Украйна - Русия какво ви е мнението

Някой разбрал ли е, че е имало такъв митинг в София?? Ай да ходим, а!

275977616_5242508882480164_1249285683740247013_n.jpg
Аз бях се зарекъл да не пиша в тая тема, тъй като е безпредметно, но моля те не ми рекламирай шепа комунисти, които са излязли в София, за да пропагандират налудничевите си идеи... нормално е, тъй като нашата изчекната демокрация позволява на подобни хора да дефилират в центра и да ни излагат пред цяла Европа. Ако любимият на Крумов авторитарен режим съществуваше, тия нямаше да ги има. Ходи и ти де, аз като ти следя постовете, ми става пределно ясно, за какво става дума. Как беше "За Сталина. за родину" хахаха.
 
Ае последно време много влизат в медийното пространство бившите управляващи.
Доста нискобюджетен сценарий, ама е ясно какво следва. :)
Истерията е пълна по Нова. Живи вериги, пищят жени и мъже пред къщата на Боци...
 
да пропагандират налудничевите си идеи..
Това, че машата на сащ нато е агресивна групировка, която сее смърт и разруха, е налудничаво? Браво, бе джендър. Утре ще ни набухат в една напълно ненужна, но планирана от тях война, в която нашите домове, а не техните ще бъдат разрушени. Ти за кво мислиш, че утре идва оная смрадлива чернилка?
 
Това, че машата на сащ нато е агресивна групировка, която сее смърт и разруха, е налудничаво? Браво, бе джендър. Утре ще ни набухат в една напълно ненужна, но планирана от тях война, в която нашите домове, а не техните ще бъдат разрушени. Ти за кво мислиш, че утре идва оная смрадлива чернилка?
Ти си ми под нивото, така че наистина не си заслужава да водим диалог... ти реално не водиш диалог, а обиждаш и повтаряш онова, което всички комуняги и псевдопатироти казват. Ти нали се сещаш, че колкото и да се пънеш в тоя форум, нито България ще излезе от НАТО, нито общественото мнение ще се пормени относно агресора Путин и манията му да владее територии.

Миеш си ръцете с фрази от сорта агресиваната групировка НАТО и смяташ, че на някой му пука какво пишеш. Наблюдавам постовете ти постоянно и гледам как си вярваш. Постоянно пишеш ние това, ние онова... кои сте тия вие или смяташ, че 6-7 русофили от форума са представителна извадка на общественото мнение ли? Пиши си няма проблем, все пак за това е форум, но не се взимай прекалено на серизоно, защото твоето мнение не е "Гласът на България", колкото и неприятно да ти е.

Що се касае до агресивното нападение срещу Украйна, за него вече се каза и изписа много. Самият руски народ вече усеща "дебелия" и осъжда политиката на РФ. Да, знам, че ще ме наречеш джендър, соросоид, подлога и прочие, свикнал съм да ви слушам глупостите, но когато фактите говорят и боговете малчат.
 
общественото мнение
Ще пропусна другите ти словесни еквилибристики. Та общественото мнение е доста по различно от това което си мислиш. За да не страдате от заблуди би трябвало когато има някаква спорна ситауция да не се обграждате само със съмишленици за да сте напълно наясно наистина каква е ситуацията.

В русофобските форуми Украйна утре превзема Москва, в крайните русофилски Русия превзема Берлин отново... Разбирам душевните терзания на всяка фракция, но за съжаление са далеч от реалните събития...
 
И ти с този чуден подпис "ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ УКРАЙНА!" знаеш фактите, така ли?
Фактите се достояние на цяла Европа, аз не съм открил топлата вода, макар че следя този конфликт от много време. Фактите са видими, те са неуспорими, колкото и някои да се опитват да ги изопачат. Друг е въпросът, на кой и какво му изнася да вижда, да чувства и да разсъждава. Разбира се, няма да продължавам да пиша, тъй като вече обещах, че тази тема отдавна е затворена за мен. Писах, тъй като ми предложиха снимка с 20 човека, които държат някакви плакати. Тия хора сме ги виждали много отдавна и не мисля, че те са обещствената извадка. Айде да не си пускаме снимки, да разгледаме кои са тези герои на съвременна България, защото ще превърнем тази иначе сериозна тема в истински цирк.
 
Фактите се достояние на цяла Европа, аз не съм открил топлата вода, макар че следя този конфликт от много време. Фактите са видими, те са неуспорими, колкото и някои да се опитват да ги изопачат. Друг е въпросът, на кой и какво му изнася да вижда, да чувства и да разсъждава. Разбира се, няма да продължавам да пиша, тъй като вече обещах, че тази тема отдавна е затворена за мен. Писах, тъй като ми предложиха снимка с 20 човека, които държат някакви плакати. Тия хора сме ги виждали много отдавна и не мисля, че те са обещствената извадка. Айде да не си пускаме снимки, да разгледаме кои са тези герои на съвременна България, защото ще превърнем тази иначе сериозна тема в истински цирк.
Нищо не разбираш. Нито аз пък разбирам. Какво разбираш от политика ли ?
Ти на България не знаеш политиката пък световната …
То и по ТВ ши кажат махаме тоз слагаме ония щото по-добре ама дали е така и защо го сменят никой не знае пък най-малко ние.
 
Нищо не разбираш. Нито аз пък разбирам. Какво разбираш от политика ли ?
Ти на България не знаеш политиката пък световната …
То и по ТВ ши кажат махаме тоз слагаме ония щото по-добре ама дали е така и защо го сменят никой не знае пък най-малко ние.
Трябва ли да се чувствам неудобно?
 
Ти си ми под нивото, ...
Определено ти е над нивото, поне що се отнася до патриотизъм, щото един патриот поне е научил добре родния си език и правописът му е на ниво... хеле пък ако говорим за "копирайтър", сеещ творенията си из интернета и съответно мултиплициращ неграмотността си сред невинната българска младеж.

... която и без това си е достатъчно зле, ако съдим от някои форуми :)
 
Трябва ли да се чувствам неудобно?
Не. Просто казвам. Защото човек си мисли нещо и го приема, че е прав. Едните приемат, че ЕС е добър и полезен и са сигурни в това, другите пък казват, че не е добре. Всъщност обаче е много трудно да знаеш кое е добре или не със сигурност. Може просто да дадеш мнение
 
Определено ти е над нивото, поне що се отнася до патриотизъм, щото един патриот поне е научил добре родния си език и правописът му е на ниво... хеле пък ако говорим за "копирайтър", сеещ творенията си из интернета и съответно мултиплициращ неграмотността си сред невинната българска младеж.
Ами край... значи прекратявам работа, щом ти ми правиш забележка, значи няма проблем. Срамувам се от себе си и се извинявам. Моите клиенти са в голяма заблуда, тъй като не си ги просветлил колко неграмотен съм аз и как заблуждавам българската младеж.
 
Не. Просто казвам. Защото човек си мисли нещо и го приема, че е прав. Едните приемат, че ЕС е добър и полезен и са сигурни в това, другите пък казват, че не е добре. Всъщност обаче е много трудно да знаеш кое е добре или не със сигурност. Може просто да дадеш мнение
Аз моето мнение го давам в този форум от 2007 година, това не са ми първите изяви тук.
 
Аз моето мнение го давам в този форум от 2007 година, това не са ми първите изяви тук.
Така е просто няма смисъл да се карате.
Никой не знае как е. Така че “фактите” нищо не означават. Мога да ти покажа факти преди 20г дето сега са други.
 
Така е просто няма смисъл да се карате.
Никой не знае как е. Така че “фактите” нищо не означават. Мога да ти покажа факти преди 20г дето сега са други.
Окей, разбрах! Желая ти лека вечер.
 
  • Like
Реакции: OSH
Фактите се достояние на цяла Европа, аз не съм открил топлата вода, макар че следя този конфликт от много време. Фактите са видими, те са неуспорими, колкото и някои да се опитват да ги изопачат. Друг е въпросът, на кой и какво му изнася да вижда, да чувства и да разсъждава.
Трябва да е някоя радиостанция, наречена Европа, към която си се вързал. Някои факти може да са видими, но всички факти никога не могат да бъдат видими. Твоето мнение по въпроса е просто една интерпретация, създадена на базата на разни неща, които си дочул от тук и там.

Ще дам пример. Всички знаем торент сайта Замунда. Беше си един сайт, докато един ден един от админите клонира базата данни и направи клонинг. От тогава са два сайта. Тогава главните действащи лица разказваха какво уж се било случило... това сега няма значение, но важното е, че когато има вражда, всеки си знае неговата и определено не може да се постави на мястото на опонента си. При това положение няма една истина, а има няколко гледни точки, които освен всичко могат и да се променят във времето. Разбираш ли, че не можеш да си мечтаеш да знаеш дори половината от нещата, които са в главите на главните действащи лица, камо ли да излизаш тука да ми твърдиш как си знаел всички факти. Можеш да предполагаш, но няма как да знаеш всичко, няма начин.

Разбира се, няма да продължавам да пиша, тъй като вече обещах, че тази тема отдавна е затворена за мен.
Най ги обичам тия. Ей, аз не те знам кой си, но вече всички знаем, че не си държиш на обещанията :)
 
Трябва да е някоя радиостанция, наречена Европа, към която си се вързал. Някои факти може да са видими, но всички факти никога не могат да бъдат видими. Твоето мнение по въпроса е просто една интерпретация, създадена на базата на разни неща, които си дочул от тук и там.

Ще дам пример. Всички знаем торент сайта Замунда. Беше си един сайт, докато един ден един от админите клонира базата данни и направи клонинг. От тогава са два сайта. Тогава главните действащи лица разказваха какво уж се било случило... това сега няма значение, но важното е, че когато има вражда, всеки си знае неговата и определено не може да се постави на мястото на опонента си. При това положение няма една истина, а има няколко гледни точки, които освен всичко могат и да се променят във времето. Разбираш ли, че не можеш да си мечтаеш да знаеш дори половината от нещата, които са в главите на главните действащи лица, камо ли да излизаш тука да ми твърдиш как си знаел всички факти. Можеш да предполагаш, но няма как да знаеш всичко, няма начин.


Най ги обичам тия. Ей, аз не те знам кой си, но вече всички знаем, че не си държиш на обещанията :)
И Лавров обеща, че няма да нападат Украйна, ама нейсе...

Ето сега ще видиш, че съм сериозен, тъй като повече няма да отговорям на евтини провокации.
 

Горе