Украйна - Русия какво ви е мнението

Дай някакви факти
Все пак да караме в хронологичен ред. Първо епруветката.
Нормалните държави ходят в ООН и си представят тезите и търсят съюзници и се дискутират варианти и дипломация
Ходят в ООН с епруветка
 
Ами няма такова нещо, военна операция със 160 000 души и трета седмица, се нарича война. Военна операция е да отидеш с 2 хеликоптера, и да убиеш някой, или да удариш някой военен обект, и да си заминеш.




Ей този пич, живял и в Русия, много добре обясни и разобличи глупостите, които Кремъл изговори, за да оправдае войната.


Нема как да минеш с няколко фърчикоптера при положение че имаме многочислени неправителствени военни групировки, добре въоръжени и обучени от НАТО-вски инструктори и извършващи ежедневна терористична дейност.

Както и да е. Операцията в момента е по освобождаването на няколко милиона заложника.

ПП. Тоя soyboy го мярнах преди седмици - момчето събира дарения, демек моментизира по най-плоския начин ситуацията.
 
Ами няма такова нещо, военна операция със 160 000 души и трета седмица, се нарича война. Военна операция е да отидеш с 2 хеликоптера, и да убиеш някой, или да удариш някой военен обект, и да си заминеш.




Ей този пич, живял и в Русия, много добре обясни и разобличи глупостите, които Кремъл изговори, за да оправдае войната.


Споделям тезата му напълно, че Путин ВЕЧЕ загуби, защото се видя, че никой не ги желае, още повече да ги денацифицират, и не може заради 1.8 процента АЗОВЦИ, да тръгнеш на война, с оправданието, че те управляват, което не е така. Обърнете вниманието на видеото, много хубаво е описал точките и позициите на Кремъл и защо издишат.
Превъртях тук там. Може ли едно резюме за разобличаването?
Украйна не била просто съседна на Русия държава. Така ли каза?
Наистина не можеш да чатнеш, че истинския подтекст на това видео без да съм го гледал звучи като точно това за което Кремъл твърди, че е в Украйна.
Добре де, поне не разбра ли че в Русия смятат Украйна за жизненоважна за Русия. Същото смятат и стратезите от страната на мечката гризли. От много години.
 
Превъртях тук там. Може ли едно резюме за разобличаването?
Украйна не била просто съседна на Русия държава. Така ли каза?

Нищо такова, просто разглежда мотивите, с които Путин излезе. А това какво смятат, не ги оправдава да нападнат някоя страна. И ние може да смятаме, че Германия е богата държава, но няма да ни оправдае пред света.
 
Нищо такова, просто разглежда мотивите, с които Путин излезе. А това какво смятат, не ги оправдава да нападнат някоя страна. И ние може да смятаме, че Германия е богата държава, но няма да ни оправдае пред света.
Видео, което не съм гледал. Превъртял съм няколко кадри. Има ли например тези сцени откъде са? Нещо подобно на документалистика? Да кажем поне като на тази Гайтанджиева за което ти искаш доказателства?
Хубо де, всеки се бърка, преиграва тн.
Какво доказателство има това видео повече от материалите за които искаш доказателств?
Тва е някъв флаш микс с две внушения, пет кадъра и половин час плямпане. Поне така подозирам. Щото разпознат шаблона. Флаш кадри, много плямпане. Хвърлено оттук оттам нещо.
Даже май не е отделил кой знае колко време на... АА?
Кво да направиш, всеки си има определена съвест. Човека иска да печели и става известен по този начин. Негова работа...
 
Нормалните държави ходят в ООН
Което провокира въпроса: защо сащ нападна Югославия без резолюция на ООН?

На Русия не са ѝ нужни съюзници. На нея не ѝ е нужна и резолюция на ООН. Тя си защитава територията от една доказано терористичнаа организация, която ВИНАГИ действа извън закона.

Много късно се включваш, малчо. Тия неща ги дъвкахме в увода на темата. Сега трябва да го повтаряме отново, понеже си отсъствал от училище и не можеш да наваксаш?
 
Което провокира въпроса: защо сащ нападна Югославия без резолюция на ООН?

Ти сериозно ли? Точно там 2 месеца се молиха, накрая с резолюция на ООН ги спряха, да не говорим, че Сърбите влязоха и в Хърватска навътре с танковете... И не знам дали се шегуваш, но именно ООН се намеси след месеци умуване и дискутиране, като тези 2 месеца беше дипломация и опити да се спрат сърбите с глупостите и ултиматуми да се спрат убийствата и безчинствата...


Ето ти видео, че нещата май са доста зле откъм история, било то и в близките години, не знам как мислиш, че ООН ей така са решили да бомбят Сърбите, щото не ги кефят, и не са им симпатични... Изобщо с това: "защо сащ нападна Югославия без резолюция на ООН?" - почвам да се чудя дали изобщо знаеш нещо по въпроса или хвърляш разни неща ей така... Но давай да видим, ще чакам отговор за тези събития спрямо твоята гледна точка.
 
Последно редактирано:
 
Ти сериозно ли? Точно там 2 месеца се молиха, накрая с резолюция на ООН ги спряха, да не говорим, че Сърбите влязоха и в Хърватска навътре с танковете... И не знам дали се шегуваш, но именно ООН се намеси след месеци умуване и дискутиране, като тези 2 месеца беше дипломация и опити да се спрат сърбите с глупостите и ултиматуми да се спрат убийствата и безчинствата...


Ето ти видео, че нещата май са доста зле откъм история, било то и в близките години, не знам как мислиш, че ООН ей така са решили да бомбят Сърбите, щото не ги кефят, и не са им симпатични... Изобщо с това: "защо сащ нападна Югославия без резолюция на ООН?" - почвам да се чудя дали изобщо знаеш нещо по въпроса или хвърляш разни неща ей така... Но давай да видим, ще чакам отговор за тези събития спрямо твоята гледна точка.
Много си ми босичко, мило. Заповядай:

NATO countries attempted to gain authorisation from the UN Security Council for military action, but were opposed by China and Russia, who indicated that they would veto such a measure. As a result, NATO launched its campaign without the UN's approval, stating that it was a humanitarian intervention.


И да те питам: с какво косовските албанци са по-важни от руснаците в Донецк и Луганск? И Путин прави хуманитарна интервенция, при това в защита на собствения си народ.

Двойни аршини от големите и папагалстване на кило от некви пишлемета
 
Много си ми босичко, мило. Заповядай:

NATO countries attempted to gain authorisation from the UN Security Council for military action, but were opposed by China and Russia, who indicated that they would veto such a measure. As a result, NATO launched its campaign without the UN's approval, stating that it was a humanitarian intervention.


И да те питам: с какво косовските албанци са по-важни от руснаците в Донецк и Луганск? И Путин прави хуманитарна интервенция, при това в защита на собствения си народ.

Двойни аршини от големите и папагалстване на кило от некви пишлемета

Ми не знам, аз съм в темата за УКРАЙНА и Русия, ако искаш други войни да ме върнеш, като показваш простотии от миналото, не оправдаваш сегашната каша, не мога да разбера - това ли е целта на интервенцията?

Aма пак не разбрах, ти разбра ли защо беше това решение за бомбандировките или не? Защото си изрязала цитата. Ти като ггледаш някой конфликт, гледаш ли причините, довели до него, или това не е важно?
 
Май стана грозна картинка вече. Зеления са го номинирали за нобелова награда за мир. Това + апелът му преди това (който никога няма да забравя) "Искам да видя президентът на САЩ лидер на целия свят", вече очеизвадно показва, че светът никога няма да бъде този, който познаваме. Дали не идва време за рестарт?
 
Ами няма такова нещо, военна операция със 160 000 души и трета седмица, се нарича война. Военна операция е да отидеш с 2 хеликоптера, и да убиеш някой, или да удариш някой военен обект, и да си заминеш.




Ей този пич, живял и в Русия, много добре обясни и разобличи глупостите, които Кремъл изговори, за да оправдае войната.


Споделям тезата му напълно, че Путин ВЕЧЕ загуби, защото се видя, че никой не ги желае, още повече да ги денацифицират, и не може заради 1.8 процента АЗОВЦИ, да тръгнеш на война, с оправданието, че те управляват, което не е така. Като цяло целия свят се смее на темата за нацистите и оправданието, което представиха. Когато искаш да водиш война, търсиш съюзници, а не лъжеш до последният ден какво ще правиш. Нормалните държави ходят в ООН и си представят тезите и търсят съюзници и се дискутират варианти и дипломация, но явно Русия иска да си играе сама играта, с историческа реторика и имперски интереси - хубаво, то е за тях.
Обърнете вниманието на видеото, много хубаво е описал точките и позициите на Кремъл и защо издишат.
Ти знаеш ли ако ги нападне какво ще стане с Украйна ? На 2-рия ден нямаше да има новини вече
 
Ти знаеш ли ако ги нападне какво ще стане с Украйна ? На 2-рия ден нямаше да има новини вече

Видяхме, ама Украйна е 22рата военна сила в света, виждаме, галят ги с перце и рози, особено Мариопул, Харков и Миколаев. Трябва да си изтрещял, ако мислиш, че артилерия и касетъчни бомби / GRAD установки, не е терор над мирното население и военно престъпление, още повече като обясняват, че влизат като 'спасители'. Не им се получава засега. Може би изравняване със Земята и убиване на всички 40 милиона Украинци и може и да ги денацифицира.


Аз спирам да пиша тука, не знаех, че е гнездо на русофили и ваксър конспоратори. Пишете вие, последното ми мнение в този форум, нещата са доста трагични, ама щом в това се е превърнал, няма лошо, щом се развива като руско гнездо на олигофренията.
 
Ми не знам, аз съм в темата за УКРАЙНА и Русия, ако искаш други войни да ме върнеш, като показваш простотии от миналото, не оправдаваш сегашната каша, не мога да разбера - това ли е целта на интервенцията?

Aма пак не разбрах, ти разбра ли защо беше това решение за бомбандировките или не? Защото си изрязала цитата. Ти като ггледаш някой конфликт, гледаш ли причините, довели до него, или това не е важно?
Странно защо на всички джендър-атлантици ви бяга причинно-следствената връзка?

Връщала съм го била на други войни! Ми ще те връщам, за да видиш, че при напълно идентични ситуации се реагира по различен начин.

Ако не бяхте толкова глупави, щяхте да сте само лицемерни, но сега втория кусур ви се опрощава поради наличието на първия, който с малко четене и мислене се лекува, а понякога е вроден.

Причините, довели до тоя конфликт са същите, които УЖ бяха причина и за другата война. Там беше срината със земята една суверенна държава, която си бранеше границите, а тук се унищожават единствено незаконните натовски бази и наличните нацистки военни формирования.

Няма как да знаеш, понеже си къпан мозък, че руските войници снабдяват ежедневно мирните жители на окупираните територии с продукти от първа необходимост.

Сърбите не се радваха на такива екстри от страна на агресора, който бомбандираше цивилни обекти, барабар с хората вътре.
 
Аз спирам да пиша тука, не знаех, че е гнездо на русофили и ваксър конспоратори. Пишете вие, последното ми мнение в този форум, нещата са доста трагични, ама щом в това се е превърнал, няма лошо, щом се развива като руско гнездо на олигофренията.

washing-my-hands-not-my-problem.gif
 
Аз спирам да пиша тука, не знаех, че е гнездо на русофили и ваксър конспоратори. Пишете вие, последното ми мнение в този форум, нещата са доста трагични, ама щом в това се е превърнал, няма лошо, щом се развива като руско гнездо на олигофренията.
Хората без критично мислене сте много раними :D
 
Видяхме, ама Украйна е 22рата военна сила в света, виждаме, галят ги с перце и рози, особено Мариопул, Харков и Миколаев. Трябва да си изтрещял, ако мислиш, че артилерия и касетъчни бомби / GRAD установки, не е терор над мирното население и военно престъпление, още повече като обясняват, че влизат като 'спасители'. Не им се получава засега. Може би изравняване със Земята и убиване на всички 40 милиона Украинци и може и да ги денацифицира.


Аз спирам да пиша тука, не знаех, че е гнездо на русофили и ваксър конспоратори. Пишете вие, последното ми мнение в този форум, нещата са доста трагични, ама щом в това се е превърнал, няма лошо, щом се развива като руско гнездо на олигофренията.
Кажи ми само едно нещо. Защо тук хората които сме на едно мнение успяваме да го изразим с различни разсъждения, източници, думи и поведение?

А твоето е 1:1 копи-пейст от това на медии, антируски форуми и персонажи? За да приеме някой насериозно нещата дето пишете и говорите не трябва ли да са израз на собствените ви разсъждения?
 
Кажи ми само едно нещо. Защо тук хората които сме на едно мнение успяваме да го изразим с различни разсъждения, източници, думи и поведение?

А твоето е 1:1 копи-пейст от това на медии, антируски форуми и персонажи? За да приеме някой насериозно нещата дето пишете и говорите не трябва ли да са израз на собствените ви разсъждения?
Самостоятелното мислене, взимането на собствени решения и изводи, търсенето на допълнителни източници е голям риск. бТВ и Нова знаят най добре.
 

Горе