Украйна - Русия какво ви е мнението


Малко хляб да предоставя
 
"Също така се обсъжда противоракетна отбрана. Изхождайки от прагматични съображения, те предполагат, че могат да поискат от членовете на НАТО, които все още притежават системи за ПРО съветско производство, че те ще ги защитят. Искам да напомня на всички страни, които могат да разглеждат тази идея, че съветските системи и системите руско производство се намират там в съответствие с междуправителствени споразумения и договори, които имат също сертификат на потребителя. И този сертификат не позволява изпращането им в трети страни", заяви Сергей Лавров.

 
Интересно кой точно говори за международни споразумения, който ден преди войната, обяви, че НАТО нагнетяват напрежението, и никога не биха нападнали Украйна, и само си правят ученията.
Не виждам какво би направил Лавров, при положение, че много добре знае какво е Article 5 от НАТО.

България има свой интерес, време е да заменим С300, с нещо по-добро, тези са от 1987ма година и дори нямат разпознаване, не знам дори защо сега чак сме се сетили за С300, като това е трябвало отдавна да бъде сменено. Дано Петков да си изиграе картите правилно.
 
Последно редактирано:
Към момента май-всички прайм руски политици и военни, поне известните втвърдяват дори още повече.

Медведев, който се смяташе за мекия и тн. е наговорил такива неща в сравнение с които говоренето на Путин май е по-мекото.
 
Към момента май-всички прайм руски политици и военни, поне известните втвърдяват дори още повече.

Медведев, който се смяташе за мекия и тн. е наговорил такива неща в сравнение с които говоренето на Путин май е по-мекото.

Нормално, целият свят ги заклейми и обяви дейността им за престъпна, не им остава друго освен да влошават тона, Русия няма полезен ход вмомента, лошото е, че народа им ще страда заради глупостите им с Крим и Украйна, такива санкции не е имало никога срещу никоя страна, имам познати в Русия и изобщо не се кефят на Кремлинските глупости, всеки гледа да имигрира на запад, защото знаят каква мизерия и липса на стоки / услуги идва.

пс: от 2014 като си присъединиха Крим, руснака обедня 3 пъти, а Крим изобщо не стана Лас Вегас на Европа.
 
Нормално, целият свят ги заклейми и обяви дейността им за престъпна, не им остава друго освен да влошават тона.
Нормално, ама Русия не е Ирак. И към момента там няма истерично говорене. Съвсем сериозни са.
В другия медиен свят Путин почнаха да представят като Хитлер, но напоследък го представят като Сталин.
Направи си някакви изводи.
 
Нормално, ама Русия не е Ирак. И към момента там няма истерично говорене. Съвсем сериозни са.
В другия медиен свят Путин почнаха да представят като Хитлер, но напоследък го представят като Сталин.
Направи си някакви изводи.

Обади се по телефона на някой от Русия и ще ти каже за какво става въпрос вмомента. Долара неофициално върви 350-400 рубли, масово се изнасят грамотните хора. А Сталин не е модел за подражание, живеем в 21-ви век. Тук плачем от 8 процента инфлация, там вмомента е 80. Нещата са много зле за работещият и образован руснак.
 
Радио Китай

 
Радио Китай


Разбра ли се последно, има ли го славянския вирус или го няма, който се предава по птиците и заразява руснаци? Изслушах я отново и не разбрах, какво скандално мисли, че има в една лаборатория, която се занимава с изследвания и разработки.
 
Офф, таман се махнат няколко промити кратуни и се пръква нова на фронта, която да ни убеждава колко лош е Путин и колко добри са агресорите от сащ, които директно или задкулисно запалиха всички войни по света след втората световна.
 
Офф, таман се махнат няколко промити кратуни и се пръква нова на фронта, която да ни убеждава колко лош е Путин и колко добри са агресорите от сащ, които директно или задкулисно запалиха всички войни по света след втората световна.

Аз САЩ не съм споменал, мисля, че темата е за Украйна и Русия, не знам кое те възмущава толкова от споделеното какво смятат познатите ми от там. Ако имаш наблюдения сподели, ще се радвам да чуя, а и "промита кратуна" ме прави защото не одобрявам действията на Кремъл?
 
Последно редактирано:
какво скандално мисли, че има в една лаборатория, която се занимава с изследвания и разработки.
Малко по-скандално от размахване на епруветки в ООН :D
 
  • Like
Реакции: OSH
Малко по-скандално от размахване на епруветки в ООН :D

Дай някакви факти, утре ще кажат, че и анти гравитационно оръжие са разработвали, не може да хвърляш някакви неща, и след това да не представяш документи. Да не говорим, че тези опасни лаборатории, са им на километри от тях, в страна пълна с ГРУ/ ФСБ агенти, не зная как не са разбрали преди това и не са алармирали всички. Лаборатории има много, обяснете какво толкова ви притеснява точно в тези лаборатории, искам да разбера и какъв е този вирус, дето заразявал само славяни, дори руски професори от унитата им се изказаха и подписваха в декларация , че това е смехотворно и несериозно, което твърдяха.
 
Дай някакви факти, утре ще кажат, че и анти гравитационно оръжие са разработвали, не може да хвърляш някакви неща, и след това да не представяш документи. Да не говорим, че тези опасни лаборатории, са им на километри от тях, в страна пълна с ГРУ/ ФСБ агенти, не зная как не са разбрали преди това и не са алармирали всички. Лаборатории има много, обяснете какво толкова ви притеснява точно в тези лаборатории, искам да разбера.
Очевидно са разбрали? Ако не бяха тази тема дали щеше да я има?
 
  • Like
Реакции: OSH
Очевидно са разбрали? Ако не бяха тази тема дали щеше да я има?

Ами не знам, Путин на 21-ви нищо не каза за биолаборатории, когато обясняваше как Украйна не е държава,, нито преди 'операцията', нито на 24-ти от записа. Дай да видим какво толкова опасно се е вършело.
 
Ами не знам, Путин на 21-ви нищо не каза за биолаборатории, когато обясняваше как Украйна не е държава,, нито преди 'операцията', нито на 24-ти от записа. Дай да видим какво толкова опасно се е вършело.
Ами то по принцип страните не си обявяват публично бойните планове предварително?
Колкото до Сталин, разбира се че не е пример за подражание. Той е антипример. Но не ме разбра. Тя и Нанди не ме разбира, тъй че споко.
 
Аз САЩ не съм споменал,
Което те прави крайно необективен, защото именно сащ са основният подбудител на тоя конфликт.
И ако не го разбираш, то ставаш лек, лек като перце в спора.

п.с. има един много хубав форум ''хардуер.бг'', там може би ще бъдеш по-добре разбран, когато споделиш възмущението си от Кремъл. :)
 
Русия не е нападала Украйна.

В момента извършват военна операция + хуманитарна мисия по разчистване на боклука и сваляне нивото на битовата/междукварталната престъпност в страната.

Некси не е нормално в "демократична" държава да излезеш на терасата с РПГ-то и да почнеш да мяташ по терасите на отсрещния блок.
 
Русия не е нападала Украйна.

В момента извършват военна операция + хуманитарна мисия по разчистване на боклука и сваляне нивото на битовата/междукварталната престъпност в страната.

Ами няма такова нещо, военна операция със 160 000 души и трета седмица, се нарича война. Военна операция е да отидеш с 2 хеликоптера, и да убиеш някой, или да удариш някой военен обект, и да си заминеш.




Ей този пич, живял и в Русия, много добре обясни и разобличи глупостите, които Кремъл изговори, за да оправдае войната.


Споделям тезата му напълно, че Путин ВЕЧЕ загуби, защото се видя, че никой не ги желае, още повече да ги денацифицират, и не може заради 1.8 процента АЗОВЦИ, да тръгнеш на война, с оправданието, че те управляват, което не е така. Като цяло целия свят се смее на темата за нацистите и оправданието, което представиха. Когато искаш да водиш война, търсиш съюзници, а не лъжеш до последният ден какво ще правиш. Нормалните държави ходят в ООН и си представят тезите и търсят съюзници и се дискутират варианти и дипломация, но явно Русия иска да си играе сама играта, с историческа реторика и имперски интереси - хубаво, то е за тях.
Обърнете вниманието на видеото, много хубаво е описал точките и позициите на Кремъл и защо издишат.
 
Последно редактирано:

Горе