Украйна - Русия какво ви е мнението

Руско дронче бомби някакъв Айдаровски бивак посред нощ...

 
Продължаваме по план

"Началникът на Националната гвардия Виктор Золотов се изказа вчера по време на църковна служба, водена от патриарх Кирил:

Бих искал да кажа, че да, не всичко върви така бързо, както бихме искали, посочи Золотов, който е отговарял за личната сигурност на Путин, а думите му бяха публикувани на сайта на Националната гвардия."
 
Продължаваме по план

"Началникът на Националната гвардия Виктор Золотов се изказа вчера по време на църковна служба, водена от патриарх Кирил:

Бих искал да кажа, че да, не всичко върви така бързо, както бихме искали, посочи Золотов, който е отговарял за личната сигурност на Путин, а думите му бяха публикувани на сайта на Националната гвардия."
Голем кеф, браво. Малко забавяне и чичкосамовитепразнотиквеничковчета видяха ''мега провал''.

Руснаците предполагаха, че до това време цивилните ще са напуснали регионите на бойни действия и ще могат спокойно да си изчегъртат гадната нацистка паплач от лицето на земята. Кой да предположи, че нацистите ще пречат на жените и децата да се евакуират и ще ги използват като жив щит?...

И бавно ще стане, а може би именно такъв е планът на сащ? Та Европа все още диша, гадта недна, а не трябваше..
 
Нандибандулини, що ставаш в 5 часа събахлем??!! :oops: Не е ли рано за реколтата :D:D:p
Щото ме събуждат разни гадове..

Не е драма. Аз по природа съм си кокошка. Обичам да посрещам изгрева, пиейки кафенце на фона на кукуригащия комшийски петел. ;)
 
На летището в Херсон, изглежда че всичко е по план.

The Ukrainian military destroyed a number of Russian military helicopters at the Kherson International Airport Tuesday, new satellite images from Planet Labs show.

1647417029952.png

И санкциите вървят по план.

"Искам да отбележа, че президентът Байдън е младши, така че може да са санкционирали баща му, вечна му памет", заяви говорителката Джен Саки.

Пълното име на американския президент е Джоузеф Робинет Байдън-младши. Името на баща му е Джоузеф Робинет Байдън-старши и това име е въведено в списъка със санкции.
 
Последно редактирано:
Щото ме събуждат разни гадове..

Не е драма. Аз по природа съм си кокошка. Обичам да посрещам изгрева, пиейки кафенце на фона на кукуригащия комшийски петел. ;)

Казах ти аз да не пиеш бира - вдига кръвното и нема спане, минавай на водка, наеш как се нанка сладко :)
Ако не, и тебе ше те мажеме с конопено масло :D
 
Казах ти аз да не пиеш бира - вдига кръвното и нема спане, минавай на водка, наеш как се нанка сладко :)
Ако не, и тебе ше те мажеме с конопено масло :D
Пия само вода, чай и сок от алое. Кафе -само сутрин.

На големи празници може чаша бира или 1-2 глътки бейлис/лимончело. Това ми е капацитета. ;)
 
 
oie-N2b2-QEb-WPa4-W.jpg
Продължаваме по план
 
Това е за нандибани по нейния новосветовнатовски редови въпрос.

"
"Неутралният статут на Украйна се обсъжда сериозно на преговорите във връзка с исканията на Русия за гаранции за сигурност. Русия е готова да търси всякакви варианти за осигуряване на сигурност - както за своята, така и за тази на Украйна и Европа, с изключение на разширяването на НАТО", заяви руският външен министър Сергей Лавров. Ситуацията е епохална, върви битка за това как ще изглежда новият световен ред", заяви Лавров
"
 
Таман укрите разтовариха "хуманитарната" помощ от Запада... и бум.

 
Казах, че няма да се включвам, но това няма как да не го споделя без въобще да чета горните помии, вие хора не работите ли, задачи нямате ли, личен живот? Постове с помии колкото цели книги, кой ще ги чете бе?

Ай чао

"За съжаление през последните години работих в Първи канал, занимавах се с кремълска пропаганда. И в момента много се срамувам от това."

Марина Овсянникова
 
Бойно поле Земя. Битката за човечеството започна.
@етерИум кво ще искаш да ми напишеш един мини роман, аз ще помагам.
Или да ходя да го търся в харварето? Кво направихме. Изгонихме един креативен човек...
 
Последно редактирано:
''Това означава, че нарастващите цени на петрола помагат на Путин. Повишаващите се цени на петрола правят Путин, саудитците, венецуелците и дори иранците много по-богати. Защо?


Защото Русия все още може да продава петрола си на световните пазари, защото светът не се присъедини към нашия бойкот. За какво говори това? Това говори за факта, че губещият в тази игра изобщо не е Владимир Путин. Той е победител. Губещите са Съединените щати и това далеч не е само петролът.''

сащ-ците яко са започнали да привеждат новия световен ред в действие

Искам Методи Версията да се включи със задълбочен анализ на това изказване на Такър

 
Бойно поле Земя. Битката за човечеството започна.
@етерИум кво ще искаш да ми напишеш един мини роман, аз ще помагам.
Или да ходя да го търся в харварето? Кво направихме. Изгонихме един креативен човек...
Чак изгонване е доста силно казано, че дори и не можете.
 
Чак изгонване е доста силно казано, че дори и не можете.
Айде на бас, че можем. Едно 100-на страници поне. Виждам хит на хоризонта.
 

Горе