Украйна - Русия какво ви е мнението

В анкета-темата ми се включиха хора, които явно имат някакъв творчески интерес.
Хора? Множествено число? Добре, оставяме ги да се изявяват.

И мога да ти кажа, че ако не се бях включила първа, може би темата ти/анкета щеше да си остане непосетена. Няма защо да ми благодариш.
 
сънувах черно куче, което ми донесе черно коте :rolleyes:

giphy.gif


За теб винаги съм готов! Заповядай :)
Кой говори за мен , аз съм слаба ракия и потенциал нямам за такива неща ;)
 
И мога да ти кажа, че ако не се бях включила първа, може би темата ти/анкета щеше да си остане непосетена. Няма защо да ми благодариш.
Да бе и аз забелезах че имаш фенбаза дето се мъкнат като кученца подир полата ти от тема на тема.
 
И мога да ти кажа, че ако не се бях включила първа, може би темата ти/анкета щеше да си остане непосетена. Няма защо да ми благодариш.
Да не си Луи XIV
 
giphy.gif



Кой говори за мен , аз съм слаба ракия и потенциал нямам за такива неща ;)

Ако шефчетата не ме блокират, след великият ти за разплата и изпълнен с надежда за възмездие и изява - петък, ще останат само разхвърляни парчетии от малки миризливи тролчета :p

Чакам, е го е къде е петък :)

ПС: А посранника?? ;)
 
Ако шефчетата не ме блокират, след великият ти за разплата и изпълнен с надежда за възмездие и изява - петък, ще останат само разхвърляни парчетии от малки миризливи тролчета :p

Чакам, е го е къде е петък :)

ПС: А посранника?? ;)
Току що се натъкна на ЕМП и не знаеш как да реагираш.
 
Току що се натъкна на ЕМП и не знаеш как да реагираш.

Напротив, както виждаш съм приел предизвикателството :p

А ти иначе какъв се явяваш в случая? Не ми казвай, че днес успя да си изпуснеш нервичките и да разкриеш една част от истинската си същност :D
 
 
Напротив, както виждаш съм приел предизвикателството :p

А ти иначе какъв се явяваш в случая? Не ми казвай, че днес успя да си изпуснеш нервичките и да разкриеш една част от истинската си същност :D
Нищо не знаете за истинската ми същност. Използвате Нанди да ви покрива.
 
Няма как да е превзета, като е очевадно, че няма никой там. Някой е влязъл да се снима в двора на изоставена къща :)
 
Няма как да е превзета, като е очевадно, че няма никой там. Някой е влязъл да се снима в двора на изоставена къща :)
Пише, че е влязъл, сменил е ключалките и е обявил къщата за готова да посреща украински бежанци.

А пък тук пише нещо много интересно. История с подготвка за бъдещето, понеже май ще я повторим

 
Някой разбрал ли е, че е имало такъв митинг в София?? Ай да ходим, а!

275977616_5242508882480164_1249285683740247013_n.jpg
 

Human Rights Watch към Украйна: Спрете да нарушавате правата на руските военнопленници

За публикуването на видеозаписи, в които те са принудени да изразяват разкаяние за действията си, украинските власти бяха разкритикувани и от Червения кръст.

Тъпите укри как си набиха с фалшивите видеа :)
 
Някой разбрал ли е, че е имало такъв митинг в София?? Ай да ходим, а!

275977616_5242508882480164_1249285683740247013_n.jpg
Това е от днес в Киев. Не твърдя на 100%, че е достоверно ще трябва да ровна да го намеря още някъде.
 

Прикачени файлове

  • 1647509043375.jpg
    1647509043375.jpg
    241.8 KB · Преглеждания: 8
  • 1647509035453.jpg
    1647509035453.jpg
    249.4 KB · Преглеждания: 8
  • 1647509029015.jpg
    1647509029015.jpg
    255.2 KB · Преглеждания: 8
Нанди София е голяма за теб, но ако все пак си го решила звънкай
Е, била съм на протести в София, до центъра мога да се оправя. Опасявам се само, че ако отида, напрежението може да ескалира и митинга да се премести на Козяк при козата мустака
 

Горе