се карате тук ще са тези, на които бихте разчитали за помощ. Понеже ако разчитате на Нато, нека ви напомня че не знаеме дали изобщо биха се опитали да ни опазят дори. Обаче така се овълчва цялата работа, че накрая не знам дали няма да се избиеме един друг, без да е нужно никой да ни напада.
Има си бутон да скриете мненията на тези, които ви дразнят. Ползвайте го.
Еми не обръщайте внимание. Кво сега. Въпросният, щях даже ника му да забравя вече , ако не го куотвахте и споменавате постоянно.
 
Абе 3 ден гледам По лайв камерите КИЕВ и през деня и през ноща и никакви стрелби, атаки, бомби нищо такова не се вижда има 5 различни камери през деня ако не поне вечерта ще се вижда и нищо подобно.. каква е тази война с тази ДЪЛБОКА ТИШИНА
 
Те и по интервютата като минават границата са едни ухилени и ведри, все едно идват на почивка тук. Ама споко, като се намърдат и афганистанците покрай тях всички ще пропищите :)
 
Който има претенции за обективно мнение по отношение на конфликта Русия-украйна, може да се запознае тук с историята на техните отношения.

Интервюто е от преди 7 години и казаното в него е по-актуално от всякога

Става въпрос за анализ на проф. Сивън Коен, а не за интервю с Путин. :)

 
Някой знае ли какво се прави при война ? При ядрена атака ? Някой знае ли как да се подготви за инфлация и криза ? Ако няма петрол ? Ако няма ток ? Ако е и инфлация и фалити, безработица ?
Ама те ако си мислят, че който не е ходил в казарма, и не е в запаса ще гледа отстрани, много много се лъжат.
 
Ама те ако си мислят, че който не е ходил в казарма, и не е в запаса ще гледа отстрани, много много се лъжат.
Не, но то има неща елементарни. Например ако гръмне бомба с асаньора ли ще слезеш, пеш ? Ще хукнеш за храна ли или ще останеш вкъщи. Ами ако си навънка ? Ако е атомна ще тръгнеш за храна и вода или ще останеш вкъщи ?
 
Последно редактирано:

Горе