Украйна - Русия какво ви е мнението

Още един удар ще има по долара.

Русия от година се подготвя и разтоварва доларите си...... С кеф ще си бърша д-то с долари.
Сега се разгледах втоп държавите които държът долари и май всички са готови да се освободят от доларите си....

Rank
Country

Foreign Currency Reserves (in billions of U.S. dollars)

1

China

$3,222.4 (November 2021)

2

Japan

$1,259.9 (January 2022)

3
Switzerland$1,033.8

4
India
$569.9

5
Taiwan
$548.9 (January 2022)*
6Hong Kong
$478.7

7
Russia
$463.9

8
South Korea
$437.5

9
Saudi Arabia
$429.5

10

Singapore

$407.8
 
Не знам защо все още се опитваш да водиш някакъв диалог. Да си повтарят едно и също папагалите и това е :). Разбира се, те ще казват същото за нас, но в крайна сметка времето ще покаже кой прав и кой крив.
Именно, времето ше покаже.

Тука просто предлагаме психотерапевтична помощ за всички с "когнитивен дисонанс", т.е. уверени че Украйна пичели войнатъ..
Не за друго, ами за да не ги удари реалността твърде рязко.
 
Именно, времето ше покаже.

Тука просто предлагаме психотерапевтична помощ за всички с "когнитивен дисонанс", т.е. уверени че Украйна пичели войнатъ..
Не за друго, ами за да не ги удари реалността твърде рязко.
От тази война няма да има печеливши, само губещи, въпроса е кой повече?
 
Ся не знам коя от двете мастии лъже - Нюланд или Мустаката?

 
Хахахахаха - га ти ''помагат'' наглосаксонците е така

 
Русия от година се подготвя и разтоварва доларите си...... С кеф ще си бърша д-то с долари.
Сега се разгледах втоп държавите които държът долари и май всички са готови да се освободят от доларите си....

Rank
Country

Foreign Currency Reserves (in billions of U.S. dollars)

1

China

$3,222.4 (November 2021)

2

Japan

$1,259.9 (January 2022)

3
Switzerland$1,033.8

4
India
$569.9

5
Taiwan
$548.9 (January 2022)*
6Hong Kong
$478.7

7
Russia
$463.9

8
South Korea
$437.5

9
Saudi Arabia
$429.5

10

Singapore

$407.8
Чудя се какво ще последва, ако наистина решат да вземат активите, които Русия държи навън. Ще им развържат ли ръцете?
Дали извиването на ръце може да стане развърване?
 
Чудя се какво ще последва, ако наистина решат да вземат активите, които Русия държи навън. Ще им развържат ли ръцете?
Дали извиването на ръце може да стане развърване?
В едни други времена един друг ръководител взимаше имотите и ценностите на една определена нация :).. Днеска като гледах украинския президент пред САЩ как говорише и ми напомня точно на тези времена.....
 
Аз повтарям, че Англия си продаде старите оръжия "за защита" на Украйна и ще иска плащане за това от началото когато го обявиха, ама никой не слушаше. Всичко ще си платят и ще вкарат държавата в рецесия без да идват войски от САЩ....
Всеки си разпродава/дарява старата техника (дори Полша си дава старите МИГ-ове и срещу това ще получи Ф-ки от САЩ).....
 
Това сега цензура и пропаганда ли е или "специална културна операция"?

"В специално разширено заседание на Комисията по култура към Държавната дума в Москва, в присъствието на гости и медии, властта предупреди културните дейци какво се очаква от тях в условията на санкции и специална военна операция. Очаква се никой да не се отклонява от линията, начертана от президента, защото тя е единствено правилната — освен ако не иска да бъде смятан за предател. Самите творци нямаха думата на заседанието. Трябва да спре тази игра на псевдодемокрация, предупредиха депутати в заседание-машина на времето."
 
И никой не го притесняват отчетите и инструктажите на европейските лидери пред господарите от сащ. Вчера оная дуда им ходи на крак. Тука пък ще идва шефа на пентагона ли, не помня какъв помияр по чин беше... Яко инструктаж на раята, ама иначе ние сме били руски роби. Аз не знам по соца дали е било чак такова дърпане на уши и коленичене пред господарите.
 
Хахахахаха - га ти ''помагат'' наглосаксонците е така

Ще може ли линк към изказването му, че аз не намерих
 
Това сега цензура и пропаганда ли е или "специална културна операция"?

"В специално разширено заседание на Комисията по култура към Държавната дума в Москва, в присъствието на гости и медии, властта предупреди културните дейци какво се очаква от тях в условията на санкции и специална военна операция. Очаква се никой да не се отклонява от линията, начертана от президента, защото тя е единствено правилната — освен ако не иска да бъде смятан за предател. Самите творци нямаха думата на заседанието. Трябва да спре тази игра на псевдодемокрация, предупредиха депутати в заседание-машина на времето."
Това е точно каквото правят в ес ес - нищо повече.

Да си припомняме ли в кои натовски страни се влиза в затвора ако засвидетелстваш симпатии към Путин и Русия?
 
защото тя е единствено правилната — освен ако не иска да бъде смятан за предател.
Интересно. Преди две седмици Монката Паси каза същото отнасящо се за "демократичните" държави, медии и творци и тогава беше правилно, нооо сега не е понеже в Русия искат същото.

Малеее, какви .............. сте. Няма да изполвам епитети по твой или адрес на друг опонент. Обаче сте мега зле. Няма се тръшкак като вас,но определено сте жертви....
 
Припомни.
Абе вие не знаете ли как се ползва гугъл, бе? Да не съм ви секретарка. Върни назад в темата и ще намериш линове - пускани са няколко.
 

Горе