Украйна - Русия какво ви е мнението

Роси-то е била на ЛСД, когато е изпяла
Супер и се е пилучило.
 
Ще помоля админите да имаме възможност за поставяне на несменяеми флагчета до никовете ни, защото забелязвам, колкото повече Русия влиза в Киев, толкова повече от другите минават към нас.
Ако си бил ЦСКАр или ЛЕВСКАр оставаш завинаги такъв!Или за тях важи джендърската конституция!
 
Ще помоля админите да имаме възможност за поставяне на несменяеми флагчета до никовете ни, защото забелязвам, колкото повече Русия влиза в Киев, толкова повече от другите минават към нас.
Ако си бил ЦСКАр или ЛЕВСКАр оставаш завинаги такъв!Или за тях важи джендърската конституция!
Би ли дал един пример?
 
Ще помоля админите да имаме възможност за поставяне на несменяеми флагчета до никовете ни, защото забелязвам, колкото повече Русия влиза в Киев, толкова повече от другите минават към нас.
Ако си бил ЦСКАр или ЛЕВСКАр оставаш завинаги такъв!Или за тях важи джендърската конституция!
От ЦСКА бях навремето. Едни и същи са.
 
Ще помоля админите да имаме възможност за поставяне на несменяеми флагчета до никовете ни, защото забелязвам, колкото повече Русия влиза в Киев, толкова повече от другите минават към нас.
Ако си бил ЦСКАр или ЛЕВСКАр оставаш завинаги такъв!Или за тях важи джендърската конституция!
Това е за мен, нали?:)
 
Направи ми впечатление колко са хитри правителствата тук.
Имам я и Азе, все вярно споделяш до тук. И:)
Най смешното е, че пред блоковете и на улица няма скамейки.А кокалите нали са стари вече и искам да седна след разходка да си почина.Винаги отивам на автобусната спирка.Дори в парка няма , знам ги всички скамейки в моя град.Заради дъжда ли заради клюките пред блока ли, но няма за ужас на пенсионерите Но тукашните ходят с колички за равновесие и като искат да си починат сядат в количката, която отпред има столче.Абе практично, а нашите в България ходят с бастуни за равновесие.Значи в началото не знаех правилата. И така от година съм в Германия и бях на гости при приятел в градче до Шутгарт. Разкарваме се с него по една улица тясна, като в Несебър и нагорнище.
Той трябваше да иде в една къща и ще се забави 20-30мин.Ок му викам и отивам да седна на една пейка.Скара ми се ще те глобят.Не може да сядаш.Ами как нали е на улицата- да но е привате пейка.
Ок аз си го чакам ама минаха 30 минути и отидох и седнах - нека си ме глобят!Къщите нямаха двор.Направо от улицата в къщи.
Чаках някой от къщата да излезе и да ми направи забележка, а хората от отстрешните къщи ме гледаха.Стана ми неудобно и станах тогава се появи моя познат и му казах ,че съм седнал.Каза не е приятно има си правила тука.Не му повярвах, но същото се случи и в моя град обикновено минавам покрай някаква къща - в една от стаите е фирма и отпред имат скамейка.Винаги ама винаги си сядам там, когато отивам към нето да пазарувам.Никога не са ми правили забележка, но ме гледаха.Скамейката и вечер и събота и неделя си беше там, аз като почнах да сядам вече си я прибираха.Смешно ми стана все едно в Пловдив на някоя уличка да има скамейка и да не мога да седна.Ужас!Леко полека колкото и да ти е странно свикваш с порядките!
 
Последно редактирано:
Банално ли е вече?
 
Почти всички ръководни фактори от клуба на богатите - ЕС, ЕК, Еврозона и т.н. дадоха изявления, че не приемат условията на Руската федерация търговията с горива да се извършва само с рубли. Интересни времена се очертават.
✅
Ето и евентуално развитие на ситуацията следващите месеци, както и как ще вървят преговорите:
...
ЕС:
- Технически е невъзможно!
РФ:
- Е, защо пък. Отивате на борсата, купувате рубли, плащате за газ.
ЕС:
- Тогава трябва да сменим всички договори!
РФ:
- Трябва.
ЕС:
- Ще трябва да заобиколим собствените си санкции!
РФ:
- Заобикаляйте.
ЕС:
- Ще създаде проблеми!
РФ
- Ще.
ЕС:
- Ще наложим ембарго върху доставките на руски газ!
РФ:
- Налагайте.
ЕС:
- Ще се откажем да купуваме!
РФ:
- Отказвайте се.
ЕС:
- Съвсем, съвсем!
РФ:
- Да, разбрахме, разбрахме.
ЕС:
- Ще гласуваме!
РФ:
- Гласувайте.
1f4c5.png
Ще мине почти един месец от тези преговори
ЕС:
- Решихме да не купуваме газта ви.
РФ:
- Не купувайте.
ЕС:
- Ще съжалявате!
РФ:
- Вече ви съжаляваме.
ЕС:
- Ще ни запомните.
РФ:
- Ние и така ви помним. Като живи стоите пред очите ни.
ЕС:
- Ще се консултираме.
РФ:
- Консултирайте се.
ЕС:
- За всеки случай ни изпратете вашите условия за новия договор.
РФ:
- Изпратено, вижте в пощата.
ЕС:
- Подробностите са нечетливи.
РФ:
- Сега ще го повторим.
1f4c5.png
Ще мине още един месец и от тези преговори
ЕС:
- Добре, в рубли, но ценовите котировки да са по курса на Лондонската фондова борса.
РФ:
- Лондон, като се вземе предвид Хонг Конг.
ЕС:
- Добре, прието.
РФ:
- Но обменният курс на рублата по ММВБ.
ЕС:
- Това е грабеж посред бял ден.
РФ:
- Други варианти са технически невъзможни.
1f4c5.png
Есента ще дойде. Септември
ЕС:
- Имаме хора, които живеят в одеяла и спят с по два пуловера.
РФ:
- Инструктори от Донбас могат да ви проведат курсове за оцеляване. Плащане в рубли.
ЕС:
- Газохранилищата ни са празни. Може би ще се споразумеем за евро?
РФ:
- За какво са ни? За зимнина? Какво да правим с тях?
ЕС:
- Откъде ще вземем такава сума рубли?
РФ:
- Продайте нещо.
ЕС:
- Какво?
РФ:
- Ще ви кажем. Погледнете си пощата.
1f4c5.png
Зимата ще дойде. Декември
ЕС:
- Телеграма. Кремъл. Путин. спешно. Изпратете храна и много газ тчк Съгласен с всякакви условия тчк Плащане в рубли тчк Прегръдки зпт винаги ваш Шолц
1f4cc.png
Легенда:
тчк - "точка" телеграфно
зпт - "запетая" телеграфно
❓
Защо телеграфно?
Защото за Интернет трябва ток, а телеграфно може да се предава и с батерийно захранване.
 
Нещо, като декорация ли ги държат, каква им е идеята ?
Значи скамейката е на улицата на тротоара, но е привате.
Само секретарка излиза сяда да пуши.Тук има частни паркинги, частни улици!
Значи имаш къща отпред има магазин, но клиентите паркират пред твойта къща макар и да не пречиш на никой , но има глоба привате!
Което в Бг ще ти се изсмеят!
 
Почти всички ръководни фактори от клуба на богатите - ЕС, ЕК, Еврозона и т.н. дадоха изявления, че не приемат условията на Руската федерация търговията с горива да се извършва само с рубли. Интересни времена се очертават.
✅
Ето и евентуално развитие на ситуацията следващите месеци, както и как ще вървят преговорите:
...
Скоро нали се събираха Нато и сие относно цените.Сащ ще продава на ЕС втечнен газ.
Казаха повече няма да приемат санкции срещу Русия.
Смях в залата и почнаха да си броят рублите в джобите.

п.с.Скоро очаквайте ЕС уж сами да натиснат Зеленски да капитулира!
Глада и студа те кара и ближния да предадеш!
 
Германия мълчи отностно бежанците.
Ако отвори границите си половин Украйна ще влезе в Берлин.
Но с тях ще влезнат и бандеровците.
Това не са сирийци преминали през планини, реки, морета и за награда приютени в Германия
 
Айде, за Нокето специално да се накефи

 
Подръжниците на Зеленски, още отсега да си подготвят докладите за причините на тяхната.
капитулацията. И ви давам жокер!
vector-russian-economy-oil-industry-floating-exchange-rate-ruble-flat-style-colorful-humor-car...jpg
 
Значи имаш къща отпред има магазин, но клиентите паркират пред твойта къща макар и да не пречиш на никой , но има глоба привате!
Което в Бг ще ти се изсмеят!
Да, това го има и тук с паркингите. Вечер докато чакам колеагта да ме вземе за работа понякога чакам на улицата и за да не преча на хората минаващи по тротара пуша леко наътре в една алея за паркиране пред две къщи. Редовно нкоя отам живеешите седи и гледа лошо през прозореца.

Пред полския магазин дето пазаруваме има 3 парко места и ако са заети има още 3-4 пред съседния магазин, но там не може да паркираш ако не пазаруваш при тях глобата е £60-80. Масово се паркира по улиците и в двете посоки остава само една средна полоса дето едва минава една кола. Когато идват от двете посоки става цирка....
 
Последно редактирано:
Леле, верно ли втечнен газ от САЩ? За пръв път чувам, май и преди месец ли беше, преди войната, не съм пляснал една статия (една от многото по темата) в една друга тема, и май и Нанди не я е чела (а самата врътка май не е от преди години - подготвена и сега извършена).. Но нямало да стане, нали? И м/у др. то сега стана, сега го решиха, покрай проблемите от конфликта. А и колко други неща сега решиха и колко ще решат (отдавна запланувани неща).

(А как ли е от другата страна, от руската? Какви промени ли ще настъпят там? И колко от тях са забързани сега, отдавна планирани, които нямаше да се забързат, ако не беше специалната операция?.. Вижда се: това са планове и спогодби, които нищо общо нямат с "кой за кой е" , "наште", "ваште". Случват се изяло извън нашето простолюдно ниво, но ще ни се случат точно на нас. А какво ще се случи, и различно ли ще е на Изток? Изтокът участва ли в ЦУР, във WEF, в IRBO? Добро ли ще е за хората от простолюдието, които сега сме "за нашите", "за другите", и средните или "за никоите"?.. Радостно е, че Русия заедно с Китай ще прецакат САЩ, а какво желаят самите Русия и Китай, извън сравненията с клоаката на моралния и всякакъв упадък - САЩ? Колко по-добри са? Китай не беше ли въплащението на точно това, от което всички и на изток и на запад се боят да не ги постигне - система за соц кредитен рейтинг, в която не можеш да пръднеш извън позволеното? А? Кой създаде китайското чудо и с каква цел?.. И мн други неща.)

И тва даже не става за начален абзац на съсвем отгоре-отгоре обобщение, камоли за обобщителен анализ (каквито не аз, естествено, но хората, които с години се занимават, правят).
 
Ще помоля админите да имаме възможност за поставяне на несменяеми флагчета до никовете ни, защото забелязвам, колкото повече Русия влиза в Киев, толкова повече от другите минават към нас.
Ако си бил ЦСКАр или ЛЕВСКАр оставаш завинаги такъв!Или за тях важи джендърската конституция!
Не можах да разбера това за мен ли се отнася, понеже не виждам друг, който - напълно погрешно м/у др - може да бъде определен за "минал към вас" (които и да сте вие)? Що се правиш на 2 и 1/2 и не казваш кой/кои са тия "минаващите"?:)
 
Да, това го има и тук с паркингите. Вечер докато чакам колеагта да ме вземе за работа понякога чакам на улицата и за да не преча на хората минаващи по тротара пуша леко наътре в една алея за паркиране пред две къщи. Редовно нкоя отам живеешите седи и гледа лошо през прозореца.
Пример - Няколко къщи са имат паркинги и няма паркирани коли не пречиш на никой, ако паркираш за малко , но нямаш право.
Пред суперите повече от 2 часа не дават да се паркира.
Хората навсякъде са си хора.Само дето там ги стряскат глобите.
Когато някой те засече и излезеш от колата със щангата директно заминаваш в България!
Тук бабите,като ги гледам как карат брадясваш докато я изчакаш , но какво да се прави спокойно си я изчакваш без нерви да потегли или завие.Няма граници и 80 годишни баби карат.
Шофьорите като видят зебра директно спират, дори и да си само покрай нея на тротоара и нямаш намерение да минеш.Колко пъти минавам покрай някоя зебра и се случва колите да намалят и ми става неудобно, аз аз няма да пресичам вървя си по тротоара.
В началото се оглеждах, като в България сега видя ли зебра си минавам, дори не гледам къде е колата.
В Бг имаме табели огледай се тук такова животно няма.Дори аз като пешеходец да съм виновен.Защото глобите са сурови!
 
Последно редактирано:
Не можах да разбера това за мен ли се отнася, понеже не виждам друг, който - напълно погрешно м/у др - може да бъде определен за "минал към вас" (които и да сте вие)? Що се правиш на 2 и 1/2 и не казваш кой/кои са тия "минаващите"?:)
Е в един мач има и рефери нали знаеш!Такива дето цвилят само за единия отбор!
 
Последно редактирано:

Горе